• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Marti-IP :wink:
23. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ani máš to na mailu :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Marti, díky... :wink: Ani, měla bych strach to objednat bez vyzkoušení, pak by mi to nesedělo a co s tím. Ale tak aspoň mám důvod vyrazit směr Vaňkovka :sweat_smile: :dizzy_face:

Přišla ségra, tak jdeme udělat kafe a prndat. :wink:
23. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky ježiši vy jste toho naprdnadly, jsem to jen prolítla a už zase nevím, co jsem chtěla komentovat.... tak nic, asi se pujdu podívat ještě jednou na svuj oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začnu něco dělat...mám KOPR....ještě jsou u nás jarňáky a dost lidí má dovču
23. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, díky, taky si myslím, že plácnutí, zvýšený hlas ještě nikoho nezabil a tohle byl rozhodně osobní útok..ale stalo se, já si z toho vzala ponaučení, že chodím jen sem a na snažilky, kde máme taky super partu holek a občas přispěju do nějakého tématu, nic víc :sunglasses:

Luci, mě se na modu neptej, teď na mateřské nějak nemám absolutně čas obíhat krámy s hadrama :frowning2:
23. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jo a ještě, že se k tomu vracím...uznávám, že jsme na D tvrdší, ale poslouchá jak hodinky, stalo se mi vícekrát, že když jsme na návštěvě, tak jsou kámoši dost překvapený, že Daník poslouchá na slovo!!!!Stačí říct na to nesahej, tohle neděkl a opravdu to přestane dělat a je vzorný...tak doufám, že se mi tato věta zase nevrátí, že se mě jako chudák bojí, že dostane naflákáno a tak je raději hodnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady už bych se nedivila ničemu :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět z rychlo nákupu, odpolko jdu s Ondrulkou na narozeninový mejdan, tak jsme jeli koupit nějaký dárek.

Adél, je to tam nádherný, sněhu spousty, atmosféra super, a kdyby mi měl kdo Ondrulu pohlídat, tak tam jsem snad obden :grinning:, ale je to dost drahý :angry:
23. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
no tak u nás taky frčí plácnutí přes ruky a zvyšený hlas, myslím, že jí dovolím dost...ale z berunky jezevčice Dášenky invalidu dělat nenechám, ted je to Janiččina nejoblíbenější hračka, furt by se po ní válela, sahá je do očíček a sedá si na ni....
taky jsem včera koukala jak zkouší, co si muže dovolit, potvurka.... hodila na zem kostky, říkám v klidu nehaž ty kostky na zem, tak hodila s usměvem další, tak jsem v klidu zopakovala a ona s usměvem připravená hodit celej kyblík, tak dostala přes tlapku a hned věděla že to nesmí
23. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jani, jj naprosto stejný, po domlouvání jen úsměv a šup znova tu neplechu udělá, tak nevím, jak jinak domlouvat bez plácnutí!!!
No já byla u kámošky s kočkou a taky jsem ho musela krotit :grinning: kočku chtěl čapnout za hřbet a tahat :sweat_smile: :sweat_smile: jinak na dvoře máme vlčáka, tak toho mučit nemůže :grinning: jen jí honí :grinning:
23. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
no uvidíme, třeba mě za chvíli bude mlátit taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
No tak jsem dočetla odkaz, a myslím, že raději řeknu no comment k dotyčné osobě :angry:

Tak já kdysi měla taky představu, že budu vychovávat domluvou, ale představy a realita je fakt jiná :grinning: U nás už taky došlo na plácnutí. Myslím, že jsem hodně tolerantní, ale když desetkrát řeknu, že kamna jsou horká,že na ně se nešahá a on to ví a po jedenácté se dokonce rozeběhne proti nim, tak fakt na to nervy nemám a jednu mu plácnu :slight_smile: Raději deset plácnutí, než aby byl poznamenanej na celej život, že.
Jani tak Ondra si taky udělal u našich z pejsků nejoblíbenější hračku, dokonce tuhle jí násilím rval ruku do pusy a domlouvejte mu že to nesmí :grinning:
23. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
No tak u nás Ondra chvilku kňourá, pak ale nasadí zase svůj šibalský úsměv a předvádí plácání přes ručičky a řehní se, co k tomu říct, když i z toho má bžundu.

Jinak něco pro pobavení, doma u našich mají takový dva schůdky do kuchyně tak Ondru učíme slézat po zadu, tak on buď už leze pozadu z poloviny kuchyně, a nebo se teď bobek naučil si sednou na první schod a pozadku se sesunout dolů na další schod. Tak jsem ho nechala, protože tam nehrozí, že by si ublížil. A co myslíte, teď sedím naproti schodům u nás doma a on si vyleze na pátý schod a předvádí mi jízdu po schodech po zadku, mě fakt z něj asi šlehne :grinning:
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska je Klárka na jednu přes dupku :angry: měla jsem co dělat, abych ji fakt neplácla. Odpo čekám návštěvu, tak jsem se snažila to tu trošku zkulturnit...co jsem uklidila ta malá mrška zase přeházela :angry: pak rozpatlala himalájskou buchtu po koberci :angry: a dovršila to tím, že mi vycintala Jupíka do skříně :angry: jak ráda jsem ji pak šla uložit do postýlky :grinning:
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ani, tak vypalovačka prý je, takže až se Peťa vrátí, zkusí to přepálit. Kdybych se k tomu dlouho nevyjadřovala, prosím, trošku mě nakopnout :grinning: občas mám děravou hlavu :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Adel, tebe by Peťa měl určitě rád doma :slight_smile: on totiž lyže a všechno kolem miluje :slight_smile: já jsem zase opak, lyže faaaakt nemusím. Ale na pár skoků z Liberce jsem se v tv mrkla. A kdyby měl člověk možnost, tak bych se tam taky jela podívat. Ale jinak já a lyžování, fuuuuuuuj :grinning:
23. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jo, Luci, k těm 3/4, zkus mrknout do New Yorkeru. Tam by taky mohli něco mít. Teď jsem tam obhlížela kalhoty nad kolena. Nebo taky C&A.
23. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak to mě Aji to zase tak nadchlo, že jsem přijela dom a manžovi jsem řekla, že si koupíme i běžky, jako děti jsme s našima hodně jezdili na hory a hrozně nás to bavilo, ale pak jsem spíš dala přednost sjezdovkám páč nebylo s kým na ty běžky jít :frowning2:
23. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Luci, Ondra má dobrou zábavu :grinning: my máme na schodech zábranu, tuto zábavu mu odpírám :grinning: :grinning:

Aji, no jo miláčci :confounded: někdy nám pěkně přerůstají přes hlavu...

Já bych lyžování milovala, kdyby mi to šlo :grinning: :grinning: Jelikož nejde, tak taky fuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Holky mě to taky moc nejde :grinning: Sjezdovky jakžtak, ale běžky, když si vzpomenu kdy jsem na nich stála, to bylo někde ve 20ti, a to jsme jeli nějaký závod a já totálně propadla a ještě jsem to odmarodila :frowning2: a tenkrát jsem se zařekla, že už nikdy :grinning:

Míšo já mu dám zábavu, taky čekám až manža přimontuje zábrany a bude mít po :grinning: Nemám na to nervy, už jednou mi skočil šíbru ze schodů a fakt mi bylo dost šoufl, ale mladej se fakt bavil :grinning:
23. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
juu, Luco, tak ty by ses Peťovi taky líbila :grinning: já se tomu bráním jak čert kříže :sweat_smile: a to Peťa lyžuje perfektně a jeho brácha je instruktor, takže s učením by nebyl problém. Mno, tak třeba někdy mě zlomí :confounded: ale zatím ne ne ne :grinning:
23. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
A mě by se líbilo jezdit na hory a učit malýho, ale Petr taky nelyžuje takže nee, kdyby jezdil, tak bych se přemohla a znova to začala trénovat, ale takhle nee a hlavně ty prachy co vše stojí, nejen vybavení, ale i ty permice :confused: :confused:
23. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Já lyžovala párkrát před asi 6 lety. Tvrdili, že na začátečníka to bylo celkem v poho. Ke konci jsem sjela kopec bez držkopádu :sweat_smile: ale od té doby se tomu zase bráním. A přitom, jak na to vzpomínám, to byla celkem zábava. Hlavně pak večerní lyžovačka. Ale když já z toho mám děsnou hrůzu. Jak mě vyvezli na kopec, tak jsem tam hrůzou ochrnula a strnule čuměla dolů :confounded: a pže jsem v té době kouřila, tak jsem si musela zapálit 3 cigarety než jsem byla schopná se přemluvit a postavit se a sjet dolů :rolling_eyes:
23. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 3 cíga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já byla poprvé v osmý třídě, to bylo celkem hrozný, pak v prváku a druháku, to bylo lepší a pak za 3 roky s bývalým, to taky tak nějak šlo, no a to je už 8 let, takže bych se chtěla nebo spíš nechtěla vidět teď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Aji já lámu taky manžu, protože chci aby se tomu věnoval i Ondrulka. Ale zatím jsme jen u mluvení, tak doufám, že to příští rok dotáhneme i na kopec :grinning:
Já jsem měla štěstí, že jsme měli hory hned za prdelkou, stačilo sednout na busik a za půl hoďky jsem už byla na sjezdovce nebo jsme mohli vyrazit na běžky :slight_smile: A v létě je to super zase na kolo :slight_smile: A hlavně naši s námi od malička sportovali. :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
Peťa už se třepe na to, až bude učit malou a pokaždé, jak se Klárka s radostí válí venku ve sněhu, tak říká "vidíš, je po mně, bude lyže milovat" :grinning: ještěže nemáme zase tolik peněz, jinak bysme na horách byli furt. Ale příští rok bych těm mojim dvěma zimním tvorečkům ráda nějaké dny na horách dopřála :slight_smile: tak snad to vyjde a někam pojedeme.
23. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
No, my tu máme hory taky skoro za humnama, ale naši nelyžovali, takže mě k tomu neměl kdo vést. Určitě je to škoda, pže uznávám, i když to nemusím, je to krásný sport. Ale teda nebezpečný.
23. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
No, Míšo, obávám se, že teď kdyby mě měli opět vytlačit na kopec, tak krabička cigaret musí se mnou :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky já když si vzpomenu na svoje začátky na sjezdovkách :grinning: To bylo ostudy a pádů :grinning: A hlavně mě fascinovali ty mrňouskové na lyžích jak sjeli ten kopec bez zábran a předsudků :grinning: A já musela tak půl hoďky rozdýchávat, zda to sjedu nebo ne :grinning: Ale pak na vejšce jsme byli na lyžáku a měli jsme tam super profesora, hezounek, tak kdo by se nesnažil že :grinning: :sweat_smile:

Holky musím se rozloučit, pádíme na tu oslavičku. :slight_smile: Míšo budeme kousek od tebe, jedeme totiž do Zelenče :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo jo, Luco, taky jsem těm prďolkům jejich absolutně žádný pud sebezáchovy záviděla :slight_smile: oni se postaví a frčí. Jak to ty děti dělají ???? :confused:
23. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak jsem doma z venku vy kecalky..
u nas zaclo taky prset :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dosla mokra jak hnuj

aji..no nevim nevim jestli by me peta bral :confused: ..tak se nauc lyzovat..kamoska se ucila v 35 a jak ji to jde :grinning:

luc..kolik to tam stoji?
23. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.