• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Holky tak jsme doma :wink: No a k tomu lyzovani-me strasne byvi sjezdo´vky-sice pluzim ale jedu.Ovsem musi kolem me krouzit Zdenda pac jak spadnu tak se s mim tezkym zadkem uz nezvednu a jeraby na sjezdovce nejsou tak me porad zveda chudak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
ahojky tak jsme zpět s oslavičky, bylo to fajn.

Adél nejlevnější lístky na stání podél trati s výhledem na start a cíl, stáli 250 CZK jeden závod.
23. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
tak u nas uz se spinka...

jak sem byla na wc tak petan spadl..nevim co delal ale rev jak blazen..boule mu vyskocila na vysku tak 2 cm a mel to dost sekle a aj krev byla..kurna ja se tak lekla ze jsem ani nedocuuurala..malem me trefilo..

luc..no to se da sak je to jednou za zivot :grinning:

anicko..jsi me pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
jsem hrabala snih..hnus..nemohla jsem ani s kocarem projet..jsem zvedava jak zitra vyjedu s autem z garaze :unamused: jen pro predstavu jako to mam streku

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2430988#navigator
23. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Marti-jooooooooo meil je suprovej buz jsem ho rozeslala :slight_smile: :wink:
23. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Adél, běh se za ty prašulky jde, ale skoky jsou dvojnásob dražší :frowning2: Tak že kdyby šla rodinka tak to vyjde docela draho :frowning2:
23. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
luc..aha..no tak to uz je dost :confounded:
23. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Ani,super,že?jsem brutálně zavzpomínala :slight_smile: bezva,že si s tím někdo dal práci :slight_smile:
pro dnešek se loučím!Dobrou noc :pensive:
23. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale prosím o hlasy, nejlépe samozřejmě 10 :wink:
Děkujeme

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4205
23. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Marti-jj super taky se mi to moc libi.Jeste to pustim manzovi :wink: :wink:
Taky se loucim a jdu si asi lehnout,vylomil se mi kousek zubu.Toho jak mi z nej tahala nervy.Je to normalni?Ale vubec to neboli-taky neni co kdyz tam nemam nerv ze?
23. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak preju dobrou noc a krasne sny :pensive: :pensive: :pensive:
23. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
anicko..dobrou :pensive:
23. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
krasny vecer. :slight_smile:

teeeda, zase jste toho tady napovidaly. ...ze si nedate nekdy pauzu. :grinning:

my jsme byli na vcelicce priorixu ...a teda musim toho naseho kluka pochvalit. ...dobalo se to do ruky ...do predlokti ...normalne na to koukal. ..jen teda pri dobnuti trosku ucuknul rukou ..ale pak uz jen koukal jak mu tam dr. tu vakcinu vpousti a ani necek. ....jsem valila oci na drat. :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:

...no a pak na nakupy a k nasim a domu na sedmou. ..takze hezky ztravenej den. ...ted nam jdu opect pizzu k vece a pak vas zkusim trosku docist. :wink:
23. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky, to chodíte takhle brzo spát?
já sem vždycky dorazím tak kolem 22 a pozdějc, a tady už nikdo....
23. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
lyzovani. ..nooo, jsem zvedava na nas. ...ja bych rada, kdyby risan lyzoval. ..ale radek neumi a nerad. ...a ja lyzuju hrozne rada, ale taky hrozne spatne. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze nevim jestli budu nejlepsi instruktor. :zipper_mouth:

placani, nooooo ....placat, placat, a placat. ...a az mu bude sest tak se ucit, se ucit, se ucit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ba ne. ...myslim, ze kazda vime, kdy se to placnuti nemine ucinkem a kdy jo. :wink: ...a vynaseni infa do jinejch dizkuzi a jeste vytrzenejch z kontextu. ... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, teeeeda, tak to mate na prohazovani poradnou streku. :fearful: :confounded: ..to by se pomalu hodil na to nejakej malej trakturek s pluhem, ne...? :confused: :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Marusko, ...ja chodim spat az kolem pulnci. :sweat_smile: ..ale vetsinou v tu dobu uklizim a nebo meju nadobi a pc sedi radek. :wink:
..no ale je fakt, ze s 9 hodinou tu holky vyklidej pole. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :pensive: ..ale obcas tu jeste vidim Aju, jen ted nevim ......nekde se asi flaka. ..kouka na colomba. :wink: :grinning: :sunglasses:
23. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
haniku..no jo aj by se hodil..ac to nevypada to je cca 150m..pac se kopal plyn tak to vim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no kdyby petan spinka celou noc taky tady sedim do 12 :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
Adel,no ted k tomu nemas daleko. :grinning: ...tak risa byl taky v noci protivnej. ...ale zatim tuk, tuk. ...nejak se mu to ted obratilo a zacina bejt hodnouckej. :sunglasses: ...i kdyz ted posledni tyden zacina zase cim dal tim vic slintat, tak buh vi ceho se jeste dockame. :confused: :zipper_mouth:
...150m ...jeeej. ..no tak to fakt nezavidim. :rolling_eyes:
23. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
Luco, jeee, tys byla na MS :fearful: :dizzy_face: ....a Ondrulkovi se tam libilo a nebo to neregistroval...? ..jen ze je nekde venku na snehu...? :wink:
23. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
tak jezis to je hodin..jdu chrapat..dobrou :pensive: ja jsem hrala o choditko jinak bych uz spala :grinning: :pensive:
jj 150m..je to des :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vetsinou to dela tch.pac ja nez vylezu a co s petanem kdyz nechodi..
23. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
hrala o choditko?? :fearful: :sweat_smile: :grinning:
..tak aspon ze to udela tchan. :wink: :sunglasses:
dobrou. :pensive:
23. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz
myslela jsem tchyni..pac tchan jezdi taky pryc do prahy stavit
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2754252 tohle haniku :wink:
tak uz jdu
23. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
dobry :wink: ..a vidim, ze jsi vyhrala. :dizzy_face: ....a kolik vlastne takova vec stoji??
...to ja nikam na net nelezu. ....bych uz se od pc ani nehla. :grinning:
tak aspon na neco je tchyne dobra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
brou
23. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz
bre ranko..noc jako vzdy a budik v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
haniku..no aspon na neco je dobra :angry: tak kolem 1000 i vic
24. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
zase až na straně 2 :unamused:

hlásím info z kontroly, vše ok ...máme srdíčko, fotku mám dodám později z domu, příště jdu za 14 dní 10.3. ...dostanu prukazku
24. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky,

tak nevím, jestli nám neroste nějakej zoubek, ale Kuba byl v noci nějakej neklidnej. Sice neplakal, ale pořád se nějak převaloval.

Ade, to máš teda pěknej kus. Tak ještě, že tchánovci aspoň s něčím pomůžou. Přesně tohle chodítko máme taky.

Dneska musím s balíčkem na poštu a vůbec nevím, kdy mám vyrazit.
24. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano.U nas noc taky nic moc a taky si nejsem jista jestli to je zoubkem :wink:
Adelko a vyhrala jsi alespon? :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jani-no tak supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulace velika :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, moc za váma teď nestíhám chodit, protože bojuju s bacilama a každou volnou chvilku trávím v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda moc těch chvilek není, ale aspoň když holky spí :wink:

Jani, supeeeer!!!!! Moc gratuluju k srdíčku, tak teď už je jasný, že se mimísek u tebe hezky zabydlel,tak ať se mu u tebe líbí a všechno probíhá tak, jak má! :wink: :slight_smile:

Jinak jsem trošku dočetla tu aférku kolem Míši, myslím, že už tady bylo řečeno všechno, akorát teda žasnu, co se z Parybky vyklubalo :rolling_eyes: když s náma byla na srazíku těhulek, tak byla úplně v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doufám, že už jsme tu zůstaly samý normální, nepovyšující se, plácající matky :grinning:

Tak jdu rychlo navařit, pak skočím s holkama aspoň na chvilinku ven - už nebyly dva dny chuděry, tak musím bacil nebacil, a pak po obědě s něma zalehnu :wink:
24. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky holky, u nás noc super, Ondrula se probral až v 8 hod tak že paráda :slight_smile:

Jani velikánská gratulace k srdíčku :slight_smile: :slight_smile:

Hani, no v neděli byl celou dobu v kočárku, neboť docela dost sněžilo a v tom davu by to ani nešlo ho vypustit :slight_smile: Ale koukal, mával vlaječkou a když maminka řvala, tak taky křičel :grinning: No a v sobotu jsme se byli jen podívat u areálu a tam chodil a byl ze začátku z těch lidí vyjukanej, ale pak už byl super. Po cestě zpátky si ho fotili nějací Norové, pak s námi jeli busikem a byli z něj unešeni a Ondra z nich. Nakonec dostal od nich vlaječku :slight_smile: Byli jsme pak i na náměstí, kde vystupovala Dáda a Ondra byl z ní úplně hotovej, strašně se mu to líbilo :slight_smile:

Budu až odpo, jdeme plavat :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.