• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky!!! Ztracená dcera hlásí návrat :slight_smile:

Už jsme zdravé a doufám, že to vydrží!!!! Akorát já se teda cítím pořád unavená. A proto jsem se rozhodla vysadit antikoncepci. V pátek jsem koupila injekci, ale u dr. narazila na zamčené dveře - dovolená. Takže jsem poprvé měla možnost si v klidu doma přečíst příbalové informace a docela jsem byla zdešena. Je totiž možné, že celá řada mých problémů pramení právě z antikoncepce - bolesti kloubů, únava, přibírání na váze..... Bolesti kloubů i únavu jsem teda myslela, že mám z kojení, ale to přibírání mi přišlo při kojení divné, obzvlášť, když se cpu podstatně méně než vloni touto dobou :slight_smile: Pro info, mám nahoře 6 kg a ty jsem přibrala za posledního půl roku. A podle mého názoru bezdůvodně... tak jsem zvedavá, jestli se to všechno zlepší, ale účinek té antikoncepce může funovat ještě 4 - 31 měsíců píšou. Průměrně prý 10 měsíců. No, docela se děsím toho, co mě ještě čeká. Já vím, některé holky mě varovaly, že je to svinstvo.... tak teď už to vím, všechno si holt musím vyzkoušet na vlastní kůži. Jsem už taková. Beran, no.... co už se mnou.

Patrik s vysazením souhlasil, dokonce byl první on, který řekl, tak to už v žádném případě neber, i když už to máš koupené. Tak aby se nám nepovedl brzy Pepíček :grinning: :grinning: :grinning: No, tak to jsem klidná, když ten účinek může fungovat ještě po dobrání 31 měsců... to je teda dost... A teda děsím se dne, kdy dostan MS, bo jsem ji dva rok neměla, že..... no, snad to přežiju :angry: Ale asi to bude masakr :confounded:

Jinak dobrá zpráva pro Kristinku a Evu - holky, už vám pošta veze zásilku. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale nejdřív byl nemocný Patrik - takže nemohl doručit ke mně, a pak jsme onemocněly my s Májou a to já zas nebyla schopna zanést na poštu.... ale vše je napraveno, tak snad se bude CD libít.

No, zkusím vás trochu dočíst, ať jsem aspoň maličko v obraze... aspon posledních několi stránek zvladnu :slight_smile: bo celé, za dobu mé absence fakt neeeee :sweat_smile:

Jo a ještě jen tak naokraj, to že jsem tu tak dlouho nebyla není jen vinou nemoci, ale hlavně problémama s PC. JE to stará rachotina a neposlouchá... a taky v tom má prsty Maruška, bo strašně ráda kliká myší a něco mi na něm rozhasila a já se nemohla pořádně dostat na net, všechno trvalo dvě hodiny :frowning2: Ale Patrik včera dával dokupy... a zdá se to být rychlejší... prostě Maruška je technik ... no :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Jé Renčo, právě jsem ti psala IP, CD už přišlo, díky! :dizzy_face: Ta antikoncepce bude teda pěkný svinstvo, já neberu žádnou, protože minule jsem po ní nemohla 2 roky otěhotnět, měla jsem cysty, vůbec jsem neměla MS atd., takže už to teď neriskuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Kristi, no já brala před těhu HA a byla jsem spokojená.... když jsem chtěla mimi, v červenci jsem vysadila, začala brát kyselinu listovou... a v březnu následující rok už jsem byla těhu...... ale při kojení se nemůže a to Cerazzete nechci, bo se znám, neumím brát přesně na hodinu... jsem sklerotik... proto mi injekce v tomhle vyhovovaly, na nic jsem nemusela myslet, jen jednou za tři měsíce zašla na včeličku... ale ty následky :frowning2:

no dr. mi v lednu na preventivní prohlídce říkal, že by doporučil vysadit, už jen kvůli tomu, kdybych chtěla druhé mimi .. bo se po nich klidně nemusí dva roky otěhotnět.... já si říkala, že ještě nechám dvě včeličky píchnout a pak vysadím, bo léto bez MS je lákavé... ale když jsem si přečetla ty příbalové info, tak jsem okamžitě skončila....
24. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
jinak jsem vás teda holky zběžně dočetla, aspoň teda pár posledních stránek, bo víc fakt nestíhačka.... no a teda.... nevím co říct, no.....

Já si s Evou o té kauze už dřív psala po skype.... můj názor je takový, že své myšlenky prezentuje nevhodným způsobem, které může ostatní naštvat a taky se tak děje.... protože rozdíl je, když si o tom s někým tímto způsobem povídáš tváří v tvař a rozdíl, když se něco takhle hodí do placu v písemné formě na netu.... To pak nikdy nedovysvětlíš, jak to bylo myšleno..... a taky jsem jí psala, že mi přijde, že není vůbec tolerantní, co se týče názorů jiných a reaguje na ně ironicky a jízlivě.... což fakt může naštvat, bo na takové jednání není spoustu lidí zvyklých....

Jinak se Evy musím zastat, bo podle toho co mi po skype psala, tak to te hočině Tan nezkopírovala ona, ale jen jí napsala, že měla s Míšou na určité téma výměnu názoru a ta Tan prý šla k nám do diskuze a sama si to přečetla a okopírovala na tu stránku s jiným tématem a komentovala to tam.... Jinak teda Eva má pocit, že se zastávám Míši. A teda jo. Je to tak, bo je mi jasné, jak to Míša myslela a fakt by mě ani ve snu nenapadlo chytat se slovíček a nějak je zveličovat. Navíc i já si myslím, že plácnutí je pro dítě lepší, než nadávání, řvaní po dítěti a podobně a prostě vychovávat se dítě musí. A malému jaksi domluvou nevysvětlíš, že tudy cesta nevede, bo to nepochopí, na rozdíl od plácnutí, že :slight_smile:

NEmyslím si, že je Eva zákeřná nebo zlá.... to holky v žádném případě není.... takže prosím dost "honu na čarodějnice". Je blbý, že si to třeba Míša se Evou nevyříkají a nedovysvětlí..... ale podle toho, co mám možnost sledovat, tak by si Eva mohla takhlo spoustu věcí dovysvětlovávat i s dalšími maminkami na netu. Já si s ní třeba po skype píšu ráda, protože má fakt jiný pohled na spoustu věcí a je fajn ten její pohled znát a debatovat o tom...ale i po skype je to jiné, než tady, je to totiž živější... takže tolik můj názor k dané věci.

Je třeba taky blbé, že se tu Eva od té doby neukázala, respektive sem nenapsala.. prostě nenapsala svůj pohled na celou věc. A už fakt končím, jsem se rozepsala až až!!!
24. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
No a taky musím pogratulovat Janičce k těhu!! Holka drž se!!!!! At´ je těhu pohodové a nevolnosti už Tě nezlobí!!!!

A Beny, jsi dobrá, že to vše tak zvládáš!!! Práci, rodinu..... klobouk dolů.

A k Aničce... to ani asi nemá smysl psát, že je prostě bomba, co všechno stíhá...a ještě k tomu s úžasným smyslem pro humor. Jo a Ani, účes se mi líbí!!!! Jsi v něm šmrncovní!!! Mně se líbí i ta ofinka!

A už nevím, co jsem ještě komu chtěla napsat, bo těch informací je najednou strašně moc... a při čtení jsem si nedělala poznámky, co k čemu chci napsat :grinning: :grinning:

Mrkla jsem i na nové fotečky a prckové jsou úžasní!!! Prostě dětičky rostou jako z vody a je s nima čím dál větší legrace, že jo!!! :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Hlavně holky ať jste všechny i s mrňatama zdravé, to je fakt nejdůležitější!!!!!
Ostatní se vždycky nějak udělá!!!!
24. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
tak ja balim veci k mamce pac jedu na technickou a jeste na servis :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude zase penez..
janicce gratulujiiiiiiiiiiiiiiii moc :grinning:
ahoj renco :grinning: to je dost ze se ukazes :grinning:
24. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
A Adéku ukážu a pak píšu a píšu až sama popíšu skoro celou stránku :slight_smile:

Adélko, tak dobře pořiď s autkem!!! To já nesnášela vše,co se okolo auta točilo. Naštěstí jsem měla kamaráda, který to za mě všechno zařídil. Jen jsem předala papíry a klíčky od auta a on to vše objel :slight_smile: Já bych to totiž asi sama nedala :slight_smile: Ty jsi fakt samostatná holka!!!
24. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojkyyy

Renčo, to je super, že jste se vyhrabaly z nemocí!!!bylo to dlouhé, viď :cry: :cry: Máš naprostou pravdu s tím, že tady v té psané formě zní spousta věcí jinak, než face to face..no ale prostě za tím, že se Eva moc dobře nezachovala si stojím, i kdyby teda nenakopírovala té Tan příspěvek ona, tak jí prostě na něj navedla a to je prostě pro mě to samé!!!!A ta Tan si jen tak nějaké diskuze nepročítá, sama to jednou psala, že nemá čas moc na jiná témata...takže že by na to "náhodou" najedla sama, je pěkně veliká nepravděpodobnost...jinak si myslím, že ani nemá cenu, aby sem Eva chodila něco dovysvětlovat, protože z reakcí holek na to mají všechny stejný názor...
A hele, že by měla Maruška sourozence :dizzy_face: :dizzy_face: brala bys to??????No 6kg za půl roku je dost, to je pěkné svinstvo!!!

Jani gratulace k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super zpráva!!!!!!!!!!!!§

jj Adelka je naše nejšikovnější holčina..co jí taky zbývá, co :cry:
24. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
renco..no jo kdyz jsem sama musim sama delat a to chci jeste malovat a predelat pokoje ..atd..no mozna pockam az petan dorazi..

miso... no no no no jeste si o sobe budu myslet :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Holky-tolik chvaly.No ale ja teda zrovna dneska nestiham a vlasy mam jak bratr vetru :frowning2: Byla jsem na koznim pac se mi na obliceji udelala vyrazka vypadam jak struhadlo-no a dostala jsem ATB+nejakou mast a mam mazat-tak doufam ze pomuze a ja zase budu krasna :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Renco-no a k te Evce a uz teda naposledy.Pac ja uz se v tom nimrat nechci.Hele-dobry,tak asi fakt zla neni je proste svoje.A ma svoje nazory to ma kazdy ale ona ma jen svoje a nikoho jineho nebere.To at si taky praktikuje ale ze lidi urazi to urazi.Ono malo lidi takove jednani snese a ja si treba zrovna o sobe myslim zejsem dost tolerantni ale docela me to taky zarazilo.Myslim si ze jde si vse rict jinym zpusobem a ne hned nekoho napadnout.A uz jsem jednou i Eve psala kdyz na ni tenkrat vyjela Adelka-taky se mi to nelibilo a zastala jsem se tenkrat Evi-nechci byt pani spravedliva a nikoho soudit pac od toho tu nejsem ale taky ze sebe nenecham delat blbce.Ani Eva tenkrat nechapala proc na ni Adel vyjela a myslim si ze plno z nas nechpe proc takhle reaguje ted Eva.Jinak mi absolutne nebavi pokavad prijde a bude s e s nami bavit normalne da nejakou radu ale normalne a ne agresivne tak si myslim ze ji nikdo nezatracuje ani Misa vid?I kdyz ja bych to taky spatne nesla.
A uz dost a ja jdu umyt nadobi a uvarit Br.kasi ke karborum keratkovym a krutim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Míšo!!! No já bych ještě jedno dítko brala, ale Patrik říkal, že neeee. NO, ale záleží na jeho šikovnosti. Bo já teda s chemií končím. A taky víme, že dvě dítka bych z mateřské sama neutáhla, a to ani z mého platu, musím být s nohama na zemi :frowning2: A taky jsem v 1 + 1. Ale prostě srdíčko by chtělo ještě jedno mimi, no.... tak uvidíme, třeba se zadaří... a třeba vyhraju ve sportce...

Jinak teda nevím, co jste si posílaly k té kauze přes IP, takže nevím, jesti by holky přece jen nechtěly znát názor druhé strany. To je moje domněnka. Ale jak říkám, některé Eviny reakce podle mého názoru zcela O.K. nejsou a ona už to ode mne ví. Taky je otázka, jestli ona sama by se chtěla vyjádřit nebo sem mezi nás přijít... ale myslím si, že to tady čte a že úplně v pohodě z toho není a že jí mrzí, co se to stalo. Ale fakt nechci mluvit za ni, bo mi to nepřísluší a vše jsou jen a jen mé domněnky.

Adélko, to jako chceš malovat sama? No, já si ještě kdysi malovala sama pokojíček u našich... ale to byla malá plocha.... s malovaním bytu už mi pomáhal Patrik, bo se tady muselo i škrabat u upravovat stěny, to by mi trvalo hodně dlouho... a teda nevím nevím, jestli bych to zvládla. A letos teda chci malovat taky ( po šesti letech), bo chci tady nějaké upravy a tak bude potřeba i znovu zamalovat.
24. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Aničko, ty bratře větru, to je zase hlod :stuck_out_tongue_closed_eyes: A z čehopak vyrážka????? :confused: Já nikoho nezatracuju a já jsem tady ani schválně nic neříkala!!!nikdo kromě Hanky a Aničky to nevěděl, to až včera to tak nějak vyplulo, že Ani :sweat_smile:

Jinak je mi jasný, že z toho Evě není dobře, proto jsme taky před tím měsícem sem nic nepsala,aby k tomu nedošlo, protože to nemám ráda!!!!!!!!!Samotné mi bylo šoufl, když jsem se musela obhajovat na tamté diskuzi a nejsem levák, abych hned na oplátku to samé udělala já jinému, řešily jsme to jen s mýmy věrnými sestrami :grinning: Hankou a Ančou po tají

Jinak do Ip jsem holkám psala, jak to bylo, že na mě v tom tématu vyjely kvůli tomu plácání a že tam nakopírovaly příspěvek pro tebe Renčo s tím plácáním a že mi to přišlo divné, že by to někdo našel na diskuzi a napsala jsem tenkrát do té témy, že mi to přijde jako od Parybky a že se mi to potvrdilo, když mi ta holčina začala v IP o Parybce psát, že jsem na ní jako hnusně vyjela a tak, takže mi bylo jasné odkud vítr vane..a pak odkaz na diskuzi o krčních madlích, kde Eva nikoho nezná a zase se tam holek dotkla...nic víc, nic míň jsem jim nepsala :wink: :wink:
24. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Mými - pardon :sweat_smile: za hrubku

Jinak Renčo, je mi jasné, že by to se dvěma bylo dost složité a ještě v malém bytečku!!!Ale třeba až by byla Maruška větší, tak by zase pomohla!!! :dizzy_face: Já jsem si moc přála holku, už jen z toho důvodu, že by mi pak s malým capartem pomohla, takhle nevím, nevím, zda by mi Daník pomáhal s miminkem, to by určitě raději šel ven na kolo :pensive: :pensive: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
renco..tak ja uz jsem sama dela pokojik pro petana cca v 25tt ataky jsem malovala kuchyn a chodbu a wc..jo holka ja jsem hold sikula..se kukni jak jsem si vymalovala http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=225855&vDeleteImageID=2197631&vReferer=

jinak halu a obyvak muj braska pac ma na to skolu a ja bych si v hale tezko postavila leseni..no ikdyz :astonished:
24. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Míšo, no já vím, že to bylo tenkrát na můj dotaz, co dělat, když se dítko vzteká... a právě proto mě to taky mrzí, že se spustila taková vlna nedorozumění.... chjo. Já prostě nemám ráda, když je nějaký dusno.... a už asi fakt nemá smysl to rozebírat... uvidíme, jestli bude mít sama Eva zájem.... se tady třeba za ni peru úplně zbytečně :confused: Ale prostě měla jsem potřebu vám to tady napsat, protože tak nějak mi přišlo, že se to rozjelo díky tomu mému dotazu a žádost o radu, no....

Adél, jsi fakt dobrá!!! Poklonu Tobě.
24. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jinak ještě k tomu druhému dítku... no já ani moc jaksi nepočítám, že by mi Maru pomáhala, bo ji nechci okrást o dětství... proč by měla, když je holka a starší, se víc zapojovat? NEchci z ní udělat chůvu..... jenom ať si hraje a dovádí, jako kdyby druhé mimi nebylo... si říkám, že by alespoN ale neměla žárlit, že bych jí, až bude straší, snáz vysvětlila, že je to bratříček nebo sestřička a že potřebuje stejnou péči, jako měla coby mimi ona :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
ale kdyby ji bavilo mi pomáhat, tak bych se samozřejmě nebránila :grinning:
24. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Miso-no ja vim ze jsem to proflakla ja-omluuuuuuvaaaaaaaaaa jeste jednou velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Taky si myslim ze to Eva cte a je jen na ni jestli sem chce prijid nebo ne. Taky za ni nemyslim a ani nemluvim to mi neprislusi.Co jsem napsala za tim si stojim a to jsem napúsala i na to tema o mandlich. :wink: :wink:
Holky ja si proste myslim ze nas tady je placnu 10holek a co holka to nazor.Kazda meme jinou povahu a musime se hold tolerovat a brat se.Vzdyt kolikrat se v zivote uvidime a jeste si delat zle pres PC.........to ne proc?Kazdej mame starosti sami se sebou a svych vic nez dost si myslim-alespon ja teda jo.A sem se chodim odreagovat-tak uz budem vsichni v klidu a ja uz nnic nikdy nevynesu a nebo uz mi radsi nic nerikejte aby se mi opet nezadarilo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
No a zase jsem tu na chytro a malem mi uteklo mleko na termix :wink: :slight_smile: :confused: :confused:
24. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Jinak Miso-z ceho vyrazka je to nevim ale nemam si na to vubec skoro teda sahat a ze ja jsem na tom kazdy den nekolikrat pracovala ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak ja se loucim a valim k mamce napisu vecir paaaaaaaaaaa
ooooo renco ..dik :grinning:
24. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ani, vyběhlo mlíko :grinning: :grinning: nemáš tu vysedávat, když vaříš :grinning: :grinning: :grinning: a neomlouvej se!!!!!!Mě osobně je to jedno, spíš mi šlo o to, že je teď Eva "špatná" ve vícero očích...

Renči,Ty si to taky za vinu nedávej, já myslím, že by k něčemu stejnak časem došlo.....

Adel, jsi borec, takhle vymalovat!!!!! :confused: Je to krásný!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
No jo ja jsem takove kafral. :slight_smile: :wink: Ondra tu lita nahatej tak jsem zvedava kdypak asi utrousi :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-uzij si mamku :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

No to je dost Renčo, že se ukážeš :wink: už jsem si taky říkala, copak s tebou je. Tož je fajn, že už jsi ok a snad už budete obě v pořádku. S tou antikoncepcí je to hnus, no. Je možné, že fakt ty problémy máš z ní. No však to teď sama po čase poznáš a posoudíš, jestli to je fakt takové svinstvo. Já taky žádnou od porodu neberu, tudíž vše záleží na Peťovi :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jinak mě málem šlak trefil, jak jsem si přečetla v Blesku, že loni touhle dobou bylo 20st :confused: a všichni se vyhřívali v parku na lavičkách. Kde, kurňa, to teplo je letos :rolling_eyes: jsem se dneska brodila tím mokrým sněhem s kočárkem a za chvilku budu mít asi svaly jak Arnold :confounded:
24. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hani, máš recht, že tu čumákuju taky po večerech :slight_smile: ale pže většina jde v devět pryč, tak mě to tu samotnou neba a surfuju na netu :slight_smile: včera jsem prohledávala MMB. Hledám malé věci na jaro a chtěla jsem pro ni ještě nějaké nádobíčku, ať můře se mnou kuchtit :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jani, gratulace k srdíčku :dizzy_face: přeji pohodové těhu, ať tě ti nevolnosti brzy přejdou a miminku se u tebe líbí :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
tak ja jsem povesila pradlo,udelala termix,jeste vysaju a pujdem s Ondraskem pro Stepanka do skolky a na prochazku :wink: :slight_smile:
Ajo-no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky, tak včera jsem jen napsala večer, že se divím, jak tu nikdo nejni a přesunula se k manžovi a jak se to rozběhlo :grinning:
jo a zas se můžu rozšoupnout na nákupu miminčích věcí...ne pro nás, ale ségra se vdává a na seznamu darů maj cestovní postýlku....tak vybírám :grinning: fakt mě to baví, je to víc než rok, co jsem takhle vybírala a porovnávala kde co maj pro malou, tak si to užívám
jo a kdo máte cestovní postýlky....jaký a jak jste spokojený? co byste teď koupily a co by měla taková postýlka podle vás mít a co je zbytečnej krám navíc???
24. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Marusko-my mame cestovni postylku a prodavame ji.Zrovna se chystam ze ji nafotim ale Ty chces asi funglovku vid?Ja za sebe muzu rict ze jsme s ni byli teda moc spokojeny.Sice Ondra v ni skoro vubec nebyla ale Stepanek si ji uzil :wink: :wink: :wink:
24. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.