• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
no jako svatební dar bych radši fakt novou :grinning:
jakou jste měli, co všechno měla a co je podle tebe potřeba???
24. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ani, nazdárek :slight_smile: ovšem už zase mizím, pže malý lump si po hodině usmyslel, že je vyspaný do růžova a už skáče v postýlce :unamused:
24. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
My meli uplne tu obycejnou tekrat stala si 100Kc ani nemela to okenko na vylezani ale myslim si ze uplne stacila teda.Proste je dobra.Az prijdu z venku tak ji vyfotim a hodim na bazar :slight_smile: :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak mi pak prosím pošli odkaz, ať se můžu podívat
no já právě sem si říkala, když už dar tak pořádnej....jako s výlezem, kapsou na boku na nějaký věci a přebalovací podložkou....jo a kolečkama
24. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hojky mojky holčiny :grinning:

Tak jsme zpět z plavání, dneska musím Ondrulu vychválit co se týče plavča, byl strašně šikovnej a strašně moc spolupracoval a taky už zkoušíme s takovu tou rybkou kolem pasu pouštět a učit balanc. No a Ondrulkovi to šlo na výtečnou vydržel bez držení už asi tak 20 vteřin a moc se mu to líbílo, zlatíčko moje :dizzy_face: :dizzy_face: Zato pak už byl zase protivka protivnej, nechtěl spát, vztekal se :frowning2: Jsem ho asi v tom bazéně moc přechválila :grinning:

Renči pro tebe info ještě k té antikoncepci, kamarádka jí brala 3 roky , pak jí vysadila a rok trvalo, než se jí srovnala MS, měla jí dost nepravidelně (třeba i po 14ti dnech), no prostě hnus fialovej a nakonec musela začít brát tabletkovou antikoncepci aby se jí to vůbec srovnalo. Tak držím pěstičky, aby si takové problémky ty neměla :slight_smile:
24. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
My jsme taky byli venku a teda docela maras :frowning2:
Kluci uz jsou vykoupany tak doufam ze alespon po vecernicku pujde Ondra spat-je protivnej a urvanej :confounded: :angry: :angry:
24. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak u nás byla návštěva, kamoška s dvouletým HOnzíkem :slight_smile: Tak si hrála Mařenka s Jeníčkem :slight_smile: Jsem je i fotila s knížkou perníková chaloupka, musím pak mrknout a stáhnout, jak to vyšlo :slight_smile:

Maruško, já mám taky cestovní postýlku, ale z druhé ruky, koupenou za tři stovky... a rovněž obyč., bez výlezu.... nepočítám totiž, že bych ji používala nějak často.... zatím je pořád zabalená, nevyzkoušená... ale asi na dovči v létě použiju.

Luco, no já mám trochu strach... doufám, že to nejhorší bude ještě teď a ne až třeba v létě, to by mě kleplo, kdybych měla pořád MS... a teda zas na druhou stranu si říkám, že pořád kojím hodně, tak 8x za den, tak třeba budu ještě nějakou dobu bez MS i po vysazení depo provery... no uvidíme. Ale obavy tu jsou dost velké.....
24. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak jsem tu uf, dnes byl teda dost náročný den s Dádulkou :confounded: celý den proplakaný, ufňukaný..dopo usnul už v 11:15 spal do půl jedný, takže odměnou za ten den je mi to, že už spí, ale doufám, že se zase za hdku neprobere, jak má občas ve zvyku....
my byli dnes venku 3x, naposledy pěšky, aby se pěkně utahal, přišli jsme asi v 17:15 a mě se teda Ani zdálo venku dost příjemně!!!!A v nedělí má být 9/11 stupňů :dizzy_face: :dizzy_face: to bude fajn, jestli to vyjde!!!!To budeme spocený :grinning: :grinning:

Maru, máme 2 postýlky :grinning: jednu Hauck úplně obyč, druhou CAM s výlezem, přebalovákem - ten už nevyužiješ, je malý a s tím, že se do horní části zavěsila taková jako síť a vystužila tyčema a mimi spalo nahoře, ale to už taky nevyužiješ, když je Eli tak veliká, takže bych to nějak neřešila a koupila úplně obyč :wink: pozn.dvě máme proto, že jezdím k mamce a na chalupu, takže abych to netahla :wink:

Luci, Ondra je šikula, my už jsme plavčo vzdali :cry:
24. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
Míšo, vy už na plavčo nechodíte? Jak to? Dandovi se to nelíbilo?

My ani nezačaly.... Maru při zkušebních plaváních plakala... takže z toho nic nebylo, nechtěla jsem ji trápit.
24. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Miso-no u nas docela profukuje a meli jsme namachane boty-takze nic moc.Ondra taky dost tapal ale jeste nespi.No ale uz na nej asi jdu.Ma ted nejake obdobi ze si vsechno co mu vezmem vyrvava-rozcapanek.No a my se mu samo smejeme a to ho cili jeste vic. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Miso-Maruska ma tu postylku pro segru jako svatebni dar :slight_smile: :wink:
Tak u nas uz se taky haja a ja jdu ac nerada zehli uz opet musim no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
Aha, pro ségru :sweat_smile: tak to joo, ak to bude teprve asi mímo čekat že??? :confused: Tak já hodím okaz na tu mou, ta byla fajn, s kolečkama ve předu...

Holky, tak po půl hodce se probral a hysterák :cry: ale zase spí, já nevím, co s ním je, jestli zuby, tak už 14 dní a stále nic!!!!!

Renči, přesně jak u vás, bulel a bulel, takže jsme 13 lekcí protrpěli oba a konec...co vůbec vy a zuby????????????????????????,

Ani, u nás taky kvůli všemu bulí a vyřvává :cry: :cry: to je hrozný období, mé nervy... :sweat_smile: :sweat_smile:

dobrou holky, vypínám, musím vytřít a uvařit na zítra, jedu ráno k mamce, tak budu až večer, pápá
24. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás asi taky fakt další zub. Kuba byl dnes umrčenej a pořád kadí. Zadek má jak opička. Tak červenou prdelku neměl snad nikdy. Zítra ho nechám hodně bez plínky, páč to má fakt hodně. To bude počůranej koberec, už to vidím...Nočník u nás jaksi nefunguje, protože to by musel být dlouho na jednom místě a to je nad jeho síly :sweat_smile:

Tak s mým omezováním v jídle to vypadá dneska dobře. Zatím jsem snědla teď jen mandarinku. Ale zato už mám nalitou dvojku vína :grinning:
24. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
My máme Chicco cestovní postýlku i s průlezem. Používáme ji celkem dost, takže je i trošku uprostřed proleželá. A je fakt, že nám při koupi doporučili dávat tam ještě skládací matraci. Mamka si teď už jednu koupila, tak uvidíme, jak to bude vypadat.
24. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
vkládací matraci? co to zas je?
já chci tuhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/minuit-cestovni-postylka-nurse-p2163/
ségra miluje berušky
24. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
krasny vecer,

tak jsme dnes byli s kamaradkou z plavani v pizzerce na palmovce. ..maj tam detskej koutek. ...tak se risan vyblbnul. :wink: ..jen jsme tam meli mensi problemy s docela agresivni holcickou, kterou si maminka jaksi neumela zpacifikovat. ...takze jeste zpet k tematu ....kdyz nepomuze domluva tak placat placat placat. :angry: :zipper_mouth:
...aneb jedna vec ...byly tam 3 odrazedla. ...risa samo jedno zabavil ....2 byly volny ...holcicka jaksi furt chtela to co maj ostatni, tak normalne popadla risana, stahla ho z auticka, ale zustala mu tam na sedatku noha a ona si celou svoji vahou na ni sedla. :angry: ...maminka nic. ..ja tu holcicku okrikla. ..nez jsem stacila dolitnout za risou. ...a maminka toho svyho NEVYCHOVANYHO spratka :angry: ...omlouvala, ze ji jsou jen 2 a pul. (to jen ze byla vetsi ...a i vahove tezsi .....tlusta) ....jako ze asi vypadala na pet nebo nevim. ..ale myslim, ze dite v tomhle veku uz ma mit rozum ...a i rodic, kterej ho vychovava, ze se k mladsimu diteti ma chovat normalne. ...a ne takhle. ...a to bohuzel nebyl jediny incident s touhle holcickou. ...spratkem.
..a nez jsme odesli tak teda prisel v tehle forme jeste klucina a to tentokrat s tatinkem, kterej si sve ditko neumel zpacifikovat.
ja videt, ze risa neco takovyho udela jinymu diteti tak uz by mel na zadku takovej placanec, ze by si to priste nedovolil. ...uuuuuuf :sweat_smile: ..ale jinak bylo fajn. :sunglasses:

Marusko ...my mame baby point ..neco za 1200 ...ted uz jsme vcelku spokojeny, jen asi od sesti mesicu do roka a kousek nechtel v ni spat. ..nebo se v ni hodne budil ....asi jak to sustilo...?? :confused: ..ted uz je to dobry. ..ale jinak je uplne obyc jen ma vylez. :wink:

Adel, tak to s tim choditkem byl teda extra dobrej kauf. :wink: :sunglasses:

renco, ...uz jsem si rikala, kdepak ses nam zatoulala. ...a teda ty problemy s HA??? :confused: ....jojo, ja ctu pribalovej letak i ke kapkam na kasel. ...no vlastne uplne ke vsemu. :sweat_smile: ..tak aspon ze jsi to zjistila a snad to pomuze od problemu i od nechtenyho pribirani. ..kdyz to ted vysadis. :wink: ...jen teda ..kdyby se vam nahodou postestil sourozenec...o tom uz si se s patrikem bavila.....? nebo radeji ne? ...jestli by pak treba nechtel prehodnotit aspon trochu svuj zivot ...a prekousnout tenhle system ve state a zacit pracovat aby to vsechno nenechal jen na tobe?? :confused: :zipper_mouth:
24. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jani, gratulace k srdickuuuu. :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, co ta vyrazkaaa??? :confused: ..a pomaha ta masticka hned? ..jestli uz to mas lepsi nebo budes muset chvili vydrzet? ...tak at ses brzo zase hezka holka. .kdyz mas ted ty krasny vlasky. :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luci, tak takovahle dietka. mandarinka a na to vinecko ..tak ta musi bejt extra ucina. :grinning: :grinning: :grinning: ...to ja nic nesnist a jeste se nalejt. ..tak pak zvracim jak alik, coz vlastne taky ma svuj efekt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Maru-ja taky ujizdim na beruskach.Ondra mi i bodycko s beruskama chuderka moje :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Hani-no ono 2 lete dite jeste tolik rozumu nema.Znam to podle Stepanka a prave s v tomhle obdobi byl asi nejhorsi.Dokonce chytil kamose o 9mes.starsiho za vlasy a stahl ho z odstrkovadla a mrskl s nim o zem a v rucce chomac chmiricka :angry: :angry: :confused: :confused: Ale tase teda od toho tam ma tu maminku aby si ho pohlidala,ja si pamatuju ze tenkrat teda dostal dost na prdel pac domluvy absolut.nepomahaly. :confused: :confused: :confused: :confused: Chapu Te taky bych si milacky branila-nekdy na jiny maminky ziram teda :confused:
Tak mam vyzehleno a jdu spat-preji dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
24. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Byyz, myslím, že by ti kdekoliv v prodejně měli ohledně té vkládací matrace poradit. Ona tam ale nemusí být. Nám byla doporučena z toho důvodu, že ta lehací část cestovní postýlky je celkem tvrdší než klasická matrace v postýlce. A jelikož v ní Klárka přece jen spává celkem často, tak jsme chtěli, ať má stejný komfort jako ve své postýlce :slight_smile: no a navíc se celkem rychle proležela, takže teď už to doufám bude lepší.
24. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Valím do sprchy a spát.

Dobrou všem :pensive:
24. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojky tak ja sem zde a tady nikdo..jsem u mamky a tak nebyl cas :sweat_smile:
haniku..no ja myslim ze je to za par kacek jen doufam ze se mu bude libit a bude nam k necemu :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preji :slight_smile: :wink:
25. únor 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahojky krásné ránko, dnes mi není ani moc zle, tak doufám, že to chvíli vydrží :sunglasses:

My chceme jít s kamoškama a dětma příští týden , tak jsem zvědavá, jak se Janina předvede :grinning:
25. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Míšo, no já si právě říkala, že škoda peněz za plavání, když Maru brečí, tak jsme do kurzu nešly a zaplatily si jen ty zkušební hodiny. A teda musím říct, že bohužel Maru vodomil není doteď. POkud dám víc vody do vany, tak tam nechce vůbec být, ani si do ní nesedne, jen stojí... no o mytí hlavy ani nemluvím, to je vždy řev, když ji chci položit a spláchnout, pere se se mnou jak čert a řve :frowning2: No, snad se to časem zlepší.... uvidíme v létě, až budeme někde u vody....

jo a zuby????? Co to je???? To my neznáme!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Holky, my fakt pořád nic!!!!!!!!!!!
Už jsem se ptala v pondělí dr. a ona říkala, že jednou vylézt musejí..... a prý, jestli jsem s ní už byla u zubaře.... no, trochu divný tam jít, když není zub, ne? :sweat_smile: :sweat_smile: Ale říkala jsem si, že nějaké dětské zubařce zavolám, jestli na ni nechce kouknout. Třeba pozná, jestli se něco tlačí...

Hani, no to máš teda zážitek z dětského koutku..... No, některé maminy no coment. Znám jednu, co sedne v létě na pivo na zahrádku, dítě nechá lítat po parku a vůbec si ho nevšímá, ať si dělá třeba suchý vrby.... ostatní maminy pak to její dítě de fakto hlídají, aby si neublížilo na průlezkách, no prostě děs. Jsme ji s kámošou sledovaly vloni celé léto, bo jsme na ni pravidelně někde takhle narazily... A my si teda říkaly, že my máme ještě pohodu, když jsou prcci v kočárkách, že příští rok (myšleno letos) už budeme lítat za nimi a hlídat je a přidržovat, aby si někde nerozbili nos.

My teda máme čerstvě bouli na čele.... Maru si včera s Honzíčkem (o rok starší klučina) u nás hrály a nejvíc je bavilo lozit pod stůl a zasé vylézat a tak pořád dokola.... jenomže Maruška v zápalu hry jednou jaksi včas nesklonila hlavu a prásk.... prostě si neuvědomila, že není tak šikovná, jako o rok starší kamarád, no... ale plakala jen 10 sekund a pak zas začala řádit.

Jinak teda u nás co se týče hraní s ostatními dětmi posun, bo předtím si kradli navzájem hračky a hráli si spíš vedle sebe.... teď už začalai spolupracovat!!!! Což mě teda dost překvapilo. A ještě teda rozdíl asi byl v tom, že když jsme byly před 3 týdny u kámošky, tak Honzík nedovolil Marušce nic vzít a všechno ji rval z ručiček a řval moje. Když byl teď u nás, tak jaksi nic jeho nebylo, takže řvát nemohl a Maruška je teda taková dobrá dušička, že mu bez reptání hračky půjčovala a dokonce mu je i nosila a podávala.... bylo to fajn. Teda až na tu bouli... ale zas bylo vidět, že je Marunka šťastná, bo jinak si hraje jen se mnou a to asi není ono....

A teda ještě posun v tom, že staví kostky... což nás dřív nebylo - jenom bourala, co jsem postavila já... a teď je krásně skládá na sebe :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
rencata: on ten zubař projede zuby kamerkou, jestli tam fakt všechny jsou :wink: Tygr má od 13m dvě spodní jedničky..a už nekonečnou dobu lezou horní jedničky..a furt nic..takže taky žádnej zázrak :sweat_smile:
25. únor 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
AHoj Siss :slight_smile: Kamerkou? No to jsou věci..... tak já tam zkusím zavolat a domluvit se. DOufám, že tam Maru někde vespod fakt zuby má!!!!
25. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
ale foufám, že to teda není rentgen... to bych nechtěla ji takhle malou nechat rentgenovat :angry:
25. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, je mi jasny, ze to neni lehky, ale kdyz si ji nedokaze ani mama usmernit...tak kdo..?? :rolling_eyes: ..a misto toho, aby diteti neco vysvetlila, ze dela neco spatne, tak ji omlouva..?? :confused: ..to by me zajimalo co bude holcicka delat za pul roku ve skolce. ..ona byla fakt agresivni uplne ke vsem detem. :frowning2: ...a jestli z 20ti pripadu ji mama rekla neco na dva, tak je to faaakt hodne. :unamused:

renco, na plavcu mame taky jednoho klucinu kteryho to plavani moc nebere ...a vetsinu plavca prorve. :frowning2: ...ted to s nim zkousej na druhym kurzu. ...jsem zvedava, jestli to zkusej i od dubna, kdy bude dalsi kurz. :confused:
..my mame to stesti, ze risa je nejspis po mne vodomil. ...a i vlasy si necha splachnout :wink: ...i kdyz teda vzdycky vyskoci na nohy a doleze na druhou stranu vany nez je sprcha, ale pak stoji a nerve :wink: :sunglasses:
...no taky u nas obcas vidam ....teda hlavne v lete ....je vedle naseho panelaku hospoda a vidam si tam hrat 2 hoodne maly deti. ..to je mi fakt do breku. :cry: :frowning2: ..a to je kousek od tama hlavni silnice ..ctyrproudova. ...to radeji ani nedomyslet. :zipper_mouth: :frowning2:
25. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.