• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Hani-jj jasny vsak proto jsem psala ze od toho tam ma tu maminku aby si ji uklidnila :slight_smile: :wink:
25. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Ani, no taky jsem si rikala, ze snad risa takovej nebude a ze to je pro me takovy varovani, ze kdyby takovej byl, ze mu budu furt za zadkem ..a kdyz mu domluva nepomuze, tak pres nej bude dostavat, aby se hodne rychle naucil, jak se ma chovat.
25. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
holky ...u nas se stal zazrak. ...risa na otazku jak dela jakykoli zviratko rukal huuuu ...protoze se to naucil na otazku jak dela sova a on to mel zafixovany s tim "jak dela" ..a uz mu bylo jedno jaky zvire. ...tak ted zmena a na psa udelal ha,ha. ....jsem na nej pysna. ...no sice nejstarsi a tohle zase delame jako jedni z poslednich, ale neva. ...pokrok ...huraaaa. :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
25. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
holky k těm hospodám...kousek od našeho baráku je herna a asi tak v době, kdy se narodila Márinka před ní začal stávat kočárek, kdykoliv jsme šli kolem (a že jsme teda nechodili pravidelně), tak tam stál...občas byla ze dveří vystrčená ruka a houpala s ním, no asi za půl roku tam začal stávat sporťák v něm dítě spící/řvoucí/jedící (mělo normálně na takovým tom pultíku jídlo, pití a obsluž se), to mi přišlo fakt strašný.....teď už tam teda nestojí nic, asi mrňous vyrost a nechce strávit celej den vsedě v kočáře
hani nejste poslední, Márinka nenapodobuje žádný zvíře, maximálně nad nima dělá jéééééééé :slight_smile:
25. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Hani-tak Ondrasek dela jen na kocku-cicici,pes-baf,baf,opice-uuuuu a had sssssss-takze bud v klidu taky nic moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani, my jedeme jen na psovi - ha ha a kravičce - buuuuu. Jinak nic nenapodobuje.

Maru, to je steda strašný, chudák dítě!!!!

Holky, přidala jsem pár fotek ze včerejška. Jeníček s Mařenkou si čtou Perníkovou chaloupku :slight_smile: Ale teda Maruška na té první fotce vypada strašně obrovsky a tlustě, ale fakt taková nenííííí. Nevím, jak jsem to fotila :grinning:
25. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
No, jdeme papat a spinkat, a já pak do práce... večer na chvíli za vámi ¨mrknu. papa
25. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jezisi-Renco ta je krasna ale tolik mooooooooc :wink: Panenka s dolickama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Maru, tak to je taky strasnyyyy :frowning2: :frowning2:

Ani, no vidiiis, tak to je sikovnejsi nez risa. :wink: ...jinak dneska rano si sycel. ..tak treba bychom taky hada mohli naucit. :confused: :wink:

Renco, no Majuska je ale krasna princezna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja musim oblikat risu, letime na plavco ...a venku to vypada zatim krasne, tak snad to zustane i odpol, az pujdem domu z plavca. ..to by mel teprv risa usnout. :wink:
25. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ja jse ted Ondru posadila do stolicky a dala mu talir s Br.kasi a zeleninkou tak dlabe.Uz jsem ho i vyfotila tak pak hodim fotecky.Nechce abych ho krmila :confused: :confused:
25. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás vládne překvapivě pohoda :slight_smile: dopo jsme byly na návštěvě u kámošky a její malé. Teď malá ještě spinká, ale už bude každou chvilku vstávat. Spí od půl jedné.
25. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
A zítra jdu na squash :slight_smile: hurá :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
A v pátek za námy přijede kámoška s malým. Takže po dlouhé době zase uvidím, jak vypadá miminko :dizzy_face: už se těším :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ja za chvilku razim pro Stepanka do skolky a pak zase mazu s Ondraskem do skolky do klubicka :wink: :slight_smile: Jsem zvedava jak bude reagovat na deticky a jestli bude spolupracovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
U nás sníh pomaličku taje ale i tak je ho až nad hlavu :confused: potom dám do alba foto jak to u nás na zahradě vypadá!
Já jdu dnes cca po 2 letech na aerobik tak jsem zvědavá co na to řekne mé tělo :grinning: :grinning: Před těhu jsem chodila 3krát týdně.
My se dnes byli mrknout u mě v práci :slight_smile: malá se doktorovi líbila.Příští rok se budu zřejmě vracet,no na to ještě nemyslím,je to daleko....
Tak jdu chystat Adélce sváču :wink:
25. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky!!! Děkujeme za pochvalu :slight_smile:

Aničko, už se těším na foto, jak Odrnášek papá. Maru posledních 14 dnů už nechce vůbec krmit, buď jí sama, nebo vůbec.... takže ji nechávám ať se cpe... ale ten úklid pak!!! No hrůza. Jídlo je všude okolo i na Marušce :slight_smile:
25. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Tak jsme doma ze skolky :slight_smile: Docela to slo,jen dopol.malo spal tak byl mrzuterj.A od pristiho tydne vedu klubicko ja-dali mi duveru :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem zvedava jak to zvladnu :slight_smile: :wink:
Renco-no on toho taky moc nesnedl ale snazil se hodne teda :wink: :slight_smile:
25. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
ahojky holky..
tak ja dneska mela servis na aute a vymenu oleje :stuck_out_tongue_closed_eyes: zitra me ceka technicka a to jeste musim s petanem k dr.pac mu neco vlezlo asi na prudusky..zacal ted hrozne kaslat a chrcet :frowning2:

jinak petan dela haf haf a čiči a uz nic ale pozna na obrazku kocku,psa a prasatko :grinning: moc se mu nechce :grinning:
25. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
adel-co by jsi po nem chtela je to pasak :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Ondra uz haja,tak je trochu klidu :wink: :wink: :wink:
25. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Tak u nas uz chrapou vsechny chlapi-jenom ja chudera si tu klofu na PC-nejsem ja pako? :grinning: :grinning: :grinning:
Asi pujdu hodit sprchu at mam klid a pohodu vecer :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
ani a co na tom klubíčku budete dělat?

holky, máte odrážedla? dneska jsem v obchodě Márinku zkoušela na jedno (od oka nejmenší) dát, ale ona vůbec nedosáhne na zem! prosím tipy na co nejmenší :grinning: (má něco mezi 70 a 75 cm)
25. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Jeeeeeee-Maru to je nahoda zrovna pred chvilkou Zdenda prinesl Ondraskovi odrazedlo po Stepovi a myslim si ze to bude OK :wink: Dneska to zkousel u Milanka a ten ho ma vyssi a docela mu to slo tak uvidime zitra :wink: :slight_smile:
No budeme tam svacit a hrat si s detickama a mozna zpivat atd.Jde tam hlavne o to aby se deti umeli bavit a zabavit s detma :grinning: :grinning: :grinning: Uz jsem tam chodila se Stepickem-dnes tam byl se mnou a je videt ze uz to je mazak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky
My byli dnes u mamky, takže pohoda den!!Až teda na to večerní usínání :unamused: to byl zase boj a brek, než usnul...

Hani teda taková milá holčička, to bych se asi neudržela a měla jí sto chutí plácnout :sweat_smile: :sweat_smile: to je přesně ta výchova "nové doby" akorát z těch dětí vychovávají tohle :angry: souhlasím, že dvouleté dítě z toho moc rozum nemá, ale 100% by mělo rozum z toho, že kdyby na něj máma vlítla a buď mu rázně řekla, že tohle teda NE nebo plácla, tak si to bude pamatovat, takhle to při další příležitosti udělá znova, ach jo...

Marti, no myslím, že Tvé tělo bude druhý den po aerobiku dost stávkovat :grinning: já se druhý den po 1.hodině jogy, nemohla ani hnout, každý sval mě bolel :grinning:
25. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
No ahoooooooj Ty moje spolubojovnice :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Taky jsme dneska v klubicku meli maminku ma dva kluciky Jachymka a Vilemka a to je presne ten typ ze at si jako delaji co chtej.A tak si Vilemek necely rok okusoval voskovku atd.Ale zase je pani prijemna to nemuzu rict,oni proste zijou a maji hodnoty uplne jinde :slight_smile: :wink:
25. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Jdu si oskrabat brambory na zitrek na bramboraky-slibila jsem je klukum ale je tak nerada delam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Nazdárek :grinning: :grinning: :grinning:
No taky nerada dělám - strouhám brambory a ještě víc nesnáším ten smrad ze smažení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já prostě nejsem a nebudu zastánce volné výchovy...voskovku - kytku nebo pastelku????Tak ono je to jedno, obojí je ekl :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
No a to si posledne bracha vymyslela ze at udelam bramboraky ze mi jako pomuze-samo ze mi s nicim nepomohl a jsem pres 5hodin smazila brambose :confused: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj,podle me asi taky deti musi mit trosku respekt a uctu k rodicum.Ale to uz asi nema cenu tu resit,myslim ze tady vsechny vime co od deticek ocekavame.Jen aby nas jednou neprekvapili ze :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
A dala jsem fotecky jak Ondruska papa :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
ani a jak je Ondra velkej a jak je velký to odrážedlo?
míšo, taky se zapoj, mám novou anketku - tentokrát odrážedla :grinning:
25. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
tyjo ani, ondra vypadá úplně dospěle :fearful:
25. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.