• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Kristi-jj to je teda chlapak.Hlavne aby nebyl postavove po me proboha :confused: :confused: :confused:
Tak jenom ja jsem to porad nedostala,v pondeli si musim zavolat na tu gyndu pac jsem fakt uz i nafoukla :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Štěpa ještě nechrní?? :confused:
My taky spíme, ale teda máme jeden problémek, nechceme spinkat v postýlce, spinkáme ve velké :sweat_smile: už včera jsem ho uspala u nás a za 2 hodky(21h) jsem ho přenášela k němu, no to jsem ale dělat neměla, miláček se vzbudil a jak zjistil, že je u sebe, tak začal ječet a že NE :cry: tak jsem ho vzala k nám, ale to už neusnul, ležel, zase žmoulal medvěda a hodinu nic, takže jsem ho nechala ležet, v kuchyni žehlila a při tom mě šmíroval :grinning: v půl 11 přišel Petr z práce a D stále nechrněl, takže jsem se vykoupala a šli jsme spát, to už jsem ho dala do jeho, ale postýlku přiraženou na své posteli a to usnul..co to je???Že by nějaké období nebo myslíš, že jsem ho to naučila, jak ho dávám spát odpoledne do velké postele?? :confused:
30. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ani tak mně to přišlo zas konečně poprvé načas, že bych už začala normálně fungovat?

Tak já valím na to pečení, ale nechce se mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: příště asi koupím zákusky :grinning:
30. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Miso-ja nevim.Ja z toho mam prave strach brat si Ondru do postele na spani,je to takovy mazel jako Danik a asi by u nas taky zustal :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale treba kamoska si davala deti do postele porad a dneska jsou v pohode-je fakt ze kojila.No a Jolana zase Maxika a ten s nima spal v posteli jeste v 8 letech-tak nevim.Jo a fotka Danika s medou je krasna,nase kluky vubec nejaci milackove nebrali :frowning2: :confounded: :confounded: A neberou.
Kris-no ted uz ho Borek tolik nebere spis Sila ztrazcu-Power Rangers,Spiderman atd.Ale i Krtek-spis jak ma naladu-i Borka si pusti :slight_smile: :wink:
30. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Jo Miso-no nespi pac usnul v aute a to mame teda smolika.Kde jsou ty casy kdy spal po vecernicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Kristi teda na narozky takhle hákovat :confounded: ..hm, takže šestka, to je stejnak tak blbá nemoc, my měli teplotu 5 dní a to čekání, co z toho bude je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, jsem ani nereagovala na toho Tvýho chlapáka :grinning: 25kg je teda dost, na to, že je to takovej žížalák :grinning: ale je asi dost vysokej, no jo po taťkovi!!!!

Hani, no kreditka je teda super zážitek, by mě omyli, kdybych jí nenašla, ještě, že jí fakt schoval Ríšule
30. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ani, alespoň nebude Pepča, když tam máte Štěpulu :grinning: my už "to" musíme stíhat odpoledne, když chrní a ještě na sedačce, když máme oxídka v posteli :grinning: :grinning:

No hele, on má ještě další 2 plyšáky oblíbené, ale ty jsou tak normálka, tenhle medvěd je však zázračný či co :confused: kupovala jsem ho v těhu a čekal na něj v postýlce a měl ho pořád vedle sebe, no a už nevím kdy (7.měsíc asi) ho najednou pořád šmudlal, je teda "jen" na spaní, ale když je přes den nevrlý nebo unavený nebo když stonal, tak si bere medvídka i přes den.Medvěd už vypadá, jako mrtvola, vytahaný, opraný, ale stále vede, včera jsem v Globusu koukala, zda tam náhodou v té hromadě nenajdu stejného - no naivka :sweat_smile: no ale našla jsem od stejné firmy, stejný materiál a barva, jen menší, tak mu ho časem dám, ale myslím, že to jako náhradu nevezme!!!
30. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak ja jsem si hodila vanu kdyz tady nikdo nebyl a kolik nakecano
bzun..taky preji vse nej nej k narozeninam a hlavne zdravi,stesti a pohodu :grinning: :grinning: petrik posila pusinku :wink:
miso..no ja si maleho do postele nikdy nedala ,nedam..kamoska mela maleho taky na velke odpoledne a jeste s nima spava v loznici a taky u nich v luzku..no ja neeeeeeee
30. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak štrůdl v troubě :wink:

Ani tak to Kubík a Vojtík od bráchy s Bořkem úplně šílí :grinning: a taky je bere vlak Tomáš, ale prej to hrozně leze do peněz ty mašinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo no jo, když já jsem to fakt přes den nestihla a prostě musím mít na oslavu nachystáno, i kdybych to měla dělat do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s Honzou už jsme slavili včera, dneska otevřel víno a usnul u televize, takže mě aspoň nikdo neruší :grinning:

Tak u nás začali plyšáci být in až teď, ale jen přes den, holky se s nima mazlí a dávají jim pusinky, mně ne, ale plyšákům jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky je vozí v kočárkách, češou kartáčkem a dneska po koupání jim čistily uši :grinning: z postýlky je vyhodí, aby měly dost místa na spaní :grinning:

Adel, díky za přání! :dizzy_face: tak my holky občas do postele vezmem, ale jen vyjímečně a až k ránu, kdy by už u sebe neusly a vzbudily tu druhou. Jinak brácha má kluky nasáčkovaný v posteli ještě teď, ve 3 a 4 letech :grinning: jsou tam jak herinci, no ale teda antikoncepce je to dokonalá :grinning:
30. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Me se to strasne libi jak se ty deti smudlaj s hrackama-je to roztomule.Ondra se zase rad smudla s zinkou na myti.Pamatuje si jak ho vecer myju a jak se mi dostane do koupelny tak uz ji drzi a smudla se :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a Stepa-teda zizala neni ma peknej ranec ale vysokej je teda no-ma 117cm :confused: :sweat_smile: Ale to jsem psat nechtela-dneska pro nej jdu do skolky a koukam na nej sel zrovna z obeda a mel spinavou tvar.Rikam si ty vado to meli spagety ze je tak opatlanej ne?Za nim sla ucitelka a rika mi,no on se Stepanek takhle zmaloval ale nemuze za to a ble,ble ble.Ja ji rikam no a pujde to umyt?Jdeme k te mudre a ona ne to ma odrene-on ma chudak sedrenou celou tvar ale festove-sankovali a on spadl na ten zmrzlej snih a jel po nem :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: Ja vim ze se to muze stat vubec se na ucu nezlobim ale je mi ho tak lito chudaka :confused: :fearful: :fearful: :fearful: Vypada to jako kdyz ma na tvari ohen,zitra ho vyfotim,ted uz spi :grinning: :wink:
30. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Miso-no Pepa u nas fakt nehrozi s nasi frekvenci :grinning: :grinning: A my taky jedine v obyvaku na sedacce nic si z toho nedelej-ale my snad od zacatku,ja muzu fakt rict ze mame loznici na jenom na spani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
no ja jsem s tou kartou byla taky poradne posrajdena ...jsem uz fakt nevedela, kde muze bejt. :astonished: ..a kdyz jsem ji pak nasla, tak jsem myslela, ze risu uskrtim. :grinning: ..ale zase jsem byla rada, ze preci jen byla doma. :sweat_smile: ...protoze na uctu mame nastavenej kontokorent pro pripad nouze a to by si zlodeji posmakli. :zipper_mouth: :confounded:

krsti, teeeda ...na narozeniny litat jak nadmuta koza. ....sedni si a nohy nahoru. :grinning: :sunglasses: ...to mas bejt obletovana a ne ze budes litat kolem plotny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
..jinak dobre, ze to byla s Liduskou jen sesta nemoc ...osypani za chvili zmizi a bude klid. :wink:

Ani, taky cucim. ...kam ten stepa tech 25kg dal??? ..dyt je jak lunt. :fearful: :wink:

Miso, tak to risa ma rad plysaky. ..jako ze k nim udela tuli-tuli ...jednu dobu mel medvidka ...asi v tech 8 mesicich na spani na usinani, ale pak ho zahodil a ted mu po ranu vypichuje ocicka a kouse do nosu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...jinak i je klidne mozny, ze tim, ze zacina bejt zvyklej pres den spat v posteli, ze se to pokousi uplatnit i na noc. :confused: :unamused: ...u nas nastesti zatim vladne postylka. ...a i se o to snazime, i kdyz parkrat s nama spal, ale to bych spocitala na prstech jedny ruky. :wink:
30. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do postele..
zitra jedu k mamce ale jeste juknu..pojedu tam az na obidek :grinning: :grinning:
dobrou noc vsem :pensive: :pensive:
30. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
30. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
ani, to nas ale cekaj hezky veci. ..teda jeee, to risovi uz je 14 mesicu. :sweat_smile: ..no tak to je zlatej chlapec a doufam, ze mu to vydrzi. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

radek prisel z uspavani, tak ho jdu pustit k pc. ..a ja si dam sekanou s chlebikem a pujdu do hajan, dnes jsem nejaka prejeta jak jsem byla u nasich, tak jsem si ani neodpocala ....bych nemohla bejt kazdej den nekde na cestach. :confused:

dobrou :pensive:
30. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Holky ja se taky loucim a hrnu se do postele-myslim ze me ceka dalsi uzasna noc-Ondrula se zase budi-vrrrrrrrrrr :confounded: :confounded:
Dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
30. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
ani no snad me nic takoveho nepotka,bych ho prerazila..
tak uz fakt dobrou :pensive: :angry:
30. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
Á Anička objevila i jiná témata :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nečtu celé, jen začátek a jen se směju :slight_smile:

Holky, no já tu postel zavedla, protože odpoledne jak jde spát, tak je po půl hodce vzhůru, když je ve velké a já hned za ním na PC, tak už jsem to vypilovala tak, že jak se probudí, jen se na něj podívám a on spí dál..ve své se postaví a je po spaní, tak babo raď :cry: no asi ho zítra dám odpo spát k němu, uvidím, jak to půjde..jako ve 3 letech už ho v pelechu nechci mít :grinning: :grinning:

m vaší frekvenci, sedačka není zrovna pohodlná jsme zjistila :grinning:
30. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobrou noc, já musím čekat na Petra a pak se teprve koupat, jinak by mi prcek spadl z postele :confounded: to jsme si ale ušila bič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak bábovka v troubě, spláchnu nádobí a končím :sunglasses:

Aničko, chudák Štěpa, ale u dětí jsou takovýhle úrazy hned, co?

Hani, už si skoro sedám, neboj! Mně to pečení baví, ale v klidu, ne během dne s holkama, kdy pořád musím odbíhat nebo holky úřadují v kuchyni :wink:

Aničko, dobrý téma, něco z toho dělají i holky, ale neberu to nijak tragicky, myslím, že takhle malý děti ještě naschvály nedělají, třeba to prádlo ze sušáku, to máme taky, jen si prostě hrají :slight_smile:

Míšo tak to je super, že už Dádu uspíš pohledem. Aspoň máš čas na PC :wink:

Tak dobrou všem usínajícím, já ještě za chvilku mrknu :wink:
30. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kristi já nevím, mě přijde že Dáda lumpárny naschvál dělá!!Protože přesně ví, že to nesmí, kouká na mě šibalským pohledem a když na něj kouknu, hned to udělá a čeká, co bude :grinning: fakt si myslím, že to nedělá v rámci hraní :grinning:

No pohled je sice fajn, ale za jakou cenu :confounded: že ho nedostanu od nás, to je furt něco řešit a vymýšlet s těma prťátkama...

Tak dobrou chuť, to bude dobrá snídaňka bábovička :dizzy_face:

Tak už taky fakt jdu dobrou
30. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Míšo, tak u našich holek je to fakt hra, a taky je baví mně potom pomáhat dávat tu spoušť dopořádku, např. když vytahají vlhčený ubrousky, tak mně je pak po jednom podávají abych je strkala zpátky, to samý s prádlem :wink: ale fakt si asi moc neuvědomují, že to nesmí, nebo jo, ale naschvál to nedělají. Teda třeba se pletu a jsou to potvůrky šibalský :grinning:

Tak dobrou, hezky se vyspi! Jo bábovička bude až odpoledne, až přijedou gratulanti :wink:
30. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: tak jak jsem predpokladala tak noc u nas nic moc spis nic nez moc :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no ty temata,to byla spis nahoda ja na to fakt nemam tam lezt. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bych uz doma neudelala vubec nic a s klukama taky nic :wink: :wink: :wink:
No ja si zase myslim ze si to ty deticky uvedomujou moc dobre,jsou to pekny vycurankove malicky :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 07:04  • Odpověz
dobre ranko..no u nas noc desna..hore byl od 10 do rana snad co pul hodky..jsem jak prastena pytlem..jeste ze jedu k mamce tam se trochu vyspim :pensive:

jj anicko..vycuranci :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky, večer jsem se užž nelezla, bo se mi nechtěl zapojovat noťas, a na PC jsem musela pustit taťku.... no a koukám, tady 4 stránky :grinning:...

Bzundičce gratuluji k narozkám, přeju hodně zdravíka, štěstíčka, lásky a hodný holky....

Štěpíčkovi foukám na bolístku....

u nás noc ok, v noci tam jednou mrčela, ale nešla jsem tam, ted se tam ještě převaluje.... Janina má dečku a nakonci je plyšová medvědí hlava, bez ní taky neusne, je to náš muckyméďa....ted jí šel táta vytáhnout a vzteká se že nechce z postýlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a k tomu pusinkování, Janina pusinkuje všechny plyšáky a psa, ale mě pusu nene.... jen jednou u dveří viděla jak mě vítá pes a oblizuje a ztaky mě oblízla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
za chvíli nám přivezou dveře z bauhausu a pak vyrazíme s taťkem do města....jinak na testíkách opět //, ale zatím zádné tlustice, tak nevím, jestli se udrží..... mrcha má datum příchodu 1-2.2......
31. led 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
JANI-TAK HLAVNE ZE SE //DRZI TO JE DULEZITE :slight_smile: :wink: Jinak by meli silit kazdy druhy den,tak hod fotecky :slight_smile: :wink:
31. led 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ja uz varim,delam kureci vyvar a kur.palicky s ryzi :wink: :wink:
Za chvilku pujdu uspat Ondru a bude klid :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 10:06  • Odpověz
tak ja uz jsem nabalena v aute a cekam az se probudi ten smrad..jsem mu dala tak na prdel a hodila do postylky ze usnul..hajzlik jeden..
to je fakt na bednu kdyz jsem porad sama jak vul :frowning2: :frowning2: a ta noc k tomu :angry: jeste ze jedu k mamce
31. led 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Adel-uzij si u mamky trocha klidu a ahooooooj :slight_smile: :wink: :wink:
31. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky
Adel, bacha na slůvka, nejsou tu všechny, co to chápou!!!!! :wink: :wink: Pořád si říkej, že bude líp!!!!!!!U mamky bude dobře!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Ani, jsem ani večer nereagovala na toho Štěpu :frowning2: jaký to má dneska, tu tvářičku????

Jani, tak bezva, hele se vůbec divím, že máš dvě vidět před MS!!!!!Mě byly vidět trošililinku až nějaký 4.den meškání :wink:

Tak Daník pusinky dává strašně rád a hlavně, jak vidí, že si je dáváme s tátou, to hned přijde a začne nás oba oslintávat :slight_smile:

Já dnes jen upekla krůtí stehno a uvařila domácí flíčky, rychlý a dobrý :wink:
31. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.