• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hele Marouši :grinning: :grinning: umíš taky něco jinýho?? :grinning: :grinning: :grinning: tak my máme mutlifčního koně a toho nedoporučuju, peněz jak šlupek, ale nic moc..já jsem slyšela chválu na odrážedlo - motorku Enduro :wink:

Ondra je úžasnej, jak papká :dizzy_face: :dizzy_face: velkej chlap :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
koho jinýho se mám zeptat, než těch co maj stejně starý děti ne? :grinning:
no jo, tak to enduro je to, co jsem zkoušela a nedošáhne na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Míšo jak je Daneček velkej?
25. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
My máme odrážedlo medvídka Pú, stejné jako mají holky dvojčecí od Kristýnky, a Klára na něm řádí celkem v pohodě. A měří cca 75cm.
25. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Aha :confused: no my z koně dosáhneme, ale jaksi ještě nepochopil, že se může odstrkovat :grinning: a enduro jsem nezkoušela..Dáda měl v roce 83cm, myslím, že trochu vyrostl, tak jestli 85 :fearful: víc určo nee
25. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
ajo když já medvídka Pú nesnáším, to mi nesmí do baráku
Míšo 85, víc určo ne???? tak to je o 12-13 cm větší než Márinka, od tebe rady nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ty jo, Míšo, Daník je ale dlouhán :wink:

Byyz, tak to máš stejný jako Adel....ta taky Medvíka Pú nesnáší :slight_smile: mi je to holt jedno, připadalo mi sypatické a malé, tak jsme ho brali :wink:
25. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky, my nejsme žádný skrčci, jo, aby bylo jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak musí někam těch skoro 12,5kg schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé méďa PÚ, co Ti na něm vadí??? :grinning: :grinning:
Tak já už mlčim a neradim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou holky, vypínám PC...pá
25. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
byyz..odrazedlo je jako choditko??no ja mam opacny problem..ja kdyz tam dam maleho tak kleci..pac je nam male..petos ma uz 90cm :confused: a 13 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja jsem debil..odrazedlo je neco jineho.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Adel, 90cm :confused: ? Ty vogo, ten je taky dlouhán :wink: no jo, to je ale správný...chlapečci by neměli být žádní zakrslíci :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
adel odrážedlo jako motorka/autíčko/trojkolka bez šlapek
to je Péťa teda velikej, má bejt po kom? (Márinka má bejt po kom skrček :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Míšo prostě vadí no...ani nevím, ale strašně se mi nelíbí
ajo a jak je to velký? abych věděla, co mám shánět
25. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
Od země k sedáku má 18cm. Je fakt sympaticky malé. Kláře se na něm dobře jezdí.
25. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
byyz..ja uz vim...
aji..no tchan ma 2 metry skoro..no a prave nam je choditko male a on nechce chodit..on v tom kleci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
Aha, tak to jo. To má být fakt po kom dlouhán :wink:
25. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak ja valim spat..tak dobrou :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Taky valím. Ještě sprcha a pak hurá do postýlky :dizzy_face:

Dobrou :pensive:
25. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
ajo 18 cm...to si někam budu muset napsat....to je fakt mrňavý, kde se to shání (bez obrázků)
25. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
jo ani, kdes koupila prosím to body s beruškou?
25. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz
koukám, že furt jenom somruju :grinning:
a taky trpím samomluvou
25. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink: Noc docela sla ale budicek hodne brzy :slight_smile:
Maru-takze bodycko mam z MMB a je jete ale poslu Ti sem fotecku treba se Ti to bude libit :wink: A odrazedlo mame prave Enduro a do jineho bych asi nikdy nesla-uz jsem to tu jednou psala.Je proste nejlepsi a stabilni-proste spokojenost.Jinak delaji 2 velikosti,my mame po Stepovi tu nejnizsi a pak mame jeste ve sklepe vyssi ale to az na potom.Stepa na to jezdil strasne moc ale opravdu jsme ho uzili,ja ho podezrivam ze kdyby mohl tak na nem jezdi jeste ted-ale asi uz by se odrazel koleny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Ondra bude mit kolem 80cm + - :slight_smile: :wink: .
Ja mam zase Medvidka Pů rada a mame s nim i hodne veci :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
U Ondrouska to ze vypada jako velky kluk delaji hodne ty vlasy,Stepanek byl takovy vic detsky a roztomilejsi v tomhle veku.Ale taky byl vlasatec.Jen jsem ho pak ostrihala do hola a uz se to s nim tahne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 06:49  • Odpověz
26. únor 2009 v 07:10  • Odpověz
bre ranko :grinning:
u nas budik kolem seste jako vzdy a noc nic moc pac je nemocny..dneska jedeme k dr.ale je tam az od jedne ..
26. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ránko, tak bacily už se dávakj na ústup, ale zase začínají pokašlávat holky, tak to od nás asi chytly :unamused:

Jé, Liduška je jak mravenec, právě přitáhla stan přes celej byt až za mnou k počítači :grinning:

Maru, my máme taky méďu pú a jsou fakt skvělý, holky na nich řádí o 106:wink: škoda, že se ti nelíbí :wink: holky jsou prcci, v roce měly 71 cm a už dosáhly na zem.

Míšo, Adel, teda to koukám, jaký máte doma velký chlapáky :slight_smile:

Ani koukala jsem na fotky, Ondrášek je šikulka jak sám baští :wink:

Renčo, Maruška je nádherná princezna! S těma culíčkama jí to moooc sluší :dizzy_face:
26. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
tak ja sjem dala varit br,polevku a testo q
26. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Ani čekala jsem nějaký větší berušky, tohle mě neuspokojilo :grinning: tak budu hledat dál
kristy ten méďa pú odrážedlo bude asi spíš takový autíčko viď? no zkusím něco takovýho sehnat, ale bez obrázků
26. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Tak jsem se ucvakla :grinning:
Dala jsem varit br.polevku a testo na bramboraky je taky nachystane a ja jdu poklidit ten neskutecny bordel po klukach :unamused: :confounded: :angry: :angry:
26. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
My máme hráškovou polívku a vepřovej guláš s rýží, za chvilku se nají holky a půjdou spinkat, pak přijede Honza na oběd, tak si dáme spolu :wink:

Maru jj, autíčko s volantem, zkusím ti dát nějakej odkaz na podobný, myslím, že v tom shopu měli i jiný než pú :wink:
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Maru, třeba tohle je podobný, ale zase nehraje písničky jako to naše :wink:
26. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
26. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.