• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
AHoj holky!!!

ANi, Odrášek jí ale krásně!!! Vždyť on vůbec není od jídla zamazaný - to Maru je od hlavy až k patě teda :slight_smile: Zrovna před chvíli dojedla jogurt a teda jogurt byl ve vlasech, na tepláčkách, všude po stole.... no děs. Ale ona byla šťastná, že může papat sama... kdybych ji krmila, tak nesní ani lžičku.

K odrážedlům: My máme obyčejné, toto: http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=840006
.. ale Maru ještě nedosáhne - má jen 72 cm, takže je ještě odrážedlo schované u našich. No, doma by asi stejně v mém malém bytě neměla kde jezdit, takže bude řádit až venku v parku.
Musím dodat, že já ho nekupovala, koupila ho Marušce už vloni maminka mého exmanžela, takže extchyně :slight_smile:

Krist a Adélko, to mě mrzí, že zápolíte s nemocí, letošní zima je fakt na nemoci úplně blbá :frowning2:
26. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
No a my jdeme taky jíst - máme králika, brambory a Maru do toho mixnu ještě i mrkvičku.

Odpoledne jdu zařizovat Marušce účet, ať ty penízky od babiček netrčí u mě v obálce :slight_smile: Mohla bych je totiž utratit, to nebezpečí tady hrozí, že :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
kristy dík, no takový nějaký sem myslela......tak až potkám nějakej dětskej obchod, tak vyzkoušíme (bez toho odmítám nakupovat :zipper_mouth: )
26. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
maru-jj jsou malicky to je fakt.Ondra ma ty berusky pres cele body ale tase je seprane nebylo nove.A ma i boticky s beruskama-taky z MMb :slight_smile: :wink: Kdyz ty jsi taky narocna,nejdriv berusky a pak jsou malicky jsi strasna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
ani já za to nemůžu, mě berušky nezajímaj, ale ségra je do nich blázen :grinning:
tak já zkusím projet MMB, třeba něco najdu
26. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
jj,zkus je tam toho hafo-ja jsem po tom hned chnapla :wink: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky, JAnina konečně usla po O , tak mám chvilku leháro, dnes mám dovču, tak se snažím odpočívat, v noci jsem mela migrénu jak prase..pul noci jsem se mlela v posteli a nemohla si lehnout a druhou půlku jsem prozvracela na wecku, tomu říkám dofča :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu kuknout co řešíte...
26. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Byyz, my máme tohle odrážedlo

http://www.arabelashop.cz/detail.php?zbozi=370280

ale Barunku moc nebere, dělá na něm sice BRRM BRRM, ale baví ji tak 3 min :wink: V roce jí naměřili 77 cm, ale ještě tam má velikostní rezervu....
26. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
no ani, moc hafo jsem toho nenašla....zatím jen tyhle ponožky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11876447
ale já mám hrozně moc podmínek - musí to bejt neutrální (pro kluka i pro holku), musí tam bejt jen beruška (nebo beruška a něco málo, ale beruška musí bejt hlavní) a ta beruška musí bejt hezká :grinning:
jani tak to ti nezávidím, snad bude brzo líp
26. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
jé evi, tohle se mi hrozně líbí! takže na to došáhne? to musím zkusit :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
my máme tu ovečku ted ji nemumžu najít...ta ji moc nebere a pak jsme zdědili motorku po neteři a ta se jí líbí, ale ještě jí to moc nejde
26. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Maru- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Ewi :wink: :slight_smile: -tebe jsem tu dlouho nevidela :grinning:
26. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jojo, dosáhne nohama na zem, ale většinou sedí před tím sedátkem hned za řidítkama...na té tyčce. Je holt ještě malá. Prodávající sami píšou, že je to nějak od 19 měsíců, takže má čas. Jestli se ti líbí, existují i jiná zvířátka, viděla jsem kravičku, zebru.... Je to teda cenově dost nahoře (my ho dostali), ale zase masivní dřevo, žádnej plast. Jo a kolečka jsou sice černý, ale skvrny na plovoučce nedělaj, vyzkoušeno :wink:
26. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
mno, nebo jak to čtu, počkám na jaro...snad už bude o fous větší a bude se líp vybírat
26. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ani my byli na horách :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak moc nedočítám, ale zpovzdálí sleduju :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Holky čauu
hele vy ještě dáváte dupačky??? :grinning: :grinning: :grinning: Já je přestala dávat tak nějk v půl roce :grinning: :grinning:
Jinak teda to odrážedlo od Ewči je super, je krásné!!!!!!!

Jani, teda to těhu Ti dává zabrat, nebudeš uvažovat o té nemocenksé????

Renči, taky jsme založili Dáňovi účet u poštovní snad se jmenuje mini a je tam celkem výhodný úrok!!!!!!

Jinak my dnes dopo byli s taťkou na finančáku, sám si dělal daně a cestou zpět jsme koupila pořádný nočník a hned jsme se vyčůrali :dizzy_face: no jenže on mi chodí říkat, až když se vyčůrá, přijde a ukazuje na plínu..tak jak ho naučit říkat před akcí???? :confused: :confused:

Ewuš, čau to je dost, že jsi tu :dizzy_face: :sunglasses:
26. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
my máe dupačky na spaní, ale já myslím, že to byyz hledá pro segru a její mimčo, ne pro Marinku :grinning:

teda vy všichni tak spoříte dětem, no my máme jen stavebko u lišky a ted se budu modlit, že nám vyjde naše akce kulový blesk a postavíme ten domek a budeme mít 2 byty, které jednou dáme dětem.... jinak nedostanou nic :zipper_mouth:

dnes přišlo vyučtování z eonu... doplácíme 4640,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám zálohy jako prase
26. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Míšo Míšo....janička má samozřejmě pravdu, že tu už asi dva dny řeším dárky pro ségru :grinning:
dupačky jsem nedávala nikdy, nějak jsem jim nepřišla na chuť, jedem na tričkách a punčochách
no o účtu/spoření/pojištění taky uvažujem, ale ještě jsme se nedokopali....a našim dětem nezbyde nic, protože tenhle byt budem muset prodat, až se budem stěhovat pryč, jinak bysme na barák neměli
26. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Byyz, zajdi u vás někam do Chicca nebo Pompa nebo jiných dětských obchodů a tam ty odrážedla můžeš omrknout. Akorát teda daleko větší výběr najdeš určo na netu např. MMB, tam jsem ho kupovala i já. A taky většinou vyjde mnohem levněji.
26. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já dupajdy měla ráda :slight_smile: Klárka se mi v nich strašně líbila :dizzy_face: ale už dlouho je teda nedáváme. Na spaní má body a overal, na doma tepláky a punčošky. Tak už se těším na další mimi, jak ho budu oblékat zase do krásných dupaček :dizzy_face: oni v tom vypadjí k nakousnutí :grinning:
26. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
A opět frčí Ženatý se závazky :grinning: supr :grinning:
26. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Za chvilku dorazí domů Peťa, tak rychle uklidím, upeču bublaninu a valím na squash. Už se těším. Týden jsem se nehýbala :confounded:
26. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Pro malou mám taky stavebko. Teď mi Peťova mamka zjišťuje ještě pojištění. A účet jsme zatím neřešili. To asi až později.
26. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: Maruško, tak to joo, ale Ondra asi ještě dupky nosí, což Ani :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, kdy chcete začít stavět?????
26. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Miso-Ondra dupajdy skoro nenosil.To Stepanek je mel skoro porad.Taky se mi v nich strasne libil ale Ondra ne-ee.Mohla bych to spocitat asi na prstech jedne ruky kolikrat je mel na sobe.Jeste asi dvoje ma ve skrini na ted tak treba nevlecem.
Jinak Ondra to taky dela ze i kdyz se pokaka tak ke me prijde a tuka si prstickem na plinku a rika eeee :slight_smile: :wink: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak tu není žádný malý velký mimnko s dupkama, to jsem ráda, si nedokážu představit, chodícího tvora v dupačkách :grinning: :grinning:
Tak my jsme vzhůru, tak musím jít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
dneska jdeme na tu Urologii na kontrolu uz ho mazu tou masti co jsi mi Miso poradila.Rekla bych ze je to mnohem lepsi,nevim jestli od masti a nebo po tech ATB ale je to dobry. :slight_smile: :wink:
Ajo-jj me taky pohyb hodne chybi uz abych nekam vyrazila :frowning2: :wink: :wink: :wink:
my zatim pro kluky mame to slunicko a ja sporim s liskou.Uz nas asi 3x vyplatili a vzdy jsme uzavreli nove.Jsme s nim spokojeny.Az púujdu do prace tak dama i klukum at maji.Ja jsem od nasich nedostala ani korunu a chci aby na tom byli kluci lepe nez ja. :wink: :slight_smile: :wink:
26. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.