• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, to věřím, že se těšíš, až zase vyrazíš na spinning. Je to fajn, když se člověk může jít někam odreagovat sportem. A když si na to zvykneš, tak pak dost chybí. Tak doufám, že budeš moct brzy taky vyrazit :wink: už je finančně lépe ?

Mamka založila pro malou Buřinku a teď jí to platí. Proto chci co nejdříve to pojištění, ať můžu malé taky přispívat.
26. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Míšo Márinka nechodí....tak je má povolený? :grinning:
malá vstala, najedla se, tak vyrážíme na čerňák pro berušky, lovu zdar :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ajo-tak nejak porad stejne.Poírad je jeste unor-ale myslim si pristi mesic to nebude lepsi pac je zase kratkej-ach jooo.Ale mozna se mi rysuje brigadicka tak uvidim :wink: :wink:
26. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak jsem vás letem světem dočetla.

My dnes byli na očkování, musím Ondrulku pochválit ani nepípl. Jen nás dr. upozornila, že po tomhle očkování může být reakce až po 4 dni a až do 14tého dne, prý kašel rýma a klidně i čtyřicítky :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že se nám to vyhne, prý mám Ondrulu šetřit :sweat_smile: , ale recept na zkrocení mi bohužel nesdělila :grinning:
26. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
Luco, tak nám dr. říkala reakce 8. až 12. den, a přišlo to 7. den v noci, teploty, občas vyskočily až skoro ke 39, trošku kašlík a vyrážka v obličeji, po 3 dnech to přešlo :wink:
26. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Kristy, tak já doufám, že když bude mít Ondrula nějakou reakci, tak až od středy :sweat_smile: , nerada bych přišla o úterní natáčení v bazeně :frowning2: , když se Ondrula tak zlepšuje :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme po kontrole na ORL-nermam mu to uz nicim mazat a jenom dodrzovat hygienu a pretahovat.Je to mnohem lepsi ale opravdu mnohem vic.Na kontrolu opet za 14 dni :grinning: :wink: :slight_smile:
Ja jsem dnes nejaka hotova-takze jdu hodit sprchu a asi vytuhnu u telky :wink: :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Ja se pro dnesek loucim jsem uplne vyrizena a jdu se vysprsit a lehnout k telce kde na 100% vytuhnu.Kluci uz jsou vykoupany a ja jdu na to-Dobrou noc Vam vsem preji :wink: :slight_smile: :wink:
26. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
A já už mám po squashi. Bylo super :slight_smile: už se těším na další.

Ani, tak snad se to brzy zlepší. S těmi financemi je to prozatím na pytel na všech frontách :confounded: to by bylo super, kdyby ti vyšla brigáda. A co by jsi dělala ?
26. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky mě fakt klepne, zítra jsme měli jet na MS do Liberce, já se tak těšila a asi nikam nepojedeme. Ondrula teď byl večer takovej teplejší, a motali se mu nožičky, ale stále byl veselej, tak jsem mu změřřila teplotku a má 38,6, chjo, tak nevím jestli to jsou zuby nebo reakce na to očkování, ale to by mělo být nejdříve až za 4 dny :frowning2: Ani kašičku nechtěl ale stále se na mě bobek směje, zlatíčko moje. Nemám z toho vůbec dobrý pocit, nevím proč, :frowning2:
26. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
Hm, že by měl reakci tak brzy ? A co jiné očko ? Reagoval na ně nějak ?
26. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Aji, právě, že neměl nikdy žádnou reakci na žádné očkování. Teď jsem brouzdala na netu a asi to fakt nebude reakce na to očkování, ale spíš asi zuby, no uvidíme.
26. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky
já byla na joze a jsem v takovém krásném rozpoležení, dneska to bylo super, fakt hrozně moc!!!!!!prcka hlídala tchýně, P je v práci a taky jsem málem nešla, protože holomek zase nechtěl usnout, ale na poslední chvíli zabral :dizzy_face:

Luci, teda to se mi taky nezdá, že by měl hned reakci na očko!!!!Tak snad je to zub a ráno bude po všem!!!!To by byla škoda, kdybys nejela :cry: :cry:

Aničko, tak to je dobrá zpráva, vidíš, já Ti říkala, že ta mast je zázračná a vysvobodila od obřízky už mnoho chlapečků :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já se jdu ospršit a zalést do pelechu všem dobrou!!!!!!!!!!!!!!
26. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
Luco, tak uvidíte ráno, jak na tom bude. Snad ok.
26. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Já zrovna koukám na Druhou šanci. Teď té paní operují břicho, tak je mi z toho šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hurá do postýlky :slight_smile: dobrou všem :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc dobra a mam doma opet Stepanka :slight_smile: :wink: Pry ho boli na prsaickach jak kasle-tak doufam ze to nic nebude.Ale vubec bych se nedivila ve skolce je nechavajo valet v tom mokru atd. :confounded: :angry:
Ted jsem si vsimla ze jsem napsala na ORL tak ne na Urologii jsme byli-uz jsem z tech doktoru zblbla :grinning: :grinning:
Miso-jj treba je to tim ale stihla jsem ho namazat jen 2x a vic uz ne tak snad uz to bude dobry :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Ani to je super s Ondráškem, tak třeba se té operaci vyhnete! :wink: Snad Štěpa nebude nemocnej, u nás je to teda zase na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky obě kašlou, navíc Liduška má pořád kolem 38,5, celou noc spala u nás v posteli, protože se pořád budila tím kašlem chuděrka. Včera jsem jí dala po obědě stoptussin a vyzvracela ho i s obědem, tak teď oběma dávám jen jitrocelovej sirup, snad to pomůže. My máme prostě furt něco :frowning2:

Luco, snad to budou jenom zoubky :wink: :wink:
27. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky zdravím, dneska pohodička, Janina tady dělá binec ostatně jako vždycky, taťka leží v betli ....já jsem trochu porovnala u nás a půjdeme s JAninou asi ven, svítí tady sluníčko, třeba mi ten vzdoušek udělá dobře.

My jdeme na očkování 5.3. ještě musí taťka vyzvednou vakcínu, dali jsme si nějakou placenou
27. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky holky..vcera uz jsem se sem nedosla..pac toho bylo moc..
petan u dr,dobre..kasle jak hrom ale na pruduskach to neni..11 mame jit na ockovani na hexu a prevenar..tak snad bude ok.
jdu vas trosku docist
27. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi to nedalo a zavolala jsem raději dr. Tak k očkování reakce to fakt není, tak jsme dali fenistil kapičky a panadol a uvidíme, v jednu mám dr. zavolat jak to vypadá. Ráno už měl jen 37,5 ale byl takovej růžovoučkej po celým tělíčku a kolem místa vpichu má zarudlý flíček, ale ten je normální. Tak uvidíme.

No na MS nakonec nejedeme, je mi to moc líto, ale zdraví Ondrulky je to nejdůležitější, tak snad někdy příště :frowning2:
27. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Luci+Kristi+Adel-chudaci bobeckove malicky.Vsak bude lepe.
U nas se opet spi oba dva kluci a ja nemusim varit pac Stepa si porucil spagetya Jolana k tomu udelala bolonskou omacku tak jsem bez prace.Ale asi upecu tu drobenou buchtu jak tu byl odkaz :slight_smile: :wink:
27. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsme doma v celé sestavě :dizzy_face: malá šla spinkat a my máme relax.

Ani, ty budeš dělat tu tvarohovou bez těsta ? Já se na ni chystám asi v neděli s mamkou. Nebo uděláme znovu Himalájskou.
27. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Kris, Adel, Luci, moc přeji, ať jsou prďolkové brzy zdraví. To je určitě všechno tím počasím. Už aby bylo léto a slunce. Bude hned lépe.
27. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Dopo jsme tu měli mít kámošku s miminkem, ale jsou taky nějak chorobní :frowning2: chjo, už jsem se na ně moc těšila.
27. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Zítra odpo jedeme ke kámošce podívat se na fotky z Kuby. Byli tam teď na dovolené. Jsem zvědavá, jak to tam vypadá.
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Kamoska byla taky na Kube a pry supeeeeeeeeeeeeer.Jj,chystam se na tu buchtu ale az odpoledne az pujdou kluci ven.Sice Ondra porad spinka ale me se chtelo sedet tak jeste nemam ani vysato-to pocka :wink:
Jj,ty nemoce jsou naprd :unamused: Holky vcera mi Stepanek z venku donesl snezenky milacek muj milovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Asi se mi budi Ondrousek :slight_smile: :wink:
27. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Hmmm,tak uz chrupe opet skoro 3hodky :wink: :wink:
27. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky
Ani, teda Ondra je medvěd :confused: jak spí vůbec teď v noci?????

Holky s marůdkama :frowning2: moc, moc na vás myslíme, ať jste všeichni zdraví a mohli jste běhat venku, je to na prd, ty nemoci :angry: :angry:

My byli dopo na nákupu, pak jsem vařila, vytírala dole a jak malej usnul, tak ještě tady a mám dnes hotovson :grinning: :grinning: to jsem fakt ráda!!!!!!!!!!!Odpo peče tchýně :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ani, dej pak vědět, jak buchta dopadla. Jsem zvědavka :grinning: doufám, že bude mňam mňam :grinning:
27. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.