• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Miso-ale jo docela chrupka.Sice si jako knoura a nekdy mu musim jid podat dudlika a k ranu Sunar ale da se to.Bylo mnohem hur. :slight_smile: :slight_smile:
Ajo-jj jasny ze dam vedet.Odpoledne vyslu Zdendu a Ondru ven a dam se do toho.Stepa nepujde pac jsem mu ted namerila 38,2st teploty. :confused: :confused: :confused:
Me docela peceni bavi-ale ne moc cukrovi to opravdu ne.Asi si letos objednam u Misiny tchyne pac to bylo teda zradlo jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Super, Ani, tak už se těším na info. Vypadá fakt zajímavě a dost netradičně.

Taky ráda peču a ještě raději to pak konzumuji :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem dělala bublaninu...mňam..

Vánoční cukroví mi neva, pže peču s mamkou...resp. jsem jí k ruce při vanilkových rohlíčcích a lineckém :slight_smile: jinak to minulý rok zvládala sama, pže Peťa byl pryč a já musela být s malou. Letos doufám, že malá už bude tak velká, že budeme péct všechny tři :slight_smile: koupím jí na MMB sadu na pečení, uděláme jí s mamkou její těsto a může taky kuchtit :grinning:
27. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ani, teda zase Štěpa :frowning2: :frowning2: to je furt dokola, co :pensive:
hele a nám to od tchýně už nechutná, za ta léta :grinning: Tak ona je vyučená cukrářka, sice to nedělá, ale asi to stopy zanechalo
No tak to je normoš, ty noce, to je u nás taky, dudel a mlíko teď v půl 5, ale spí ještě do půl 8, to vy vstáváte dřív, viď???
27. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
Peťova babička je taky vyučená cukrářka a cukroví má mňamózní :dizzy_face: divím se, že se jí ještě v těch letech chce s tím patlat :confused: peče nám vždycky i na narozeniny a svátky dorty. Tož na dort bych si asi netroufla. To už je pro mě vysoká škola :grinning:
27. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
haho, u nás se sp, taťka jl pro vody a tak se válím v posteli, akorát jsem udělala špagety (Anička -teda spíš Jolana mě inspirovala :grinning: ) a vytáhla jsem kuřecí řízky na zítra, ještě nevím zda čínu, nebo řízky, ale já bych si dala říky a salát....

ted jsem si objednala u taťky zákuseček, tak jsem zvědavá , co mi donese.... moc mi ted to jídlo nejede, tak uidím, co bude precek říkat na špičku nebo větrníka... je to je super ty 2 dny dovči....

až se Janina vzbudí pujdeme ven , doufám, že nebude chtít jít babička s náma pže chtěla jít do penny pro kuře a to nevím jestlu dám, včera jsem proběhla s prázdným košíkem obchodem, pže se mi tam chtělo blinkat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Miso-jj to je porad neco no-uz jsem na palici.Nejhorsi je ze chce ven-ale vypada hrozne teda :confounded: :confounded:
27. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma..
petan hruza..moc kasle a dusi se :frowning2: tak ani ven nejdem pac mel malicko teplotku a stejne je tam hnusne a poprcha..
tyy brdo ja bych taky jela na kubu :grinning: az vyhraju :grinning: :grinning:
janicko..ja mela to same do 5 mesice..jsem blinkala 10x denne ..nedaj boze delat neco z masa tak jsem zvracela hned a cistit zuby jsem si mohla treba az k poledni to jsem taky hned zvracela..tak stebou soucitim vim jake to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Miso-no vidis a me to zase prislo uplne suprove chutove,nam,nam :wink: :slight_smile: Kdyby tchynka pekla na kseft tak si od ni pred Vanoci hned vezmu :slight_smile: :wink:
27. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Ajo-tak uz se mi to pece-jenom jsem tam nedala rumpac mi ho Zdenda stacil vypit nez jsem se k tomu dostala :angry: :angry: :grinning: :grinning: A jeste jsem ja jelito zapomela dat do tvarohu puding tak snad se to povede.To je tak kdyz delam 109 veci najednou :confused: No uvidime,pak hodim fotecku :wink: Ale je to teda starsna rychlovka snad za 15min v troube :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
tak dneska byla rychlo -koupel a petan uz lezi pac byl uplne hotov
tak a ja jdu varit na zitra..pac prijede pojistovacka me delat pov.ruceni tak at se tady neroztahuju
27. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
u nas uz taky vykoupano-teda jen Ondra.Stepu jsem nekoupala kdyz ma horecku :wink: :confused: I kdyz na to teda vubec nevypada :grinning: :grinning: :grinning:
Ondrula dostane po vecernicku Sunar a pomaze do postylky :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak buchta upecena-za chvilku ji vyfotim-opravdu jak podle postupu splaskla.A i to pekne zatuhlo tak jsem na ni zitra zvedava :slight_smile: :wink: :wink:
27. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Adel a co budes varit?ja asi udelam tu plnenou sekanou od Aji :slight_smile: :wink: :wink:
27. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj

koukám zase se tu jí!No tak já si dám ted vařit brambory a mrkev a zítra bude k obědu bram.salát a nějaký maso.Jinak jsem stále ještě nemocná a nějak se toho ne a ne zbavit.Malej je už zdravej.Taky jsem dosti utahaná a třeští mě hlava a nemám nějak náladu na nic.Prostě dnes jsem nějaká K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
27. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Ahoj Petulo :slight_smile: salatek bych si asi taky dala samo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Ani, super, takže se až na drobné odchylky :wink: povedla ? Vypadá hezky. Už jsi i chutnala nebo to necháváš až na zítřek ?
27. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Plněnou sekačku doporučuji :wink: fakt byla dobrá. Hned bych si ji dala zase, ale na zítřek máme v plánu francouzské brambory :sunglasses:
27. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
kuk
tady se už taky chrupe a já se cpu :confounded:
Buchta vypadá zajíímavě, na fotce nenařízlá, bych řekla až nejedle :grinning: :grinning: :grinning:
Ani, na kšeft asi péct nebude, páč jí to nebaví a dělá u toho přesně jak ty, 109 jiných věcí :grinning: takže ona se na to vrhá jeden den zadělá těsto na vše, vše upeče a lepí druhý den, to bys jí asi překazila rychlovku a za dva dny by to nestihla a neměla by čas na Daníka, tak na to zapomeň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jinak já mám upečeno taky :grinning: tchýňka přinesla 4 štangle štrůdlu - jen tak na chuť, jak ona říká :grinning: :grinning: to už jí jednou Petr sprdnul, že toho peče, jak pro regiment vojáků a že má nosit malý talířek a ne táci...no tak ona je filuta a příště přinesla malý talířek, ale se čtyřmi patry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, teda ještě nedávno jsi říkala, že vám nic naštěstí není a je to tu :cry: :cry: tak ať je Petík brzo fit!!!!

Peti, čauky kočko, jakpakto, že se Tě to tak drží????Tys neměla ATB???
27. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
no tak už se to vaří tak až to bude hotovo tak to vypínám a půjdu spinkat.Nefunguje nám tv takže stejně není na co koukat a aspon si odpočnu.Vezmu nějaký léky a půjdu hajat.Malej spinká a snad dlouho bude.

Aničko řekla bych ti stav se zítra na salát ale mám jen pár kuř.řízků k tomu a možná tu budou na oběd naši takže bych ti mohla k tomu leda rozmrazit sekanou :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já zítra dělám zapečené plátky krkovičky s uzeným aidamem a zakys.smetanou, je to mňam ale dost těžké, Daníkovi upeču kuř.stehýnko s brambůrkem :wink:

Jdu čučet na Novu, ten film o hokeji vypadá nadějně :slight_smile:

Dobrou
27. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peťo, já se taky klíďo stavím :slight_smile: mi bude stačit jen ten salát, pže ho dělávám zřídkakdy, jelikož se mi s ním nechce patlat :rolling_eyes: většinou nakonec zvítězí těstovinový :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
jé Miško tak to zní taky chutně pak mi dáš recept.No taky jsem na ten film chtěla koukat ale koukám tak akorát do zdi :confounded: :angry:

Aji ok salátu snad bude dost uvidím.Já se ho snažím jednou za čas udělat at máte taky změnu v jídleníčku :grinning:
27. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Miso-to je teda vyborny kvuli svemu libidu nechas na svatky kamosku ve stychu ach joooooooooo :wink: :angry: :grinning: :grinning:
Peti-nevadi,nevadi ja stejne rizky nemusim.Me staci ten salat,ten ja muzu,rano,vecer,v poledne proste furt :grinning: :grinning:
Ajo-ja jsem nechutnala ale Zdenda jo a rikal ze jako dobry,pry zvlastni ale dobry :slight_smile: :wink: Asi mu tam chybi ten rum.Nemel chlastat hosicek :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
anicko..ja delam kel a zeleninovou polevku ma na to chut..jsem zveda jestli petan bude jist..on ted nechce nic :confounded:
miso..no jo rikala a uz je to tady :frowning2: radej jsem mela ja bejt nemocna..chudacek jak porad chrble a plate..asi to neni moc prijemne :frowning2:
taky jdu juknou na novu..taky me to zajima
27. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
ANičko nevím jestgli by ti můj salátek chutnal.Snažím se ho dělat podle mamky ale pořád nemám ještě tu úplně stejnou chut.Ale dá se to jíst zas tak špatnej není. :wink: :grinning:
27. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Taky jsem to prepla na Novu ale stejne si tu klovu na PC takze nevim co z toho budu mit. :confounded:
Stepa mi do toho vyklada ze spani a je hodne neklidnej :frowning2: :unamused: :confounded: :confused: :confused: Dostal cipek a nez pujdu spat tak doistane Nurofen-chudera moje mala :frowning2: :dizzy_face:
Adel-co je to kel? :confused: :confused: :confused:
27. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
hmmm tak se všichni koukejte na novu a já budu čučet na zed ikdyž teda za pár minut jdu hajat :confused: :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak dobrou kočky pa pa :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Dobrou noc Peti-alespon si odpocines a budes fit :wink: :wink:
27. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
ani..kel je kapusta a dela se to s klobaskou a chlebem

http://zelenina.lepsi-recepty.cz/recept/dusena-kapusta-s-klobaskou_287.html
27. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.