• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Hmmmmmmmm,to vypada dobre uz jsem si hodila do oblibenych a s cim to podavas s bramborem? :grinning:
27. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
ja jsem neadvno delala tohle a taky namka teda :wink:
http://www.kucharka-recepty.com/dusene-veprove-maso-s%C2%A0kapustou-374
27. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
A ja se loucim a mazu do postele-dobrou noc preji :slight_smile: :pensive: :pensive:
27. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nestíhám tak jenom rychle zdravím...
Vidím nějaké další receptíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aničko tu buchtu bez těsta znám,je vynikající,přímo k užrání,taky jí děláme :slight_smile:
Jinak u nás nic nového,krom toho,že máme další 2 zuby,z toho jedna stolička.Takže celkem 11.
Tak zase běžím,přeji dobrou noc,snad bude přes víkend víc času a mrknu na vás..pa pa
27. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
V telce prd, tak koukáme na Návštěvníky a cpeme se fazolemi :grinning: to bude veselá noc :grinning: Klára už prdí druhý den, pže měla kedlubnové zelí :grinning:
27. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ani, tak až ochutnáš i ty, dej echo :wink:
27. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
anicko..ja to varim s bramborem dohromady a podavam to s klobasou a chlebem ale nekdo to ji bez chleba..
ani dobrou.. :pensive:
27. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Frčím do sprchy a do postele.

Dobrou všem :pensive:
27. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas docela sla.jen jsem sla zkontrolovat Stepanka ted k ranu a Ondrovi davala sunar a uz nemuzu spat :wink: :wink: :wink:
Stepa sice ted nema teplotu ale je slabouckej jak moucha. :confounded: :fearful: :fearful: Ondrasek jeste haja :wink:
Ajo,tak uz jsem ochutnala a je vyborna.Nevim co se na ni Zdendovi zda zvlastni me rpijde moc dobra.A kdyz tam nezapomenes dat rum a puding tak bude uplne cupr :wink: :wink: :wink:
Martinka ma pravdu,primo k uzrani :wink: :wink: :wink:
28. únor 2009 v 06:21  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsme meli rozlitanej tyden. ...ale tak prubezne jsem vas sledovala aspon na mobilu, jen mi nejde z nej vam psat, takze jsem jen nakukovala. :wink:

u nas budicek pred pul sedmou. ...mame s risou kasel a rymu a jemu ted do toho prisli teploty. :frowning2: ..ale to uz doufam, ze to je reakce na ockovacku. :confused: ..i kdyz si rikam, ze je to brzo. ...je to patej den a dr rikala cca 8 ..tak bychom byli 3 dny v predstihu..?? ...no tak uvidime, co se z toho vyvrbi. ...kazdopadne ten kasel a rymu ma navic ode me. :rolling_eyes:
...musim jit prebalit, risanek se posrajdil, tak at to tu nesmrdi moc dlouho. :sweat_smile:
28. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky dobre ranko :grinning: noc jako vzdy :confounded: petan chrble hrozne..snad se to brzo zlepsi
28. únor 2009 v 07:43  • Odpověz
Zkouším psát z mobilu.. :wink:
28. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
...tak jsem jen zkusila, jestli odeslu zpravu z mobilu ...a ted to slo ...jen to bylo z radkovyho, ma jinej programek, tak mi zkusi na muj ten jeho dat. ...jestli to pujde? :confused: :wink: ...mam totiz na pul roku internet do mobilu zdarma, tak proc toho nevyuzit. :wink:

Adel, jojo, cetla jsem, ze tu zase deticky marodej. ..a my jsme se prave pridali k vam. :rolling_eyes: ...tak snad je to brzo prejde. ...i ja se necejtim nejlip. ...jdu si udelat cajik
dneska budu delat k obidku jen vyvarovou polivku s nudlema pro vsechny. ...aspon to bude takovy ala lecebny papu. :wink:

jinak vidim, ze se tu zase pece jak o zivot. ...tak tenhle vikend nejdu do prace, tak se snad taky do neceho vrhnu. ...snad do ty konakovy babovky, ..jeste mam pulku konaku od posledne ...a ja to nepiju, tak to aspon zpotrebuju. :sunglasses:
28. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
Ajo, to by me zajimalo, jestli jste po tom vecernim nasupu pres noc nebouchli. :grinning: :grinning: :grinning: ...se takhle naladovat vybusninou. :grinning: :grinning:
28. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
haniku.z mobilu??
tak petan lezi v postylce snad bude chvilku spat noc nic moc a ja jdu honem vysat pac ma dojit pani me delat pov.ruceni
28. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
tak radek sel uspat risu a hned vytuhnul. ..dneska asi pujde Risa spat 2x ...je taky nejakej vyrizenej.

Adel, jojo ..z mobilu. ...jen mi to radek neumi zprovoznit, abych vam od tama umela psat, tak nic. ..tak vas tam budu jen obcas docitat, kdyz nebudu doma a nebo se nedostanu na net.
..ona ti ma prijit o vikendu?? ..to jsou ale horlivi lidi. :wink: :sunglasses:
28. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
jo dneska..je to moje kamoska..a ja jsem chtela aby dosla o viku pac jsem zjistila ze me ted v unoru konci leasing na auti ale ja myslela ze pov.ruceni pokracuje a ono neeeeeeeeee.a tak ja jsem vcera jela bez technicke(mam jen emise)pac me leasingovka neracila za 3 tydny poslat technicak a tak jsem je nemohla udelat a jeste me baba rekla ze me koncí aj pov.ruceni..a to jsem tam volala asi 3x a rekla me to az ve ctvrtek..kravka..tak ja si jezdim ted bez tech.a pov.ruceni..by se policajti divili :grinning: :grinning: ale penize to chcou hned a kdyz ja je uhanim o technicak to maji cas a jste me rekla ze me ho do 3 dnu posle a prd.. :angry: :angry:
28. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
hani-no vsak si pamatujes jake jsem s tim mela problemy ja v nemocnici :slight_smile: :wink:
28. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hezké sobotní dopo přeji :slight_smile: u nás klid a pohoda. Peťa byl dopo s malou na poště, v lékárně, v obchodu a dětském koutku, takže jsem měla mega času na úklid, vaření atd. Teď dáme kafíčko a pak půjdu chvilku žehlit, pže večer chci mít klid.
28. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Odpo jedeme na návštěvu ke kámošce, mrknout na ty fotky z Kuby. Jsem zvědavá. A Klárka tam bude mít možnost poprvé řádně prohnat kočku :grinning:
28. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hani, tak čoveče, nikdo z nás neexplodoval :grinning: jsem sice teď decentně nafouklá :sweat_smile: ale to mi nebrání v tom, dojíst zbytek ze včera :sweat_smile: :grinning: mňam mňam, byly fakt dobroučké.

Ani, co jsi nakonec dělala na oběd ?
28. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
aJO-NO TU TVOJI SLAVNOU PLNENOU SEKACKU.JE DOBRA ALE JEN JSEM NEMELA SRNCI HRBET TAK JSEM TO STRCILA DO FORMY OD VELIKONOCNIHO BERANKA-tak mame beranosekanou :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Se musim smat-kluci si hrajou a kdyz se Ondra prasti a rve tak mu Stepa povida Ondrasku nebrec jsi chlap a nebo baba noooooooo :grinning: :grinning: :grinning: A Ondra jako sparavny chlap vetsinou prestane :wink: :wink:
28. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoooj
Holky já mám hlad, jak vlk, ale Dáda spí, tak nechci dělat rámus..dopo byl s babí venku ťapat a nějak byl znavený a tak šel spát už ve 12, mě to tak sere, to naše bydlení :angry: už abychom byli dole!!!!!!!!!!!!!

Ani, čím se plní sekačka????
28. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky, tak u nás Ondrula je dneska už v pohodě, tak to byli asi zubani, páč slintá o 106 a teda jak byl růžovoučkej, tak se obávám, že to bylo po vitamínovém sirupu :sweat_smile: No prostě Ondrula je v tomhle asi cíťa, ale snad se to srovná :slight_smile:

Hani nám dr. říkala, že máme čekat reakci od 4týho dne, tak pak si vyber, vy osmí :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky já se úplně stydím, jak vyváříte a pečete, budu muset taky něco upéct :grinning: Dneska jsem vařila polévku z krůtích krků a pekla krutí stehno, zelí a knedlíček, Ondrula měl dneska kupované :grinning: , to jsem macecha co, ale dr. mi řekla, že mám tento víkend dávat lehčí stravu a bez alergenů, a mě se nechtělo nic vymýšlet :grinning:
28. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ani tady smíchy učůrávám nad hláškou Štěpánka :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
hold stepanek boduje :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
JJ holky nekdy je to s nima sranda :wink:
Miso-ja jsem tam dala jen vajicko a parek-a jakej je krasnej beranek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Holky ja bych spalaaaaaaaaaaaaaaaa ale tolik strasne mooooooooc :pensive: :pensive: :pensive:
28. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ani, tak super :slight_smile: doufám, že jsi nám beránkovou sekačku vyfotila páč to se jen tak nevidí :slight_smile: jinak kdyby se ti s tím chtělo dělat, tak jí můžeš zarolovat pomocí potrav.fólie nebo alobalu. Ale s tím se mi piplat nechtělo. Srnčí hřbet a byla to rychlovka. Akorát teda sama nevím, na co jsem si ten srnčí hřbet kdysi kupovala, pže jsem ho teď použila poprvé :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.