• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
nevyfotila ale snad tam jeste kousek zbyl tak nafotim :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Zy chvilku pujdu ven s Ondrou snad se trochu proberu jsem fakt K.O. :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
28. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
A holky to normálně zabalíte vajce natvrdo v celku nebo jak????

Ani, taky bych spala, začalo pršet, tak je mi jasný proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí podělaný, vykoukne taky alespoň na půl dne někdy to sluníčko :angry: je to už na bednu bez něj!!!!

Já mám Daníka na dvoře s bábou a Daník košťátkem zametá zámkovku :grinning: to ho baví a vydrží to dělat i půl hodky, sedí na bobku a zametá :grinning: snad mu to vydřží a bude čistotný i doma jednou :grinning: :grinning:

Štěpa má dobrý hlášky, no jo, odposlouchaný od vás, co???To se mu to machruje na mladšího :sunglasses: :grinning:
28. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Miso-normalne si priprav maso jako na sekacku+vsechno co do toho davas.pak si vymaz a vysyp formu a do ni dej pul te hmoty a na ni vejce natvrdo v celku a treba vedle toho parek a dej to za sebe jak mas tu sisku nebo formu velikou.No a na to dej zbytek te sekacky a uplacej to aby se to trosku spojilo.Me taky teda parek vypadl ale to neva.No a to je vse.Je to rychle a dobre :wink: :wink:
Jj,Stepa to je chytrolin posledni dobou.Odpol.vozil Ondrouse v tatre a uz asi nemohl a povida mu Ondrasku ja uz proste nemuzu.Ten samo rval tak mu povida-no tak ja uz nevim jak to teda myslis vubec Te nechapu :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Jo a to s tim jako pocitej ze Danik bude jednou uklizet.na to bud pripravena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
to zni jednoduse ta sekana v tom srncim hrbetu..az bude petr doma tak to zkusim a na kolik se to pece a jak dlouho?
petan uz lezi byl horovej a me sakra taky zacina bolet v krku :confounded: tak snad to ustojim...jdu si udelat cajdu
28. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
Ani to jsou hlášky :grinning: :grinning:

Holky tak ta sobota byla super, až do chvíle, než zavolala švagrovka, jestli může přijít. To by mě ještě nevadilo, ale nepřifařila se s ní zase tchýně :angry: Přitom tam byl dopo Honza s Ondrulou a tenhle týden už tady byli jednou. Fakt mě to štve, že člověk nemá ani klidný víkend bez dozoru, chjo:angry: A to si furt stěžujjou, že Ondrulu vidí málo, tak minimálně dvakrát do týdne. Co by měla říkat mamina, když ho vidí někdy jednou za měsíc :frowning2:
28. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Adel-jj je to pohoda-no ja nevim jak asi dlouho.Asi tak jako peces sekacku normalne.Parek se Ti ohreje v tom a vejce uz mas hotovy takze nemusis nejak extra.Ja jsem ho potom jeste teda vyklopila a upekla z vrchu aby mel krusticku z obou stran-ale nebylo potreba :wink: :wink:
Luci-a jak daleko oíd Vas bydli tchyne?mam pocit ze jen par metru asi vid? Ja si teda nemuzu na tchyni stezovat ale je fakt ze bydlime od sebe asi 15km-jinak je v pohode :wink: :slight_smile:
28. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
ani..dekuji ja to zkusim jak dojede petan..moje tch.asi 10m :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
No holky asi to nemate lehke ja vim.Jjj a ja jdu koukat asi na trapasy-Miss me nejak nebere :slight_smile: :wink:
28. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak jsme doma z návštěvy. Bylo super. Klárka hotová z kočky a 10letého syna přítele od kámošky :slight_smile: si spolu teda dost vyhráli :dizzy_face:

Koukám na Miss, tož jsem zvědavá, jaké to bude. Jsem se na ni nedívala už sto let. Tak doufám, že mě z toho neklepne.
28. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Adel, já tam zase to vajíčko pro změnu nakrájela na čtvrtky, pže jsem toho masa neměla tolik, aby obalilo vajíčko vcelku. Na kolik a jak dlouho jsem ji dělala teda netuším, pže mám plynovou troubu. Já tak vždycky podle oka. Ale jestli děláváš sekanou, tak se dělá úplně stejně dlouho.
28. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
aji..no ja sekanou nedelala ani nepamatuji snad jen 2x
tak se jdu taky divat..videla jsem jen 5 pac jsem jeste varila ale libila se me 6 tak jdu juknout jak to vypada
28. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky jdu jen pozdravit a mažu spát, dnes jsem byla s Janičkou a babičkou ikei a koupia jsem Janině stolek a židličku, tak měla z toho vánoce, stolek pokřtila už pastelkama :sunglasses: ,ale jinak božsky duležitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem jí uspala, taťku jsem vyhodila do hospody pže už byll protivnej jak nevím co, tak jsem mu nařídila , ať se domluví s klukama a jde si mezi lidi a taky vypláchnout hlavu....tak mám klidek a jdu spinkat
28. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Aha, tak to já dělávám sekačku celkem často. A střídám s karbenátky :slight_smile: pže sekačku radši já a karbenátky Peťa :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
teda ta miss des des des a ty saty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
No tak to u nas zase o sekacku moc kluci nestoji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale Stepa s Ondrou meli kuratko a Zdenda nejak tak sezere vsechno :wink: :wink:
Jani-ja jsem vyslala tatku vcera at je doma klid a taky ze byl parada :slight_smile: :slight_smile:
Zitra jede s Ondraskem ke tchanovcum a my jsme se Stepickem doma kdyz ma ty horecky a je nastydli jak prase :frowning2: :confounded: :confounded:
28. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ja nekoukam.Dokoukla jsem trapasy a ted pujdu asi uz spat jsem uplne hotova-ale to ja posledni dobou porad teda :frowning2: :confounded:
28. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak u nás je to jednoduché....sekačku si sežereme sami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kláře ji prozatím nedávám.

Ani, dobrou :pensive:
28. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=xsgoXm4cJFo

tak moje 6 vypadla :frowning2: :frowning2: byla tam aj dcera kamosky ale vypadla v semifinale tancila tam v tech satkach s penizky v te ukazce
28. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mi se celkem líbí 2 a 7. Zato 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mno, super, moje favoritka vyhrála :slight_smile: můžu jít spát :slight_smile:

...a ta 4 se tam musela dostat omylem, jinak teda nevím, podle čeho ty holky vybírali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz
Valím do sprchy a do postýlky.

Zítra se přesouváme do středy k našim :dizzy_face: to zas bude veselo :sunglasses:

Dobrou všem :pensive:
28. únor 2009 ve 22:46  • Odpověz
tam me se nelibila ani 4 ani 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja valim do vany a spat paaaaaaaaaa :pensive: :pensive:
28. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky-ktasne rano preju.Noc docela probdela a rekla bych ze byl hooooooodne vyspalej :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2009 v 06:17  • Odpověz
ahojky tak u nas noc jako vzdy a budik v 5 jsem myslela ze me picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peknou nedeli :grinning:
1. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
ahopjky tak u nás noc jako vždycky, jako vždycky když jde tatínek do hospody :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , ve 3 mě vzbudil pes, když se manža vracel a ve 4,30 řvala JAnina jako tur...njn, když je tatínek doma a vstává on tak neřve nikdy :angry: :angry: :angry: :angry: , ale jinak dobrý....

U nás pohodička, k obědu budou řízky a br. salát tak se těším jak malá.... :wink:
1. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Kuk
tak já nekoukala ani na Miss ani na Trapasy, páč milánek si zase vzpoměl, že se v postýlce bojí, takže po hoďce spánku řev, tak jsem s ním šla do velké postele a trvalo to hodinu než usnul :angry: :angry: :angry:

Jinak ta Miss na fotce nevypadá zas tak špatě :wink:

Sekačka zní velmi jednoduše, u nás jí taky taťka moc nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou vybíraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, já mám tchýni taky hned vedle nás a je tu každý den :sunglasses: tak já jí teda můžu, ale i kdyby ne, tak mi přijde normální, že když je vedle, že prostě to vnouče asi vidět chce :wink: Lepší, než když nemá zájem, jako u Adélky..
1. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
jani-vy si teda zerete- :grinning: :grinning: :grinning: a my zbytky ze vcerejska.Zdenda s Ondrou odjeli a Stepa sni vcerejsek :wink: :slight_smile:
Ja jsem se pustila do sveho prvniho dortiku-tak jsem zvedava jak dopadne-jen tak na zkousku :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
Jo a holky Dan ráno spadl z postele na zem :confused: seděl skoro uprostřed a najednou udělal salto či co a šup palicí na zem, na dřevo :sweat_smile: no ale skoro vůbec nebulel, to když spadne z Tatry, řve víc a nemotal se, tak myslíte, že to bude ok??Oni mají ty hlavy asi dost tvrdý, že???Co myslíte za příznak, by bylo důvodem jet k Dr.???Díky
1. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Miso-no ja bych jela asi taky az by byli nejake priznaky-spavej,motal se,zvracel atd.On jeste neumi slezt? :wink: Takovych nehod jeste bude :wink: :slight_smile: :wink:
Jinak jsem ten dort dokonale posr..... a nepovedl se mi-ach joooo ja jsem takove strevo-takze zadna fotka nebude :angry: :angry: :angry:
1. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.