• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Nic mu není, blbne jak divej, nemotá se, vše v normálu..Aničko právě, že ten pakouš slézt umí, proto na něj P.nedával pozor!!!Já vůbec nevím, co to mělo být, já to taky viděla, prostě sebou švihl a udělal jako sud a byl dole, jinak slézá úplně perfektně po zadu..nějaké zatmění či co :grinning:
Jé to je škoda, že se dort nepovedl :angry: já jsem na tohle taky střevo a tak se o to ani nikdy pokoušet nebudu :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak ja jsem s petanem po O,hodila jsem pracku a mycku a konecne od rana ustlala a umyla hlavu..mam hrozny kopr..
miso..petan taky spadl..nic mu nebyla a ani nezvracel tak jsem to nechala tak..jinak petan neumi nic ani chodit ani slezat a nic... :unamused:
1. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Miso-tak to je dobry a nic to nebude. :wink: :slight_smile:
Ale kdyz on ten dort vypadal tak jednodusa a ja podelam i tohle :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: Fakt jsem jelito :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Adel-ja mam KOPR i na to umyt si hlavu ale potrebuju to taky. :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holčiny.Tak u nás tak nějak normálka.Dneska se loučíme s jedním štěnátkem....jde do svého nového domova.Ale více méně ji budeme stále vídat.Taťka nám odjel do práce zase až do zítra :confounded: a mě šíleně třeští hlava jak střep.Malej opět svoje nálady. :angry: Tak nějak to začínám svádět na zuby páč už dost dlouho se žádnej neobjevil a byl klid tak třeba ted zase nějakej zoubek vykoukne.Štourá se v puse atd. :unamused:
JInak salát se tak nějak celkem povedl a řízky taky.Dnes jsme byli na obědě u mamky.Měla být svíčková ale nakonec vyhrála kachna se zelím a knedlík :wink:
1. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Jinak Miško co se pádů na zem týče je v tom Patriček misrt. :angry: :sweat_smile: Už asi 4x nám spadl z postele. :unamused: Ale naštěstí nikdy nic se nestalo.Ale jako na potvoru to je když spolu spíne samy na posteli a já celou noc hlídám jestli není u kraje a pak nějak zaberu a vytuhnu a bum!Minule spadl když jsme s Martinem spali pod jednou peřinou na jedné straně a malej se překulil k druhýmu kraji a šup ho na zem a řev.Ale žádné příznaky a ani boule.Tak je to dobrý :wink:
1. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Ja teda muzu rict ze me ani jeden kluk nespadl-ale neni to tim ze bych jim byla porad za zadkem,spis nahoda-ale zase nam Stepanek spadl ze schodu :slight_smile: :confused: :confused: Vlastne ja kecaaaaaaaaaaam min.tyden spadl Ondra z gauce nas hlavu-se poradne predklonil a uz to bylo-ani mi to neprislo vidis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky, potřebuji radu a koukám, že tady bych mohla uspět. nepamatuji si, jestli se při vyšších teplotách střídá sirup s čípkem po třech nebo čtyřech hodinách??? díky moc!
1. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Jandi-jj po 4hod a presne jak pises-sirup,cipek :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
Nando, díky moc!
1. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Neni zac hlavne at Vam to pomuze-drzim palecky :wink: :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
tak jsme dnes opět měli divočinu :angry: stříhala jsem na nohách nehtíky a to jako teda bylo něco :angry: :angry: :angry: pak dostal mlíko a chrnět .Tak snad bude spát nebo ho už přetrhnu!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Aničko když nám spadne z postele tak to taky k zemi není tak málo.Máme docela vysokou postel(Janička by mohl apotvrdit) :grinning:
no snad nevypadám jako matka která nechá své dítě schválně padat a otloukat ale prostě jsem to neuhlídala no! :unamused:
1. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Peti-prosim Te stane se-nikdo si nic nemysli.Vsak pisu i me se to stalo :wink: :wink: :wink:
1. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
no já nevím aby se tady do mě pak někdo netrefoval že jsem krkavčí matka :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Peti-to se muze stat uplne kazdemu.Niceho se neboj :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ne já se nebojím.
Tak nějak nevím co bych si dala k jídlu ach jo copak si mám dát...mám hlad.
1. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky holky,

tak noc ze vcerejska na dnesek byla horor, (a to predtim jak jsem si myslela, ze bude spat i odpol, tak to jsem se prepocitala ..a jako ze neusne ...zato pak byl protivnej a o to jeste horsi noc) ..stesti, ze se toho ujal radek. ...protoze od osmi asi do dvou byl co 10 minut vzhuru. ...alespon co se tyce knuceni, chropteni, kaslani, breceni ....takze byl co chvili na rukou. ...a zkouseli jsme vsemozne vsechno. ...no nastesti nakonec ve dve zabral do sesti a pak teda uplnej budicek byl v sedm. ...ale i tak to bylo dobry, ze to bylo o vikendu. ..no jsem zvedava na dnesni noc..? ...ryma se jeste vic rozjizdi :confounded: alespon ze teplotka uz je nizsi. ...ale to zase nevime, jestli teploty byly jako reakce na ockovacku a nebo to jeste prijde. ..kazdopadne ted na noc dostal panadol sirup. ..jsem zvedava ...no vubec se netesim. :rolling_eyes:

luci, jojo ...je to zajimavy, ze ty dr. ma kazda jiny info na stejnou ockovacku. ... :confused: :sweat_smile: ...a Ondrulka uz je teda ted dobrej?? :wink:

Miso, ..tak hlavne ze je Dana v poho :sunglasses: ...jinak si taky myslim, ze takovejch padu jeste bude. :sweat_smile: ..to ten nas odvaha si taky mysli, ze kdyz uz mu to jde bokem slejzat z gauce ze muze popredu. .....no a uz jsem ho parkrat nacapala jak to z nej jede po prdeli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale on si pak nakonec vymysli jinej karambol, pri kterym si nabije ten svuj cumacek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Ahoj Hani-jj ty noce jsou nepredvidatelny :frowning2:
1. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
janda79, no nejde tak o stridani cipku se sirupem jako o panadol s nurofenem a je jedno v jaky jsou forme. :wink: ..jde o to ze kazda ma jinou ucinnou slozku. ...taky to tak praktikujem. :sunglasses: ...teda do ted jsme meli panadol cipky, ale dnes jsme presli na sirup, protoze risa proti cipkum zacina nejak protestovat. :zipper_mouth:
1. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ani, no prave. ...a ty to mas s Ondrulkou furt. ..by me jeblo bejt kazdou noc vzhuru. :rolling_eyes: :zipper_mouth:
..jinak jsem koukala jakou namku s vejcem a parkem si delala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .bych mela bejt v tom vareni taky trochu odvaznejsi a nedelat dokola furt tech 10 stejnejch jidel. ...caj, parek, chleba s maslem ....no a jeste sedm na podobnej zpusob. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
jo holky ty noce to je někdy jak za trest :angry: taky to s Martinem známe!!!!!!!!!! :confounded: já už se 15měs pořádně nevyspala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Peti, tak to ja zase tvrdit nemuzu. ...to on uz zacal bejt risa hodnej. ..jen ted se asi secetlo vsechno co se dalo. :rolling_eyes: ..slinta jak o zivot. ...jsem vcera zjistila ze uz ma 4 stolicky. :sweat_smile: :zipper_mouth: :fearful: :sunglasses: ..a buh vi jestli se mu tam neco dal neroji, pak ryma, kasel a do toho ta ockovacka ...o ktery nevime, jestli uz taky nezabira. ..a jeste ho boli brisko, protoze prdi jak o zivot. :frowning2: ...asi Aje snedl ty fazole. :sweat_smile:
...taaak a je tu prvni buzeni s revem. ...po pul hodince od uspani. ...aaaachjo. ...a to mu uz ma zabrat ten panadol. :rolling_eyes:
1. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Hani-ale tak on ted spi relativne dobre.Sice se budi ale bylo i hure :slight_smile: :wink: Ale asi mu konecne lezou ty dvojky dole pac ma srajdu,dneska az na zada :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hani tak jako já to taky nemůžu 100% tvrdit.Když byl mimi a ještě byl kojenej co 2-3h přes noc tak to tak jako šlo,nejhorší obrat začal tak nějak po půl roce no.A od té doby je se spaním děs a hrůza a navíc když mu začli vylízat zuby atd.Prostě konec no.Ale říkám si že třeba za rok bude spát už celou noc bez brečení a nebo si sám příjde k nám lehnout a bude klid a ne jako ted. :wink:
1. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ani, ...to si musel libovat. .....mel hrejivy zabal na zadicka. :grinning: :grinning: :grinning: ...ale Ondrulka uz ma i stolicky ne? ..to vam teprv rostou dvojky? ..to mate trochu na preskacku. :wink: :sunglasses: :grinning:

Peti, tak to ja jsem se vyspala poradne az ted po roce a nejakym tom mesici. ...ale jinak tak hrozny jako to ma Ani s Adel jsme to meli snad jen na zacatku. ...to si zase nemuzu stezovat. ...a pak teda vcera a bude nejspis i dnes. :zipper_mouth: ..jinak co se tyce zubu, tak si myslim, ze to risa tak nejak zvlada...a nebudej ho? :confused: :wink: ..a nebo uz to mame za sebou to jeho ponocovani co mel tak v roce a dvou mesicich. ..to bylo faaaakt sileny. ..nastesti to bylo tak tyden-ctrnact dni a pak to preslo. ...ale byl to uuudes.

musim jit umejt nadobi a pak kouknem na posledni dil dablovy lsti ..radek to nahrava a kouka na fotbal. :wink:
1. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani tak se zubama jsme tu asi poslední kdo má jen 6zubů :sweat_smile: má 4nahoře a jedničky dole.Jinak nic ale jako srajdy a řvaní a oteklý dásně to máme průběžně pořád :confounded: nevím kdy se bude klubat další zoubek.Třeba jich víc mít nebude :sweat_smile: :grinning: no a spaní pořádný to už fakt nevím ani co je!Njn úděl matek. :confounded:
1. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak ja valim spat pac me neni dobre
dobrou :pensive: :pensive:
1. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Adel-dobrou noc ja taky povalim. :wink:
Hani-jj stolicky uz mame vsechny 4 ale ty dvojky porad nic-teda dole :wink: :slight_smile:
No a Aja si odjela a jak je to s Telletubies nevim-ach joo :wink: :wink:
Tak holky preju dobrou noc :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
taky to balím dobrou :wink: :dizzy_face:
1. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak mam umyty nadobi. ..jeste lahvicky a sebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peto, ...ale ne-e, kdeze. ...dyt Majuska od Renci je jeste bez zoubku. :wink:
Peto & Adel, dobrou. :pensive:

Ani, ...tak si tak rikam, nemaj mit ty stolicky dvoje??? :confused: ..nebo jeste jestli nemaj vylezt nejaky trojky?? ...protoze mezi dvojkama a stolickama ma risa hooodne velkou mezeru ..jakoby jeste na jedny zuby. :confused:
Aja kouka na teleblbies?? ...zebychom tu nebyli s risou sami?? :confused: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ani, aha, ty taky ...jsem tu posledni vetu prehlidla :sweat_smile: ...tak taky dobrou. :pensive: ...a ja se jdu teda rychle vyrochnit. :wink:
1. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.