• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-krasne rano preji.Noc u nas blba a do togo jeste kasslal Stepanek takze super.Dneska jdeme k Dr.pac ho boli na prsickach :frowning2: :unamused: :confounded:
2. bře 2009 v 06:32  • Odpověz
ahojky holky,
mám dotaz-prosbu.
Tuším Haník a Beny měly dorjan country....holky jezdíte v něm pořád? já zvažuju na sporťákem, ale nevím jaký...

nebo holky poraďte bytelný sporťák...spíš do terénu, né trojkolku....a né drahý...vůbec nevím co sehnat :unamused:

nanda...jé tak držím palečky ať je vše ok :unamused:
2. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
bre ranko..noc jak vzdy a dneska budik v 6..no lepsi jak v 5 ale idealni by bylo v 10 :grinning: :grinning: :grinning:
zdeniku..ahojky jak se mas to je dost ze se ukazes :grinning:
jdu ti juknout na nejaky kocarek :grinning:
2. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
me se moc bili ten x lander..velke kola zadne pidi..

http://www.kocarky.cz/kocarek-x-lander-xa.html
2. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
2. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
adel - díky juknu, o x-landeru přemýšlím...ale potřebuju aby si tam LInda i pohodlně lehla...a spíš bytelnější než golfky...
vy jezdíte čím? :wink:
2. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,u nás noc o.k.Ale samozřejmě spinkala u nás :grinning: Ale už jsme si zvykli a hlavně že se vyspíme!

Zdeni ten x.lander máme my a jsem s ním maxim.spokojená!!!
2. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
Ani tak hlavně ať u doktora dobře pořídíte :pensive:
2. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nas noc opet blba ..teda ted aspon trochu spal do tri, ale pak byl do pul paty vzhuru a chrmlal jak tuberak ....ma jeste horsi kasel a jeste horsi rymu ..ale nejde to odsavat, protoze to ma vzadu. :rolling_eyes:

Zdeniku, tak my od pul roka jezdime v golfkach (inglesina zippy) ....protoze po praze se neda vubec jezdit s tak tezkym kocarem. ..zvlast kdyz malo kdo chce pomoct ...a my bydlime na konecny tramvaje, takze treba v mhd se mnou nikdo nezustane, kdo by mohl pomoct. :unamused: ...takze se sportakem neporadim. :frowning2: ...ale s temahle golfkama jo. ..jsem spokojena. :sunglasses:

Ani, tak at to nema stepanek na pruduskach. :confused: :wink: ...fakt uz aby bylo teplo a tyhle nemoci byly pryc. :rolling_eyes: :pensive:
2. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
zdeni..no ja mam chicco golfky pac porad nekde cestujeme..ale x-lander se me moc libi a taky hercules

haniku..ja jsem na tom stejne..petan nemocny a ja uz taky ale lezet nemuzu pac petan nechce :cry:
2. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
zdeni..ja mam tento jen zluto cerno sedy..nemohla jsem najit tu barvu
http://www.babytime.cz/chicco-ct-0-4-discovery
2. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Holky tak jsme dr,vzdali tolik lidi tam bylo.Jdeme az odpol.pac mi Ondru hlidala Jolana a taky ji neni dobre.
Jsem zvedava co mi rekne-bude tam jina mudra. :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Adel. ..nejak podobne, ...taky bych zlahla, ale risa by to nezvladl. ...ale ja uz zacinam bejt nastesti lepsi. ...tohle risa chytil bohuzel ode me. :frowning2:

Ani, tak to je blby, ze budes muset k dr. znova. ...tak snad tam bude min lidi a jina dr. si vas taky prohlidne. :wink:
2. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, jak se bacily svině rozmáhají a trápí ty naše drobky. My jsme se právě vrátily od dr.,protože holky kašlou už od pátku, mají rýmu a navíc Lidušce se pořád drží ty horečky, ale naštěstí prý to není na průdůškách, takže jsme dostali jenom nějaký sirupy a kapky a máme to přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale teda čekárna jako u Aničky, úplně plno a všechny děti na tom byly stejně :unamused:

Teď vás nestihnu dočítat, musím honem navařit, protože holky usnuly, odpoledne ještě nakouknu. Všem marůdkům zdar a bacilům zmar!
2. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
No ja doufam ze uz to bude dobry-min tyden byl dobrej ale ve skolce je nechaj vymachany a pak je to hned :frowning2: :confounded:
2. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
kristi, a copak vam dala za kapicky?? ..bych se treba inspirovala ..ja si taky myslim, ze to budem muset proste nejak prezit? ..tak snad se toho brzo zbavime, protoze pristi vikend mame jit s risou na nataceni do bazenu, tak bych byla rada, kdyby byl aspon trochu fit.

Ani, to je blby, ze to tam ty ucitelky neohlidaj. ..a i kdyby nebyly deti vymachany, tak tam stejne nekdo prijde nachcipanej a naprska to na ostatni ....ze skolky je to hned. :confounded: :rolling_eyes:

jsem uspala risu, ale ma prijit postacka (nese babe duchod) ...a protoze je baba hlucha, tak vzdycky zvoni jak na lesy ...tak jsem zvedava, kdy mi ho probudi :confused: :frowning2: ...jsem chtela vydrzet, nez prijde, ale to uz fakt risa zaviral oci a byl uknucenej.
2. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ondrasek je taky nejakej uknouranej.Ale ted uz spinka pres dve hodky-ale knoura u toho jeste-asi fakt ty zoubky-doufam teda :confused:
2. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak to mne risa zaknoural po 20ti min spanku, tak si k nemu jdu lehnout, abych kdyztak vychytala tu postacku ...baba tam s ni urcite bude debatovat a to ma risa postylku hnedle u vchodovejch dveri, takze to mame kraval z prvni ruky. :confounded: ...a furt si risa pokaslava. ..a do toho se jeste dneska nepokadil (a vcera taky nic moc nedal), takze ho i boli brisko ...a to to ma pravidelny 2x denne. ....tak mel ted ke svace svestkovou presnidavku ..tak snad zabere...?
2. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky
jsem tu, malej chrní

Aničko, to je teda pech, že tam musíš znova a učitelky ve školce by teda ale mohli dát pozor, zda nejsou v mokrým oblečení ne :angry: já se úplně děsím té školky, když vidím, jak furt stonáte, já se ale vůbec nedivím zaměstnavatelům, že se kroutěj vzít mámu s dítětem, vždyť je pořád s dítětem doma, vím to i od nás, máme tam dvě holky s dětma do školky a taky jsou furt nemocné...

Hani, tak vy jste taky furt marod?????To říkám, že se dřív jak na jaře neuvidíme :grinning:

Dnes jsme v zahrádkách viděla sněženky a bledule, to je tak krásné..předzvěst jara :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky viděly jste včera ve zprávách přítele naší Miss??? :confused: Já nechci být nějak zlá, taky se mi nelíbí krasavci, vyumělkovaný, ale on mi přišel trochu jak bezdomovec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hani, máme kapky Sinupret a Fenistil a sirup ACC :wink: snad to zabere, zdá se mně, že je to čímdál horší a horší, a to už stonáme čtvrtej den :frowning2: holky už zase spí, byly vzhůru asi půl hoďky a vylítla jim horečka nad 39, tak dostaly čípek a zas usnuly chuděrky, ještě ani neobědvaly. Udělala jsem jim kuřecí vývar a rizoto, tak snad aspoň něco sezobnou :unamused: Jinak já teda taky nesnáším, když holky usnou a zvoní pošťačka. Naštěstí je to většinou nevzbudí.

Míšo, mně se nezdál zas nějak kor ošklivej, akorát dost lízlej, ale to byli všichni, i Schvarzenberg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky
Hani díky podívám se....Adel taky juknu...když golfky tak fakt bytelnější...sem k nám na ves :grinning:

Hani no dorjan si taky v Praze neumím představit...je opravdu těžký...já jsem max.spokojená, projedu sníh všechno, ale je už i do auta velký...

a ty golfky dobrý? Ríša si tam i krásně vyspí? lehne? jsou prostorné?
2. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jé Kristi, jsem úplně přehlída, že jsou holky počád marod :frowning2: chuděrky malý, takovou teplotu :cry: Držím palce, ať jste v pohodě :wink:
No mě přijde prostě divnej :sweat_smile: :sweat_smile: hele na tu fotku http://www.super.cz/bulvar/kauzy/30339-pritel-ceske-miss-2009-lutovske-odhalil-detaily-z-jejich-vztahu.html
asi to absolutně není můj typ :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
jinak všem marůdkům držím palce, my zatím nevíme co to je marodit....ani co je to rýma...ťuk ťuk...
2. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Míšo...no mně nijak nevadí..je dojatej, tak tam vypadá divně :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky kdybyste měly chviličku, tak si dejte www.avonparty.cz a fotosoutěž, mám tam dvě fotečky...tak na ně kliknout a hlasovat... :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hani tak jsem jukla...vypadají dobře, ale ta cena :confused:
2. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já už vím proč mi nesedí, on je podobnej Sagvanovi Tofimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a toho já teda vážně nemusííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Míšo, jo to je :grinning:
2. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Miso, ..furt nestoname. ...jsme byli mesic zdravi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..jen doufam, ale ze zase nebudem dalsi mesic bojovat s kaslem jako predtim...? :confused: ...myslim, ze v dobe, kdy byl risa fit, tak byl zase nemocnej dana, ne? :confused: :frowning2:

Kristi, diky. :wink: ...tak se na to podivam na netu, co to je. ...ja mu zatim davam ambrobene,co nam doporucila Aja a nasivin. ...a nurofen s panadolem ....teda spis hlavne nurofen, ten mi prijde, ze mu na teplotu vic sedi. :wink:

Zdeni, rikala jsem si, jestli se do nich risa vejde v zime a v poho ...i s fusakem. :sunglasses: ..jen teda jestli ses spis vic v prirode nez na chodniku nebo silnici, tak si myslim, ze jsou lepsi nafukovaci kola. :wink: ...i kdyz ja s nima jezdim i do terenu. ..sice podle me musim vic tlacit ...a aretovat a odaretovavat podle potreby, ale preci jen jsem vic na asfaltu ....jinak myslim, ze je uzijem i do pristi zimy. :wink: ...a kdyz nahodou v kocarku usne ...nejak to zrovna nemusi, tak je to taky dobry. ..jsou skoro rovny ..maj tam jen ten minimalni zlom jako u ostatnich sportaku....je to jinak na jedno brdo s peg peregem, tak se podivat co by ti vic sedelo. ....teda pokud by si sla do golfek. :wink:
jinak jsem ti kukla na Lidusku a je krasne okata. :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
jinak risa dal presne hodinu a hned na to prisla postacka. ...tak aspon neco pozitivniho, ze ho neprobudila a zvladl to sam pred tim. ...mel zase teplotu. :rolling_eyes:

Miso, tak ja taky sagvana nemusim, ale neprijde mi strasnej. ..teda na tech fotkach. ...kdyz teda taky pominu to dojeti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...to ja nemusim ty radoby krasavce s napomadovanejma vlasama a nosankem nahoru. ...tenhle bezdomovec by mi sedl. :wink: :grinning:
2. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.