• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani díky moc...Ríšánek je teda taky fešák!!Je jak holčička :slight_smile:
no já právě zvažuju....mají nám tu dělat k baráku asfaltku...takže možná bych pak šla rovnou do golfek...než si brát x-landera a pak ještě kupovat golfky...to by to v dorjanu snad vydržela...
právě jak píšeš...tady je víc terénu, ale zase s ní jezdím na procházkách po asfaltu...tak to by snad šlo :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
je zdeni ty jsi tam kocka..pak vecir poradne juknu

ja jsem byla chvilku venku s petanem a nakoupit a domu jeste nechci bejt dlouho venku ale bylo u nas krasne dneska
2. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
zdeni, diiiky :dizzy_face: ..to my se ho prave snazime kudlat, aby vypadal jako chlapecek. :grinning:
...jo jinak ty nase golfky jsou teda jedny z nejtezsich (8,5kg) ...ale zase maj to pohodli jako sportak. ..si teda myslim. :sweat_smile: :confused:

huraaaa ..risa se konecne pokadil ...chudinka musel vytlacit mega velkej a tvrdej bobek. :frowning2: :zipper_mouth: ...zato zatim uz ma srajdu ...jsem do nej nalila cajik s fenyklem a tu svestkovou presnidavku. ..tak to v nem asi pekne zacvicilo. :sweat_smile: ...vsem dobrou chut. :grinning:
2. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Tak jsme doma-brali mu krev z prstu-takze hystoricka scena traged jeden :grinning: :grinning: :grinning: Po kom to asi ma ? :sweat_smile:
Jinak dobry na ATB to neni a prudusky a plice jsou v poradku-spis nejaka viroza.
Miso-jj skolka to je docela peklo a to me to ceka jeste jednou s Ondraskem.Dneska pry v horeni skolce byli dve deti,takze to pekne radi :confounded: :confounded: Tak oni maji veci na prevleceni ale nez prijdou z prochazky tak je to jasny.
2. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
Ani, tak to je dobre, ze to neni nic vaznyho. ..jen je mi jasny, ze je to opruz, ze si tim proste musi Stepanek protrpet. :unamused:
..jinak to kvuli dvoum detem otevrou skolku??? :confused: ..to je dobry. :wink: ..nebo dnes ji jeste otevreli, ale zitra zavrou? :confused:

tak radek dnes prisel z prace brzo ...a hlavne se zastavil nakoupit. ..jsem chtela delat o vikendu tu nasi konakovou babovku ale zjistila jsem, ze nemam mouku, takze z peceni padlo. ..ale ted uz ji mam ...tak se pece. :wink:
2. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
tak petan uz lezi v postely a posloucha pohadku
ja jdu neco pojist udelat caj se slivovickou a asi pujdu do postele taky ..snad pred osmou..jeste mam neco na praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak u nás už se spí od 18:15 a už byly dvakrát vzhůru, pořád hrozně kašlou a navíc mají horečku. Snad brzo zabere Nurofen, ale stejně čekám děsivou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, Zdeni, díky moc za držení palečků, snad nám to pomůže a konečně už se z těch nemocí vyhrabem :wink:

Zdeni, tak to jste dobří, že Linduška neměla zatím ani rýmu, jak to děláte? :sweat_smile:

Míšo, tak na té fotce vypadá fakt jak bezďák, to je fakt :grinning:
2. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
Hani, ještě dáváme mořsku vodu do nosa (Mar plus) a na horečku střídáme paralen čípky a Nurofen sirup :wink:

Adel, si teda dáváš, čaj se slivovičkou

:grinning:
2. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Hani-ja jsem Ti psala ze tu babovku asi taky upecu ze na to mam jeste matros a poslala jsem to do regionu :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak já před chvílí dodělala tvarohovou bábovku, mám to kvůli malýmu na snídani, tak bych z likéru neriskovala :grinning: :grinning: :grinning:

Kristi, chuděrky malé, musí být totálně ko, když už spinkají :pensive: snad nebude noc, jak jí čekáš!!!!!!!!!

Ani, tak jsme ráda, že to se štepou není tak zlé!!!!!Hlavně, že nemá ATB :sunglasses:
2. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Holky tak ja uz pres tyden polozi Ondru do postylky,odejdu a on krasne usne sam-fuj,fuj-abych to nezakrikla :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: No ale ted jsem se rozhodla ze uz ho zkusime dat do postele-Zdenda pridela madelko aby nespadl a postylka jde do sveta-uz mame kupce :wink: :wink: :wink:
2. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Miso-boze tak by si dal likerek-vis jak by byl veselouckej :slight_smile: :grinning: :grinning: ?
Pujdu do sprchy pac za chvilůku davaji vodaky-tak musim byt pripravena :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
kristi, tak at je to s holkama dobry ...a moc te v noci netrapej. :confused: :wink:
...nam risa vytuhnul v sedm ...normalne chodi spat az kolem devate. ...mel 39 :rolling_eyes: ...za pul hodky uz mohl dostat nurofen, ale uz se to nezvladlo ...fakt byl vyrizenej ...takze po 5 a pul hodine dostal panadol sirupek. ...trochu si cucnul mlika a spal. ..jinak za celej den skoro nic nesnedl. :unamused: ...tak jsem zvedava na zitra. ...a na noc. :confused: ..jestli se probudi, tak mu po dlouhy dobe udelam mliko i v noci ...jinak ted uz verim, ze ma teplotu i z toho ockovani. ...tolik snad jeste nikdy nemel..? :fearful: :rolling_eyes:

Ani, tak to jsem zvedava, jak ti bude chutnat. ...dej pak vedet. :wink: ..ja uz na ni rozehrejvam polevu ...mnam mnam ....uz se tesim, az se do ni zakousnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a kamzesiji poslala...? :confused: :wink:
Ondrulku mas sikulku. :dizzy_face: ...tak to my tam s nim zustavame, nez usne. ...ale u nas je to z noseni dost velkej pokrok, tak mi to ani nevadi. ...zvlast kdyz pres den s nim vytuhnu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a v noci uspava radek. :sunglasses:

Miso, ...to ja ji dam i risovi. :sweat_smile: ...on se z toho ten alkohol vetsinou vypece....a kdyz ne ..tak to bude takova zdravotni stamprlicka. :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj kočky.Tak u nás tak nějak to nejspíš budou zuby.Nebo si to aspon myslím.Protože máma říkala že byl dneska 3x posrajděnej a dosti nevrlej a na večer chytal horký čelo a byl rudej.Dostal panadol sirup a mlíko a snad bude spát aspon do rána.Ikdyž asi ne.Mě tento týden přehodili směnu takže chodím zase na odpolední...no aspon si ráno pospím a nemusím vstávat v 5h :sweat_smile: jinak tak nějak nic.Mě pořád bolí hlava jako prase a mám kašel a rýmu.Martin je asi utahanej ale zdá se v pohodě.No tak jdu se ospršit navečeřet a pustíme si nějakej film a půjdeme pak hajat.Tak pa pa a držte se. :wink:
2. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Míšo, jj, byly totál KO, Anička usínala už u večeře, to se ještě nestalo. Jinak Liduška spí docela klidně, ale Anička se budí snad po 20 minutách, takže noc bude krušná :frowning2: asi si dám matraci vedle její postýlky a budu spát v pokojíčku, protože jí stačí většinou dát dudlík a chvíli hladit. Pořád je chuděrka celá rozpálená, přijde mně, že ten sirup snad ani nezabral :frowning2:

Ani tak to už bude Ondra chlapák, ve velké posteli. My ještě zůstanem u postýlek, protože větší postele by zabraly víc místa a neměly by tam dost prostoru na hraní :wink:

Hani tak snad to u vás bude reakce na očkování a nic horšího. Holky nakonec oběd snědly skoro celej, na sváču trošku ovoce, ale k večeři se chleba ani netkly, tak aspoň si daly trošku pribináku :wink:
2. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Peti, když ne bacily, tak aspoň zuby, co? Tak ať jsou brzo venku a Patriček je v pořádku :wink: Jinak teda máš můj obdiv, matko údernice :wink: já si vůbec neumím představit chodit teď do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
2. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Kris no zas tak moc mě neobdivuj :wink: kdybych nemusela tak nechodím.Byla bych nejradši doma.Nějak mě to nadšení z práce otrnulo.Ale jako špatný to není,ale hlavně to dělám pro ty peníze.Dnes jsem měla fakt hnusnej den a navíc ta chřipka mi k tomu nepřidá. :frowning2: Já doufám že si třeba někdy v budoucnosti ještě mateřský užiju a třeba bude doma i Patriček a už daleko klidnější :grinning: tak si budem užívat jeden druhýho.Njn v dnešní hnusný době to prostě asi jinak nejde.Aspon každá kačka dobrá. :wink:
Víš já tebe třeba obdivuju v tom že zvládáš dvě stejně staré děti :sweat_smile: :grinning: to mě by asi jeblo kdbybych třeba ty zuby měla ted duo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
kristi, no ja to vidim jak ockovacku ...tak virozu ...ryma a kasel ...takze to bude taky na dyl :rolling_eyes: ..ale snad ne ty teploty :fearful: :zipper_mouth:
...jinak nam risa usinal u odsavani nosu. :sweat_smile: :grinning: ...ba ne. ...odsani tak nejak proknucel, ale pak jsem mu nechala pustenej vysavac a u nej regulerne zabral. ...jen byl teda v polofazi oblikani na spani a jeste potreboval dostat sirupek a mlicko, takze ten jeho spanek nemel moc dlouhyho trvani. :pensive:
..risovi sirupek zabral, ...prej celicko uz ma studeny, ale jinak celej jak se poti,tak je rozpalenej. ....se uz samo stacil taky probudit. ...taky to mame po 20ti minutkach. :unamused:

Peti, tak aspon, ze mas odpoledni. :wink: ...a jak to zvladas? ...budes tam chtit zustat dyl a nebo treba na leto uz toho nechas, ze to nejhorsi uz budete mit zaplaceny..? :confused:
2. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ani, jeee, ja jsem si nevsimla ty postylky. ...tak to jste odvahy. :wink: :sunglasses: ..to u nas kdyz vidim ty krkolomny otocky, co tam risa dela pred spanim i pri spani, tak by urcite brzo zahucel k zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Peti, to je blbý, když si nemůžeš užívat mateřskou tak, jak bys chtěla, ale jak píše Hanka, třeba dluhy brzo splatíte a ještě si doma pobudeš :wink: díky za obdiv, ale taky to není s dvojčátkama tak náročný, jak si každej myslí, mně to přijde v poho a je to fakt super, jak si holky spolu rozumí, dávají si pusinky, když jedna pláče, druhá jí začne nosit hračky a dělat malá, takže tohle mě pak nabije energií na ty kritický dny nemocí a prořezávání zoubků :dizzy_face:

Hani, takže nejspíš to u vás bude kombinace obojího, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem byla za Aničkou a už má čílko taky studenější, tak snad už je jí líp, pořád se ještě budí, chuďátko moje :frowning2:
2. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hani, u nás se taky v noci cestuje po celé postýlce, takže ani zábrana by holky nezabrzdila :wink:
2. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak penan uz byl taky 2x hore :unamused:
jinak ted jak je nemocny tak snedl dneska jen polevku..hlavne ze pije
ja si davam ten caj se slivkou..to je hnus ze kazdy hlt zajidam rohlikem s pastikou :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Holkyyyyy-Stepanek uz na roce a pul spal v posteli :wink: A to nemel zadnou zabranu :slight_smile: :wink: Ondra ji mit bude-taky se u nej trosicku bojim-je zivejsi :wink:
Kamoska u druhe holky z nedostatku prostoru nemeli postylku vubec,jen meli zabranu na posteli a mala od narozeni spala tam :slight_smile: :wink: Jen at si zvykaj :confused: :grinning: :grinning:
Jenom jsem zvedava kdyz Stepicek usina v obyvaku na zemi nebo kde to na nej prijde jak ho budem davat nahoru-jsem mu to vysvetlovala jako ze bude muset usinat v postylce a on mi na to rekl ze jako teda ne at s tim nerpocitame,ze pry ho tam jako normalne hodime-23kg-jsem asi Fibingerova ne? :grinning: :confused: :confused: :confused: A Zdenda by se zlomil jak skladaci metr :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
No skoncili mi Vodacvi-dneska se mi to moc nelibilo pac mi ta Dana prijde trapna-takhle bych nikdy za klukem nedolejzala-a kdyz tak alespon trosku nenapadne a neeeeee takhle brutalne-blbka.A ani si gulas nevzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se loucim a preju dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
2. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak ja valim taky do postele..
jinak petan taky cestuje a dost ale uz ma novou slozenou postel ale asi koupim nejakou zabranu aby nehavaroval a jak petr dojede tak se bude malovat a stehovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim to nejak sikovne vymyslet :confused: :confused:
dobrou :pensive: :pensive:
2. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ani, takže kluci budou mít patrovku?

Tak se taky loučím, jdu honem zalehnout, Anička už je klidnější, tak snad bude noc lepší než jsem myslela :wink: tak dobrou všem!
2. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak a uz je to tady,Ondra ma brutalni kasel ale fakt teda hroznej.Ale z niceho nic,kdyby alespon pres den zakaslal ale to ne a v noci se mu to spustilo takovej ten stekaci a davala jsem mu cipek pac mel horecku :confounded: :confounded: :confounded: Proste jak jeden tak druhej ach joooooooo :slight_smile: :wink:
Kristi
kluci uz maji patrovku,jen Stepa spi jeste dole ale uz dlouho nebude teda :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 06:40  • Odpověz
autor
takze dnes opet k dr.uz jsem jako blazen fakt.Ale tenhle hnus mu lecit sama nebudu-muzu ja mit klid?Celou noc skoro probdenou :frowning2: :cry:
3. bře 2009 v 06:44  • Odpověz
bre ranko..u nas noc celkem dobra..a budik v 7 asi petan vedel ze je me zle..jinak petan lepsi a ja horsi..ted uz me boli usi vic a priserne krk,rymu jak krava,no citim se na umriti..ja bych si tak lehla ale nemuzu :frowning2:

anicko..chudacci..porad se na ne neco lepi :frowning2:
3. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojky holky,
díky za hlasy, nějaky přibyly :slight_smile:

jinak u nás asi rozhodnuto, půjdu už rovnou do golfek :wink: tady jezdím po asfaltu...terén tu až takový není....

Hani juknu na ty tvé...jen si říkám, že jsou těžké, tak nevím....vejdou se Vám do auta v pohodě? :wink:
3. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.