• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky, tak u nás noc celkem dobrá na tu hrůzu, Anička už pak spala celkem klidně a zas se budila Liduška, ale asi jenom 5krát a hned zase usnula, jinak Anička pořád horečky kolem 39, takže srážíme, a ráno obě hrozně kašlaly, Anička se z toho i poblinkala. Pak jsme dali po snídani sirup a kapky a trošku se to zklidnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už zase obě spinkají :slight_smile:

Ani, to je děs, že už i Ondrášek kašle, chuďátko, fakt už mě letos ty bacily s..ou, tolik lidí nemocných a pořád dokola :angry: už aby bylo jaro. Tak přeju ať jsou kluci brzo zdraví a ať je to ta poslední nemoc letošní zimy :wink: Ani, jakou máte tu patrovku, má Štěpa nahoře zábranu? Bych se trochu bála, že spadne :sweat_smile:

Adel, to je blbý, že se ti to zhoršilo, byla jsi u dr.? Taky by ti tchýně mohla chvilku Petříka pohlídat, aby sis mohla lehnout, ale to asi nehrozí, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Zdeni, já jsem ještě nehlasovala, musím pohledat, kde máš odkaz :wink:
3. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky holky,

teda co to čtu, chudáci bobečkové, tak přeju brzké uzdravení, no unás zatím po očkování dobrý, ale čekám že reakce přijde, nevěřím, že by se nám to vyhlo. Ale Ondrula je zatím v pohodě :slight_smile: Dneska jdeme na plavčo, máme natáčení, tak se těšim. Jinak už je to tři týdny, co jsem byla nemocná, ale furt to není úplně ono, jsem víc unavená :frowning2: U nás jsou taky všichni kolem nemocní, to je hrozný jak to letos řádí :angry:
3. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Tak jsem nakonec k dr.nelsa a zkusim to sama doma-uvidim zitra.
Kristi-jasny ze ma zabranu nahore.Na kazde palande jsou nahore zabrany-bez toho to nejde.Ja se teda nejak nebojim-spis toho ze v noci vstava na zachod aby umel slezt ale jinak ne-ee :slight_smile: :wink:
3. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Luco, tak třeba se vám reakce vyhne, platili jste si šetrnou vakcínu, nebo jste měli tu hrazenou? Holky teda měly horečku i po té lepší, ale zas ne tak vysokou aspoň :wink:

Ani nojo, já jsem kopyto, vždyť ta zábrana tam být musí, mám dneska nějaký zatmění mozku :grinning: tak slízat se naučí a nebo mu přistavíte skluzavku :wink: :grinning:
3. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
bzun..no to se mam navyhledat aby si ho vzala a ja lezela..ona ho nikdy nehlidala
u dr.jsem nebyla ..mam to daleko a nechci petana nekde tahat..neco jsem si koupila v lekarne a tak snad pomuze
3. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Ani, my jsme šli k dr. až čtvrtej den, co byly holky nemocný, a stejně nám toho moc neporadila, tak třeba to zvládnete sami, jen aby se to Ondráškovi nevrazilo na průdůšky :unamused:
3. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Adel, to je fakt na pytel s tou tvou tchýní :angry: no ta moje taky žádnej med, už holky neviděla od srpna a vůbec o ně nemá zájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy se vrátí Peťa?
3. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
bzun..on sam nevi kdy se vrati :frowning2: od srpna??to je teda baba :angry:
3. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Adel no spíš za to může tchán, že se s náma nestýkají, ale ona stejně vždycky měla radši mimino od známých z vesnice, než svoje vlastní vnučky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak holky jsou vzhůru a je jim líp, tak si jdem hrát, zatím ahojky :wink:
3. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Kris, měli jsme tu hrazenou, vím, že i po té šetrné jsou reakce, a vzhledem k tomu, že Ondrula neměl po žádným očku reakci, tak jsme se s dr. dohodli na téhle.
3. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
tak ja mam dovareno a petan jsem hodila do postylky a hned jak usne valim za nim :grinning: :pensive:
bzun..no to je smutne :cry: no ja to nemam o moc lepsi
3. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky holky,

tak dnes risa dostal na noc fenistil ...tak snad mu pomohl, ...ale posledne, kdyz ho bral dyl, tak mel ponocovaci naladu. ...dnes byl vzhuru asi hodku v noci, kdy se teda probudil s horeckou 39 a chrchlanim ...dostal nurofen a pak jeste mlicko, protoze toho moc nesnedl pres den, ale jaksi jsme neuhlidali to, ze toho vypil hodne naraz a hodil savli. ..ale i presto nakonec spal az do pul devate. :confused: :dizzy_face: ..a probudil se bez teploty. ..tak jsem zvedava, kdy se mu vrati..?? ...a jestli uz bude v poho, tak to snad byla ta reakce na ockovani...?

Kristi, kolikatej den dostaly holky prvni teploty po ockovacce?? :confused: ..a psala si myslim, ze to mely 3 dny, ne?? ...tak dobre ze je holkam lip :wink:

zdeni, oni jsou jedny z nejtezsich golfek, ale furt je to lehci nez klasickej sportak. :wink: ...risu v pohode (no relativni pohode. :sweat_smile: ) sama dam do mhdecka ...coz ted v zime je asi nejtezsi varianta kocarku (nanoznik a fusak a risa nabalenej). ..a jinak risa nahatej ma necelejch 10 a pul kila. ...takze taham kolem 20 - 25kg ...a da se to. :wink:
..sem si nevsimla ze si sem davala nejakej odkaz, tak to jdu juknout, kam ti mam hlasovat. :wink: :slight_smile:

Ani, tak at je to jen nachlazeni a nedostane se mu to zase do ousek. ...teda ma zatim kasel, ne?? ..nebo ma i k tomu rymu?? :confused: :frowning2: ...proste sourozence neochranis, by se musel nekam odstehovat. :rolling_eyes: ...u brachu to vidim taky, jeden neco pritahne ze skolky / skoly ...a ten druhej do 3 dnu padne taky. :frowning2: :frowning2:

Lucko, ...jeee, tak pak dej nejaky fotecky do alba z plavani, ...jestli budete mit i fotecky. :wink: ..my jdem na nataceni pristi vikend. ..tak jsem zvedava, jak to bude probihat. ..a jestli to risa zvladne ...snad uz bude ok.
..jinak risa taky nemel zadny reakce na ockovacku a ted ma teploty ..ale to zase nevim, diky ryme a kasli, jestli to je z ockovacky a nebo z virozy ...jako naschval. :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
Všem marodům přejeme brzské uzdravení,je to fakt na pytel,tolik nemocných :frowning2: Snad s příchodem jara bude líp :confused: :dizzy_face:

Já jsem si u mudr už objednala ted priorix tetra,jen nevím na kdy si nás pozve.

Máme dnes koprovku,jsem nějak nevěděla co vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
www.avonparty.cz a pak fotosoutěž a hned klliknout na ty moje fotky:slight_smile:)

holky tak mi akorát volala šéfová, tak asi prosinec letos nastupuji...snažila jsem se to uhrát březen, ale nevim nevim, vidíš Hani to bys mohla vědět...
je možné dát 3x smlouvu na dobu určitou?
3. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
zdeni, juknu na to :wink:
...to uz si moc nepamatuju :sweat_smile: ..ale podivam se ti na to ...zatim mam jen tucha, ze bylo neco, ze muze bejt doba urcita maximalne na rok a muze bejt jen 2x. ..takze na 2 roky a pak uz musi bejt na dobu neurcitou ..ale fakt nevim jiste, jak to je ted. :fearful:

Marti, tak to jsem rada, ze s nestovicema jsem nezustala sama. :wink:
3. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
teda holky, tady koukám, samý nemocný....tak ať jste všichni brzo zdravý
my jsme měli jít s malou na měření tlaku k dr. ale když vás tady čtu, tak už od ledna čekám, až bude míň nemocí a zatím nic, nechci aby mi malá v čekárně něco chytla, tak to asi vezmem zároveň s očkováním
3. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Hani já jsem se o tom radila s mudr,chtěla jsem vědět její názor a ona mi to doporučila,je taková,že řekne všechno na rovinu a ne kvůli penězům.Proto se s ní dá mluvit,navíc jsem pro ni chvíli pracovala,takže by mi necpala nic proti jejímu přesvědčení :grinning: :sweat_smile:
Ale je fakt,že já byla hodně na vážkách a nejdřív jsem moc nechtěla.
tak doufám,že to bude k něčemu.Ale asi na to taky bude nějaká rekce,malý od kámošky měl 10.den po tomto očko herečky.
3. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
zdeni, tak jsem ti hlasovala pro tu prvni fotku :wink: ...druhou uz mi to nedovolilo. :unamused:
jinak teda pamatovaka trochu mam :sweat_smile: ...jojo, doba urcita u stejneho zamestnavatele muze bejt na 2 roky a pak musi bejt na dobu neuritou, jedine, ze by byl pomer vic jak na pul roku ukoncen, pak se muze znovu uzavrit doba urcita na 2 roky...aneb jako by predtim zadnej pracovni pomer nebyl. ..jinak podle me je jedno kolik pomeru na dobu urcitou mas. ...treba to muze bejt po mesici, ale maximalne na ty 2 roky.
...teda jestli to dobre chapu :confused:
http://business.center.cz/business/pravo/zakony/zakonik-prace/cast2h2.aspx (podivej na §39)
3. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Jsem taky hlasovala a mě to zase nechce pustit na tu první fotku :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Marti, no my je mame prave ted. ...ty horecky .....jen nevim, jestli to uz je ockovacka a nebo jeste pred tim nejaka viroza...? :confused: :rolling_eyes: (dnes je 8. den po ockovani a zacal mit teploty 5. den. ...pres noc ted mel teda horecky, ale ted zatim dobry...ale nevim na jak dlouho?) ..jinak se jeste neosypal. ..tak snad ani neosype. :confused: :wink:
3. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky tady někdo vzpomínal koňakvou bábovku :grinning: Né jako,že bych byla zase mlsná :grinning: Ale hodíte někdo recepis :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
3. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Hani ty jsi zlatá,
je na mém místě ženská a už jí dávali 2x smlouvu na dobu určitou na rok... a já bych teď potřebovala, aby jí dali zase na dobu určitou na půl roku, aby bylo Lindě aspoň rok a půl....
3. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Aha hani,to by mohlo být to očko plus oslabení a mohl nějakou tu virozku chytit,je ted toho fakt moc :confounded:
3. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky díky za hlasy! no pak to prý už nechce pustit hlasovat... :sunglasses: ale aspoň tak...nejsem nějakej exibouš, ale kosm.balíček by se hodil :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Marti, to jsem vzpominala ja a akorat se s ni laduju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..pisnu ti to do IP, at uz to tu nezavazi. :wink:
...no risu jsem bohuzel nakazila tim kaslem a rymou ja. :frowning2: ...a to hned den po ockovani.

Zdeni, tak to je dobre. ..aspon neprijdes o misto. :wink: ...ale nejsem vseved, jestli neni nekde zase v nejakym jinym paragrafu nejaka jina podminka, ale myslim, ze takhle by to melo byt dobre...? ...hlavne tu smlouvu musite uzavrit driv, nez prijde do prace po skonceni jeji doby urcity ...protoze v tom pripade by presla smlouva na dobu neurcitou ...pokud by ji tam samozrejme zamestnavatel chtel i po skonceni doby urcity. :wink:
3. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
:wink: Hani jsem to napsala blbě asi:slight_smile: ta paní má 2x smlouvu udělanou na rok-do určitou, ta druhá jí končí teď v říjnu...a já bych potřebovala aby jí tu smlouvu buď prodloužili o 5 měsíců, nebo uzavřeli novou jen na 5 měsíců, myslíš, že je to možný?
3. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
ja jsem stihla krasne vyzehlit uz se Ondra vzbudil-ale je teda protivnej a rve a rve.Kdyby se chtel alespon pochovat ale to me od sebe vyhazuje a vztela se .
3. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
zdeni, tak jestli mela 2x na rok ...tak to uz by mela 2 roky....a ta treti uz by byla pres ..takze na dobu urcitou uz nemuze ..jedine, ze by ted pul roku nepracovala ...pak by mohla klidne mit zase smlouvu na dobu urcitou. ...jediny co bych videla, ze by mohla mit dohodu o pracovni cinnosti, ale to je zase zkracenej uvazek maximalne na 20 hod tydne.

Marusko, ....jojo, jestli to mereni tlaku neni nutny, tak fakt do cekarny moc nechod ...ja s risou taky nepolezu, jedine, ze by kvuli tomu kasli nemohl vubec spat. ..coz nastesti muze. tuk, tuk. :wink:

Ani, tak to mam to same. ..taky uz se to nase mimino nenecha chovat a je protivnej ...tak mu musim najit vzdy nejakou zabavu. ...no ted asi pujdem spat. ..to je nejlepsi zabava. :grinning:
3. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky
Holky teda tady to číst, tak mám úplně až skoro depku, jak jste všechni marodný!!!!!Moc na vás myslíme, to je fakt v pr... :angry: :angry: Hlavně ty mrňátka s teplotou, ať je už po ní!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2:

Aničko, teda veselej Dáňa po koňaku :grinning: :grinning: hele v rodině má k chlastu bohužel dispozice, tak má na něj času dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda koukám, jak se Ondra rozkašlal, že tak z ničeho nic, viď :confused:

Hani...hele já zapoměnla, na co jsme chtěla reagovat :sweat_smile: jste toho nakecaly....

Jo a normálka postýlku budeme taky řešit až tak po tom roce a půl..asi až se budeme stěhovat dolů :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Miso :grinning: :grinning: ...nic dulezityho jsem urcite nepsala. :sunglasses:
...myslis, ze uz to budete mit hotovy k nastehovani?? ..a nebo proste i kdyby nebylo, tak radeji pujdes dolu i ve valecnejch podminkach, nez abyste byli dalsi leto v podkrovi?? :confused:

risa usnul asi do 5ti min po polozeni, tak poklidim tu ten curbes co tu natropil a jdu k nemu zalehnout. :wink:
3. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.