• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jinak včera se teda prcek večer v naší posteli neprobral, jen cestoval a musela jsem ho 2x dávat od kraje, aby nespadl, když jsem šla spát já, přendala jsem ho k němu a dobrý!!!
Teď jsem ho dala opět spát k němu a postýlku přivezla k naší posteli a chvíli tam s ním byla a usnul hned, teď už spí hodinu v kuse, takže snad to bude dobré a možná se mu jen nelíbilo na tom místě, kde postýlku měl, v rohu a ještě skříň před sebou, teď je v prostoru u naší postele...tak snad to bude i večer dobré :dizzy_face:
31. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Miso-to je mozny ze mu zmena smeru postylky pomuze-treba tam ma patogeni zony :wink: :wink:
Vis ze jsem na to myslela aby si Adel dala bacha co tu napise kdyz tu jsou zaskodnici a donaseji a delaji problemy jinde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stepa ma tvaricku porad sedrenou a boli ho to ale asi ne porad pac zrovna ted lita s klukama venku :slight_smile: Vecer ho zkusim vyfotit a ulozit :slight_smile:
31. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Ja jsem udelala ten vyvar s nudlema,kur.palicky a do toho sosu jsem smichala Tompu a mame to s ryzi a je to dobrota velika :slight_smile: :wink: :wink: Jeste jsem upekla plneny pernik a peru-neco mam povesene venku je tam pekne tak parada :slight_smile: :wink: Cekam az dorazi Zdenda a doufam ze si vezme kluky ven a ja bych mohla teda vyzehlit konecne :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hehe pěkně je leda u Aničky, tady od rána hustě chumelí, šedo, lezavo, psa by nevyhnal :confounded: Nejradši bych zalezla někam pod kámen a spala zimním spánkem až do jara, se nějak nemůžu dočkat sluníčka

Jani, já co si pamatuju, tak jsem měla // slabý, ale hned jsem valila k Dr. a tam to bylo úplně jednoznačný :sunglasses:

Adel použíla silná slova, ale jistě jen v afektu, to tak nemyslí, to přece víme, že být 24 h denně s hyperaktivním nespavým prckem je faaaakt dost na budku :rolling_eyes: a ona na Petříka bývá často úplně sama ...by mě kleplo. Já se někdy musím HODNĚ držet a někdy se holt neudržím :frowning2: , to se pak sama na sebe zlobím. Nervy občas ujedou každé-mu.. a kdo říká, že ne, tak kecá.

Míšo, Ani, co strašíte, kdo tu kam co donáší :confused: ?

Jo a miláčka máme pěkně nasáčkovanýho v posteli celou noc. Přes den spí v kočárku. A to to bylo tááák hodné miminko, od začátku samo v postýlce, pohoda. No ale začaly růst zubáky, nervóza, a u nás se vždycky zklidnila. Nejdřív jsem ji u sebe uspala a pak přenesla spící do postýlky. Ale jak je větší a těžší, tak se u toho přenosu začala budit a dopadlo to tak, že spí s námi. Kvůli kojení to bylo pohodlné a i dnes vydrží spát sama v naší posteli i celou noc. Ze začátku ji tam dám chůvičku a kolem obložím peřinama, páč dost cestuje, tak aby nespadla. No a pak tam spíme všichni. Na druhou stranu je to příjemné, jako 3 zvířátka v pelíšku a cítím, že je v opravdu pohodě, i mě to dělá dobře, když ji mám blízko u sebe. Nějak se to utřepe, ale do 8 let fakt neee. Počítám, že ji vystrnadí až druhý sourozenec :grinning:
31. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak jo testla jsem se a ta dnešní je už ucházející :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2332890&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

srovnávala jsem to s JAninou to jsem měla na konci cyklu uplně tmavou

Janina tady dnes lítala po bytě a řvala krá...krá... je unešená z každé vrány co letí okolo:grinning:

zubní spaní ve velké posteli znám, ale naštěstí to máme jedenkrát max 2x do měsíce a to většinou od půlnoci nebo od 3h ráno.... jsem vždycky hrbatá a nevyspaná, janina putuje po celé potsýlce....je to o nervy, ale říkám si že jednou za měsíc to musím vydržet....obdivuju všechny co tak spávaj, ale jsem ráda, že u nás je postýlka kamarádka :grinning:
31. led 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky tak veliká gratulace k těhu ...ale zatím jen tak potichu :wink: :slight_smile: Docela ti ty 4tt v profilu závidím,ale je fakt že se mi ted docela zalíbilo v práci tak tam chci nějakej čas zůstat :wink:
31. led 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem dneska mela naplanovanej vylet k letisti, ale rano snih na silnici, tak to presunem o nejakej den jinam ...a tak nejak bylo posmourno :unamused:
..a to me jeste rano nasra**a baba. ...jak si mluvi pro sebe a bud se neslysi a nebo nevi, ze jsem ji nahodou zaslechla. ..tak jsem zase obligatorni svine asi 10x to nezapomnela zopakovat ..ale jeste dodala, abych se dostala do nemocnice a uz se nevratila. :angry: :angry: ...takze to baba nemela rikat a az na me promluvi, ...tak ji reknu at me ignoruje. ....a pripadne i risu, pokud nas potka oba. :angry: :angry: (...to uz jsem ji prestala zdravit a pokud mozno ji prehlizim ...ted ji teda i na jeji hlasku ...ze risa neni ani slyset, jak je hodnej odpovim. :angry: )
...a to jsem chtela jit spat odpol s risou, protoze jsem dnes jak prejeta parnim valcem, ale furt mam tu vetu v hlave a nemohla jsem zabrat. :rolling_eyes:

...tak jsem sla udelat aspon risovi na odpoledne ten termix, az se probudi. ..je mnam mnam :dizzy_face: ...jen nevim, jestli bude chutnat risovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. led 2009 v 16:50  • Odpověz
hani ty jo , to teda zamrzí.... mužu se zeptat kolik jí je????to je RAdkova babička???
31. led 2009 v 16:54  • Odpověz
Jani, jojo. ...radkova BÁBA ...babicka se rict fakt neda. ....nastesti ji tak rikaj, ...si to i zaslouzi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: myslim, ze 81 :confused: ..ale to nemeni nic na tom, ze tu bude do sta. :zipper_mouth: :frowning2: :frowning2: ...stary lidi nemuzou spat a ona kdyz neskodi, tak chrape ...usne i pres den... :astonished: :unamused:
31. led 2009 v 16:57  • Odpověz
jinak koukam, uz tam mas tt :wink: ...to vypada tak zvlastne...? :fearful: ..jak tu mame jen to "d" ...jsem si uplne odvykla. :grinning:
31. led 2009 v 17:02  • Odpověz
:grinning: to jsou muka Hani, směju se té poslkední větě...když neškodí tak chrápe....ale jinak to musí být vo nerva, to chápu.....a ještě když trousí takový kecy a buh vi co ještě.... a Radkovi rodiče by si ji domu vzít nechtěli, aby jste měli klid... přece jen jste rodina....
31. led 2009 v 17:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ...tak ty si me zase dostala tim, ze trousi buh vi co jeste ...si se trefila do cerneho. :grinning: ...no ale ono je to spis smutny. :zipper_mouth: :rolling_eyes:
...no ona predtim skodila radkovy mame, kdyz tu kdysi bydleli. ...takze takhle to zustane, dokud to tu nepodpali, nebo ja nezhebnu. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes:

tak risa je vzhuru ..nekdo v baraku zacal vrtat.
31. led 2009 v 17:06  • Odpověz
jdu risovi (...sobe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) pro ten termix.
31. led 2009 v 17:07  • Odpověz
my zatím spíme, ale už dlouho, takže bude taky za chvilku vzhuru

jo tak to chápu, že si ji Vaši nechcou vzít... ale musíš doufat a uklidňovat se že jednou to bude vaše :wink:
31. led 2009 v 17:07  • Odpověz
no jen zmizím a už se tu drbe! :angry: holky jedny.Hani nemáš to taky jednoduchý njn všude je něco někde bába někde máma někde děti a někde manžel a rodiče hold nenaděláme asi nic :unamused:
31. led 2009 v 17:12  • Odpověz
tak tady to žije... musím přispět, abychom neupadly v zapomění strany 2 :grinning:
31. led 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Ahooooj holky-tak my jsme nakonec udelali zmenu a jeli jsme ke tchachovcum.Takze zitra mame volno,varit nebudu bude to co dneska tak si tatka vezme kluky ven a ja vyzehlim tu velehoru pradla :slight_smile: :wink:
Evi-to my vime ze normalni lidi Adu pochopili ze to tak nemyslela ale jsou mezi nami taci kteri nejake to plesknuti pres rucku berou jako neco strasneho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jani-tak tahle carka uz je paradni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Hani-ta Vase babi je baba jedu fakt-to by me asi taky hodne mrzelo.Tohle by se z pusy vubec vypustit nemelo,to je strasny.Ta Te musi hodne nenavidet kdyz to z ni vypadne-bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :angry: :angry:
Peti-jj je to zase zmena a jsi mezi lidma vid?To dela strasne moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jeste jak si clovek cuchne k penezum i kdyz ty jsi jeste asi nevidela co? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 18:56  • Odpověz
já dnes taky plácla Janinu, cpala si do pusy psí granule, už jsem jí asi 500 000x řekla, že ne....
31. led 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Jani,Jani a to TI prijde normalni mlatit Janicku? Vzdyt to jde preci vsechno vyresit po dobrem a laskavym slovem,nanejvys mu zazpivam a on hned prestane :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeee ja si samo delam srandu-ja teda joooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 19:24  • Odpověz
to nebylo hned, už půl roku se ji po dobrém snažím vysvětlit že granule NEEEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Ani nevím, čeho se Ade na svém dítku dopustila :sweat_smile:
31. led 2009 v 19:32  • Odpověz
ted mě moje vyčuraný dítě hoooodně pobavilo.... dala jsem jí k večeři chleba s plátkem šunky a sýra, vožrala z toho tu šunku a sýr... naprosto pečlivě z každé kostičky a hadejte, kam se snažila uklidit ten zbylej chleba...... za moje tepláky.... seděla jsem k ní zády a jak mě na zadku odstávaly, tak mi to začala házet tam.... asi si holky myslela, že si nevšimnu, že mám chleba s máslem na prdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky
Janči, tak to už je pěkná čárečka :wink: a náhodou ty tt v pase vypadají krásně!!!!!!

Haninko, Ty moje nešťastnice :cry: ta babka je fakt hrozná!!!!To už přehání s těma komentářema o nemocnici :cry: no ale co s tím...prostě nic, no, jen vyčkat až bude po ní :pensive: :pensive:

Ewík, no jasný, to nebyla narážka na Adel, to vůbec, já jí obdivuju, že má nervy na dranc jen tak málokrát, já být na vše sama, tak je ze mě psycho :confounded: více IP
31. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
vy si tady pořád píšete přes IP a já jsem pak mimo mísu.... já jsem furt hledala marně kdo Ade spucoval... a ono nic....jestli šlo o to co jsi napsala ty Míšo, tak to je nuda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už mě to tu neba... skoro trpím samomluvou, jednou mám čas tady vysedávat a tady ani noha :angry: :grinning: :wink:
31. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jani IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za chvíli, musím to sesmolit :grinning:
31. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
hurááá IP i pro mě :grinning:
31. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ty jsi pakouš :grinning: a čti rychle :grinning:
31. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
ja chci takyyyyy IP. ...no dobre, ja jsem ji mela. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a baba ....uz radeji .....nou koment :zipper_mouth: :zipper_mouth:

jo holky, psala jsem vam, ze nam ...mne ...risa ve stredu spadl hlavou na auticko ze sedacky. :frowning2: ...no ma peknej sram na nose, ale prezil to. :wink: ...a ja taky. :sweat_smile:
31. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hani jestli tě to utěší, my jsme už pokřtili krví dveře, spadla tenkrát na hranu a měla na čele šrám jak prase, pak jsme měli silniční lišej na nose a na čele..... já si vždycky říkám, že takový menší droboty jsou ok, když už se procpala ven z břicha....

Míšo IP :grinning:
31. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.