• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani, Ty jsi urči nic důležitýho nepsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já doufám, že to bude!!!!Koupelnu budeme dodělávat až naposledy, takže tady jde o ty dvě místnosti a chodbu..máme už hotovej sádroš i s broušením, takže teď dlažba, dodělat elektriku, vymalovat a mělo by to být..kuchyň budeme mít tu ze shora + máme dokoupené skříňky a nábytek bude taky odsud, takže fakt pevně věřím, že v létě už tam budeme :pensive: :pensive: :pensive:
3. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
no ale z toho vyctu co pises, teeeda. ...to si jeste maknete. :fearful: ...tak drzim palecky, at to vyjde. ..tuk, tuk. :wink:
a ja bezim za richardem, ...uz se jednou probudil kaslem ...tak at chvili vydrzi spat ...a to tu jeste pochoduje po predsini baba, tak snad uz zaleze a nebude tam sramotit. :rolling_eyes:
3. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Hani a co včera ta pošťačka, vzbudila Ríšu??? :confused:
No tenhle výčet je to minimum :cry: ta koupelna to bude raso, pak musí P.předělat střechu nad verandou, takže v chodbě udělá sádroš jen na stěny, strop bude dělat až po stříšce, no a až bude vnitřek komplet, tak zateplení, fasáda a plot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže to máme ještě na dalších 5 let :grinning: :grinning: a pak může začít zase od začátku a předělávat zase podkroví :grinning: :grinning: opravdu miluji bydlení v baráku :angry: :angry: :angry:
3. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak ja jsem ted po O..s petkou jsemsi lehla ale o moc lip me neni :frowning2:
3. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Miso, tam to bylo tip-top ...risa se probudil a ani ne do minuty prisla postacka. ...takze na ni cekat, tobychom se asi nedockali.
...tak to mne ten vycet prijde az do duchodu. :sweat_smile: :grinning: ...ale Petr je aspon sikovnej ....ze to zvlada takhle svepomoci. :wink: :sunglasses: ...jen je blby, ze o to min ho vidis. :rolling_eyes:

Adel, tak at te to prejde.

jdem na chvilicku ven ...jsme 3 dny nebyli, jak mel teploty, ale ted ji nema a uz je fakt protivnej. ...tak aspon bude mit zmenu a chvili na cerstvym vzduchu ...jen skoda, ze nam to nevyslo na jinej den, protoze vcera i predevcirem bylo krasne a dnes je tam fakt hnus. ..a zkusim ho taky chvili jit za rucicku ...by to melo bejt jeho prvni venkovni chozeni, tak jsem zvedava :wink: :confused:
3. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Ja jsem si byla pro korunky za veci co jsem prodala-choditko atd.No a hned jsem nejakou korunu samo pustila-ale koupila jsem si v sekaci pekny 3/4 plataky elasticky na leto.Jen jsou moc svetle ale to nevadi-hlavne ze neco,pac mi je vsechno velky a vypadam jak pizda :frowning2: :confounded: :confounded: Ale uz to ani Zdendovi neukazuju a nebo mu rikam ze jsem to dostala pac kdyz ho vidim jak se tvari :angry: :confounded: :confounded:
Vcera jsem prodala Orbitrec-a koupila jsem si tady na MK ministeppr-tak se tesim az dorazi-ten pohyb mi strasne chybi ale strasne moc :confounded: :confused: :confused: :confused:
Miso-jj fakt z niceho nic najednou v noci kaslal-ale uz jsem nasadila cibuli s cukrem a jak si smakuje :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyyyyyyy-Ondraskovi opet prasklo str.ucho :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Volala jsem dr.a zitra udelaji odbery a vytery atd.Ja uz jsem uplne vyrizena chudak malickej.Tak jak dop.plakal tak mu to ruplo chuderkovi :confounded:
3. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
Ach jo Ani,to je mi fakt líto :confounded: Já jsem myslela,že po té poslední hospitalizaci už budete mít fakt klid :cry:
3. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Narti-jj ja taky a to jsem jeste vcera rikala sestricce v ordinaci jak je Ondrasek zdrave a v pohode.To mi ten kominik moc nepomohl teda :frowning2: :confounded:
3. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
To je fakt blbý,a to už máte naočkovanej i ten Prevenar??
Já jsem na ty uši taky sakramensky trpěla,jen teda v pozdějším věku :unamused:
3. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Jj,ma ho napichanej ale ja jsem se ji na to prave ptala a ona rikala ze to nemusi byt pneumokokovy a muze to byt jinej bacil.Kruci-ze mu to chudakovi neda pokoj-ten musi zkouset nez mu to praskne a ulevi se mu. :unamused: :frowning2: :frowning2: :confounded:
3. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
tak u nas uz je klid..petan uz lezi v postylce :pensive:
ja taky brzo zalehnu ale chtela jsem se divat na primu na naha jsem krasna jsem zvedava co to je :confused:

anicko..at je brzo lip :wink:
3. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
NO tak tady jsem neco nasla a asi se mam na co tesit :frowning2:
http://www.ordinace.cz/clanek/zanet-stredniho-ucha-otitis-media/
3. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Snad bude po všem na jaře :pensive:
Aničko držíme palce :slight_smile:
Adel vy se taky brzy s Petříkem uzdravte!!!
3. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Tak ted sem specielne kvuli nam doktorka prijela a koukala na nej.No pry mu to praska na pruduskach ale jinak dobry.Tak uvidime zitra :frowning2:
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-stredniho-ucha.html
3. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
Ani to je super doktorka,že k vám takhle přijede!!!To je bezva!
No tak zítra budeme držet palce!!!každopádně by to fakt chtělo nějaké řešení těchto opakujících se zánětů :frowning2: Ale je otázka,co se s tím dá dělat.Pak možná zkusit ještě nějakou alternativní léčbu,ale na to zase každý není.
3. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Jj,ona je takova obetava.Kolikrat i privete leky a nechce za ne ani korunu,je fakt super. :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
To je fakt super,aspon člověk nemusí lítat po pohotovosti!A je na noc klidnější :wink:
3. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
No a taky se me ptala jestli na nej nekricime ,tak jsem koukala jako blazen.Pry to je taky alternativni medic.Tak jasny ze na nej nekdy houknu ale abych po nem a nebo po nich rvala to proste nedelam.A u Ondry to ani nejde pac na nej malicko zvednete hlas tak jak je cita tak hned place :fearful: :fearful: :confused: :confused:
Me se chce fakt brecet-co se jeste ve finale dozvim :confounded: :confounded: :confounded:
3. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Ani to je jak u nás,já zvednu prst a řeknu Ty ty ty Adelko ona už začne natahovat :fearful: stejně tak na důrazné NE :confused: se fakt hned rozbrečí.
Ale nevím jak by to zakřičení s tím mohlo souviset :confused:
3. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Ja taky ne-fakt nevim.Pripadam si jak semetrika :confounded:
3. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
3. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
3. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Holky jdu na Ordinaci a vsem preju dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
3. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Aničko :frowning2: :cry: :frowning2: už to nekomentuju :cry: je to prostě na hov.. :frowning2: chuděrka malá, kudrnatá :cry:
hele já na to trpěla taky strašně, ale až tak po druhém roce, obě uši mám píchaný asi 10x, no a pak najednou šlus a byl pokoj a to mámě říkali, ať mi nechá vyndat nosní mandle a máma, že ne a stejnak byl pokoj!!!Tak budeme doufat, že příští zimu už bude pokoj...on taky kdyby uměl říct, že ho to bolí, tak by to šlo třeba studeným rozehnat, ale když je tak malej, tak nic neřekne, no :confounded:
3. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Anicko, tak to je silenyyy :frowning2: :frowning2: ...vy se snad toho ouska nezbavite. :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...tak hlavne aby to bylo ok a nemuseli jste zase do nemocnice. ..takhle byste tam byli peceny vareny. ...uz aby bylo teplo ...to urcite Ondrulkovi prospeje. :wink:

u nas se spi od pul osme. ..zase mel 39 :unamused: ...snad jsem chudakovi nic nevyhnala, kdyz jsem ho nakonec vzala ven. ..ale fakt uz tu hrozne prudil. ...zejtra pojedem k nasim (teda oni tam nejsou) ..ale risa aspon bude mit volnej vybeh, tak snad bude spokojenej :confused: ..a jestli se risovi nespravy kasel s rymou a i ty teploty do ctvrtka, tak pujdu k dr.
3. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak v noci teplota 39,2st a byl hotovej.Dla jsem mu po 4hod paralen a panadol a nakonec i ctvrtku diazepanu tak je dobrej.Za chvilku vyrazime na ORL a pak k nasi mudre.
Uz jsem si v noci planovala co si zabalim do nemocnice-jsem fakt pako :confused: :confused: :rolling_eyes:
4. bře 2009 v 07:02  • Odpověz
ahijky holky..
u nas noc jako vzdy
anicko..tak at dobre dopadnes a nebudete muset jit do nemocnice :wink:
4. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
jo anicko..mas nejakou zabranu na tu postel??peta bude mit asi v dubnu uz taky svuj pokojik a on je hrozny cestovatel..tak at me nespadne..

http://www.autosedacky-kocarky.cz/zabrana-k-posteli-na-postel-juniors-3/

premyslim o teto modre
4. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
pro janicku..http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2825650
4. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.