• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Adel-ja sjem si objevila tuhle ale Zdenada mu uz nejkakou dela ze dreva.
Jinak jsme teda doma a ma ATB-do nemocnice zatim nemusime :slight_smile: :wink:
4. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
ani..tak to je super ze nemusite do nemocnice :grinning:
4. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už je to o hodně lepší, noc docela klidná a ráno obě berunky bez teplot :slight_smile: sice ještě hodně kašlou a mají rýmu jako trám, ale už jsou veselejší.

Ani, to mě moc mrzí, že Ondrášek má zase trable s ouškama, tak aspoň že nemusíte do nemocnice, držím palečky ať je brzo zdravej, bobíšek malej :pensive:
4. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Kristi dekuju-ja ted jedu do mesta koupit tu odsavacku-pry to odsaje hodne moc tak to chci zkusit-to se neda nic delat-hlavne aby mu to uz konecne pomohlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky

Tak alespoň, že jste s Ondrou doma Aničko!!!!!Nemocnice už nééé :astonished: :astonished: Tys neměla tu odsávačku na lux???? :confused: Ta fakt odsaje hrozně moc!!!!!

Koukám, že Ríša je taky pořád lazar :confounded: Tak alespoň že holčinky naše krásný, už jsou na tom lépe!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky nějak přestávám koně stíhat :unamused: začíná být teplo a my jsme skoro furt venku a když doma, tak vařím...jediný čas mám teď, když dáda chrupčí a večer zase dělá xichty Petr, že tu klepu a nevěnuju se mu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
miso..u vas je krasne jo????tady ne bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted nemuzeme :cry:
4. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Adel. jj je asi 8st.a začíná se trošičku drát slunko ven, ale jen malinko, aby se neřeklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera celý den mrholilo, ale my jsme venku za každého počasí víš :wink: my jsme oba venkovní lidičky, doma nás to nebááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už je Ti dnes líp???????????????
4. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky zlatíčka, moc zdravím děkuji za odkazy, ještě asi chvilku počkáme, ted máme výdaju plno jiných (povinný ručení , doplatek za elektriku a v neposlední řadě jsem včera dala 1700,- za "lepší" očkování proti přiušnicím a nevím čemu ještě...jdou zítra na džoganec) , takže nemužu ani nic nakupovat....ale děkuji za info.

Aničko, jej ten Ondruka chudáček s těma ouškama tak zkouší, už ať je to za Váma....

U nás pohoda, Janina zdravá (tuk tuk), tatka už taky a já se držím zuby nehty a přes nevolnosti se to snažím nějak zvládnout, co se dá dělat. 10.3. jdu na kontrolu, tak se těším na prcka, snad bude vše OK....

U nás je hnusně a poprchá....zamračeno a ponuře...

moc Vás zdravím a doufám že najdu někdy ve svém životě chvilku, kdy si sednu a pokecám s Váma :grinning:
4. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
MIso-ja sjem mu odsavala sice vysavacem ale tou obycejnou odsavackou.Tak jsem dnes koupila tu primo na to a jsem zvedava jestli to bude lepsi-taky jsem mu koupila moskouz vodu tak strikame.
4. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jinak my jsme taky hodne vemkovni typy a dost me mrzi ze musime sedet doma-ale to se neda nic delat-ja se tak strasne tesim na jaro a leto :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
miso..neni ani trosku :frowning2: me to venku bavi jen za pekneho pocasi..a tady neni ani kam jit :frowning2: ale kdyz jsem u mamky tak jsem venku cely den
ahoj jani :grinning:
4. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak my jsme se vrátily s holkama z venku a bylo to moc fajn, sice počasí nic moc, ale po tom skoro týdnu doma jsme si to užívaly :slight_smile: už je to lepší a lepší, kašel ustupuje a rýma snad taky brzo přejde :wink:

Ani to mě nenapadlo nasadit normální odsávačku na vysavač, to máš tu normální hadičkovou z lékárny? :sweat_smile:

Míšo, pošli kousek sluníčka k nám, dneska je tu šedo od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším, až vyrazím s holkama na hřiště a na písek, ale to si asi ještě chvilku počkáme.

Jani tak supr, že jste zdraví, peněz bude s dětma asi málo vždycky, taky s tím bojujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Kristi-no jasny-modrym koncem to strcim do vysavace a druhou hadici do frnacku a uz jedu-taky odsaje dost ale asi teda musim uznat ze tamta je lepcejsi :confused: :confused: Uz jsem ji nechtela kupovat pac dalsiho prcinka nechceme a stejne jsem se tomu nevyhnula-ach joooooo :frowning2: :frowning2: Ale tak hlavne aby mu to pomohlo.Uz jsem odsala i Stepu a na to ze smrka jsem toho teda vytahla strasne moc :confused: :confused: :confused: Tak treba bude druve zdravy jak mu to odsaju-ale to bylo revu u obou dvou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj maminky,jdu vás opět jen pozdravit a rovnou se vás zeptám jak jste se rozhodly ohledně očkování na neštovice,budete to dávat? Já jsem zatím přesvědčená,že ano,ale zajímají mě i vaše názory-moc děkuji.. Přeji všem nemocným a ť jsou brzy zdrávi a moc je to netrápí..My už to máme snad za sebou,ale ať se nenudíme tak je malý asi alergický na ovocné šťávy a citrusy :frowning2:
4. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak u nás už se 1,5 hodiny spinká, Honza jel s Bertem na očkování, takže mám veget :slight_smile:

Ani ty seš borka, to by mě teda nenapadlo strkat do vysavače normál odsávačku :grinning: ale zkoušet to teda nebudu, máme hrozně výkonnej a hlučnej vysavač a holky se ho bojí :wink: chudák Štěpa teda, ty hned odsaješ celou rodinu :grinning:

Mio, my jsme neštovice nedávali :wink: to je pech s tou alergií, třeba to časem vymizí, Liduška byla alergická na banán a teď už ho jí normálně :wink:
4. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Kristi-tak ja si jako borka nepripadam.Prislo mi to normalni a s touhle novou odsavackou si pripadam hogo fogo :grinning: :grinning: :grinning: Uz se tesim az budu Ondru odsavat za chvilůku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
tak u nas se pinka a ja mam klid..povesim pradlo dam si teplou cokoladku a mozna neco zabalim..
mamka me rikala at dojedu,tak snad ji nenakazim..jsem k.o.boli me normalne aj zuby,usi..no vsechno..nas me pali jak svina :confounded:
4. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
U nas uz se taky spi a Ondra poprve sam v posteli :slight_smile: :slight_smile: Ale usnul sam a v pohode,tak jsem zvedava i na Stepanka jak bude spinkat nahore na palande :wink: :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
ahojky holky,

tak risa prochrchlal 3/4 noci ...a rano kdyz na me lezel, ..a mel tulivou, tak jsem citila, ze pri vydechu to v nem tak nejak chropti, tak jsem zasla za dr a mame katar hornich cest dychacich a dostali jsme atb. :rolling_eyes: ...no a to v patek jdem na snooker ...takze jsme se domluvili s tchyni, ze bychom u ni byli od zitra do nedele, protoze bychom tam stejne byli z patka na sobotu, tak at tolik necetujem. ....a taky proto, ze risa uz je uplne protivnej, jak jsme zavreny doma a nemuze chodit po celym byte kvuli babe. :frowning2:
...takze taky nam pada nataceni v bazenu. ...protoze atb bude brat do stredy a pak by mel jit v sobotu na nataceni, tak to ani nahodou. ..i za nas se rikalo, ze se tyden po nemoci nema cvicit a rovnou ho brat do bazenu. ..tak bohuzel .....ale hlavni je, aby byl risanek zdravej.

Anicko, tak vidim, ze jste na atb taky. ...tak hlavne ze nemusite do nemocnice a muzes zustat s klukama doma. :wink:

kristi, jeee, tak aspon dobra zpravicka, ze je holkam lip. ...to jsem rada. :slight_smile:

mio, my jsme davali nestovice ...ja jsem je nemela a manza u nich chytil zanet mozkovejch blan, tak toho chcem richarda usetrit. :wink: :sunglasses:

Adel, no mela by si jet k mamce, u ni by ses aspon trochu vykuryrovala. ..ale u tchyne to fakt nehrozi. :zipper_mouth: :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Hani-jj,zatim jsme doma ale opravdu kasle osklive a jsem zvedava na ty stery-pak se teprve uvidi :frowning2: :unamused:
Kolik mistnosti ma Risa na behani?My jsme meli vnemocnici jen ten pokoj a jak jsem prisli domu tak Ondra lital jak drak,byl stastnej ze ma rozebeh :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ani, ...tak snad Ondrulkovi malymu kudrnatymu pomuzou ty atb..?? ...u nas ten kasel je taky hnusnej. :unamused: :frowning2:
jednu mistnost ...prostor pro behani tak 2 na 2m :unamused: ...ale chtel by samo i jinam, jenze by behal k babe. ..a to fakt nechci ..staci kdyz jsme vyrazili jednou v backurkach (s radkem byl vickrat...ale se mnou byl jednou), tak si vyjecel to, aby sel k ni do pokoje ..tak jsem ho musela drzet, aby tam na nic nesahal . ...hlavne z hygienickejch duvodu. :rolling_eyes: ...a to staci, ze ja jsem se malem poblila....ze smradu. :zipper_mouth: :pensive: :rolling_eyes: ...a bohuzel hygienicky nevhodny jsou i predsin s kuchyni ...ze tam nemuze taky bez doprovodu, protoze jako maly dite je zvedavy a vsechno by chtel ochmatavat a pak si strkal ruce do pusy a to bohuzel nejde. :frowning2:
4. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Hani-taky to mate naprd a kor s takhle malym ditetem to vubec nestoji za nic-ach jo-docela Vas lituzju pac chudak Risulka :frowning2: :confounded: :confounded:
No ja jsem se rozhodla ze se s ni asi dohodnu ve stredu na usnim aby nas poslala na nosni mandli do Motola-pac nas jinak asi cekaji gromety
4. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
jinak jsem si prave diky tomuhle pidivybehu vzpomnela na toho fritzla ...ci jak se jemenoval ten hroznej rakusan, co uveznil svoji dceru a mel s ni deti ...ze vlastne ...kdyz pominu to jak je to hroznej cin, ....ty deti vlastne taky nemely prostor nikam jit ...jak to tam s nima ta jejich mama zvladla...??? :astonished: :astonished: :frowning2: ...co jim rikala, ze fritzl odchazi nekam, kam ony nemohou???
4. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
A ondrulka ji ma velkou?? ...ze se mu to opakuje kvuli ni?? ...tak hlavne aby uz takhle nemusel trpet. ..a ty s nim. :confused: :frowning2:

...no je to sileny. ..a i pro me je to na palici. ..takze dnes jsme jeli k nasim. ..sice taky pidi byt. ..ale aspon se mnou muze na zachod a nikam nema zakazano. ...jinak teda nasi tam nebyli ..ty jsou na chalupe. ...az bude dobre, tak tam asi zase budu jezdit. ...ze se rano s risou seberu, pojedem tam ...kdyz nebudem nikde venku ci jinde a az pojede radek z prace domu, tak se vratime. ...a pak taky treba na jare, az bude lipt ..na tyden na chalupu. ...tam bude mit vybeh. ..tak snad nebude zlobit, ze ma moc prostoru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
jj,deti proste prostor potrebuji to se neda nic delat :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak se loucim a jdu spat-dobrou noc preju :pensive: :pensive:
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
taky si myslim. :wink: ...takze ja to chci risovi vynahradit nekde jinde, kdyz u nas to nejde.
dobrou ....a hlavne klidnou ...at ti obe deticky spinkaj a pokud mozno nebudej. :wink: :pensive:
4. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahoj holky-noc u nas stejna jako posledni dobou porad.Zlobi ho ten kasel takse budil.ASle ze je v posteli mu nevadilo :wink:
5. bře 2009 v 06:34  • Odpověz
ahojjy..tak u nas noc taky jako vzdy :confounded:
ale dneska jedeme k mamce tak se tesim jak si odpocinu pac vcera volal petr ze do cr dojede az 20..asi me jebne :frowning2:
5. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Teda u nas fici jak blazen,povesila jsem ven pradlo tak to alespon vyfouka no-ale jinak ficak poradnej teda :confounded: :wink: :wink:
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už je dobře, i noc byla celkem v pohodě, Anička spala bez probuzení a Liduška chtěla asi třikrát dudel, takže už se vracíme do zaběhnutých kolejí :slight_smile: odpoledne vyrazíme ven, je hezky, vykukuje sluníčko a teploměr ukazuje 11 st., tak že by se k nám konečně šouralo to jaro? :dizzy_face:

Hani, teda koukám, že Ríša vyfasoval ATB, tak snad mu brzo zaberou a bude zdravej :wink: jinak s tím výběhem, neumím si představit být s holkama v jednom pokoji, to by bylo na palici. Aspoň že můžete k vašim a v létě na chalupu :wink:

Ani, tak to je fajn, že se postel osvědčila :wink: Pořád na vás myslím, ať to stonání zvládnete bez nemocnice :wink: :wink: :wink:

Adel, užij si to u mamky a hlavně si odpočiň! :wink:
5. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.