• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky už spinkají, tak půjdu povysávat a uvařit brambory, polívka a karbenátky jsou hotový :wink: tak nějak mě začíná chytat jarní uklízecí nálada, už pokukuju po špinavých oknech :grinning:
5. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
11st.??no dneska hlasi 8 az 11 ale u nas nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Adel jj, u nás hlásí 11-14 :wink: sice slunko vykukuje jenom chvilkama, ale je hezky teplo a voňavej vzduch, jdu hodit prádlo na balkón :wink:
5. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
bzun..no snad si odpocinu..nervy mam v riti..dneska jsem jecela ze jsem si radej neporidila psa ten uz by byl vycviceny..ja bych potrebovala tak nejakou dovcu aspon 3 dny sama nekde
5. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Adel-jj asi by jsi fakt potrebovala byt chvilku sama-vim to u sebe jak jsem rada kdyz kluci jenom na den odjedou-ale pak uz se mi zase styska.Je to blby chudak Ty ale chudak i Petulka :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Kristi-tak snad jo.Odsavam jak diva ale to boj a hlavne se Stepou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Dala jsem Ondraska spat a jak zabral tak jsem si tayk lehla alespon na 30min.tak jsem docela spokojena :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Adel, to je fakt na pytel, že si nemůžeš chvilku odpočnout od Petříka :unamused: ale se psem by sis moc nepomohla, mně přijde Bert kolikrát horší než holky v tom zlobení, včera s ním byl Honza na očkování, tak jsem mu říkala, ať mu nechá píchnout taky něco na dozrání mozku :grinning:

Ani fakt to chce vydržet a na jaře už snad bude od bacilů pokoj, chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak u nás už je taky hnusně, sice teplo, ale vypadá to na déšť :wink:
5. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
byla jsem povesit dalsi pracku a krasne mi mezitim uschlo tamto atk super :wink:
5. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak u nás už začlo poprchat, takže prádlo skočilo doma na sušáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky už jsou zase v postýlkách a vypadají, že brzo usnou, ven půjdem asi až později a zajdem si pro taťku do práce :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky

my už dnes toho tolik stihli a já jsem ko...
u nás teda taky fičí, taky peru, visí mi 2 pračky

Ani, četla jsi nedávno můj příspěvek o mých zánětech ouška???Já bych s těma mandlema ještě počkala... :pensive:

Hani, jj ta matka od Fritzla, to muselo být peklo a ještě byli zavřený bez oken :confounded: no na palici!!!!
Užijte si to u vašich, musí to být vážně hrozný u vás doma!!!Už abyste byli na chaloupce :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, ty si také moc, moc odpočiň u mamči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
5. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Miso-no uvidim ono by to asi stejne nebylo hned ale zase kdyz mu to takhle praska-no nevim uvidime.
ja sjem tayk nejsaka prejeta a to mam jeste dostat MS takze jsem protivna a nervni-ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ani, ono ho to nejspíš fakt bude trápit jen v zimě!!!!Já to měla přes podzim a zimu a přitom jsem měla pořádnou čepici..nevím, co je to za svinstvo, ale jak to přišlo, tak to i odešlo!!Vždyť jsi psala, že jsi to měla taky, že??A jak to probíhalo u Tebe???
5. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsme opět zpět doma. Škoda, u našich bylo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak fajn :dizzy_face: jsem přežraná jak to prasátko...bych teď potřebovala tak týden v kuse cvičit :confounded: a přesto jsem si, čuně, namazala dva chleby se škvarkovou pomazánkou, co mamka včera dělala...mňaaaaam :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ani, Teletubbies budou. Jen teda nevím, jak nahnat Peťu k vypalovačce :confounded: furt nemá čas :unamused: já doufám, že teď o víkendu to konečně zvládne, pže jsme doma a nikam nejedeme. Pak jen bude horší pošta, pže s malou se tam v týdnu nedostanu. Tak buď poprosím mamku nebo pak zase musím počkat, až dorazí Peťa.

A hlavně si dobře rozmysli jestli ja fakt chceš :grinning: já už bych je totiž nejradši hodila z okna :rolling_eyes: :grinning: pže jestli ještě jednou ty čtyři plyšový smradi dneska uvidím, tak si hodím mašlu :angry:
5. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
No a jelikož jste toho naplkaly tolik, tak jsem mezitím zapomněla, na co jsem chtěla reagovat :confused:
5. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Každopádně chudinky malinký, co jsou chorobní. Koukám, že se to tu hemží samými bacily :unamused: kolem nás tu taky lítají samé choroby. To je fakt tou hnusnou zimou....chvíli teplo, pak zase kosa, vlhko...hnus hnus.
5. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já doufám, že Klárku udržím teď zdravou, pže bych chtěla koncem března jít na poslední hexu. Pak chvilku klidu a budeme muset jít naočkovat pupínkové nemoci. A pak jsem ještě chtěla malou naočkovat proti klíšťákům. Tak musím prošňupat net, jestli ano či ne.
5. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Bych potřebovala, ať už mládě vstane, pže potřebuji vysát a vytřít. Odpo totiž jdu relaxovat na kafe :grinning:
5. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jo, a za 14dní jedeme do Brna na dětský veletrh. Tak už se těším, pže to spojíme i s Vaňkovkou :grinning: :dizzy_face: hurá, nákupky :grinning:
5. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Mno, vidím, že jsem si opět kvalitně pokecala sama :grinning:
5. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
Aja přijde a hned si tu sama povykládá :grinning: prej čtyři plyšoví smradi :grinning: :grinning: :grinning: u nás zase frčí krtek a Pat a Mat, ale ještě pořád je mám ráda :wink:

Zdravím Míšu :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ajo, kdy přesně je Brně dětský veletrh? Asi to bude o víkendu, že? Už jste tam někdy byli?
5. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak Aja si tu pokecá sama se sebou a zmizne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Kris, jenže Krtek a Pat a Mat jsou kvalitní pokoukání. Což se o těch vypelichancích nedá říct. Pže jestli ještě jednou dneska uvidím a uslyším Pá pá Lálá, Lálá dělá tuli tuli a podobné úchvatné výkřiky, tak to dvd rozšlapu :angry:
5. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jsem tu, jen jsem mezitím ještě smolila sms :grinning:
5. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Veletrh je 18 až 22.3. Ještě jsme tam nebyli, tak jsem zvědavá. Pže jsme se ještě nedostali ke koupi golfek a teď zase nevím, které si vybrat, tak doufám, že tam nějaké budou a tím pádem je hned omrknu.
5. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Á paní AJA měla absťák, tak sama propsala skoro celou stránku :grinning: :grinning: :grinning: nazdárek ženská, ses u mamky flákala, co :sunglasses: :wink:

Ahoj Kristý :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jsem si říkala, že bych to tu měla trošku provětrat, tak jsem si pokecala :grinning:

Jo jo, u maminky bylo taaaaaaaak dobře :dizzy_face: samé žrádýlko, pohoda, klid :sunglasses: furt byl někdo kolem nás, takže jsme aspoň nebyly tak samy.
5. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
ahoj Ajo :slight_smile: Tak ja mam vubec obavu jestli na ne bude Ondra koukat-moji kluci ani jeden na telku nekoukali :slight_smile: :wink:
Miso-ja jsem to mela uz jako strsi.Ne takhle mala-uz si to zase tolik nepamatuju.No uvidime co nam rekne mudra pristi tyden :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
Ajo, dík za info, zkusím to probrat s Honzou a možná bysme taky vyrazili, spojili bysme to s návštěvou u našich :wink: tak třeba se tam potkáme, ještě písnu, jak jsme to naplánovali :wink:

´Tak u nás leje, takže jsme doma, normálně bych šla i v dešti, ale holky by vystrkovaly z pláštěnky co se dá a jsou po nemoci, tak koukáme z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.