• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kris, to by bylo supr. Dej pak vědět. My jedeme stopro. Bysme mohli aspoň chvilku splknout :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
U nás už taky leje. Dopo krásné teplíčko a slunko a teď opět hnus :confounded:
5. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
Ani, tak to máš s klukama fajn, že moc na telku nekoukají. Oni ti teleblbíci jsou fajn, že děti se podle toho hodně naučí. Klárka už po nich spoustu věcí opakuje. Ale na dospěláka to působí jak červená na krocana :angry:
5. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdu se zkulturnit a valím na to kafčo. Pa pa večer.
5. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Tak ja jsem byla s Jolanou za Maxikem v nemocnici-je po te obrizce-ale je uplne v pohode :wink: :wink: :wink:
Ajo-no Stepa ted uz kouka ale v tomhle veku a jeste do nedavna hon to nezajimalao-zato ho bere PC a plays. :angry: :angry: :angry: :angry: A to vidim opravdu nerada
5. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
ahojky holky,

tak se hlasim od tchanovcu. :wink:
Risa mel teprv dvakrat atb ..a uz je hned lepsi. ..chrchla jen kdyz se probudi ...tak ze zacatku jinak skoro nezakasle. :wink: ...jinak je veselej. ..jeste aby ne, kdyz tu ma takovej vybeh. ....se ani netesim na nedeli.

..ze by fičííí, fičíííí, fičííííí .....fičíí, fičííí ÁÁÁja. :grinning: :grinning:
Ajo, ..a copak mate za dily?? ..to mate ty hodinovy? ...u nas se na tom taky ulitava ..a musim rict, ze mi to ani nevadi. :sweat_smile: ..nez jsme meli risu, tak jsem rikala, ze nam to nepachne pres prah, ted na to nemuzu dopustit. ..bohuzel. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

...pak doctu. ...ted delam polivku risovi
5. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky

Hani, to je superka, že to zabralo tak rychle :dizzy_face: to mám radost..s teleblbís jsem měla a mám stále stejný názor, jakos měla Ty..tak jsem zvědavá, kdy zavítají k nám :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda holky, to je hnusně, tak hezky bylo ráno a teď lej a leje a zase ty povodně, chjo :cry:

Ani, Maxik je šikula, kolik je mu vůbec???5??
5. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Hani, jo jo, fičíííím fičíííím fičííííím :grinning: to je asi jediná hláška, kterou pozitivně vstřebávám :grinning: máme ty hodinové díly, takže mi to připadá nekonečné. Nejvíce mě ovšem sejří ten fialový vypelichanec s červenou kabelkou :rolling_eyes: no kdo to kdy viděl, aby chlap měl kabelku a ještě k tomu červenou :confounded: aby ty naše dětičky z toho neměli zkreslené představy :confused:
5. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Míšo, tady taky chčije chčije a chčije :rolling_eyes: kde je to krásné dopolední sluníčko :confused:
5. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Miso-v pondeli mu je 9let :slight_smile: :wink: A fakt to zvlada krasne je moc sikovny :slight_smile: :wink: :wink:
Ajo-ty jsi pako-pry vypelichanec s cervenou kabelkou :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ja jsem si ted zacvicila na ministepperu a jsem zpocena jak krysa :frowning2: :confused: :confused: :confused:
Stepanek chrupka uz od 16hod-tak jsem zvedava jak jeste dlouho nez se vyspinka :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja bych teda rekal ze Ondrasek uz je taky lepsi-sice jeste kasle ale uz ne tak jako predtim a myslim si ze i ta odsavacka mu pomaha :confused: To mam z toho ze jsem drzgresle a nekoupila jsem ji uz driv :angry: :angry: :angry:
5. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Teda tak aj koukam na Ordinaci ale ten Lukas to je kryplllllllllllllllllllll-ja bych mu ji placla ze by se pos......-NENAVIDIM HO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Miso, no kdyz potrebujes neco udelat, tak to fakt zabira. ..ale pokud u vas zabira neco jinyho, tak se toho drz. :wink: ..u niceho totiz nevydrzi dyl jak 5 minut a tohle zvlada pomalu cely. ..a je to fakt hodina. :fearful: :sweat_smile: ..takze dojdu si na zachod, pripravim nas na ven a on si pomalu ani nevsimne, ze jsem odesla z pokoje. ..coz je v nasem pripade docela dobry. :wink:

Ajo, ty ses jak polaci, ty to kvuli teplymu tinky-vinkymu nechteli v polsku povolit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak to mne nikdo z tech 4 nevadi. ...vadi mi jen ze tinky do ty kabely narve nafouknutej mic i kolobezku. :sweat_smile: :grinning: ..a pak mi vadi legracni pani. ..ta je priiiiiserna ...tu bych nakopala do zadku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
..a kolik mate dilu? . ..my mame 5, ale jestli mate neco co nezname a nemame, tak to chci taky. :grinning: :grinning: ....budu rada, kdyz neco chvili nebudu umet odrikavat nazpamet vcetne vsech deti s kteryma se tam vitaj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, tak to je super, ze to u vas taky zabira :wink: ..tak snad budes mit konecne trochu klidnejsi noc. :sunglasses:
..a to ta odsavacka primo na vysavac je fakt o tolik lepsi nez ta obyc?? ..mi ta obyc prijde dobra a uz ji taky delam jako ty, ze mezi prsty ten konec na hubici a druhej do nosu a jak to jede. :sunglasses:
5. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ani, však počkej, až ty vypelichance uvidíš :grinning: to mi ještě pošlem expresem to dvd zpátky :grinning:
5. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zrovna teď to taky Peťovi říkám, co je Lukáš za hajzla namyšleného :angry:
5. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak ted koukam o jednu stranku zpet. ...Ajo, ty ses ukecana ...samomluvka. :grinning: :grinning: :grinning: ...ale aspon ze sis to uzila u vasich. :wink: :sunglasses:

Miso, a to s Danikem chodis po okoli a nebo se vyblbnete na dvorku?? ..a toho vaseho vlcaka zvlada Dana v poho...a naopak :confused: :sunglasses:
5. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Si rikam jakyho lukase probirate a vy cumite na telku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...kdepak mam rencu a vkv :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hani, se taky těm polákům nedivím. Bych toho fialáka zrušila hned. Jo a to s tou kabelkou mě teda naštvalo taky...jak do tak malé taštičky může nacpat klobouk, míč a ještě k tomu koloběžku :angry:

My máme 4 díly...Teletubbies jsou tady, Roztančení Teletubbies, Tuli tuli a Teletubbies na sněhu.
5. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hani, vyprdni se na VKV a šup s námi na Ordinačku :grinning: to je lepší masakr :grinning:

Jo jo, já si ráda pokecám :grinning: jsem si říkala, že jste mě dlouho neviděly, tak je třeba dát o sobě vědět :grinning:
5. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ajo :grinning: ...tak to jsem te neprehlidla. :grinning: :grinning: :grinning:
..po tech x letech uz nezbehnu ..jsem drzak. :grinning:
...no tak to nic novyho ..bohuzel. :frowning2: :sweat_smile: ..tak my mame jeste vesele vanoce s teleblbies a oblibeny veci teleblbies nojo, tak my mame 6 dilu. :fearful: :sweat_smile: ..jsem zapomnela, ze ty tele jsou tady a roztanceni ..tak mame na jednom dvdcku, tak to beru jako jeden dil. :wink:
5. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hani, vidíš, a to byl právě účel :slight_smile: hezky se zviditelnit, aby jste na mě nezapomněly :grinning:
5. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ajo, na tebe to ani nejde. :grinning: :grinning:
..si mela akorat reklamu, co..? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
...stesti ze jsem neprepla ...my mame ve vkv zapletku. :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak jsi mě trošku uklidnila :wink: ale i tak radši příště prokecám celou stránku :grinning: co kdyby, že :grinning:

Právě, že jsi měla přepnout, pže nám tam opět Lukáš dokázal jaký je hajzl :angry:
5. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ajo-ja uz se upinam uplne ke vsemu takze doufam ze ho alespon na chvilku zabavi i vypelichanci :grinning: :grinning: :grinning: Pac ja uz mam pocit ze umi i varit jak je porad se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-jj Lukas to je hajzl-jak ted najel na Pusenskeho me slehne-doufam ze ho to jeho ego prohlidne :wink:
A ja se loucim a jdu spat-kdovi jak bude-nejvic ho budi ten kasel ale uz pekne vykaslava.Jinak odsavacka je fakt dobra-i kdyz na tamtu si tayk nemuzu stezovat ale ja uz se upinam fakt na malickosti a treba tahle saje vic-doufam :confused:
Dobrou noc preju :pensive: :pensive: :pensive:
5. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
:grinning: ..to radeji neee ...to je prave moznost, ze te prehlidnem, preskocime jednu stranku a ani si nevsimnem, ze si nam neco veeeelmi dulezityho rikala. :grinning: :grinning:
...tak ja nastesti zadnyho lukase neznam. :wink: :sunglasses: ...ale uz znam druhyho cloveka, kterej si nahrava jeden serial, aby videl jak ordinaci tak vkv. :grinning: ..moje teta a ted jsem zjistila, ze i tchyne. ...stesti ze to nedavaj denne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ani, když ten parchant moc dobře ví, jak na koho. Takže u Pusáče teď zabodoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já ti vypelichance ráda pošlu, ale běda běda, jak mi pak budeš nadávat, že ti z nich už hrabe :grinning: :confounded: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ani, ..ja myslim, ze i psychicka podpora je dobra a kdyz to zpusobi odsavacka ...a ondrasek to z tebe vyciti, tak proc ne. :wink: ....dobrooou :pensive:
5. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mno, po příštím víkendu vás zase určo takhle oblažím, pže jedeme do Zlína i s mojí mamkou, tak nebude čas na net :frowning2: tak si to vynahradím hned v neděli večer :slight_smile: nebo v pondělí :slight_smile: jak budu stíhat :wink:

No, já kdybych měla na co nahrávat, tak to možná taky tak řeším. Já se kdysi na VKV dívala. Ale pak najela Ordinačka a už jsem se s VKV nechytala.
5. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
tinky-vinky, dipsy, lala, po ...teletubbies, teletubiies ...kuk aaaaaahoj. :grinning: :grinning: ..kampak se teletubbies podeli...?? ...jednou v zemi teletubbies meli vsichni sve oblibene veci, tinky-vinky mel tasku, dipsy mel klobouk, po mela kolobezku ...ale kde je lalin miiiic :grinning: :grinning: .....Ani nebooooj, vubec ti hrabat nebudeeee. :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ani, dobrou :pensive:

.....a jednou v zemi Teletubbies nadešel čas nosit sukýnku :angry: juuu, sukýnka, sukýnka :angry:
5. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.