• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ajo, ...no tak to ja bych se urcite nekoukala, uz tak mi prislo ze cumim na samy serialy a pridavat si dalsi a jeste ve stejnou dobu jako koukam. ..by mi siblo. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jednu dobu jsem koukala snad kazdej den na neco ...zoufalky, chirurgy, ztraceny, hrdiny, vkv ...a byl tejden v tahu a ja jsem si prisla, ze nedelam nic jinyho nez cumim na televizi :pensive:
...se uz tesim na pristi nedeli ...te tu budu vyhlizet :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ajo, jen dipsy jako kluk je chytrej a nechtel ji. :wink: :grinning: :grinning: ...a vsimla sis, ze tinky ji chtel. ...on je fakt teplej. ...stesti, ze si tam nelakujou nehty. ...uz vim, kdo by je mel nalakovany jako prvni. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hančí, hele tak asi budu Tinky Vinkyho na Tobě žadonit :sweat_smile: když si Ríša ani nevšimne, že zmizíš :sweat_smile: já bych potřebovala klid na vaření, to mi stačí 30min. :grinning:
Capeme jak na dvorku, tak po okolí, vlčanda je ok, Dáňa jí sice morduje, ale ona je hodná..a max.do něj šťouchá, že si chce hrát

No tak má tchýně sleduje Ulici a pak nahrává Ordinaci, čumí na VKV a po nich hned sjede Ordinačku :sweat_smile: trochu nechápu, kdyby raději skoukla Na vlastní oči nebo něco duchaplnějšího... :confused:

jj Lukáš je humusák, takovej grázlík a ještě ošklivej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrouky, mě asi ještě cosi čeká :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, já jsem ale tak hodná manželka :grinning: :grinning: pápá
5. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
...takze ...mela by si bejt za tinkyho vlastne rada, protoze tohle je nadcasovy serial a protidiskriminacni. :grinning: ...az se te klarka jednou bude ptat, kdo je homosexual, tak ji reknes, at se mrkne na tinkyho . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...teda jestli to neni transvestita ...ale kazdopadne na tomhle serialu to vysvetlis hezky. :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Miso, ...no tak kdyz te P. necha koukat na ordinaci, tak mu to musis nejak vykompenzovat. :grinning: :grinning:
...tak to je dobre, ze je hodna. ..bych si to s takovym velkym hafanem vubec neumela predstavit...?
:confused: ..nam staci obcas westik ..zarlivec od svagrovky. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...no mame to stazeny z netu v divxu. ...tak jestli to umite prehrat na dvdcku tak urcite dodame. :wink: ...teda sice kvalita nic moc, ale staci na koukani. :wink:
5. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Miso, dobrou :pensive: ...teda za par minut. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tinky je takovej magor, že si tu sukýnku bral dobrovolně na sebe znovu a znovu :angry: já prostě toho fialového vypelichance nemůžu vydýchat :angry: co to je za chlapa ??? :rolling_eyes: Dipsy je inteligent :wink:
5. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ulice :dizzy_face: Hyneček :dizzy_face: to taky můžu :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
hm, takže bych vlastně za ty vypelichance měla být ráda :confounded: ještěže nekojí a nerodí :grinning: to by Tinky určo taky zvládnul :grinning:
5. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ajo, :grinning: :grinning: ..bejt tepla, tak bych te nechtela poznat. :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: myslim, ze to by byly dily od 22 hodiny. :grinning: :grinning: ..ale mas pravdu ....kdyz uz v americe mohl porodit chlap, tak proc ne tinky :grinning:
5. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
No jo, Hani, jenže ty být teplá, tak nevypadáš jak fialovej vypelichanec :wink: a určo bys neměla červenou kabelku a růžovou tylovou sukýnku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdu chrnět. Dobrou všem :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
:grinning: ...co ty vis. :grinning: :grinning:
..dobrou :pensive:
ja musim dokoukat chirurgy ....zavislak. :sweat_smile: ...ale uz jsem grogy, tak snad tu pul hodinku jeste vydrzim. :confused: :pensive:
5. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc brutalni :slight_smile: Ondrasek se naucil vylůejzat z postele-on to teda jako umel uz davno ale ted tam ma zabrany a nasel si skvitku a vylůejza.Takze ja nekolikrat za nopc jsem ho byla ukladat-ale porad ho jeste budi ten kaslan hnusnej :frowning2: :unamused: :confounded: Jdu me dat ATB-jaaaaaaaaaaaaaaaaa uzzzzzzzzzzzzzzzzzzz chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vypelichance mit domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-tak hezky si o nich povidate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahojky zdravím, dnes mám dovču, taťka jel včerana rozlučku kolegovi z práce a tak dnes bude vyspávat kocovinu.... :grinning:

Janina ještě leží vedle ale už je vzhuru a povídá si tam, jsem do sebe nacpala snídani a pujdu se zapojit do procesu... musím to tu trochu uklidit, ven asi nepujdem, pže tam leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím co budem dělat....
6. bře 2009 v 07:24  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem u mamky a nemela jsem cas pisnout vcera..
no jinak mamka je taky nemocna tak me moc nepomuze ale aspon nejsem sama..petr dojede az 20 nebo po 20tem..me picne

u nas taky prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky holky,
tak noc u nas strasna (nastesti vstava k risovi radek. ..ale ten musi vypadat ted v praci :pensive: :rolling_eyes: ) ...jak jsme v jinym prostredi ...v cestovni postylce, ...a asi bylo dost vedro. ...tak se budil co chvili :unamused: ...to tam musime vychytat ..aby tam bylo na spani ideal, protoze dnes bude uspavat tchyne. ..tak at ji reknem co a jak aby se risa co nejmene budil. ..no snad taky usne v poho? ...jdeme se dnes podivat na exibici ve snookeru ...na meho oblibeneho marka selbyho. :dizzy_face: ..radek bude koukat na hru a ja na marka. :grinning: :grinning: :grinning:
...a jeste jsme vcera zjistili, ze tam jde kamos. ..ze na to vyhral listky. ..tak puvodne chtel vzit radka, tak ten mu rek, ze my uz je mame. :wink: :sunglasses: :grinning:

jani, a nebudes chtit treba na neschopenku? ..takhle bys mohla bejt s janickou i manzou..? ..nebo ses rada za dobu kdy ses aspon v jinym prostredi, tak si toho chces jeste uzit, nez budete mit jeste dalsiho prcka? :confused: :wink:
jinak koukam. ...uz mas skoro prvni 1/4 za sebou ...to to leti :fearful: :slight_smile:

adel. ..tak to je skoda, ze je mamka nemocna :frowning2: .ale je fakt, ze lepsi u nemocny mamy, kde se mas aspon podelit o svy starosti a radosti, nez u tchyne, kde nemas zadny pochopeni :unamused:

Ani, to uz ondrasek spinka v klasicky posteli ??? ..a nebo uz umi vylejzat z ty maly?? :confused: :fearful: :fearful: ...takze krom klasickyho buzeni mas jeste o dalsi zabavu postarano. :rolling_eyes:
6. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Hani-jj uz jsme ho dali do postele.Spi pod Stepankem a Stepa nahore na palande :wink:
No docela to byl zahul-to je teda Radek dobrej ze k Risovi vstava-to Zdenda je ani neslysi teda :confused: :confounded: :confounded:
6. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
ani, no nebo spis dela, ze neslysi. :sweat_smile: :sunglasses: ..tak my jsme si s radkem vymenili mista, ze u postylky lezi on. ...protoze nez ja se zvednu, to je vecnost a radek nemuze vystat, kdyz risa breci. ...vis ze mi ta zmena ani nevadi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

..a jak stepanek zvlada spat na hore? ..a na zachod si v noci v pohode sleze? :confused:
6. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
nahore ...ne na hore :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
hANI-ZATIM V NOCI NA ZACHOD NESEL ALE JE V POHODE.jE TO KLUK SIKOVNEJ :slight_smile: :wink:
Ted sel Ondra teprve spat-tak jsem zvedava na jak dlouho :wink:
6. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky

tak jsem to včera zvládla uf :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude zase chvíli klid :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, Petr taky malýho neslyší, to už musel fakt řvát hodně a dlouho, aby se probral!!!!Zavidím takový spaní!!vy to holt máte s Radkem opačně, no :sweat_smile: :sweat_smile:
Až budete zdraví a pojedete k nám, tak vypelichance vezmi..ještě pak připomenu :wink:

Ani, teda Ondra je potvůrka, že vylézá škvírkou :confused: :sweat_smile: co štěpa, jak je jemu???
6. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak risa spinka. ..nechala jsem ho uspavat tchyni, aby si oba zvykli kvuli veceru. ...jen teda risa usnul na perince a sla jsem mu ji vytahnout ..tak mu smrdela prdelka, ..takze je nejspis posrajdenej, tak jsem zvedava, jak dlouho bude spinkat...? :confused:

Ani, jojo ..stepanek je sikulka. ...hodnouckej. :dizzy_face: ..teda co jsem ho videla. :wink: ..tak pak dej vedet, az pujde, jak to zvladnul. ..ale uz je to velkej kluk, urcite bude sikovnej a i v noci hezky sleze. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:

Miso. ...ze by jsi mela klid do vecera...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ..nebo je P. na odpoledni a to stihnes jeste zavcas usnout, nez se vrati...? :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning:
...jojo, uz jsem vyridila radkovi, ze bude prepalovat. :wink: ..tak se zeptal, jestli nestacej okazy na netu ...je drzej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
jinak myslim, ze nejaky ty kratky soty jsou na youtube ..myslim??
..tak jsou, treba tady: http://www.youtube.com/watch?v=AgUD_wVL5Yg :wink:
6. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hani, jestli to myslíš, z odkazu zvládnu, tak stačej :wink: :wink: díky
No :grinning: má ranní, takže usnout nestačím :grinning: a od příštího týdne má konečně už všechny směny a má noční, a pak zase ranní, šéf je hodnej..jsou tam dva nový kluci a Petr odpolku nemá rád, tak mu to šéf udělal tak, aby mu jedna odpo vypadla :sunglasses:
No s posrajděnou zadnicí se asi nespí moc dobře :grinning: D.se mi probudil dost brzo, když byl pokaděnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: my už taky chrníme, dnes usnul o skoro hodku dřív a ještě na sedačce v sedě :grinning:
6. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
no on to stahuje nejak navickrat?? .teda nevim jak tele ale nejaky filmy vim, ze stahuje treba nekolik souboru aby to byl celej film?? ...no az prijde, tak se ho zeptam. ...pripadne teda dodame odkazy kde to stahnout :wink:

:grinning: :grinning: tak to byl asi hooodne unavenej. :wink: ...tak to nevim, jestli by takhle risa vytuhnul. ...on je na mista hodne vybiravej ...zatim. :sweat_smile:
..jsem ti asi pred tydnem ...mozna necelym jukala do alba ...a ze ti tam usnul Dana na P. s poznamkou o bobovi a bobkovi ...a kdo teda je bob a kdo bobek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
..no on my prave posrajdenej risa nikdy neusnul. ..takze nevim co mam cekat...? :fearful: ..ona si toho tchyne prave nevsimla ...jen ze byl veselej a pak nakonec vytuhnul. ....no uz spi pul hodky. ..tak kdyz da hodinku tak budu rada. :wink:
no ja se asi za chvili zkusim zajet podivat do kiku ..maj ho tu kousek, jestli by tam nebylo neco zajimavyho pro risu..?
...jeee, tak to je dobry, ze mu tam takhle vysli vstrict. :wink: ..a odpoledni mu nevyhovuje proc?? ..ze to je zabitej celej den?? :confused: :rolling_eyes:
6. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ondra nespal ani hodinu :fearful: To zase bude protivnej :frowning2: :frowning2:
Miso-jj a to jsemj si myslela kdovi jak si polepsim ze pujde do postele a ten rostak hned na vsechno prijde :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hele, Hani, se vracím k včerejšku :wink: doporučuji brzký přestup z VKV na Ordinačku :slight_smile: páč Morávková prý od 122 dílu nastupuje k nám do Ordinačky jako nová ředitelka místo Štěpničky :grinning: :wink:
6. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Nedávno jsem koupila mraženou směs na bramboračku s pravými hříbky, tak jí teď zkouším. A chutná teda výborně. Tož ji asi zařadím do našeho jídelníčku.

Klárka usla, my se natlačili karbenátky a teď se jdu válet k seriálku :slight_smile: odpo ještě uvařím pro Klárku na zítřek, převleču jí postýlku, vyperu a budu se těšit na večer, až mladá usne, Peťa vypadne do hospody a já se svalím k tv :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.