• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kris, odkaz na ten dětský veletrh http://www.bvv.cz/prodite
6. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak Dáda spal hodku a kus :dizzy_face:
Hani, jak kdo je Bob a kdo Bobek???to bylo u PC a koukal na tu pohádku víš :grinning: :grinning: :grinning: On teď klidně v náručí usne, jak chodí, tak je to úplně o něčem jiném a je unavenej :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpolka je na ho...dopo nic děla nejde, je tu s náma, abych neměla D celý den jen já a nemá cenu se špinit a pak kvůli tomu koupat, takže asi noční je nej!!!V práci něco málo naspí, doma pak chrní tak do 11 a celý den má volný :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky!!! Srdečně vás s Maruškou všechny zdravíme. U nás prší, tak je to na prd, ale stihly jsme aspon dopoledne při dešťové přestávce nakoupit. Ale je tu všude tak jaksi zamračeno :frowning2:

Odpoledne jdeme na oslavu kámoščinách narozek, tak moje mamka pohlídá, abych ji nemusela brát sebou a být neustále ve střehu... tak se aspoň trochu pobavím.

Jen v rychlosti jsem proletěla poslední stránky a teda musím říct, že taky sháním Teletabies, ale zatím nic. Si pamatuju, že když jsem byla těhu, tak to na nějakém programu dávali ve čtyři v noci a já si říkala, nevím, pro koho to vysílají, jestli pro těhule co nemohou spát, aby se připravily na to, co je čeká :grinning: :grinning: :grinning: Teda jako přišlo mi to dost mimózní, prostě totální kotlovina, ale myslím, že pro prcky paráda, protože oni tam pořád opakují taková jednoduchá slovíčka a ty by se mohli prckové rychle naučit.

Jinak my se máme fajn, Maru umí další slovíčka : kromě mama, tata, děde, baba, papa, halo a ahoj ještě taky žába, datel, pupí. A kromě toho jak dělá pejsek (ha) taky zavolat na kočičku (tsi tsi :slight_smile:, že dělá had sssss a kravička buuu :slight_smile: jo a taky říká eště, když něco ještě chce :slight_smile: Jinak nočník nic, zub taky žádný.
6. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
krásne odpoledne, přišla jsem nakouknout Janina hodinu spí, tak doufám, že ještě hodinu bude, taťkovi jsem udělala česnečku a ted vyspává taky kocovinku, babička se semnou jako vždy pohádala a odplula do města...tak je aspoň klid :rolling_eyes:

Janina je hroznej TV zavislák, sice moc nesleduje, co tam je , ale musí to jet :grinning: :grinning: :grinning:

my říkáme... táto(začala ho skloňovat :grinning: ), mama, mama (to je jako ham ham), baba, ba (jako pes,baf baf), papa (jako ahoj)..papa (jako pálí), buta (bota), kjá kjá (krá krá -vrána), ka (jako kartáček na zuby) a už nevím, jen vím, že když je naštvaná a nadává nám , tak jsme gagn (to je nějaká její nadávka :grinning: )...toliko k mluvě...

Hani zase jsem se dnes ujistila, že to budu muset přežít v práci, pže nemužu být doma s matkou celej den, její neustálé výčitky (když Janička spadne nebo se bouchne) nebo nejde přesně po obědě spát, její neustálé šmírování (jako kdybychom to dítě týrali nebo co) to prostě nemužu vystát.... Michal je splacovací (nebo spíš slušně vychovanej a nikdy jí nic neřekne, i když ho to sere a je z toho taky na nervy),a le já to prostě neustojím.....vubec nevím kde bere tu drzost mi vyčítat, že chodím do práce, že se nestarám o dítě a proč jsem si ho vubec pořizovala... (kdybych neměla školu, fetovala, byla na pracáku a válela se s chlapama, bylo by jí to asi milejší :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: )...ale to je jedno, ted jen musíme se vším nějak máknout a do Vánoc se odstěhovat i kdybychom měli jít na přechodnou dobu do podnájmu na druhé mateřské tady s ní prostě nebudu..... :frowning2: :pensive: :cry:
6. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Jani+Hani-no to Vam nezavidim.Vubec tohle neznam.Je to tezky a kor od blizkeho cloveka :frowning2:
Miso-tak u nas at chodi a nebo nechodi tak neni nejak moc unavenej :frowning2: :frowning2: :confused: :confused:
Ajo-tak za prve-bramboracka jako jo jooooooo ale hribky bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za druhe si s tema svejma Vypelichancema udelej zuvnost-a koukej na tom makat pac bych to rada stihla pustit nez Ondra vyroste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Renco-no vidis Maruska no-bezzuba a jak ji to krasne mluvi sikulce krasnoucky :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ani, ty nemáš ráda pravé hříbky ?? Mňááááááááááááááááááám, my je s Peťou milujeme. Akorát teda na houby nechodíme, pže bych je nepoznala, takže mám smůlu.

Jo, a Vypelichance mají rádi dvě skupiny lidí....děti a vysokoškoláci :grinning: takže, když to nestihneme teď jak je Ondra malý, tak pak počkáme, až bude na té vysoké :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
malá mi to smazala, tak znova :rolling_eyes:
zrušila si zdá se odpolední spánek a vůbec nevypadá ospale...tak to už vás nebudu vůbec stíhat
a k mluvení se nevyjadřuju, pak bych si začla myslet, že mám opožděný dítě :grinning:
6. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Ja zase miluju chodit na houby ale nepozru je-jedine obalenou pichavku ta nesmrdi a neni neklouze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
já miluju chodit na houby a miluju houby...mnam mnam.....
6. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Jani-vsak my vime-zase nejaky dodam jak to pujde :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
Ani, tak v tom případě, až budeš rozdávat houby, tak se taky hlásím :slight_smile: mňam mňam mňam :dizzy_face:
6. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
My byli teď na prochajdě a je tam teda už zase celkem kosa...taková vlezlá :confounded: mladá šla zpáteční cestu po svých, tak to stálo za to...všechno jí strašně zajímalo...psi, ptáci, děti, zbytky sněhu...takže to byly dva kroky dopředu a deset zpátky :slight_smile:
6. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Jo a další dvd, co nás zajímá je Svět Elmo :slight_smile: Ten je teda naštěstí zajímavější než čtyři vypelichanci.
6. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Tak ja jsem pustila klukum na PC vypelichance a teda Ondra chvilku koukal a vlastne to uchvatilo 5 leteho Stepanka-tak ja uz nevim co si myslet :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jasny houby taky dodam kdyz śe nekdy sejdem :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Nechcete někdo :slight_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2814023

....jsem myslela, že mě šlak terfí, jak jsem viděla tu částku :confounded:
6. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
No vidíš, Ani, tak se vypelichanci budou líbit Štěpánkovi a Ondrulka do nich časem doroste.
6. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Tak jukni jeste sem to taky stoji za to-ale tak treba se pani upsaly :wink: :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=239360&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
6. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
Aji, jé díky za odkaz, do toho jdu :grinning: :grinning: :grinning: to by Dáňovi slušelo :grinning: :grinning:

Jani, nemáš to vůbec s maminou jednoduchý!! :frowning2: ale brzo budete ve svém a bude to krása ten klídek :sunglasses: :sunglasses: Jak to vůbec bude s druhým mimi??Budeš zase ten půl rok a pak Michal nebo budeš Ty na rodičáku????

Tak Dáda se už taky rozmlouvá, začal říkat krk, ale samo ne tak zřetelně, ge jé(kde je), tam, tak, téda, hau(haf), bum,baba, ba(bábovka), bo(bota) :grinning: :grinning: a možná ještě něco, ale nevzpomenu si :sweat_smile:
6. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
Ani, to voe, to přece není možné :confused: to jim tam nějaká nula nadbyla :grinning: ale tak Janička hledá kočárek, tak třebas se jí hodí :grinning:
6. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj.No tak jsem doma z práce a čeká tu na mě jeden malej protiva.Mám novinku máme další dva zuby a co plína tak každá posrajděná takže další asi porostou. :sweat_smile: nachystám ho na spaní a ještě se tu ukážu :wink:
6. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
No to ja si myslim ze tohle nemuzou myslet vazne :slight_smile: :wink: A ta sukne mi jeste ke vsemu prijde docela brutalni teda :frowning2: :confounded:
Miso-Ondra rika-eeee,ee,ci,ci,baf,baf,co to je,de je,haji,ne,ne,mami,mam ,mam-to jako nam,nam a uplne nadherne rika auto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mluvi vic a lepe nez kdysi Stepa-a mam obavu ze bude mozna mluvit i lepe nez on :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
ahoj Peti :wink:
U nas se radi jak cerna ruka-jsem zvedava jak takhle budou kluci spat :confused: :confused: :rolling_eyes:
6. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
Aničko u nás se prej celej den řídá.Já ho dala k mamce už ráno v půl desátý protože jsem jela ke kadeřnici a od tý doby je strašně příjemnej :confounded:
6. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Jo a jeste rika-aoooooj :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Ze jo ja jsem koukala ze jsi asi osmikana-kouknu do alba :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
No supeeeeeeeeeeer-uplne jsi omladla.Jsi jak ulicnice-slusi Ti to moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
jj musela jsem to dát na kratičko :cry: protože jsem si to nechala navlnit a ona mi místo navlnění udělala trvalou a navíc mi ty vlasy a ještě pokožku spálila.Tak mi to kámoška ošmikala :frowning2: aby se to uzdravilo
6. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Děkuju....jsem svoje dvouleté pěstování vlásků ořvala ale zase je to trochu změna.Nevím jestli jsem omládla ale připadnu si tak o 3roky starší :unamused:
6. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Tak to si mozna pripadas po psychucke strance ale vizazi jsi fakt omladla :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
6. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
každej je z toho v šoku a já tak trochu i taky ale jo vlasy mi zatím rostou pořád tak třeba zase někdy budu delší mít :wink: ale děkuju za poklonu :wink:
6. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.