• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, tak já myslím, že pro Dáňu by ta sukýnka byla perfektní dárek :slight_smile: když může fialový vypelichanec nosit růžovou sukýnku, tak proč ne Dáňa ryflovou s volánky :grinning:
6. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
čus kočky..

beny: sluší ti to moc..a zhubla jsi ne? :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Peti, supr. Sluší ti to :wink:
6. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
děkuju děkuju :slight_smile: :wink:

Ahoj siss...jo jsem na váze co před těhu a tak nějak to jde dolů.Jsem začla chodit do práce tak to jde samo.
6. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
beny: super, já jsem taky dala dolů ty svoje 2kg..a konečně se cejtim fajn :sunglasses: do práce půjdu od prázdnin :wink: baví tě to? Mně se moc nechce..ale musim :unamused:
6. bře 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
siss :bavilo mě to ze začátku ale ted se vyskytují nějaký problémy tak je to takový naprd.Ale jsem tam jen pár hodin tak to docela jde. :wink: sice to moc nehodí ale aspon nějaká kačka.Potřebuju poplatit ještě nějaký dluhy a uvidím jak to půjde dál.Smlouvu mám zatím na celý tento rok tak uvidíme jak to bude. :wink: Aspon jsme si s manželem vzácnější když se tolik nevydíme :wink: Jinak bych chtěla schodit ještě tak 5kg a byla bych úplně spokojená. :grinning:
6. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
beny: no já musim kvůli prachům, od prázdnin budu brát už jen těch 3600, nebo kolik to je..a to na můj náročnej životní styl fakt nestačí :confounded: ja budu nejspíš chodit dvanáctky až šestnácky o víkendech, v jiný dny nemám hlídání :confused:
6. bře 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
siss:mě zatím hlídá mamka a chodím max na 6h ale někdy i na celej den.Jde to není to tak náročný.No můj živ styl je to že jsem si ted nechala udělat hlavu a občas zajdu do bazénu(ted jsem dlouho nebyla) a jinak se snažím poplatit vše co je potřeba abych se z toho nějak vyhrabala a mohla si semtam dovolit i něco pro sebe.Jinak já mám mateřskou do těch 3let stále 7600 :wink: a co budeš dělat za práci?
6. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Hele Siss ale jsi dobra ze to uznas ze Ti to nestaci ze jsi narocna a jsi ochotna jid si vydelat-to malokdo :slight_smile: :wink: To se vidi malo.
Ja jsem mela jid taky brigadnicit ale asi mam smulu no uvidime-prachy by se kazdopadne hodili-a co by jsi sla delat?
6. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
beny: no počítám, že půjdu někam do butiku prodávat oblečení..to by mě bavilo..a když to nevyjde..tak klasicky za pokladnu do obchodáku, na to už jsem zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky Vy mate hroznou vyhodu hlidani-ja mam babicku 15km od nas-ona by urcite pohlidala rada je v duchodu ale vozit Ondru tam kazdy den tak vydelavam jenom na naftu.A aby sem jezdila den co den to po ni nemuzu chtit.Stepa je v pohode chodi do skolky.
6. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
holky já ted na chvilku mizím.Malej se šudlá a děsně mrčí tak ho jdu uspat.Za chvilku jsem tu. :wink:
6. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Čus ženský!

Tak jsem tady s dvojkou vína. Dočítat všechno teda rozhodně nezvládnu. Tak snad jsem nepřišla o nic extra důležitýho.

Peti, faaaakt ti to sekne. Opravdu výborná změna. A jde hodně poznat, že jsi zhubla. :wink: Jsi šikulka.
6. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
dol: tak já dám dneska rozhodně víc jak dvě dcl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Luci-coze Ty jsi u PC bez jidla?Co se deje? :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
tak vykoupáno,nakrmeno a snad uspáno a bude klid...aspon doufám :wink:

Ahoj Luci ...děkuju cítím se jinak a je fakt že asi starší nebo mi to tak příjde.Zhubla jsem ale to asi díky té práci a všem těm nervům co jsem měla.Snad se budu líbit i manželovi,aspon v to upřímně doufám.On je spíš na ty dlouhý vlasy :grinning:

siss:já taky makám v obchodě s potravinama.Jsem za kasou a u pultu s uzeninou a doplnuju zboží atd.No prostě všechno :wink:
6. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Tak u nas Stepa usnul na zemi a Ondru uspava Zdenda-tak jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi :wink: :slight_smile:
Ja jsem uplne K.O.jak ted v noci moc nespi.Mam uplne tezky ruce a chce se mi spat-tak asi vytuhnu.
6. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Peti-bude se mu to libit a kdyz ne tak si zvykne,proste musi-vsak Zdenda je taky na dlouhy a musel si zvyknout :wink: :wink:
6. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
beny: tak uzeniny bych nedala..já tak max. kasu..a občas zboží, ale to nesnášim dělat :confounded:
6. bře 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
Siss, však já jsem taky teprv začala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dvojkou to určitě taky neskončí :sweat_smile: Od kdy sosáš?

Ani, klobáska se zrovna ohřívá :grinning: Taťka mi vozí domácí klobásy od jednoho kolegy a mohla bych se jich užrat :wink:
6. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Aničko a víš co...ono o vlasech to přece není.Hlavní je aby nás ti chlapi měli rádi takový jaký jsme a ne že máme na hlavě třeba nas.áno :sweat_smile: :confused:
6. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
No me to prislo taky divny ze by jsi sedela jen tak bez gabliku a se sklenkou vina ze :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak už jsem mohla být po jídle, že? Ale ne...ty se musíš zrovna trefit
6. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Peti-no jasnacka.Vsak uz jsme si o tom psali,vime o cem mluvime ze? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
dol: moc dlouho ne...zatim mám v sobě jeden třídecový střik půl na půl..a cucám druhej :wink: Tygra má dneska na spaní máma..tak mám veget až do rána :sunglasses:
6. bře 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Lucko-kdyz ono je tezky se trefit do Tebe a Aji kdy nejite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
holky tak jako pěkně jste mě navnadili ale nechám vínko asi na zítra.Ráno v 5h vstávám do práce na celý dopoledne tak at vstanu.A navíc si zítra můžem dát s tatkou spolu,bude už doma :wink:

siss:mě nevadí uzenina,spíš by mě vadilo maso ale to tam nemáme tak je to ok.Je to malej obchůdeček takže žádný moc velký frmol atd.Dá se to.Ikdyž neříkám unavená jsem taky jako kotě.V noci malej moc nespí takže ponocuju s ním a pak ještě práce.Ale aspon nechytáme doma ponorku :wink:
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
beny: já už s nim spim v posteli..a je to tak o 70procent lepší :wink:
6. bře 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Ale náhodou už se mi daří to, že když přijdu večer ze squashe nebo z aquaaerobiku, tak už nejím.

JInak mě teda štve to počasí. Já už chci jaro.
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Zavidim spani celou noc-mit hlidani.Ale my 21.3.taky jdeme parit a mame hlidani uz se tesiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.