• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky..teda taky je nakecano :confused:

co se tyce mluveni..tak petan umi asi 15slov..

byyz..neboj urcite neni zaostala..se podiv na petana ten se ani na nohy nepostavi :frowning2:

siss..teda ja bych sla hned do prace..ted od 16 budu delat kurz tak snad me to pojede :grinning: :grinning:

hlidani vam vsem zavidim u nas je to na......

tak a uz nevim...jdu juknout na beny :grinning:
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
jj Aničko víme o čem mluvíme....ale snaží se :wink: :wink: :slight_smile: uvidíme.

no tak a co si dám k jídlu já :unamused:

siss:se máš že ho na noc můžeš dát mámě.To já jen přes den. :wink:
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Ja chci taky jarooooooooo-uz kvuli klukum-doufam ze uz bude vse jenom lepsi.Myslim si ze uz jsme si vybrali vseho dost :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
siss:uspávám ho v postýlce ale během noci putuje mezi nás ale pořád brečí a mele se tak je to tak že spím jen na 30% a půl oka. :confounded:
6. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
beny..moc pekne ja to taky tak nosila...

tak ja jdu umyt mamce nadobi a delat dortik pro kamarada :grinning:
pak juknu
6. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Aničko taky bych si přála aby bylo vše lepší,že jsem si taky zkusila ted dost. :unamused: Snad vysvytne sluníčko a i mezi lidma bude pohoda a doma taky :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Adel děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem ráda že se to líbí a že jsem neudělala chybu.No tak lepší tohle,než si nechat na hlavě spálenou trvalou a zničený vlasy :wink: :unamused:
6. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Adel, jakej kurz?

Peti, něco v ledničce vyhrabeš, ne?

Jee, Siss a proč toho nevyužiješ a nejdeš do ulic?
6. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Se\slunkem je vsechno lepcejsi uz se taky moc tesim jak budem radit na zahrade v bazenu atd. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ahoj Adel :slight_smile: :wink:
Hm hm, jídlo :dizzy_face: já mám udělaný ovocný salát a abych neměla tu véču až tak zdravou, tak pak pokračuju s chlebem a škarkovou pomazánkou a jako zákusek medovník :sweat_smile: :grinning:
Na slunko už se taky těším. Tohle věčné navlékání a pochmourno je vopruz :rolling_eyes:
6. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Ty vole Ajoooooooo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A ja mela sopacek :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
no vždyt si "žerte" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a já suším hubu.Si dám asi jen těstoviny a bude :confounded:
6. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Ani :grinning: vždyť je to opět dietní papání :slight_smile: abych z toho pak nebyla zdravá až moc :sweat_smile:

Peťko, já ti klidně kousek něčeho pošlu :wink: doporučuju tu škvarkovou pomazánku :wink:
6. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Aji klidně i ten salát já dokážu zbouchat všechno :grinning: a dnes obzvlášt.?Mám hlad jako vlk :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Aji-no jasan a neidietnejsi je ta skvarkovka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska uz jsem si objednala ten dudlik tak se tesim az prijde-a maskarni se nam blizi-jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Jeste musim sehnat takove ty chlupate backurky a mam vse komlpletni :slight_smile: :wink:
6. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
No však jo :wink: je tam okurka = zdravá a cibule = zdravá a vajíčko = dietní :grinning:

Chlupatý bačkůrky já mám :slight_smile: a dokonce králíky. Akorát teda nevím, kam jsem je dala :confused:
6. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Aaaaaaa tak to ja zase vsechno neztlacum-napr.houby,cervenou repu,kaviar,olivy a sojove maso-bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
NO to je teda vybory a kralicek by zrovna ke me tak rozkosne pasoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jenze Ty mas beztak nohu jak popelku a ja jsem jak slonice :confused: :confused: A jeste bych Ti je prosoupala-nic to nevydrzi :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já jsem taky držtička vybíravá :slight_smile: celer blééééé, bůček blééééé, segedin blééééé, moravský vrabec bléééééé
6. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
coze?segos a brabce?Vidis to bych Ti netipla :slight_smile: :wink: Ale tak ja uz treba ani nevim jak to chutna :confounded: :confounded: :confounded:
6. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jdu hodit sprchu a prijdu-pac Kamenak me ani trosku nebavi a Zdenad stejne chrape tak co mi zbyva ze :confused: :confused: :confused:
6. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
houby v máčce nebo polívce to jo,červenou řepu klidně i syrovou,kaviár asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,olivy blééé,sojový maso to jo,celer jo,bůček jak kdy,segedín jo,moravský vrabec jo :grinning:
6. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mno, tak všechno, co tady píšete, tak já bych klidně dala. Vy jste teda vybíravé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jediný, co nejím, je dršťková polívka. Jinak o ničem nevím. Ale možná bychještě na něco přišla.
6. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mám 38. Prošoupání by nevadilo, pže už jsem je vyřadila a nenosím je. Proto nevím, kam jsem je nacpala. Ale můžu zkusit prohledat botník...jestli Peťa v nějakém svém záchvatu uklízivosti nevyhodil :confused:
6. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ajo-tak ja mam 39vel-to by slo.Tak koukej kouknout a poslat is DVD-ale upzornuju ze maskarni je 21.3.tak abych to stihla :grinning: :grinning: :grinning: Jinak valim k tamanum ale nechce se mi davat 200kc -no uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
A ted uz opravdu mazu do sprchy :grinning:
Lucko-no kazdopadne jsi vyhrala na plne care-jsi proste nejvetsi zrout :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
beny: sice mě pokope..ale stejně, proti vstávání 6xdo hodiny..je to labůžo :sunglasses: ted vstane tak 3-4x na dudlík a pití :wink:

adel: no mně se makat fakt moc nechce..ale musim no :confounded:
6. bře 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
No, když já zelí nemám ráda. Zvládnu ho tak akorát v zelňačce. A spoustu upraveného masa taky nemusím.

Dršťkovka mňam mňam :slight_smile: tu si dávám, vždycky když jsme někde na cestách. Takže až pojedeme do Brna, někde se na ni určo stavíme :wink:
6. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.