• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
dšťková fuj fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli chcete tak vám udělám takovou držkovou že se budete divit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ani, tak já na ty králíky mrknu a dám ti zítra vědět. Určo to byly takové ty s tím okrajem kolem paty. a byly bílé...mno už spíše takové našedlé :slight_smile: aby už je nesežrali moli :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jeeee, Peťo, tak to já se v létě staviím :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Holky tak ja se loucim.Psala kamoska a valim do hospudky-dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Aji klidně a vem si špunty do uší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ani pa pa a neopij se.Taky bych šla ale ráno vstávám a navíc nechce se mi samotné bez manžela :wink:
6. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
kde jste? :confused:
6. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
hmm koukám Anička odešla a vzala všechny sebou tak já teda taky mizím páč trpím samomluvou :sweat_smile: :confused:
6. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ne ne, já jsem tu :slight_smile:

Ani, užij si to. Peťa už taky zmizel do hospody...prý na poradu :grinning: tak snad nám pak nezamoří ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A já mám konečně veget a klídek :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
beny ja jsem tady...

siss..a to ja bych sal hned pac pro adelku je to matersky teror :frowning2: bohuzel

dol..na nehtovou modelaz a manikuru a casem jeste chci pedikuru
6. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
aji..ty mas kombinace s jidlem :sweat_smile: jako tehu :grinning:
6. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
Adel, to mi říkaly vždycky holky v práci, že žeru kombinace jak, kdybych byla těhu :slight_smile: a děsily se toho, co bude, až fakt budu těhu :grinning:
6. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak těstoviny nebudou dostane je zítra bafan.A já se cpu celozrným semínkovým chlebem a pom.máslem :grinning: taky bych šla na poradu ale není s kým :frowning2:
6. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Taky bych šla na poradu, ale někdo holt musí hlídat mladou slečnu :slight_smile: a tak tož si to vyberu velmi brzy. Musím uspořádat nějakou dámskou jízdu :slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
škoda že bydlíš Aji tak daleko ale už jsem v Ostravě byla :wink: sice jen na otočku asi před týdnem ale byla.Jeli jsme tam 4,5h a a byli tak asi tak 10min :grinning:
6. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak ja piju caj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a radit bych se sla taky :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Adel taky tu mám čajík..citronový se zázvorem a k tomu to máslo a chleba.Ale radila bych se taky a jak :grinning:
6. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kuk babky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se divíte, co já tu, že :grinning: Petr pan šel vedle dát si se svým povedeným bratrem panáka - zítra má 35 a mají takový divný zvyk, přát si den předem a Michalka :grinning: šikulka :grinning: díky samým píčovinám v TV, vyšůrovala celou kuchyň, dvířka od linky jsem vydrhla cifem, troubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl teda ekl, skříňky vevnitř, lednici, mikrovlnku, no jsem na sebe pyšná, dnes se mi bude dobře usínat :grinning: :grinning:

Jinak Peti, ty pako, ty vlasy jsou úžasný!!!!!!!!!!!!!!!Přijdeš mi jak 20.letý kuře a ne jak zestárlá!!!!!Je to o zvyk, na mě taky všichni zírali, když jsem dala dolů dlouhý a dnes jim to nepřijde a přišly by jim divný dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si právě naopak myslím, že krátký sestřih omladí, je to takové vzdušné...

Co se týká jídla, tak jsem taky popelnice za 2 hodky jsme zvládla po Dádovi dojíst boloňský špagety, roládu od tchýně, dva chlebíčky od švagra, buráky a zapila jsme to pěkně sladkou šťávou :grinning: a já papám vše až na buřt guláš neboť mě ho znechutil děda, když jsme spolu byli o prázdninách a měli jsme to asi týden v kuse k obědu i k večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, bav se, taky bych šla hneeed!!!!!!!!!!!
6. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jee, Peti, ty jsi byla v Ově ? A kde ? A jen 10minut ? No toto :confounded:
6. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Adel, tak my můžeme spáchat poradu v létě, až zase bude na dýl ve Zlíně :wink:
6. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jsem chvilku přemýšlela jaká Michalka u vás uklízela :grinning:
6. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj Miško...no jsi to teda šikulka.Když jseš tak rozjetá tak by jsi mohla vypucovat i u nás kuchyn a koupelnu a no prostě všechno :grinning: :grinning:

A díky za kompliment,ale fakt jsem si v první chvíly připadla tak o 5let starší :sweat_smile: ale jo je to fakt nezvyk,nic mě nešimrá na krku a hlavně ta hlava je nějaká lehčí.Každej mi vždycky říkal že mi kratší sluší víc než dlouhý,ale já je pěstovala protože vím že Martin má rád dlouhý :wink:

taky bych šla se bavit!!!!!!!!!!!!!!!
6. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Aji někde na začátku Ostravy na nějaký benzínce.Martin tam prodával nějakýmu týpkovi kola k autu :grinning: no a jen co dostal peníze tak jsme jeli na PV a pak dom.V PV jsme se stavili za jeho otcem pak v Konici u maminky a hurá za prckem dom.Takže jsme si jen tak jako asi 600km vejletili :grinning: :grinning: ráno jsme o 6h vyjeli a doma jsme byli asi v půl sedmé večer :wink:
6. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Aha. Tak to jste měli super výlet :wink: škoda, že jste se nezdrželi déle.
6. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
škoda ale měli jsme to tak nějak vypočítané aby jsme se stihli ještě podívat za dědou a babi :grinning: a jelikož jsme jeli podle navigace tak to tak rychlí zas nebylo protože jsme ty cesty neznali :wink: snad někdy až bude více času :wink:
6. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
no nic kočky dožvejkám jablko a jdu hajat.Ráno robota volá.Tak pa a přeju hezký víkend :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
petííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tůdle nůdle, víš jak jsem se k tomu už chystala dlouho???Min.3 měsíce :confused: :sweat_smile:
Hele Ty jsi psala, že Páťa má sranděru, že rostou zuby..prosím tě jak to má dlouho???Může to být třeba i 3 týdny???Já jsem už celkem bezradná s Dádou, on teda přímo průjem nemá, ale je to dost řídký..já nevím, jak bych to přirovnala..no třeba k Pribiňáku, takový bahníčko :sweat_smile: , kadí třeba 2-3x denně, občas má bobek, ale spíš tohle :angry: :frowning2: Může to být k zubům???
My teda oba máme tu nesnášenlivost laktozy a zdravé výživy v Pze nemají dodavatelena bezlakt.věci, takže jsme bez "našich"jogurtů, ale on to má hodně málo a tak Pribiňák či normoš jogurt zvládne, jen to má pak řídký..no jo, jenže já mu dva dny nic nedávala, v domění, že je to normoš jogurtama a on tak kadí furt..bojím se, aby to nebyl ještě lepek, páč na zuby mi to přijde divný :confused: :confused:
6. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Miško nevím jak to je s tou laktozou a lepkem ,ale je možný i zuby.Jako Patriček měl chřipku a do toho tu srajděnu a to už měl nateklý dásně.Pak pár dní klid a ted zase znova a jelikož jsem mu tam nahmatala počátky zubů tak je to víc než jasný. :wink: u nás to teda je dlouhodobý.Začne bejt nevrlej pak má dost dlouho srajděnu a teploty a pak kuk zub a je klid,ale srajdí pořád tak myslím že ještě nějakej vyleze.Ono je fakt že jsme tak od listopadu měli od zubů klid. :wink:
6. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
a ta hustota toho e-e jak píšeš tak to má náš malej v každé plínce :wink:
6. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
Díky Peti no a trvá to třeba i ty 3 týdny???U nás jo a stále nic nevykouklo, ale má nateklý dásně u stoliček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jiank přeji dobrou noc, jdi chrupat, ať jsi zítra fit :wink:
6. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.