• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak jasne ze muzeme aji neco spachat..treba tu lesnou :grinning:

ja se loucim valim spat :pensive: :pensive: :pensive: brou brou
6. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hele, Míšo, já jím :slight_smile: a do toho čtu nějaké bahýnko :confounded: to mám ale chuťovku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
Adel, Lešná ta bude na stoprocent :wink: už teď se moc těším.

Dobrou :pensive:
6. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Já dotlačím polívku, jdu do sprchy a spát. Strašně mě třeští hlava. A to jsem se tak těšila na klidný večer bez chlapa a prd jsem si užila :confounded:
6. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Miško já osobně si myslím že klidně i ty 3týdny ale pokud ti to leží v hlavě tak se porad s dr.
nic tak dobrou a klidnou.Jsem pracující který ráno brzo vstává :wink:
6. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: -tak v hospode super.Docelka jsem se pobavila. :grinning: :grinning: :grinning:
Ondrasek se v noci ani moc nebudil ale ted rano se z kasle malem pozvracel :confounded: :confounded: :confounded:
7. bře 2009 v 06:58  • Odpověz
ahojky holky,
jste se zblaznili neee?? ...ja odejdu a vy tu napisete roman.....no to po mne nikdo nemuze chtit abych docitala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:

...tak babicka (tchyne) zvladla uspavani s prehledem :sunglasses: ...a dokonce az tak, ze se risa ani jednou v noci neprobudil. :astonished: :dizzy_face: :wink: :sunglasses: ...ale budicek byl v pul sedme. ...a my sli spat kolem jedne, takze bych jeste dala slofika. :pensive:

kazdopadne vcera vecer se to povedlo. :wink: ..a dokonce nas kamarad, kterej vyhral listek na tuhle exibici snookeru (kulecniku), tak pak vyhral i tombolu, kde si zahral jeden frame (hru) s jednim z hracu. ...coz pro snookrysty by to byla fakt pocta si zahrat s 2. nebo 9. hracem sveta. :wink: :sunglasses: ...a ja jsem se vyfotila s mym oblibencem ...takze jsem taky spokojena. :dizzy_face: ..jsem jak pubertacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ani, ...tak aspon ze ta noc byla jakztakz ok. ..aspon neco pozitivniho :wink:
tak u nas ...ne malem ...ale opravdu se risa poblinkal ...z rymy...jak si dal mliko ..a to mu to kvuli ty ryme delam ridsi o jednu odmerku. :unamused: ...na to ze jsem mu tyden davala nasivin, tak je to spis horsi nez lepsi. ..ale aspon uz to jde dobre odsavat. ..jen je toho faaakt hodne. :frowning2:
7. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky

Ajik, sorry za chuťovky při papů :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jinak bys mohla dnes přijít na oběd, máme segedín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, díky za odpověď, zeptám se jí zeptám...

Hani, tak to je bezva, že jste si to až takhle luxusně užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a babí je šikulka :wink:
7. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky..tak to konecne jede
u nas noc katastrofa..porad hore a od 4.45 do 6.30 rev ja jsem myslela ze ho ........ :angry:

hani..je tos mela super vecer :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky-zdravim od kamosky.Jsme tu na oslave a ak jsem se na Vas sla podivat.Ahoooooj
7. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jo a jese o jsemja Vase Ana :wink: :wink: :wink:
7. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ani, Ty jsi vožralá ne??? :grinning: :grinning: Podívej na tu poslední větu, to je jak šifra :grinning: :grinning:
Moc se bav u kámošky :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, to je hrůza :cry: a to je myslíš od nemoci nebo čím, že se tak budí??? :pensive:
7. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
MISOOOOOOOOOOOOO-NEJSEM JA jsem ridila.Ale ma Notase a nejak blbne tak jsem si tak psala a taky mi bylo blby sedet na PC tak jsem pospichala :wink: :wink:
Ale uz jsem doma a jsem rada pac jsem tak strasne unavena.Asi pujdu taky k dr.at mi zkontroluje stitnou zlazu atd.pac to neni normalni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás prší,prší a prší...už mě to fakt neba :confounded: Byli jsme si s taťkou zahrát tenis a ted na něj už zase čumíme v bedně :grinning: :sweat_smile:
Malá spí,lezou jí zuby,tak je trošku ukňouraná :unamused: Ale noci jsou o.k. ale jen díky tomu,že spinká s náma.
Aničko o únavě mi ani nemluv,taky mám pocit,že jsem totálně bez šťávy :pensive: No nevím,jsem si taky říkala,že si nechám udělat komplet odběry.

Jinak jak jste tady probírali Teletubies,ty jedou i u nás,ale naštěstí nejsou TOP,u nás vede Elmo :sweat_smile:Sezam :sweat_smile: a Rákosníček!!!Ale já jsem si Teletubies užila cca před 7 lety,když jsem hlídávala svou 2letou neteř-ta je zbožňovala!!!Tehdy je dávali na nově a já jsem jí je musela nahrávat!!! :grinning: :sweat_smile:
Jednou v zemi Teletubies byla Poo na řadě s nošením sukně :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky.Tak zdravím při večeru.U nás se v kuse totálně vzteky řve :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: asi vezmu metodu "vařečka"vážně a už se neudržím.A nebo ho strčím pod proud studený vody :angry: :angry: :angry: to je napalici.Když měl dobrou noc tak má zase hnusnej den. :angry: :angry: :angry: Pomooooooooooooooc :frowning2: :angry: :frowning2: :confused:

jinak jsem se rozhodla že zkusím upíct štrůdl s broskvema a pudinkem :wink: jen musím dojet pro ty broskve :wink: a pak udělám ještě normální s mákem a kokosem a ořechama a jablkama :wink:
7. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
U nas taky rev-Stepa uz spi-ten je jasnej uz do raan.A Ondrasek musi pockat na ATB-ale hraje si mobilem tak je chvilku klid :wink:
7. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Tak u nas spinkaji uz oba dva-milackove :wink: :wink: Ja si asi pujdu dat sprchu a usnu,jsem fakt hotovaaaaaa.
Marti-jj pac ta unava neni snad ani prirozena v takovemhle mnozstvi-fakt jsem vystavnena :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj všichni, já mám dnes fakt psycho zážitek:

Jsme u našich a takhle ráno kolem 7h snídáme s malou v kuchyni. Mamka někam odběhla a na kuchyňském stole zůstal její mobil. Já u něj čtu noviny, dávám kafe, malá si hraje pod stolem. Najednou vyletím jak netopýr: zazvoní telefon! No jasně mámin mobil, si ho zapomněla na stole. Tak ho beru do ruky, kdo to jako otravuje v 7 ráno a tam: EVA. Tyyyyyyjoooo, cožeeee????????? :confused: Dyť to sem přece já???!!! Já jí volám? Vždyť tu piju kafe, ne? Co to jako sakra ???? :astonished:
No parádní chvilková schíza::::: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused:

Samozřejmě, podívám se pod stůl a tam Barunka s mojim mobilem v ruce. :rolling_eyes: Vzala si z židle kabelku, našla můj mobil a vesele si volá babičce, potwora :wink:

No řeknu vám, že takhle po ránu, dobrý časoprostorový šok, dlouhý vedení..... :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Evi ahoj-Ty jsi pako :grinning: :grinning: :grinning: Ale asi bych taky koukala-jj,detatka jsou sikovny :wink: :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Holky ja se loucim a valim spat jsem strasne unavena-dobrou noc preju :wink: :pensive: :pensive: :pensive:
7. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Dobre rano holky preju :slight_smile: :wink:
8. bře 2009 v 06:36  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc dobra jen 2x hore a budik v pul pate :angry: :angry: :angry: :angry:

miso..ja nevim cim to je..dneska noc dobra..a zitra zase bude to same :confounded:me jebne

u nas taky prsi uz 3 dny..

anicko..no musis odpocivat a neeeeeee porad litat :wink:

evko..neco podobneho se me stalo a taky jsem se dividla... :astonished:pako
8. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
ahpjky babulky jen v rychlostui jdu pozdravit, včera jsme byli na návštěvě, Janina se pohrála s kamošem Honzíkem, takže pohodička, mě dnes není moc do zpěvu, bolí mě hlava, ráno jsem si pokecala s mísou, jsem jak parním válcem přejetá...

Taťku Janču a Dášku jsem ted poslala ven, tak jdu zlikvidovat ten radioaktivní bordel co je tady všude okolo... k obídku plánuju svíčkovou....ale ani nemám chuť na nic...
tak papa, snad kouknu, až pujde Janina po O spát
8. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj ženy :grinning:
Jdu Vám popřát vše nej k MDŽ :dizzy_face: :dizzy_face: Takže aby bylo jasno,dnes nožky nahoru,kávička,zákusek,po obědě tenis na čt2 :grinning: :grinning: prostě pohodička jo?No ode mě to sedí,od rána kmitám,uklízím,vařím...bo jsem včera měla pěkný kopr tak to musím dnes napravit :confounded:
8. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
je dekujem za prani

ja mam dneska v planu velky uklid..tak nohy na hore nehrozi :grinning: a tenis uz vubec..ten nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a toho opicaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Adel :grinning: :grinning: opičáka :grinning:
8. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
mikul..no stepanek :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Já vím,pochopila jsem koho jsi myslela :grinning: Okamžitě :grinning: On vypadá hrozně no :pensive:
8. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
no chudak :zipper_mouth:
tak ja jsem hodila vanu a pujdeme ven konecne je krasne neprsi a sviti slunko :grinning:
8. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
U nás je taky krásně,chystáme se ven,kéž by už takové počasí zůstalo :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.