• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo a dneska se risa prvne zvedl ze zeme bez opory ze drepu. :dizzy_face: :dizzy_face: ..tak ted uz jen zacit chodit. :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
31. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jani, no to ja uz jsem to taky s risou vzala hlavou do dveri. :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale ...pripadne budem svalovat vinu na to, ze chytrej je po tatinkovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
jo to bylo na tu IP předtím, už jsem žádnou novou nepsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky vy jste krvelačné :grinning: u nás naštěstí krev nee, jen škrábance...
Dobrou, jdu k manžílkovi, do teď chrněl u telky, ale už je vzhůru a brblá, že klepu na klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jů že by Ríša už brzo chodil :dizzy_face:
31. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Miso, to z ty telky asi moc nebude, kdyz se P. probral, co?? :grinning: :grinning: :grinning:

no s risou uvidime. ...do mesice by to mohlo bejt. :confused: :wink:
31. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
dobrou :wink:

a ja jdu smazit tucna jidla na noc, aby mel muj dr. radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jani, jinak u tebe se janina prorvala z bricha. ...u nas byl milosrdny pan pekne vyndan bez jakekoli namahy, takze jakakoli bolistka je pro nej au-au. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ...no a jeste k tomu je to chlap ...takze to obzvlast nic nevydrzi, ze ...kdyz se ani pri porodu snazit nemusel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás pracně dočetla, abych byla v obraze, a teda kromě vašich IP už mám snad přehled o všem :grinning: :grinning:

Jinak oslava super, byli tu nakonec jen naši, protože jeden brácha má čerstvý mimi, druhej přijede až příští sobotu a třetí musel do práce a jeho slečna se musí učit, takže taková komorní oslavička. Ale super, holky se vyblbly s babičkou a dokonce i s dědečkem, akorát Liduška je po té šestce ještě taková slaboučká, takže se spíš jen nechala od všech chovat.
31. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jani, to je super, že čárečka sílí! Držím palečky, ať je čímdál silnější :wink: Janička je koumák, jako bych viděla naše holky s tím jídlem, ty zase ojí šunku a chleba hážou na zem Bertovi. Za tepláky je to ještě nenapadlo :grinning: Jinak děkuj moc za přáníčko! :dizzy_face:

Hani to je fakt hrůza s babkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratuluju k stoupání Ríši, holky s tím začly a druhý den nato už chodily, takže už určo budete brzo taky capkat :dizzy_face:
31. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
kristi, ty mas 3 brachy??? :fearful: ...jsem myslela ze jednoho :sweat_smile: ..jsem zase zaspala dobu :grinning:
..a super, ze oslava vysla. ...a ono je nekdy lip min, nez vic. :wink:
...jinak rikas, ze druhej den holky chodily??? ...nooo, to se mame na co tesit. :fearful: :sweat_smile: :wink:
31. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak hurá už se u nás spí... dnes trochu pozdeji, ale co bych chtěla, vstávala v 9, pak šla spát v 16 a vstávala v 18... takže byla vyhajaná, narozdíl od mamky :grinning:

Bzun, naše Dáška je bohužel takovej vyčur, že chleba s máslem nežere, takže možná štěstí, že to Janina házela za tepláky a ne na zem :grinning: :grinning: :grinning:

Hani nj, máš pravdu, no hlavně že mu po pádu nic není....Janina dnes v nestřežené chvíli vylezla do kočárku.... montovali jsme ráno ty dveře a koukám kde je dítě (měli jsme ji před sebou, jen jsme nevěnovali pozornost) a ona šup na kovovej košík, z toho šup na kolo a už byla v kočáře... už vyleze i na sedačku v obýváku, to nám teprve začnou držkopády :sunglasses:
31. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hani, jj, mám tři bratry ochránce :grinning: dva starší a jednoho mladšího, a všechny tak o 2 hlavy větší než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže Hani, zítra buď ve střehu a s foťákem po ruce, ať ty první krůčky zachytíš :grinning: ne, tak asi je to u každýho dítka jiný, ale určo to bude brzo:wink:

Jani tak Bert by normálně chleba nikdy nejedl, ale závidí ho holkám, on teď sežere i dušenou mrkev, když vidí, že ji mají holky :grinning: akorát křupky teda nee, ty jenom oblízne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K těm pádům, u nás se padá pořád. Taky lozí na gauč a teď už z něho i na stolek, ale to už se teda bojím, tak hned zasahuju a dostávají na prdelku, takže tam naštěstí moc už nelezou :unamused:
31. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
hani si děláš srandu.....to už tu nechodiči zůstanem jen my....a pak že jsou holky rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani ty seš odvaha, testovat před MS....ale ještě jednou gratuluju a závidím :dizzy_face:
31. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj Maruško, nic si z toho nedělej, prý čím dýl děti lezou, tím lepší na páteř :wink: Jak se máte? dlouho jsem tě tu neviděla :wink:
31. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
bYLA JSEM VENKU S dÁŠKOU...ups pardon..... Bzun, křupky my mužem, Dáška taky všechno Janičce závidí, ale ten chleba jí moc nejede, to musí být jen nevyšší stav nouze....

Byyz, bohužel jsem taková slípka blbá, že to do MS nikdy nevydržím :sunglasses: .... u JAniny jsem měla // už 9DPO...tady byly tenký už 10DPO.... bylo by to smutný kdyby dorazila MS, ale zase na druhou stranu takový je život....to se nedá nic dělat a upřimně řečeno, raději s MS přirozeně, než muset na revizi (což už jsem taky zažila, vajíko se nevyvýjelo, byl tam jen obal, zjistili to ve 12tt)....
31. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
jani, tak to bylo stesti, ze to Janinka tak ustala, ten vylet po vyskach. :wink: :dizzy_face: ...jinak u nas sice risa nechodi, zato co se prvni naucil, kdyz zacal vstavat, je vylezt na gauc. ..takze tohle provozuje uz asi mesic. :sweat_smile: ..ale hned jsem ho naucila, jak spravne slejzat. ....tak nastesti to jakztakz de, i kdyz mi prijde, ze kazdym dnem je otrlejsi a dovoli si pri slejzani cim dal vic. ...jakoze nejdriv po zadu, tak ted slejza bokem, protoze vi, ze jednou nohou dosahne uz na zem. :sunglasses:

kristi, tak to mas dobryyyy. ...to mas svy vlastni bodyguardy. :grinning: :grinning: ..to ja mam jen dva ...ale taky starsi a taky o hlavu vetsi. ...i kdyz v detskych dobach jsem to jako vyhodu videla jen malokrat. ..spis jsem si pripadala od nich utlacovana. ...ale zato u rodicu mazanek. :grinning:

Maru ...no aby ses nedivila a zitra si nestoupla marinka a jeste nas nepredbehli. :wink: ...jinak pak uz je tu jen Adel a petrik. ...a za dalsi, Risa je uz starej veteran, ten tu mel behat jako jeden z prvnich. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses:
31. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
kristi, tak u nas ale to lezeni taky nebylo dyl. ..dyt se nam zacal otacet az v 7 mesicich. ..takze my lezem asi tak stejne ...jen jsme trochu soupnuty. :wink: ..ale jak vsichni kolem me rikaj. ..neni kam spechat, dyt to dite se jeste nachodi a takhle je to preci jen prijemnejsi ..jeste nejeci, ze chce z kocaru ..protoze to nevi, ze to jde, az bude chodit, tak to bude horor. :grinning: ...takze Maru, budme rady, za ty nase lenochy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jani, takže i pejsci mají jiný chutě :grinning:

Hani jj, teď je to super, ale třeba v pubertě to teda byla s bráchama hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mazánek jsem ale nikdy nebyla, akorát mně mamka nechtěla dovolit ostříhat se nakrátko, když jsem byla jediná holka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak s chozením fakt není kam spěchat, nám neurolog řekl, že stačí, když holky začnou chodit až v roce a půl :wink:

Tak já valím do hajan, papa, dobrou všem! Zítra jedem za Honzovou tetou, jedinou jeho příbuznou, která se s náma baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak asi nebudu, takže v pondělí :wink:
31. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
holky já vím, že lezení je dobrý na páteř a že to stačí v roce a půl....ale už je na nošení dost těžká :grinning: navíc se furt někdo ptá jestli chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani kdy začal Ríša lízt? Márinka myslím celkem normálně v 9 měsících, no očividně jí tenhle způsob přepravy naprosto vyhovuje, tak budu muset počkat.....jo a otáčela se před 4. měsícem
jani to seš odvaha, to já radši beru až dorazí MS abych se pak nemusela trápit, že jsem byla těhotná a nic
1. únor 2009 v 00:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: -ja uz njsem se sem vcera nedostala teda.Prisla kamoska a pak mi zase druha psala ze je na pivku tak at dorazim.Tak jsem kolem 20.15hod mazala jak namydlenej blesk do hospudky-jak hospodskej povalec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ale dala jsem si jeden bilej strik a valila jsem domu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Noc nic moc,po 1hod to opet zacalo.Ale myslim si jestli mu konecne nelezou ty dvojky dole pac ma i srajdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jani-tak uz jsi v obraze? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 06:57  • Odpověz
jj, už jsem Ani v obraze....

Fuj mám musím zítra do práce, vubec se mi tam nechce, jinak u nás opět pohoda, Janina se ted vykakala do wecka a měla z toho obrovskou radost, hlůavně že mohla spláchnou...jdu vypit kafčo a asi pujdem vyvenčit Dášku
1. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky!
Přeji hezkou neděli.Za chvíli mi začíná finále Australian Open,tak musím mít všechno nachystané,at se můžu v klidu dívat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jani 5tt,to je super,přeji at to všechno probíhá v pohodě :dizzy_face: Můj osobní tip je kluk,no uvidíme :slight_smile:

Jinak Maruško Adel taky nechodí,zatím jen kolem nábytku.Je opatrná,má strach se pustit.nosit ji je u nás taky mazec,má Něco k 11 kilům.moje záda dostávají zabrat.Zvlášt ted když lezou další zuby a visí na mě většinu dne.

Chtěla jsem vás poprosit,jestli byste mi některá poslala do IP ten recept na domácí termix,at má ten náš jedlík nějakou změnu...děkuji
1. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
iku ty jsi taková tenistka???, já bych brala trochu teplýčka, ale ne takový jako mají ted v Australii

bohužel termix nemám, ale když ho budete Miku někdo posílat, mužete ho poslat i mě...

Miku díky za tip.... uvidíme uvidíme... jo ta 5 skočila dnes :grinning:
1. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
jani tenis já můžu :slight_smile: navíc se na to teplíčko v austrálii dobře dívá :slight_smile:
Já když dnes mrknu z okna,tak sněží jak o závod :confounded: já nelyžař v tomto počasí nic nevidím :grinning:

malá zrovna zdlábla puding na sváču a chtěla ještě,ona je snad bezedná :grinning:
1. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
nic si z toho nedělej, i já jsem nelyžař.... zima mě mimo bruslení nic neříká.... ted se budu muset oblíct a jít do toho hnusu....
jj, puding máme v lednici, bude odpolko, musím ho vyndat, aby nebyl tak studenej....
já koukám na 1, my z konce světa, nebo jak se to jmenuje....:slight_smile: hned bych jela někam do lesa, už se těším na léto
1. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Marti-+Jani to je jednoduchy uz jsem ho taky delala-uvarit puding normalne osladit a po vychladnuti primichat tucny tvaroh v kelimku :wink: :slight_smile: Je to namka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas se pujde za chvilku spat a snad bude klid-u nas teda nesnezi ale teplo taky neni teda :slight_smile: :slight_smile: Me tenis moc nebavi spis fotbasl a hokej.Ale ze bych na to musela cucet to ne :grinning: :grinning: :grinning: Jen kdyz je nejaka olympiada a nebo mistrovstvi :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Aničko,díky za recept,přes týden to vyzkouším :slight_smile:

jdu na ten tenis,ale stejně budu odbíhat k vaření,dnes máme pangase-mňamka,zapeču ho se sýrem.
1. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
mnam mnam mnam.... tady už voní pečené kuřátko....
1. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
My mame zbytky od vcerejska-prdim na to neco varit-kdyz neni dojedeno :slight_smile: :wink:
1. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
AHojky zdravím všechny i ty v pupíčkách :grinning: :grinning:

já dnes budu asi obědvat s Patričkem u mamky protože se mi nechce nic kutit když Martin není doma a je v práci až do zítra.Uvidíme se až zítra odpoledne.Já mám ranní :wink: Ale jo v práci se mi líbí (tam co jsem ted)tak snad to bude i nadále v pohodě.

Nechcete někdo štěnátko? :frowning2: já mám ještě dvě volný :wink: :grinning:
1. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.