• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-tak jsem doma.Vzala jsem radsi oba kluky na pohotovóst a jetse ze jsem jela-Stepa zapal plic na prave strane a oboustrany zanet dutin-ma to pry uplne ucpane hnisem.Takze odsava,odsavat a smrkat a kaslat az do pobliti :confounded: :confounded: :confounded: Dostal ATB-Kalcid jako Ondra ale ma to jasne silnejsi a vetsi davky.Tak ten nemel ATB asiuz 2roky tak docela dobry.Hlavne ma lezet-uz ho vidim pac by pry mohl dostat zanet mozkovych blan :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ondra to ma na pruduskach tak dostal Spiropen ale jinak je pry dobrej.
8. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj maminy.Tak u nás počasí celkem ujde ale dosti fouká :unamused: Jinak malej od 00:30 až do těd stále jen hysterický řev tak s nim šla babi ted hajat...nebo ho uspat,ale jak slyším z ložnice ten zvuk tak máma vytuhla taky :grinning:
No my měli dnes k O kuře ze včera s rýží a já jsem (za pomoci mého muže)upekla broskvovopudinkovej štrůdl a pak ještě jabkovej.A dva už jsou s papaný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Aničko tak to teda moc veselý nemáš.Chudáci kluci,hlavně aby se z toho dostali.Ještě že nás trápí jen ty hnusný zubyska a pak trochu zarudlej zadek jinak snad nic.Už tak mi to stačí jak je nepříjemnej :angry: :angry: Tak ti přeju at se kluci brzo uzdraví a máte klid a pohodu :wink:

Ahoj těhulko Janičko.Jaký to je si zase tykat s wc? :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Peto-tak ja doufam a porad jen doufam.Uz mi ani kominik nepomohl tak ja proste nevim :slight_smile: :wink: :wink: :confounded: :confounded: :confounded:
8. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
Aničko :cry: :cry: To je mi fakt líto,že i Štěpulka takhle marodí :frowning2:
8. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
No ted sem prijela jedo dr.a povidala ze pry tam nic neslysi-docela se divila.U Ondry to slysela ale u Stepanka proste ne. :confused: :confused: :confused:
Marti-jj docela si to vyzirame.Reknete mi kdy si to podelany stesti sedne i na nas-vsak se nam lepi smula porad na paty.A to jeste anyb toho nebylo malo tak Zdenda nemaji praci a uz pristi tyden jsou doma asi za 75% a pak celej duben-fakt vyborny :unamused: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
Ani,no to je taky výborný :frowning2: Nám se zase dnes pokazilo auto,prostě jsme ho nenastartovali :angry: Loni jsme doplatili leasing,máme fabii kombi,jako sice jí táhne na 6.rok ale,že by se mi zrovna v této době chtěli solit peníze za opravy :confounded: to ani náhodou!!
8. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
O aute ani nemluv-mame Octavii kratkou.Jeste ze je Zdenda automechanik+autoelektrikar.Jinak by jsme byli nahrany.Ale stejne na vsechno potrebujem penize a ty nejsou :confused: :confused: :confused: :confused:
8. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
holky asi hnusný co řeknu,ale ..jasně všechno se sere a budte rádi že máte jeden druhýho.Že manželé a děti vás mají rádi a držíte spolu(to je přece to štěstí),všechno ostatní se dá nějak zvládnout.
Aničko zdravíčko bude taky v pořádku neboj,hold jsou kluci náchylnější k nemocnosti :unamused: ale zase bude dobře uvidíš.

Martin o autě to znám taky a taky vím svoje.To je pořád něco.Díky bohu že ho nemáme na lísing,to by mě asi jeblo.

No a s prací to je taky na prd a myslím si že asi všude. :confounded:
8. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Ja vim Peto-ja si zase tak moc veci neberu a jsem hodne nad veci ale ceho je moc toho je prilis-uz nechciiiiiiiiiiiiii.Vzdyt nam se od toho zari nestalo nic hezkeho a jen se porad neco s......e :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: A prave to zdravi a penize od toho se odviji vsechno.Ja doufam ze az se otepli tak uz bude mnohem lepe :confounded: :confounded: :confounded:
8. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani a Adel, dobrá zpráva :slight_smile: čtyři plyšoví vypelichanci jsou vypáleni :wink: takže pokud je ještě chcete, šup do IP adresu :wink: mamka mi zajde v týdnu na poštu a pošle vám to. Dneska jsem zvládla i koupit bublinkovou obálku :slight_smile:
8. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Ajo-IP :wink: :wink: A dekuji moc.Jen tam jeste napis cenu+postovne.A co backurky koukala jsi?A boticky nic? :confused: :slight_smile: :wink:
8. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
Ani, na botičky jsem ještě nekoukala, pže nebyl čas. Jdu mrknout teď. A bačkůrky jsem hledala, ale vypadá to, že jsem je já nebo Peťa vyhodil :frowning2: na což si vůbec nepamatuju, pže jsem celou dobu žila v představě, že tam jsou někde v botníku zahrabané :unamused:
8. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak jsem, Ani, koukala a fakt vypadají moooooc pěkně :wink: jen teda nevím, jestli nám nebudou na jaro už malé. Zkusím poměřit Klárce nožku a dám ti vědět, ju ? Doma mám jen skládací metr, tak poprosím mamku, ať mi v út, když bude hlídat malou, doveze normál metr. Já si totiž vůbec nepamatuju, kolik malé naměřili nožku, když jsme kupovali nedávno papučky. Jestli 12,5 cm ?? I s tím nadměrkem nebo bez ?? :confused:
8. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Aji-to nevadi ja si nekde nejaky schrastim-teda alespon doufam :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
I tak jsi hodna,skoro jako ja a kdyz na sobe budes makat tak me dozenes a nebo se mi alespon vyrovnas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
No me se taky strasne libi.A maji uplne krasne pevnou podrazku zadnej sid :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Ja jsem je merila ale zadnej nadmerek neznam-proste 13-13,5cm-ale Ty kydz si je vezmes a byli by nahodou Klarce maly tak to jeste uzijes na druhe-ale co ja s nima.Je to skoda :wink: :wink:
8. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
U nas uz se spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkaaaaaaaaaa-oba dva milackove milovany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky

Anulko, to je teda pech :cry: že Štěpa to dotáhl až na zápal plic :cry: teda fakt tě chápu, že jsi už na dně, pořád něco, no a to se Zd.prací to je už vůbec v prdeli :angry: nakonec ještě bude doma s Ondrou on a ty půjdeš do práce co :confused: :pensive:

O autě nemluvte, mě se taky pos.. ve čt :angry: motor jede jen na dva válce, takže zvuk jak traktor, bude se asi muset koupit ten válec nový a není to zrovna málo, zítra jede P.ke kámošovi, aby na to mrkl...

Jinak zítra se dopo neukážu, Petr má noční a ráno bude chrnět

Tak dobrouky všem holky :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Miso-dobrou noc :wink: :slight_smile:
No ale jako vubec na to samo nevypada-ale vytuhnul jak miminko.Taky oba dva vstavali pred 6hod.Ondra jak si vyleze z postylky tak uz smejdi po byte :slight_smile: :wink: :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
No, když jdeme kupovat botičky, tak ta paní Klárce vžycky změří nožičku a řekne nám to i s nadměrkem, což je myslím 0,6cm o který by ta bota měla být větší. Tož poměřím a snad budou. By mě mrzelo, kdyby nebyly, pže jsou fakt pěkné.
8. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tyy jo, koukáte na Výměnu ? Dobrý maso :wink: :confused:
8. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Musím říct, že rodina pana ředitele je mi velmi velmi nesympatická.
8. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Chudák kluk pana ředitele :confounded: si ho doma pěstují jak skleníkovou květinku :frowning2:
8. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky,,tak jsem kukla na vymenu manzelek..no nijake :confounded:
dneska jsem byla u tetky na navsteve mela narozky..jsem se prezrala.
otec uz je treti den ozralej a dela bordel..chjo..chudera mamka :frowning2: :frowning2:
8. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Nám se zas Výměna líbila :slight_smile: celkem zajímavá.
8. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ani to máte veselý :frowning2: tak ať je brzo líp....
Hani co je snooker?
no jak vás tak čtu, tak ještěže jsme auto zrušili, nechybí nám a prachy to fakt žralo furt
Jani ty už jseš 10tt? to teda koukám!!!

jinak už nevím, co jsem chtěla, čekám až se dopeče chleba a půjdu spát....manža čeká se mnou = spí na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas docela sla.Onda uz neutika,asi zvyknul. :wink:
Ja jsem na vymenu nekoukala-chtela jsem na CT1-kousek jsem videla ale pak jsem usnula :slight_smile: :slight_smile:
Aji-jj tak koukni a uvidis-hele v nejhorsim Ti je klido poslu a jak ji nebudou tak je posles zpadky.Ja bych si je nechala ale jsou ruzovy,me by to teda nejak nevadilo ale uz slysim ty kecy.I kdyz kdyby Vam nebyli tak na kazdyho prdim a necham si je asi :wink: :wink: :wink:
9. bře 2009 v 06:30  • Odpověz
ahojky...
tak u nas noc sla asi 4x hore
co vam pro decka dava dr.na kasel??ty sirupy jsou k nicemu
9. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Adel-ja davam klukum Tussin ale hodne nam pomaha cibulova stava s cukrem-to je asi nejlepsi :slight_smile: :wink:
9. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky tak další pracovní den za mnou :wink: a ted mě čeká uklízecí četa doma :wink: ale jo koupila jsem si mop tak to půjde raz dva :grinning:

Aničko doufám že jste na tom už líp a že brzo zase bude dobře. :slight_smile: :wink:

Adel mě napsala dr.na kašel a průdušky ATB a pak sirup na vykašlávání hlenů ambrobene a je fakt dobrej.Ted ho užívá moje mamka. :wink:
9. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ja smazim rizky s br.kasi a jdu vysat at mam klid.Jeste peru a vesim pradlo-no litam dneska jak hadr na holi :confused:
Peti-tak asi jo uz je klukum mnohem lepe :slight_smile: :wink: :wink:
9. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.