• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak ja jsem po obidku..
petan hazel jabka do polevky..toz gurman :angry: :angry: :angry: :angry:
ja mam jit ve stredu na ockovani tak asi prd ale necham si napsat neco jineho
9. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
no tak jsem si myslela jak půjdu přiložit do kotle a ono ejhle ono to zdechlo :angry: tak znova roztopit a a asi po půl hodině to chytlo.No hurá!A budu moct uklízet.Vařit budu až odpoledne protože Martin stejně dorazí až večer tak to budeme mít k večeři.Nejspíš špagety. :wink:
9. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky

tak holky posralo se auto i Petrovi :unamused: včera jel na noční a na silnici mu to chcíplo, takže pro něj jel bratr, odtáhl domů a jel do práce mým, to sice blbne, ale jelo...máme podezření na blbý benzín, páč bral na stejné pumpě do obou a dělají to samé :frowning2: takže teď vyčerpal benzín z mojeho a nalil nový a zkouší to, to je teda maso, bez aut odříznutý od civilizace, kurňa :angry: :angry:

Jinak na výměnu jsem koukala a rodina pana řídícího byla fakt divná, hlavně pan otec, všechno vím, všechno znám, se k té ženě choval jak k žákům :confounded: a klučinu bych teda přetrhla..jak ho ještě v 11letech koupal a dělal s ním přípravu do školy, to je něco....

My botky kupujeme cca o 1cm větší, zimní má už asi 2 měsíce a stále dobrý, mám v záloze ještě jedny, ale asi na ně nedojde :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Miso-tak to je fakt na pytel.Bez auta to je naprd.Znam to a u nas nejezdi ani moc autobusu tak to je vubec super. :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
9. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ani u nás bus ve špičce :grinning: 1x za hodinu a pak ob dvě hodky, vlak sice joo, ale vůbec nejsme zvyklí cestovat takhle, Petr by jel do práce MHD přes hodku, jinak autem za 20min.
No snad to vyřeší, zatím si vždy poradil, tak uvidíme...kdyžtak skásnem o auto mamku :sweat_smile:

My máme segedín ze soboty, tak jsem jen vytřela, když prtě usnulo
9. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
ja jeste asi upecu Humalaje a taky uz na to prdim.Dneska jdu na pedikuru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
No já se chystám na pečení taky, je to zvláštní recept ze 4 vanilk.pudinků, žádná mouka :confused: tak jsme zvědavá když to bude dobrý, hodím recept :wink:
Ani, na péďu, jo :grinning: tak na to bych nemohla!!!Přijde mi to divný, kdyby mi ńěkdo hmatal na tlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme zase samy dvě :cry: Peťa dorazí ve středu. Ale ve čtvrtek už valíme a s mojí mamkou do Zlína. Tam budeme až do neděle a pak zůstanu zase do středy u našich. Takže super :slight_smile:

Do Zlína už se mega těším, pže půjdeme omrknout jejich nové multikino. Ráda bych viděla tu komedošku od Poledňákové Líbáš jako bůh. Tak snad to vyjde.
9. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Segedín fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda, Míšo, já se teď tak dobře natlačila obědem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Klučina pana řídícího byl teda chudák. Pže pan řídící ho skoro nenechal jít samotného ani na záchod :frowning2: a ze školy přímo domů :frowning2: chudák, co z toho dětství bude mít ?
9. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ve středu jdu zkusit nové cvičení, tak jsem zvědavá. Slyšela jsem, že je to celkem náročné a tři dny bolí hlavně břicho :confounded: tak snad přežiju transport do Zlína :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak jsem uklidila a byl tu blbec z poštou a vzbudil malýho :angry: :angry: idiot!!!!No ale mamka si s nim šla znova lehnout tak třeba ještě zabere
jinak si tu ted prohlížím novej Avon a asi budu něco objednávat :grinning:
9. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
hmmm tak zde zase nikdo tak snad abych šla zase něco dělat nebo jak si natáhnu fajfky na pohovku tak je konec :grinning: :grinning: dneska snad jedeme už na poslední injekci k veteřináři.Celej týden tam jezdíme každej den.Jak jsme totiž prodali a odstavili štěnátka tak se Nerince hromadilo mlíko a měla cecinky celý nateklý a vůbec to nevypadalo dobře tak jí dr.dává nějaký injekce aby to bylo v pohodě. :wink:
9. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Miso-me to nevadi a jeste mam rada kadernici jak se mi hrabe ve vlaskach :wink: :wink: :wink:
9. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Aničko já mám taky ráda kadeřnici když mi něco dělá s vlasama ,ale nesmí je spálit a zničit mi totálně celý vlasy aby pak šli chuděrky všechny dolů :cry:
9. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
Peťo, já už mám z Avonu objednané čtyři věci :slight_smile: jsem nevěděla, co si vzít, pže se mi tam půlka věcí líbila :confused:
9. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aji to mě se tam líbí jen dvě věci a každá stojí 1000kč takže musím ještě nějakej ten měsíc počkat.Ale budu objednávat sprcháče a šampony pro Martina :wink:
9. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jé kadeřnici já taky ráda :dizzy_face:

Ajik, já tě zvala na segedín už v sobotu, ale Ty sis asi nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: A Dádovi jak chutnal, snědl 2 knedlíky!!!!!A tto měl před 2 hodinama polívku :confused: :sweat_smile:

Peti, chudák Neri, snad nemá zánět těch cecíčků :frowning2: :frowning2:
9. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Miško právě proto tam jezdíme aby se zánět neudělal.Píchá ji penicilin a snad to bude dobrý.Doufám že je to dnes poslední injekce nebo se fakt nedoplatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale co bych pro ni neudělala.Je to další člen rodiny. :wink:
9. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Míšo, já jsem hlava děravá....samože jsem si všimla a pak jsem blbec zapomněla reagovat :slight_smile: :sweat_smile: ty se mě chceš určo zbavit, že :confounded: :grinning: ? Brrr, až jsem se otřepala, jak vidím to zelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Peťko a co se ti tam líbí ? Si teď nějak nevybavuju, co tam bylo za takovou cenu. Parfém ? Kabelka ? Krém ?
9. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
Miško já si klidně za Aju ten segedín dám :wink: mám ho ráda a tak asi 6knedlíků bych prosila :grinning:
9. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
je tam parfém ten absynth a pak ještě jeden parfém a to U by Ungaro :wink: kabelky se mi z avonu teda nějak nelíbí spíš ta bižuterie ale to musí bejt bez naušnic protože musím mít v uších jen zlato :wink:
9. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo, tak přesně ten se mi taky líbil "Absynthe" Akorát teda ta cena :rolling_eyes: v Tescu teď měli jeho předváděčku. Ale nezkoušela jsem. Jen tu vůni ze stránky katalogu. A voní pěkně :dizzy_face:

Mi se tam kabelky taky nelíbí. Ale tentokrát je na poslední straně jedna, co mi padla do oka. Akorát teda ji dávají jen k nějakému krému za 650,-
9. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
no mě se moc líbí ty parfémy,jinak líčidla to jako nemá smysl utrácet prachy páč těch tu mám dva plný kufříky a používám je minimálně. :wink: No a pak akorát teda pánský sprcháče a šampony a tot vše.Nějak mi už to všechno příjde všední takový moc přeplácaný a hlavně je toho hodně.Takkže já jsem prostě vždycky u té klasiky.Jednou za čas objednám sprcháč,gel na holení a šampon a tím to pro mě hasne. :grinning:
9. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak mi se tam líbí hlavně ta malovátka, páč ty já ráda :slight_smile: a sem tam si nějaký kousek objednám. Teď třeba práškové stíny. Měli tam hezké barvičky, tak uvidíme, jaké budou. Parfémky jsem kdysi brala a teď už dlouho ne. Nakupila se mi jich doma hromada z narozenin a Vánoc. No a sprcháče a šampóny taky raz za čas vezmu. Teď objednávám po stašně dlouhé době. Vlastně naposledy jsem z Avonu něco brala ještě když jsem chodila do práce.
9. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
tak jsem doma z venku a pekne tam fouka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zacalo prset a padat kroupy..
tak ja taky delam avon..pac tady nikdo nebyl a kamosky me premluv.jo a ja mam ten parfem voni krasne :grinning:
9. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás už opět prší...chjo..... :frowning2: Naštěstí jsme stihli jít aspon na chvíli ven ale i tak tam fouká :unamused:

Nám dnes auto odvezli do servisu,tak čekáme co z toho bude,můj jel dnes do práce busem,si ani nepamatuju kdy jel takto naposled :sweat_smile: :grinning:

Míšo ten recept znám,místo mouky pudink,jen jsem na ni neměla zatím odvahu,tak jsem zvědavá co na ni řekneš :grinning: Bych ji pak zkusila.
Jinak z Avonu taky objednávám,jsem Avonlady :grinning: ale nic velkého,jen pro dvě,tři kámošky :slight_smile:
9. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Svagrova je taky Avonlady-ale me teda Avon moc nebere,spis vubec.Ja vlastne nemam ani vyhranenou znacku,proste se mi neco libi,voni mi to tak si to koupim a je to :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Uz jsem doma z pedikury a asi o kilo lehci :grinning: :grinning: :grinning:
U nas se taky kroupovalo :slight_smile: :confused: :confused: :confused:
9. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Jeee, Adel, Mikul, vy jste Avonlady ? To je super. To musí být celkem příjemná brigádka :wink: to by mě taky bavilo. Ale myslím, že u nás jich je asi víc než dost. Leda bych se zkusila poptat po kámoškách a třeba se taky zapojit :slight_smile:

Takže, Adel, říkáš, že fakt pěkně voní ? Hmmm, líbil by se mi. Jdu zjistit, kdy je Den Matek :slight_smile:
9. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.