• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Holky,za chvilku se mi prijede podivat pani na kocarek-hluboky po klukach.Tak drzte palecky aby si ho vzala :slight_smile: :wink: :wink:
9. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
tak já jsem taky Avonlady ale že by to byl nějakej zázrak se říct nedá.SPíš to dělám pro sebe že mám přístup ke kosmetice. :wink:
Adel závidím že máš ten parfémek.Já na něj bohužel nemám.Pro mě je to dost peněz a jen tak prostě je dát nechci.Radši poplatím něco jinýho nebo koupím něco domů.Však se svět nězboří protože bude zase třeba jinej parfém. :wink:
9. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyyyy-kocarek je ve svete :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
9. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
jakej kočárek? :confused: :confused:
9. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
No preci po Klukach jsem ho prodala :wink: :wink: :wink: A jsem tolik raaaaaaada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
tak ja jsem byla v tescu na nakup a plenky a taky jsem v planeu musela koupit novou konvici pac me vybuchla :sweat_smile:
petan spinka a ja mam konecne klid :grinning:
ja avon muzu mam ho uz spoustu let ale avon lady delam tak mesic..a delam to spis jen pro sebe a kamosky a davam jim to za tu mensi cenu nedelam to pro penize :grinning:
ani..tak to je dobre za jsi prodala a jaky a zac??
9. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojky holky,

tak na vas obcas juknu z mobilku,

Anicko, ...to je mi moc se Stepankem lito, ...ale je divny, ze jeden dr rekne zapal plic a druhej nic neslysi?? :confused: ...ale nejdulezitejsi je, aby byli oba kluci brzo fit. ....a jak vidim v tech vsech negativnich zpravickach aspon jedna pozitivni ...huraaaa, ze se ti povedl prodat kocarek. :wink: :wink:

Misulko, teda ty auta. ...to je takovej zrout penez. :frowning2: ..jinak nam taky blblo auto ..i kdyz bylo novy ..nechtelo se rozjizdet, kdyz byl studenej motor. ..tak jsme s tim sli do servisu, dokud to mame v zaruce a tam nam rekli, ze zavadu na aute nevidej a ze je to spatnym benzinem. :rolling_eyes: ...nakupovali jsme benzin u nas v tescu v letnanech. ..takze jsme prestali a kupujem hlavne u benziny na novovysocansky, kde maj prijatelny ceny ...a je fakt, ze od ty doby je to ok. ..tuk, tuk. :wink: ...ale to by fakt clovek neveril, ze to muze bejt benzinem....?? :fearful: :confounded:

Marusko, snooker je takovej specialni kulecnik, hraje se na velkym stole, ..o hodne vetsi nez klasickej ...a jsou tam i jinak koule. ...hodne cervenejch a 6 barevnejch a musi se stridat cervena s barevnou. ..cervena koule je za bod a barevne od dvou bodu do sedmi, kdy cerna koule ma sedm, tak se snazej cervenou kombinovat nejcasteji s ni ..a kdo ma vic bodu, tak vyhrava. :wink:

co se tyce Avonu, tak od nej jsem si snad nic neporidila. :confused: ...ale dcera moji kolegyne z prace dela pro konkurenci ..pro oriflame, tak od tama jsem si parkrat taky neco koupila, ...ale spis radeji jen listuju katalogem a neco si nakonec koupim v klasickym obchode. :sweat_smile: :wink:
9. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Takovy ten cervenomodry jak jsem ho mela v albu-trojkombinace.Jenom za 500kc ale zaplatpanbuh za ne a hlavne ze je pryc.
9. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
tak sel radek uspavat risu
jinak jsme byli dneska celej den s risou u nasich a zitra budem zas. ...tak snad mu tim cestovanim neublizuu??? :confused: :confused: :zipper_mouth: :pensive: ..ale jedem autem a fakt rychle z domu do auta a zase zpet. ...ale myslim, ze je to lepsi, nez bejt zavrenej tady
jinak jestli nasi ve stredu odjedou na chalupu, tak bychom se tam asi do nedele nakyblovali. :sweat_smile: :sunglasses:

Ani, urcite je to lepsi, nez aby zabiral misto, kdyz uz ho nepotrebujete :wink: ...a mate to i s odvozem, ze jste s nim nikam nemuseli cestovat. :sunglasses: ..tak my kocarek budem prodavat az za dyl. ...zatim si pockame, jestli preci jen treba za 10 let nebudem chtit dalsi dite. ...no to pak uz budem mit za tech deset let pekne prehistorickej model. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Juk :slight_smile:

Tak babky péro a papír :grinning: pudinková bábovka je super!!!!!!!!!Nic jednoduššího neznám!!!!!!!!!!!!
2 dcl cukru utřete se 4 vejci a 2dcl oleje, 4 vanilkové pudinky smícháte s jedním práškem do pečiva(prdopem :grinning: :grinning: ) a pak jen smícháte dohromady a vylejete do vymazné formy.Nelekejte se, je to dost řídký a nenechejte se zblbnout množstvím!!je toho celkem málo a dala jsme to do malýho srn.hřbetu a už to téměř vytékalo, dost to nabyde!!!!Je to neskutečně jemné, voňavé, žluťoučké :dizzy_face: fakt dobrý..jo a 180st.30min. :wink: :wink:

Ani, Ty se máš, taky potřebuju prodat kočár, teda oba, jak sporťák, tak golfky :frowning2: a nikdo se nehlásí, mám vyhlédlé nové super golfky :dizzy_face: :dizzy_face:

Já na Avonu taky neujíždím, já na žádné značce, stíny kupuju dle barev, linky taky a voňavku Pumu :wink: a krém úplně obyč.mastný krém bez parfemace, bych se jinak osypala, já na tohle moc nejsem...
9. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Miso, no ja mam taky peknej citlivej cumak. ..takze ja na ksich davam jen la-roche :zipper_mouth: ...vcetne teda make-upu, kdyz uz ho teda nekdy jednou za uherak na sebe naplacnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...jinak pisu a doufam, ze tohle mi bude chutit vic nez livance. ...vypada to mnamozne, ...takze az budu u nasich, tak se do toho pustim. ..teda taky az na to nakoupim propriety. ..ted se ale s risou do obchodu nedostanu. ...tak snad o vikendu? :confused: :wink:
..a jaky golfky se ti libej? ..hod odkaz.
..jo a az radek uspi, tak ti dam odkaz na ty tele ...jeden dil je teda nekolik odkazu, a az to vsechno stahnes, tak to das jen rozbalit. ..teda alespon tak mi to radek rikal :wink:
9. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
jinak formu jen vymazes, nevysypavas? :confused: :wink:
9. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hani, neboj, lívance oproti tomu byly fakt ee, tohle je fakt jak bábovka, ale nikdo nepozná, že je to z pudinku!!!!

Hele ty auta, to je něco, je nějaký nemocný období asi...a ty benziny..slyšela jsem to už mnohokrát, že si lidi stěžujou, že maji buď benzin něčím "naředěný" nebo jak proplachují trubky, tak tam zůstane voda, či co a pak je problém, ale u nás to asi benzinem nebylo, P.ho vysál a dal z jiné benziny a stále to dělá, už se domluvil a ve stř.jde do servisu...

Odkaz hodím za minutku
9. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chipolino-golfove-hole-TRINI

vymazala jsem a i vysypala hrubou moukou, jinou jsem nenašla :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
miso..pak pisni jake to bylo..ta babovka :grinning:
9. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak at to moc nestoji a mas auti spraveny. :wink: ..bejt mimo prahu bez auta ..to ses fakt odriznuta od sveta. :rolling_eyes:

no ja taky vysypavam babovku obvykle hrubou moukou. ..ale neco sem jen vymazavala, ale uz si nepamatuju kdy a co. ..tak sem se radeji zeptala. :slight_smile: ..nerada bych to pak vydlabavala lzici. :grinning: :grinning:

ty ses uchyl zelena a trikolka. ..na co ty nenarazis. ...to ses musela na prvni pohled do tech golfek zamilovat, co?? :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky, jestli sledujete Vodáky, tak jsou právě u nás na nádraží :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Adel, vždyť píšu, že je dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani jsem úchyl, no :sweat_smile: ale oni jsou tak krásný :sweat_smile: :sweat_smile: zamilovala, to máš pravdu... :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdo do sprchy, za chvíli musím vzbudit Petra a doufám, že zase nebude akce odtah, jeho mu totiž dnes nastratovalo, tak s ním zase jede :angry: a to mu nabízel auto táta, kterej má dofču a nechce :angry: pako jedno :grinning:
9. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Je Aji, nekoukám, jsem tu :grinning: ale Anuš bude určo vědět, ta sleduje :sunglasses: :wink:
9. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
je miso ja jsem si nevsimla :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Holky ja koukam- :slight_smile: :wink: ted jsou v Tatrach :slight_smile:
Miso-tak ale ja jsem to namrskala asi na 20 inzerci tak to by bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Buchtu vyzkousim :wink:
9. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Golfky vypadají dobře :wink: taky se mi líbí.
9. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ani, a jak byli na tom vlakáči, ze kterého vyráželi do Tater, tak to bylo naše nádraží :slight_smile: jsem čuměla :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Miso, tak at auticko nestavkuje. ....a P.dojede v poho do prace. :sunglasses:
:grinning: :grinning: ..jak jsem ty golfky videla, tak mi to bylo hned jasny, ktera bije. :grinning: :wink: :sunglasses:

Ajo, taky nekoukam.
9. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
9. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hani, ty se budeš zítra povinně dívat Na Ordinaci :slight_smile: stejně vám Morávková uteče :wink: tak trénuj :grinning:
9. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak ja se loucim a valim spinkat jsem hotova :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dobrou
9. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chicco-Multiway-Complete-09

tak ja mam tyhle se zimnim fusakem ale zluto-cerno-sedy :grinning: pa
9. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano-noc u nas brutus.A mame konecne dvojku dole :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahojky berušky , právě jsem dorazila z kontroly do práce... tak se hlásím, že je vše v pořádku, odpovídáme velikostně týdnům, jak máme.... máme 2.23 cm.... (což je 9+1tt...jsme 9+2tt), takže pohoda....
to je co se týká mimíse...
maminka je na tom huř.... nevolnosti se zhoršily, několikrát denně navštívím wecko na pokec...nevolnosti se mi střídají s bolestmi hlavy, takže si to fáááákt užívám..... ještě mám zvýšený jaterní testy, tak snad to nebude miminku nijak vadit...

Příští kontrola je 7.4. 09, mezitím se mám stavit ještě jednou na odběry na ty jaterní testy a objednat se na biochemický screening....

mám fotečku, jak budu mít chvilku, tak vložím, ale vzhledem k tomu že je mi pořád tak zle, tak doma moc PC nezapínám a po příchodu z práce zapluju do postele a snažím se zabavit Janičku a hrát si s ní....

Moc Vás zdravím a myslím na Vás...
10. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.