• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-tak alespon ze mimis ja v pohode a dari se mu :wink: Vydrz a bude taky lepe uvidis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Miso-babovka je upecena a docela me teda prekvapilo jak vybehla-pres celou babovkovou formu-no hold tam je pudink i prdopec-je to znat :grinning: :grinning: Cekam az prijde tatka na svacu tak mu udelam ke kaficku :wink: :wink:
10. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj ženské :grinning:

Jani vidím,že miminku se daří :dizzy_face: :dizzy_face: to je super!!!No ty nevolnosti jsou na prd,snad brzy přejdou!!! :confused:
U nás noc pohoda,včera jsem zahlídla třetí stoličku,tak už se nám to pomalu rýsuje :grinning:
Právě tady hrají Teletubies :sweat_smile: ale jelikož chci jít něco upéct,tak to musím vydržet :grinning: Mám dnes návštěvu,tak at ji trochu uhostím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak o autě stále nic nevíme,snad dnes,včera nám nic neřekli :unamused:
Vidím,že řešíte golfky,já se musím taky začít pomalu po něčem poohlížet.
10. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Jo a jen tak letmo jsem záhlídla téma Prosinec 2009 :confused: :confused: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky holky u nas noc celkem dobra jen 3x hore

janicko..soucitim stebou..ja kdyz jsem jela do prace tak jsem po ceste aj 3x zvrCELA DO SACKU NEBO JSEM SI MUSELA ZASTAVOVAT..JESTE ZE JSEM JEZDILA AUTEM PAC JINAK BYCH TO NEDALA..sakra me to preskocilo uz to nemazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím! U nás už konečně vykukuje sluníčko, tak jak se holky vyspí, valíme na procházku :wink: Trošku jsem vás dočetla, ale dlouho jsem tu nebyla, tak všechno nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, bábovka vypadá dobře, hned si opisuju a jak bude čas, tak vyzkouším, díky! :wink:

Ani, přeju ať jsou kluci brzo zdraví :wink: :wink: :wink:

Ajo, tak na veletrh taky vyrazíme, naplánovali jsme si celý víkend u našich. Kdyžtak písni, kdy to máte v plánu vy, abysme se potkali, nám by se to hodilo v sobotu i v neděli, ale spíš odpoledne :wink:

Jani už se těším na fotečku! Super, že je mimi v pořádku, tak ať je líp i tobě, neuvažuješ o neschopence? Aspoň než ti bude líp? :wink:
10. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak ja jsem po O,jdu si udelat oblicej a musim na postu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj bzun :grinning:
10. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Babovku muzu doporucit je to fakt rachlovka a moooooc dobra :slight_smile: :wink:
Dneska mi prisel ten dudlik vypada dobre-hned jsem s nim vyfotila Stepanka,Ondrasek ho nevezme do pusinky :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Adel :wink:

Ani, jak to, Ondrášek nedudlá? Nebo se mu jenom tenhle dudlík nelíbí?Tak ještě se s ním vyfoť ty a šup do alba :grinning:

Tak já mám umytý nádobí a uklizenou kuchyň a jdu přesazovat kvítka, už jsou chudáci, nepřesazovala jsem tak 2 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad holky ještě tak hoďku vydrží spinkat :wink:
10. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky kočky

Jani, také na tebe myslíme, moc Tě obdivuju, musí to být peklo, malá Janina, práce a do toho ty nevolnosti..nic pro mě :pensive: jsi statečná!!!!
Super, že je mimís v pohodě a už je to teda kusanec, celé 2cm :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, ty jsi nevěřila co???Já taky ne, když jsem měla tak málo těstíčka v míse a pak jsem valila zraky, jak to vyběhlo, jsem Danovi přes sklo trouby ukazovala, co je to hrnečku vař :grinning: :grinning: :grinning: Zdenda si pošmákne, u nás už by byla snědená, kdybych petra nekrotila :grinning: :grinning:

Kristi, co holky, už jsou ok????

Marti, vy jedete s těma zubama :sunglasses: my stále jen 6, ale asi se zase něco tlačí, slintá, dudá, bolí ho pusina :confounded:
10. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak když už je konečně hezky a dokonce sem tam vykoukne slunko, tak stejně musíme dřepět doma, pže nám měnili vodoměry :confounded: tož pošlu ven odpo mamku s Klárkou. Já valím konečně zase cvičit :slight_smile: už jsem měla ze sebe zase deprese, že prd dělám :unamused:
10. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani, super, že je mimísek ok a roste a roste :dizzy_face: snad tě ty nevolnosti brzy přejdou. Mně špatně na začátku nebylo, tak si nějak nedovedu představit mít hlavu pořád v záchodě :frowning2: :confounded: tož třeba po 12tt už budeš mít klid. Musí to být pořádný zápřah...těhu, práce, Janička..
10. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Bábovka dle popisu vypadá fakt dobře. Tak ji asi u tchýně taky vyzkoušíme :wink: doufám, že si tam neudělám špatné oko :grinning: :confused:
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Krusti-nevyfotim pac to bude premiera az pujdem na ples :wink: :wink: To me uvidite v cele me krase :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-jj docela jsem koukala teda.Az jsem si v jednu chvili myslela za mu forma stacit nebude ani :grinning: :grinning: :grinning:
Jonak Ondra dumla ale tenhle je silikonovy a púlacaty a on ma latex a kulaty :slight_smile: :wink:
10. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kris, to je fajn, že taky pojedete :slight_smile: takže se tam můžeme setkat :slight_smile: budete i s holkama ? Určo to plánujeme na sobotu a podle domluvy s vámi bysme se teda přizpůsobili. Jako první jedeme s Peťovým prstýnkem do zlatnictví a pak jsme chtěli na ten veletrh a pak někam do shopů. Ale pokud vám vyhovuje více odpo, tak to můžeme obrátit a půjdeme ze zlatnictví třebas do Vaňkovky. V kolik byste to asi viděli ?
10. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ani, dneska malé přeměřím nožičku a dám ti vědět, jak s těmi botičkami.
10. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
U nás si ty zubáky dělají, co chtějí :unamused: už delší dobu vidím špičku jedné dolní stoličku a teď se k tomu přidal ještě vrchní špičák :confused: ty mají snad růst jako poslední ? :confused: bobek malý to nese statečně a ze spánku jen kníká a vrtí se. Přes den furt ruka v puse.
10. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Aji-jassny v pohode :slight_smile: BUd a nebo :slight_smile: :grinning:
No jsem na ty zubany zvedava dneska to byla hrozna noc teda :frowning2:
10. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
No jo, ty zubinky jsou fajt děs.
10. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak a už jsme vzhůru, takže kytek jsem stihla jenom půlku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně je na balkóně ještě zima, i když svítí sluníčko.

Míšo jj, holky už jsou zdravý, jen ještě občas odsajem nosíky, ale to už je pohoda :slight_smile:

Aji tak my jsme tvrdly doma včera, protože nám měnili měřiče na topení :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli přijet v 10, přijeli ve 12 a u nás v bytě končili v 6 večer, takže super, celej den zabitej :angry: Tak veletrh teda platí tu sobotu odpoledne, samo pojedem i s holkama, vy budete bez Klárky? Jinak si klidně řekněte, jak se vám to bude hodit časově, my se přizpůsobíme, holky stejně chodí spat pokaždý jinak :wink:

Ani tak ty nás budeš napínat do polední chvíle, jó? A kdy ten maškarák máte? :wink:

Nám taky rostou stoličky, všechny 4 (teda všech 8 :grinning:) naráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak papa, jdem se vyvětrat, je tam krásně :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky krásně, jo :confused: tady je sice 10st, slunko občas koukne, ale tááák moc fouká a studeně, my byli venku dopo jen chvilku!!!!

Ani to má 21.3. :wink: už se dočkáte :grinning:
10. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
My Klárku nebereme, pže vyjíždíme dost brzy, ať jsme ve zlatnictví mezi osmou a devátou, pak chceme polítat obchody a ten veletrh, takže jsme usoudili, že toho bude dost na nás, natož pro malou. U babičky ji bude lépe :wink: vezeme ji tam v pátek a v neděli si pro ni zase pojedeme. Ještě jsme uvažovali, že toho asi zneužijeme a zajdeme buď v Brně nebo v Ov do kina. Uvidíme dle času a nálady.

V kolik obědváte ? Že bysme se tam sešli po obědě ? Nebo kdyby jsi znala v Brně nějakou kavárnu s dětským koutkem, tak se klidně můžeme sejít na kafčo a pokec tam.
10. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Misa jakeho ma pamatovaka-jasny 21.3.to vypukne :wink: Uz se tesim :grinning: :grinning: :grinning:
U nas taky sviti slunko ale asi mezitim prsi-ani jsem dnes venku nebyla a jen tak nepujdu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
Já zrovna koukám na netu na Ano, šéfe! a teda drsný :slight_smile: myslím, že to zařadím do svých oblíbených pořadů :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky, nekoukaly jste na to některé ve čtvrtek ? Ten jim teda dává sodu :confounded: a teď ve čtvrtek tam bude restaurace od M.Horáka, toho z OV, co byl ve VV.
10. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak i u nás už zase pro změnu chčije :confounded: :angry: se z toho počasí fakt po.... :angry: takže Klárka holt bude sedět doma i odpo. Chjo...doufám, že aspoň v tom Zlíně počasí vyjde.
10. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak ja jsem byla venku a pekne jsem zmokla :angry:
chvilku prsi chvilku je pekne :confounded:
10. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Ja jsem se ted vratila z mesta a koupila jsem si posledni doplnek na maskarni-backurky,jsou presny :wink: :slight_smile: Jeste jsem tam objevila paruku pro Zdendu tak priste pujde se mnou a vyzkousi si ji :wink: To bude mut radost jak ho znam :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Jo a jeste jsem si v Quelle koupila plataky Khaki katata k te suprove bundicce od Neckermanna :grinning: Maji tam 50% slevy a ze 499kc byli na 100kc tak parada-jsem rada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Tak ja uz mam vykoupano a cekame na Zdendu az dorazi z prace.Pak se kluci najedi a alespon Ondras pujde hajat-ja musim zehlit :slight_smile: Ondra ma ve skrini posledni ciste body :confused: :rolling_eyes: :confounded: To se mi snad jeste nestalo :rolling_eyes: :angry: :angry:
10. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Jo a Miso-z babovky zbyli dvas kousky-Steap se cpal jak prorvanej :grinning: :grinning: :grinning: Uz jsem si nakoupila pudinky do zasoby :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.