• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak uz neni ani kousek,prisel Zdenda a dojedl zbytek.Do toho prisel Stepa a povida mi-kde je babovka?Tak at pry upecu jinou-ted :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
Ani, pamatuju, pže má Petr ten sraz :wink:
Hm, koukám, že teda bábovka má mega úspěch Dáda si taky pro ní furt chodil :grinning: ještě má na zítra a zítra si zkusím Himalaje, hele holky vy mě tu ještě naučíte péct :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..no když jsme u toho, do Himalají se dává pudink taky v práškové formě, že???

Tak já jdu za chvíli cvičit, moc se mi nechce, leje tam..kluci oba chrní :grinning: P.byl hotovej, spal ráno jen od půl 7 do půl 9, vstával s náma a v práci chrupčil hoďku, tak to dohání

Aji, co je to za pořád ano, šéfe?? :confused:
10. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky.Tak já se dnes připojuju do klubu.Rozbylo se nám auto a zrovna mě když jsem jela dnes do práce :frowning2: je to celý na hovno.Mám z toho depku jako prase. :frowning2: :unamused: :frowning2:
10. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Míšo, do té pudinkové bábovky patří jaký cukr ?

Ano, šéfe! je pořad o restauracích, které mají problém, že jim tam nechodí moc lidí. A tak tam přijde šéfkuchař (si teď nevzpomenu, jak se jmenuje) a během týdne se jim tam snaží to dát nějak dokupy a poradit. Pak je na majiteli, co si z toho vezme. Ten v tom prvním díle byl pěkný magor, měl fungující diskotéku a nefungující restauraci a přestože zaměstnanci by si nakonec nechali poradit a byli šikovní a on na to kašlal. Že tam prostě nemůže furt být a nemá na to čas. Takže na konci na tom byla ta restauračka stejně jako na začátku a navíc jí ten majitel dal do prodeje.
10. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
No ne že by to tu ožilo? :confused: :grinning:
10. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Cvíčo bylo super, akorát mě teda vždycky dojme cvičitelka, když po deseti minutách prohlásí "tak to bylo jen na rozjezd" a já jsem už dávno ko :grinning: :confounded:

Teď o víkendu mjí prezentační akci všech nových cvičení u nás na výstavišti a zadara, tak jsem naštvaná, pže jsme ve Zlíně. Sakra.
10. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Do Himalájí patří taky pudink v práškové formě.
10. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
Je, Peťo, co ty tu sama samotinká ?

Tak tobě se taky porouchalo auto ? No toto :rolling_eyes: že by nějaká řetězová reakce ? Běda běda, jestli to dojde i do Ov :angry:
10. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
No, jdu postavit ještě na polívku a ohřát si véču.
10. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
jsme si dala ohřát striptérky k večeři :wink:

jj jsem sama samotinká samička :sweat_smile: :frowning2: :slight_smile:

nevím zda řetězová reakce ale mám z toho depku páč vúbec nevím jak to ted budeme dělat když já chodím do práce a i Martin a je tu jen jedno auto v provozu :unamused:
10. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
hmmm a zase sama :frowning2:
10. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
jinak teda nevím kdo je autorem bábovky ale pošlete mi recept do IP děkuju zkusila bych jí taky :wink:
10. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
no tak jako dneska to je fakt supr mám tu celou diskusi jen pro sebe :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme dnes byli zase celej den u nasich a ja jsem si u nich vyprala jednu pracku, protoze nevim, kdy bych to zvladla doma, kdyz jsme celej den pryc? ...zitra jdem na 11 k dr. ..tak tu snad risa dopol nejak vydrzi, aniz by chtel behat po byte? ..zkusim ho nejak zabavit a kdyz ne, tak nastupujou plysaci z teleblbies. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...radek uspava. ..

Peti, receptik je na strane 72, Misa ve 20:10 :wink:
jinak jak vidim, tak to auto tu kleka uplne vsem...?? :fearful: :frowning2: ...tak at to nestoji moc penizku??

Miso, uz jsem se tu nedostala, tak teda az prijde radek ted, tak ti snad ten odakz konecne poslu. :wink:

Ajo, VKV :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...moravkovou tam jeste nemate, tak co bych prepinala. :grinning: ..a i tak asi ani neprejdu. :sweat_smile: :sunglasses:
10. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
jo a holky, muze mi nekdo poslat receptik na ty himalaje?? ..jsem to nejak nekdy prehlidla. :frowning2:
10. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Hani no nevím ale jestli je motor v háji tak počítám tak min.10tis to stát bude a kde na to vezmem teda fakt nevím :frowning2: :unamused:

jo a až nám daj do Ordinace Morávkovou tak u nás asi poběží sport protože jako na Morávkovou se odmítám koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
jj chci taky recept na himalaje :grinning:
janicku, gratuluju k dvoucentimetrovymu mimiskovi v brisku :dizzy_face: ...super, ze je vse ok. ..a tebe to snad brzo s navstevou wc prejde. :wink: ...jinak uz si tak tipujes, co budete mit? ..kluka nebo holku?? ...ja jsem se s nama nikdy nestrefila, tak ti tipuju holku ...takze byste mohli mit kluka. :wink: :grinning:
Peti, ..tak u nas je moravkova dobra. ..taky jsem si nikdy nedovedla predstavit, ze by umela nejak hezky hrat, ale jak ji obarvily na tmavo, tak ji to jako mrse sekne. ..a je presvedciva. :wink:
..to ja jsem se nemohla koukat na ordinaci protoze jako HEREC :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi nesedne Rychly. ...po rychly prachy a ja nevim co mel za porady jeste bych mu neverila ani nos mezi ocima, natoz ze by to byl doktor. ...takze to fakt ordinace ne-e ..a to ani nevim, jestli ho tam jeste mate..? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hani právě protože tam hraje mrchu.Já ji měla tak ráda a oni z ní uděůají takovou potvoru a tím se mi zhnusila :frowning2: :frowning2: a hlavně VKV mi příjdou dost trapný nevím no.Ta ordinace mi příjde taková víc ze života :wink: ale víš jak všechno to jsou oblbovačky :grinning:
10. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Peti, tak to ja zase nemela rada moravkovou predtim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mi neprisla ani jako herecka, ale takhle mi sedi a i ji to vic slusi nez blondyne :wink: ..no tak ja myslim, ze trapny jsou vsechny serialy ktery maj vic jak 20 dilu. ...to ze na to koukam uz je proste setrvacnost. :grinning: :grinning: ..i kdyz ...koukat ....mrkam na to vetsinou jednim okem. ...no ono u tehle serialu stejne o nic neprijdes, kdyz nevidis par dilu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
10. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hani asi tak jak píšeš,o tom to je :grinning:

kdy se ukážete? :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peti, ...no myslim, ze uz to nebude dlouho trvat. ..jen co bude trochu hezky ...a risa bude zdravej. :wink:
10. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ještě není chuděra v pohodě? :confused: ch jo.S těma dětma to je hrůza když je něco trápí :confounded: u nás se bojuje se zubama ale to je hrozný.Když rostly ty úplně první tak to celkem ještě šlo ale ted to je hrůza!!!!!!!!!!!!!!na Bohnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :angry: :confounded:

jj tak se těším až tu budete musíme se sejít.Já teda pěšo páč nemám auto :confounded:
10. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
no tak ženský jako tohle to.kde jste?VKV i Ordinace skončila tak jako kde se flákáte.Je mi to jasný já zmizím spát a tady se zase bude kecat jako o život :angry: :grinning:
10. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak jo dobře at je po vašem.DObrou a klidnou noc!!!!! :dizzy_face: :angry: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Peti, ..bere ted ATB ...do zitrka. ..a to jdem na kontrolu a to co si pamatuju by nemela byt zadna namaha tyden. ..takze to urcite nikam nepojedem. ...no a pak budu zase muset dohnat plavani ....takze uvidime, kdy vyrazime.
tak zoubky nam taky rostou. ...prave kdyz jsem minulej tyden sla k dr. s kaslem, tak se mu podivala do pusy a ani nekoukla ze zacatku na krk, na kterej chtela a rikala ...boze muj, to sou bambule, oni se mu klubou vsechny stolicky najednou. :sweat_smile:
...ale myslim, ze uz za chvili od zubu bude pokoj...tak snad se to da vydrzet. :wink:
Peti, dobrou :pensive:
10. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
jsem si procitala tohle album: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=231928&vReferer=
...tak jen drzet palce, aby to po tech siiiilenejch utrapach :confounded: ...holcine vyslo. :wink: :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky..
haniku tohle jsem si cetla uz davno ja vzdy u takovych alb brecim :frowning2:
rano jedem k dr.ale pichanec asi nebude pac mame porad kasel :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kukuč, jogínka je tu, ale jen nakukuju a vypínám :sunglasses:

Hani, díky za odkazy, hodná holka :dizzy_face: a dík, že nemusím psát znova pudinko bábovku :grinning:

peti, ahojky, no potěš koště s autem :confounded: my ho dali dnes do servisu, tak uvidíme, co z toho vyleze a za kolik...

Aji, aha, tak to může být zajímavý pořad!!!!Cukr krystal, normálka co dáváš do kafe :grinning:

Tady máte ty himaláje :grinning: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36379
10. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.