• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Adel, nam myslim dobana s kaslem, kterej nebyl na pruduskach ...a byl bez teplot daly? :confused: :wink:
...no ja jsem se rozbrecela u toho, kde prisla u manzela a i o miminko v brisku pri nehode. :cry: ...jak mam mimco tak jsem jeste vic citliva, nez jsem byla a to uz mi prislo, ze vic nejde. :sweat_smile: :pensive:
10. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
No to je něco neuvěřitelnýho, jsem to hltala písmeno po písmenu a netušila, jak zle ještě bude..hrozný příběh, tohle je opravdu šílený!!!!Snad se jim to pro Boha podaří, už jen kvůli tomu, co vše holka podstoupila :pensive:
10. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Miso, takze kostkovej??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..diky za himalaje. ...jinak kdyby si se v tom mym navodu nekde ztratila, tak dej info a ja se pozeptam radka. :wink:
..s autikem drzim palecky, aby to bylo co nejlevnejsi a co nejvic ucinny. :wink: :slight_smile:
jasně jsem to přesně věděla jen zmizím už drbou :angry: :angry: :angry: i vy jedny.Ještě jsem na chvilku mrkla na vás :wink: :sweat_smile:

Adel nás naočkovala ikdyž jsme měli kašel a rýmu.Ale neměl to na průduškách a byl bez teplot takže pohoda.

A ted už teda ale fakt jdu.Spánek mě volá :dizzy_face: papa
Hani, jo kostkovej :grinning: :grinning: když z kostek uděláš 2dcl, tak si dam dej klíďo co chceš :grinning: :grinning:

Peti, dobrou

Já také vypínám, pápá hezké sny
10. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: to by ses divila, co ja vsechno dokazu :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrou :pensive:
10. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
joooo??tak teplotu nema a na pruduskach taky ne..tak to mozna klapne zitra
10. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
tak ja valim do postele pa pa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Adel, jojo. ..to by vas mohla naockovat. :wink: ..takhle by pomalu nemohli naockovat nikoho. ...ono hlavne nesmi bejt mimco nemocny, protoze bojuje uz tak telicko s nemoci, ale kasel berou nastesti jeste v poho. ...pokud nijak nezatezuje telicko. :sunglasses: ..jen je protivnej. :rolling_eyes:
10. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
dobrou :pensive:

no ja dam jeste sprchu a taky povalim.
10. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
Teda vy jste toho nadrbaly :slight_smile:

Tak naše dr. neočkuje, když máme kašel nebo rýmu. Teď při tom kašli, co Klárka měla, nám říkala, že potřebuje před očkem aspoň týden, ať je malá zdravá. Což mi neva, pže na hexu ani Trivivac nespěchám. Zvlášt teď v období chřipek a dalších nemocí.
10. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já mám Morávkovou ráda. A líbila se mi i jako mrcha Andrea :slight_smile: takže už se těším, až bude u nás v Ordinačce :grinning:
10. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Míšo, zatím to vypadá, že by to fakt nemusel být špatný pořad. Tak uvidím, co další díl. Snad ho ve Zlíně stihnu a nebudou mi do toho obě babky kafrat :grinning:
10. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ajo, neprud. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak jsem si taky přečetla to album :frowning2: chjo, to je fakt děs, co se všechno děje :frowning2: chuděrka holčina :frowning2: úplně mi slzely oči :cry:
10. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Hani :grinning: musím si to užít ještě do zítřka, pže bůhví, kdy se pak dostanu na net :confounded:
10. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ajo ..to jo. :frowning2: ...tak ted jen drzet palecky aby se jim ten zmrzlicek povedl usidlit a donosit. ..tfuj, tfuj. ..tuk tuk. :wink:
10. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ajo, ...jak buh vi kdy se dostanes na net? :confused:
10. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
...ale jinak prudit nemusis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...no jsem zvedava, jestli je to fakt pravda, ze k vam prechazi ..sice se o tom hodne mluvi, ale nikde jsem nevidela vyjadreni primo moravkovy?? :confused: :wink:
10. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Já jsem k tomu něco četla v Blesku. Ale nevím, jestli to bylo od ní nebo počínající fámy kolem.

No, my jedeme ve čt do Zlína a tam nikdy nestíhám zapnout net. Navíc s námi jede i moje mamka, takže bude veselo a máme nabitý program. Tak abych se nakonec nedostala na net až v neděli a nepopsala radostí celou stránku :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Taky jim to moc přeji. Ať je zmrzlík bojovník :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jo, Ani, měřila jsem Klárce nožičku a vypadá to, že má 13cm. Takže by nám ty botičky byly brzy malé :frowning2: ale zítra zkusím ještě jednou přeměřit, pže dneska se vrtěla. Tak jsem to možná blbě naměřila.
10. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
no tak zitra se snad na nas jeste podivas. :wink: :wink:
... :grinning: no to klidne muzes ...to zase bude poctenicko. :grinning: :grinning:

jdu hodit sprchu. ...jsem nejaka prejeta, bych nejradsi nesla, ale musim si umejt vlasy, abych u dr. nebyla jak bezdomovec s rok neumytou hlavou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jo jo, zítra mrknu :slight_smile: přes den jak bude malá spát a pak určo večer. Teda pokud o zvládnu po tom bosu. Nevím, jestli mě to nezabije :slight_smile:

Taky jdu do sprchy. Tož přeji dobrou :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hele, Hani, tak si ji nemyj a dej si kšiltovku :grinning:
10. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
to ja zase na vas budu jukat na mobilu (skoda ze mi nejde psat. :unamused: ) ...ale dopol bych tu jeste pred dr. mela byt, pokud richard nebude protiva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a pak az zas vecer....jestli tu nebude radek. :wink: :sweat_smile:

dobrou. :pensive:
10. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: bych mela ranu. :grinning: ...se radeji premuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak uz fakt miziiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
krasne ranko, :sunglasses:

i kdyz u nas je teda hnusny destivy :zipper_mouth: :rolling_eyes:
..noc u nas dobra. ..jen se ten nas trupka zacina budit v 6. :rolling_eyes: ...po tom co jednu dobu spaval do osmi, je to teda hnusnej skok. ..ale aspon ze ta noc je v poho. :sunglasses:
...takze kdyz to pujde a risa nebude moc zlobit, tak tu s vami chvili pobudu, nez pujdem k dr a pak rovnou k nasim. ..jsem tam vcera predvarila veprovy na cibulce a mama jen dodela bramborovy spalky (noky). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..a musim nekde cestou koupit pudinky, abych udelala tu babovku. ...jsem na ni zvedav. ...pudink mam rada a babovku taky, takze uz se tesim az ji zbastim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-ktasne rano.Noc u nas dobra.Vecer kolem pul osme usnul a vzbudil se az kolem 5hod,vypil Sunar a chrupal az to pul sedme.Zato jsem vstavala ke Stepovi pac si vyzadoval spani u nas.Ach jooo-kdyz ne jeden tak alespon druhej :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja dneska delam Himalaje a k obedu Hovezi gulas s kolinkama :wink: :slight_smile: :slight_smile: Zitra jdeme na kontrolu tak at mam uvarino a nemusim nic delat-jdeme i na ORL a pak Na URL :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2009 v 07:11  • Odpověz
bre ranko..
tak u nas noc desna..porad se prevaloval a nechtel spat :angry:
a to pocasi taky desne porad prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.