• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Dobré ráno...
u nás taky deštivé :frowning2: Noc byla v pohodě,Adel tohle převalování u nás vždycky znamenají zuby,pak nějaký vyleze a zase se spí normál,tak doufám,že to tak bude i u vás!
Vy jste toho zase nakecaly,my jsme se večer dívali na Columba,jen mě štve,že jsem si ho začla kupovat až od 17.dílu.jsem to trošku propásla :unamused:
Jinak auto bude asi dnes ovšem oprava 5 táců :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: no co dodat,raději se veškerých komentářů zdržím,nebo bych musela být po ránu moc sprostá.
Bábovku zkusím příští týden,včera jsem dělala jen rychlovku mufiny a to je taky mňamka.
11. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
no jistě přesně jak jsem říkala...jen zmizím a hned se tu drbe do půl jedenáctý :angry: :angry: :grinning: to můžete říct zrovna že se semnou nechcete bavit :angry: :sweat_smile: :grinning:

jinak teda přeju krásné dopoledne :slight_smile:
tak nějak se mi dnes nic nechce ani do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad to tam rychle uteče a budu brzo doma.Zítra se mi do práce bude chtít páč zítra je berouse :grinning: :grinning: jsem zvědavá kolik mi pan šéf dá korunek.No ono je to jedno.Stejně všechno jde na dluhy a poplatky :unamused: no ještě to musím nějakej měsíc vydržet a pak si třeba konečně koupím něco pro sebe :wink:

tak zatím pa a já zase mizím. :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už je dnes zase hnusně, včera jsme ťapkaly na sluníčku v parku a dneska snad ani nepůjdem ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky spí, já už mám skoro navařeno, za chvilku přijede Honza na oběd. Dělala jsem česnečku a uhlířinu, tak si pošmáknem :slight_smile: jak tak čtu o těch buchtách a bábovkách, tak mě chytají chutě, takže půjdu asi taky něco upíct :wink:

Mikul to je teda pálka za auto, my jsme tohle měli před měsícem, odešel tlumič, musely se vyměnit oba, ještě cosi vyměnili dalšího a taky 5 tisíc v háji :angry: a to jsme byli před Vánocema na technické a taky to vzalo 5 tisíc :frowning2:

Peti tak snad budeš s první výplatou spokojená :wink:
11. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela a babovka se už peče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Ajo, u našich se obědvá dost pozdě, ale snad bysme už kolem druhé mohli být na výstavišti :wink: kavárnu s koutkem teda neznám, leda že by nám Janička něco poradila. A nebo si dáme kafčo přímo tam :wink: už se těšííím! Jen škoda, že neuvidíme Klárku, musíme se pak ještě někdy sejít všichni :wink:
11. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Kristy,jo pálka to je :confounded: jsem teda tolik fakt nepočítala.No ale co člověk udělá,auto je potřeba.
malá taky spí,oběd je uvařený..jen kdyby to počásko bylo lepší.
11. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Tak u nas Ondra spal 30min-no to mam radost.To zase bude protivnej :confused: :rolling_eyes:
Ajooooooooooooo-duky-dneska prisli Telleblbis :grinning: :grinning: :grinning: Ty blazne hned napis cenu alespon za postovne :angry: :angry: :angry: :angry: Dekujiiiiiiiiiiiiiii-Kluci uz koukaji a i Ondra sedi ajk prikovanej-alespon 10min alespo prosim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky

Marti, no ceny v servisech jsou pálka vždy a nechci strašit, ale máme se značkovýma servisama jen tu špatnou zkušenost, napíšou, co vše dělali a pak jsme zjistili, že to ani nedělali :angry: měli jsme kámoše, co nám auta dělal i mamce, ale Petr s nima jednu dobu dělal a rozhádali se, takže bohužel..teď jsme to dali k nějakým starším chlápkům, kam dávají auta od švagra z práce, tak jsme taky zvědaví, co si za to řeknou

Ani, fakt u toho i Ondra seděl??? :confused: Už jsem to říkala Petrovi, že má za úkol to vypálit a jsem zvědavá jak to bude u nás :grinning: Já se taky chystám na Himaláje, večer, dopo jsem vařila špenát, br.knedlík a pekla maso a to jen díky tomu, že tu byl Petr, jinak fakt nemám šanci vařit něco dýl, když jsem tu s malým sama :cry:
11. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Miso-jj sedel asi tak min.pak uz jsem mela opet smulu teda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Je jak mala zimnice-porad ho mam za zadkem a porad by neco chaloval :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Odpoledne jedem do MB a kluci zustavaj doma-bude je hlidat Jolana-potrebujem do pojistovny atd.tak alespon nebude ten malej prudimira prudit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Himalaje vyborny-pulka uz je snedena :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky,

jdu jen porzdravit, Kuba už spí 2 hoďky, tak každou chvilku očekávám probuzení.

Včera jsme byli na bazéně, jezdili jsme i na tobogánu, odpoledne jsme jeli k babičce, takže nám to uteklo. Dneska je zas jakýsi blbý počasí, už mě to fakt štve.

Teď jsem viěla na říjnovkách video holčičky, která krásně mluví. To my si můžeme nechat jenom zdát :confused:
11. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dopo jsme byly u kámošky a její 18měs malé. Bylo fajn, i když holky trošku prudily :confused: Klárka zatím nikdy nežárlila, ale teď jak si mi sedla Niky na klín a prohlížely jsme si knížky, tak v tu ránu se mi tam cpala i Klárka. Pak se samože tahaly o hračky :slight_smile: no holky :grinning: ale my si aspoň pokecaly a já nebyla s malou sama.

Počasí o ničem. Dopo pršelo, pak dokonce sněžilo :confused: teď trošku svítí slunko. No děs :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci, on i měsíc rozdílu je u toho prcka dost znát. Kuba se za měsíc taky může rozbrebentit. I když na říjnovkách vím, že jedna ta holčička je opravdu v mluvení moc šikovná. Ale většina je jen o něco šikovnějších než prosinčátka nebo stejně :wink: takže bych se tím moc netrápila :wink:
11. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Míšo, hážu ti odkaz na první díl Ano, šéfe! Když budeš mít chvilku, můžeš kouknout.

http://ano-sefe.com/
11. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ani, super, že už vypelichance máte doma :wink: Klárku baví hlavně ten druhý díl, kde většinou tančí. Kámošky holčička má zase radši ten první díl. Tak uvidíš. Třeba to dříve či později Ondráška zaujme. A když ne, tak bude mít radost aspoň Štěpánek :wink:

Na finance kašli. Třeba se budeme moc revanšovat jinak. Nebo až bude nějaký sraz, můžeš nám koupit kafčo :grinning:
11. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kris, tak se tam můžeme sejít třebas kolem té druhé. My si ráno vyřídíme to zlatnictví, pak skákneme někam do obchodu a pak se přesuneme už na BVV a než dorazíte, tak to tam prošmejdíme. Pak můžeme dát kafčo, podrbat a my povalíme dál, ať náš časový plán stihneme celý :grinning:

Taky mě mrzí, že se Klárka neuvidí s holkama, ale bylo by to pro ni náročné a stejně tak pro nás, pže z těch obchodů bysme nakonec nic neměli. Ale můžeme se domluvit někdy o víkendu třeba u vás nebo u nás :wink: moc rádi vás uvidíme :wink:
11. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Mobily na sebe máme, takže bych ti pak pisla, jak se budeme přesouvat na BVV a ty bys mi pak dala jen vědět, až tam budete :wink: budeme počítat, že byste se kolem té druhé mohli objevit. Už se moooooooooooooooooc těšíme :dizzy_face: nesmím zapomenout foťák :wink:
11. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Koukám, že tu má opět sólo pro sebe :grinning: není nad si tak hezky pokecat :grinning:
11. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Aaaaaaaaaaaa Aja je tady a opet si vyklada :grinning: :grinning: :grinning:
Jeste jednou Ti moc dekuji jsi zlaticko a to kafe mas teda u me-jsi hodna.\tak ja mu Ty Harapese zkusim pustit taky teda :grinning: :grinning: :grinning: A co boticky koukla jsi?
11. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Holky, dneska jdu zkusit tohle cvičení http://www.bosufitness.cz/cz/o-bosu/ tak jsem zvědavá, jestli pak odejdu po svých :confused:
11. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ani, vidíš, jsem stejně hodná jako ty :grinning: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-li více :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zkus, ti tančící vypelichanci nejsou tak špatní. A Klárka taky ráda kouká na ty vsuvky s dětmi. U toho fakt sedí a ani se nehne.

Nožičku jsem Klárce měřila včera jen v rychlosti, a podle toho by ji byly asi malé. Ale teď jak se probere, tak to zkusím ještě jednou v klidu a dám večer vědět. Bude mě mrzet, když jí nebudou :frowning2: vypadají tak hezky.
11. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hlásím,že se bábovka povedla na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo holky,ještě pár takových receptů a do ničeho se nevlezu :pensive: Ještě,že mám dnes tenis :grinning:
Ajo to cviko vypadá zajímavě :confused:
11. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Ajoooooo-tak to ne tohle to by jsem chcipla pri prvnim vyskoku teda-jestli bych tda vubec vyskocila :confounded: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Marti vid a je krasne vlacna a mekkoucka.Pockej jak se bude Adelka oblizovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ani a taky mě překvapilo jak vyběhla :confused:Je fakt výborná,vláčná...,Adelka si dá do nosu :grinning:
11. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
No to jo ja jsem z toho byla docela v soku.fakt jsem si myslela z mi forma stacit nebude :wink:
11. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Jinak u nas byla behem 2hodin pryc-dnes jsem pekla Himalaje ale Stepa se jich ani nedotkl-zato vcera se cpal jak prorvanej :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: Uz jsem si nakoupila pudinky do zasoby a i vajicka taky teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
A hlavne je to fakt rychlovka kdyz se Ti nekdo necekane ohlasi :wink: :wink: :wink:
11. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
je to fakt bleskovka,takové já ráda,a my jsme fakt celkem na sladké,takže bych mohla péct prakticky obden :grinning:
11. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak u nás konečně přestalo pršet,hurá...konečně se půjdeme provětrat :slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.