• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak me prijde posledni dobou ze pecu snad kazdy den teda-a to jeste na vikend prijede bracha tak to bude mazec-ten je mlsnej jak kocour-nejvic na strudl.A svagrova je docela nepecici tak to odnasim dost ja-ted budu delat v patek nepeceny dort,uz mam ingredience-Maxik mel narozky tak k nim.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28733
To je on :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Mňam,tyhle dorty jsou skvělé!!!!Mamka dělá tvarohovo-meruňkovo-piškotový se želatinou navrch a to je balada :grinning:
11. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
Taky už se těším, až tu bábovku zkusím :slight_smile: doufám, že se mi taky povede :wink:
11. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ani, já myslím, že bys to zvládla :wink: cvičit chodíš a žádná lemra taky nejsi :wink: bude to náročné asi na začátku, ale postupem času to přece musí jít bez problémů :grinning: teda aspoň já v to doufám :confused: dám večer vědět.
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ajo-ja uz cvicit nechodim-nejak porad nemuzu.Ale koupila jsem si domu ministepper tak zkousim na nem-teda jela jsem jen jednou pac jinak vzdycky vytuhnu.Jsem fakt strasne unavena.
Jdu si udelat vlasy do toho mesta at nejedu jak bratr vetru :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A vecer jdu do hospody-ale na hasicskou schuzi,mame poradu kvuli plesu.
Marti-jj ja je taky miluju jsou nejlepsi a pak jeste marcipanove-nam,nam :grinning:
11. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Hi hi, Ani, ty už jsi jak ti chlapi :grinning: středeční porady :grinning:

No, ale chodila jsi cvičit a až to zase půjde, tak určo zase začneš :wink:
11. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Aji no uvidime-chtela bych.\docela mi to chybi a doma se clovek hur prinuti.Ale zase je fakt ze treba na spinning bych pres leto stejne nechodila-uz se tesim na kolo :slight_smile: :wink:
11. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Tak ja se loucim a za chvilku pojedeme do MB-kluci zustavaji teda doma.tak to alespon vyridime lepe.Tak zatim ahoj a vecer snad jak to budu stihat :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem doma,ted jsem byla jeste nakouopit pac nemam doma nic
tak petan pichanec dostal,nemel zadny nalez tak dobre a za 2 tydny jdeme na prevenar
pak vas doctu :grinning:
11. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
11. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
Ajo to je super :grinning: :grinning: To musím malé pustit :grinning: Ona zbožňuje Gumi méďu:

http://www.youtube.com/watch?v=4uSSLkuq30M
11. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
pekne pisnicky :grinning:
me usnul synek ted na zemi jak pil caj no ohromneeeeeeeee :confused: :confused: on jeste dneska nespal a po ockovani je nejaky urvany
11. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Hlásím se rovněž k pudinkovo-bábovkové mafii - vytvořeno, právě upečeno a před sežráním chráněno vlastním tělem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
teda ja to budu muset taky udelat..zitra si na to koupim veci :grinning:
11. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
ahojky holky,tak mi moc do smíchu a dobré nálady není. :frowning2: Auto je total v háji a vůbec nevím jak to ted vyřešit :frowning2: :frowning2: :frowning2: a navíc jsou všichni velice ochotni :angry: nám pomoct.Njn já můžu dělat vola všem a pomáhat ale jak potřebuju pomoc já a moje rodina tak to nejde že?! :angry: :cry: :frowning2:
11. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
od tedka už na všechny kašlu...jak oni na mě tak já na ně!!!!! :angry: jo jo jak se do lesa volá tak .... toho se ted budu řídit :angry:
11. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky beny..to znam..taky uz nikomu nic :angry:
11. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Peti to je vpr........... :frowning2: Skoda ze jste tak daleko-Zdenda je automechanik a autoelektrikar hned bych ho zaukolovala-ale takhle je to naprd :confounded: :confounded:
Evi-Misa nas taky vsechny nakazila babovkou :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Koukám, že pudinkovobábovková vlna se přelívá přes všechny :grinning: my kdyby jsme nejeli zítra pryč, tak ji taky hned upeču.
11. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ani, tak Klárka má nožičku fakt 13cm, takže bysme ty botičky snad ani nenatáhly :frowning2: chjo, mi by se pro ni tak líbily :unamused: nemá známá nějaké větší :slight_smile: ?
11. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Peti, tak to je na pytel :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Děvuchy :grinning:
Himaláje upečeny, je to dobré, ale teda řeknu vám, že dle vašich reakcí, jsem čekala nějakou mega bombu...mě to zase nějak teda neuchvátilo :sweat_smile: jako dobrý to je, ale pudinko baba jela víc :grinning:

Peti :frowning2: no jo, bohužel to tak v dnešní době je, čím víc jsi hodná a obětavá, tím míň se Ti to vrací, společnost jde do háje... :frowning2:

Adel, usnul na zemi :confused: tak to se u nás ještě nestalo :grinning: to bude tím očkováním...

Holky, auto je doma a bylo to zadara :grinning: :grinning: pán si prý nevěděl rady :confused: :sweat_smile: a tak je to ve stejném stavu, do toho teda Petrovi fáro jezdí, až na to, že mu ráno při jízdě z noční oět chcíplo :sweat_smile: naštěstí až u nás, ale stejnak tak 500m auto táhl :grinning: přišel do postele udýchaný, jak kdyby měl nějakou stopařku s sebou :grinning: :grinning: Takže já taky nevím, co jako bude dál :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak nakrmeno a uspáno a doufám že bude klid. :wink:

Adel jj už nikomu nic!!!!Ikdby se na hlavu stavěli. :wink: Tomu se říká vděk.Ale naštěstí jsme to na ten pátek nějak vyřešili tak ani nepotřebujem cizí pomoc :angry: :wink:

Ani tak to máš doma poklad když to s autama umí.Ale nám by asi moc nepomohl.BUde se muset do toho sehnat nový motor a to teda bude pálka jako pra... :unamused: no snad to bude brzo hotový páč jinak nevím jak to dál budeme dělat. :wink:
11. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Miso-Ty proste musis mit porad neco extra :grinning: :grinning: :grinning: Proste jsou dobry a basta-a uz jsem rekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Babovka taky dobra-v Himalajich je tvaroh tak namka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti-no poklad sice mam a vse si opravi ale kdyz nejsou penize na soucastky tak nemuzem opravovat ze :confounded: :confounded:
11. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Aji-tak to me vic nez mrzi.Ja je jest zkusim hodit na bazarek a jinak si je mecham-ja si myslim ze Ondra je obuje :wink: :wink:
11. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ani s těma penězma mi něco povídej.Tak nějak přemýšlím kde vezmem na tu opravu :confounded:

holky vy mě lákáte s tou bábovkou.Až seženu formu tak ji taky zkusím a až bude čas a suroviny tak i ty himalaje :wink:
11. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ani, jj :grinning: jsem huba mlsná :grinning: hele a jakej tvaroh, já dala vaničkovej a bylo to celkem dost řídký, nemá tam být z celofánu?? :confused:

Peti, jaký máte auto, jestli se vůbec motor vyplatí..moje mamka má octávku a taky potřebovala měnit motor a kámoš ho sehnal dost levně, za 30 tisíc - byla to levota, jinak by stál mnohem víc..tak jestli máte straý auto, tak se to ani nevyplatí :confounded: :confounded:
11. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peti, to nemusí být bábovka!!!!!!!!!!Já to dělala v srnčím hřbetu :sunglasses:
11. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky holky,
tak mame uspano. ..dnes risa spal jen 40 minut. ..jestli vubec. ...jen po ceste k autu od dr a pak v aute k nasim. ...ale jen co jsem chcipla motor, tak se probudil a pak i kdyz jsem se jeste u nasich snazila, aby usnul tak nic ...a ani kdyz jsme v sest jeli domu, tak taky nevytuhnul. ...tak snad bude hodnej v noci? :confused:
jinak atb mame brat az do patku, jsme furt zahleneny,ale uz na plicich nic nemame. :wink:

a nakoupila jsem pudinky ...takze zitra taky pecuuuuuuuuu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: ...mnaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso, tak aspon ze to bylo zadara, i kdyz teda ...to ti taky moc nepomuze, kdyz ti to muze zase nekde chcipnout..? :confused: :rolling_eyes:

Peti, ...no bohuzel i takovy lidi jsou. :rolling_eyes:

ale abych vas uklidnila s tema autovejma opravama. ....tak asi se to sype uplne vsude. ...a kamaradovi odeslo auti taky ...a oprava je za 60 litru ...a to ma auto na leasing a ma jeste 80 doplatit :astonished: :confounded: :frowning2: ...a to maj 2 deti, takze auti je fakt zapotrebi.
11. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Miško máme Clio jenže na nový auto nemáme ...no vlastně na jiný auto nemáme :unamused: nějak to dopadne ale sere mě to.Jsem si myslela že až doplatím to nejhorší že si konečně budu moct koupit něco pro sebe a zase hovno.Chtěla jsem koupit permanentky do bazénu ale zas to odložím :unamused:

jinak Miško já nemám žádnou formu na pečení...jen klasika plechy do trouby :unamused: a to děláš s vanil.pudinkem?
11. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.