• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Hani no tak to by mě jeblo jako ještě doplácet 80 a za opravu dát 60 no bych si šla hodit :sweat_smile: nebo by mě vezli do Bohnic :wink:
11. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Peti, no prave. ...si rikam, ze potesi cizi nestesti ..jestli jste na tom lip. :sweat_smile: ..aneb ...vzdy muze bejt hur. :zipper_mouth: :pensive: :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hani jj může bejt hůř...ale za druhou stranu si říkám at se radši se.ou takovýhle věci než vztahy mezi lidma :wink: (chápeš).No snda nám ho brzo opraví a zase budeme normálně fungovat.Příští týden budu muset asi nějak vyjistit vlak abych mohla jezdit do práce :wink:
11. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti jo z práškovýho pudinku - ze čtyř

Hani, to je taky síla :frowning2: Jako já to nějak neřeším, přesně jak píšete může být hůř..já si kdyžtak půjčím auto od mámi, přes týden jí stejnak stojí na parkovišti a petra asi baví běhat tu s chcíplým autem :grinning: akorát je mi divný, že se najednou vysrala obě auta :sweat_smile: to je mi záhada!!!!
Jinak P.zkoušel ten odkaz na blbíky a pak to vzdal, že je to zazipovaný a DVD by to nevzalo, tak já je zkusím sehnat někde jinde, kouknu na MMB, třeba tam někdo bude prodávat
11. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Miso-no spravne by mel byt tvaroh v celofanu-ale ja jsem taky napoprve delala z vanicek a mela jsem mramor a jak nam chutilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja bych Ti blbiky vypalila ale samo ze to neumim ze :confounded: :confounded: :confounded: Zeptej se |Aji kde jeji Peta sehnal odkaz ci jak se to dela :confused: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ty brďo Aňulo, za 400,- ty botky asi neprodáš :cry: , já mám už na MMB dost dlouho inzerát na kožený nový botky a nic a to už jsem dala několikrát slevu :cry:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21311932&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21311983&tab=0
11. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
sakra kdyz vidim jak se vam kazi auta tak se budu modlit aby ta nase oktavka jeste jezdila uz ma taky starenka 9 let :confounded:

miso..jj na zemi chudacek se me zda ze ma zvysenou malicko teplotu :confounded:
11. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ty misulko ja zitra pomerim nozku malemu a ja bych si ty botky vzala kdyz nam budou jo??snad budem letos chodit
11. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
Miško botičky krásný ale já takhle botky nekupuju musím je všechny ozkoušet protože malej má vyšší nárt a ne do každejch se narve. :wink: Ale jinak jsou krásný :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Peti, jj my taky máme nárt dost vysoký, jinak já mám z MMB dvoje zimní a pohoda, obuje oboje :sunglasses:

Adel, jé, tak poměř, to by bylo fajn, kdyby někomu posloužili, jak je vidět cenovka, každý pár stál 499,- :confounded: což je teda sakra pálka :confounded:
Když bude jen zvýšená, tak je to dobrý, náš kámoš má vždy přes 38 :unamused:
11. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
No nic tak vám přeju dobrou a klidnou noc a at dětičky nezlobí.Pa pa kočky. :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Miso-no oni nejsou moje-bud a nebo.Me je to nejak tak jedno jestlis e prodaji-kdyztak v nich bude litat Ondra u baraku.Pac jak se neprodaji tak mi je necha :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ale ty kozeny jsou krasny teda ty se mi libi.Ja teda nemam probleny s botickama-obuje vsechno. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a ty \Nike pry puvodni cena 800Kc-to bych teda za detsky nedala-ale ja teda ani ty 400kc :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
misko..ja si te ceny ani nevsimla..to je prodavas dost levno..vzdyt jsou moc pekne
11. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Fakt jsou krasny- jeste je ukazu Jolane jestli nechce pro Mildu a nebo bych treba i ja ale musi se podivat kolikery mame aby jich zase nemel moc a na litacku jsou skoda pac jsou suprove. :slight_smile: :wink: :slight_smile: Ale Milda by je taky musel vyzkouset pac ma vykachnenou nohu :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused:
11. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Adel, ale nikdo se neozýval, já teď dělám nová alba dle kategorií a dnes jsme dělala boty, takže je tam dnešní datum a už nevidím, který měsíc jsem je tam vlastně dávala, ale myslím, že dobrý 4 měsíce je tam mám začínala jsem na 300,- za pár a teď jsme až na těch 150,-..já je nekupovala, tak mě to nebolí a jsou fakt úžasný, tak ať je někdo unosí!!!!

Ani, no mě se taky zdá 400 dost a někde jsem četla, že i poděděné boty nevadí, že to mají chvíli a nesešmajdají je...ale chápu, že někdo raději koupí nové, kdybych na to měla, taky raději koupím nové, přeci jen je to jistější...a už vůbec bych nekoupila boty od vietnamců :confused: :sweat_smile:
No ukaž je Jolče a kdyžtak pošlu a buď pak zaplatí nebo zase pošle zpět, sice to poštovný....a to má myslíš Milda nohu 12cm :confused: to i nám by už byly malé :grinning:
11. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jenze Miso-Milda nema ani 10kg to se s nasima habanama neda srovnat :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem to taky cetla ze to nevadi podedene-ale tak to nevadi-neprodaji se tak ma Ondra botky na litacku a znackove-sice ty kecy ale vsak oni dlouho ruzove nebudou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky valim do postele-dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak ja dodelam obidek na zitra a taky valim tak pa a dobrou noc :pensive: :pensive:
11. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
No Milda je drobek :wink: Co nosí za velikost???Jsem teď rychle udělala album s věcma 80, tak může Jola kouknout, myslím, že to drahé nemám :confused: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=395389

Já čekám Na vlastní oči, ten chlap se psema je moje krevní skupina, našeho psa jsem přesně takhle vychovávala a mě nidky nekousl a nic si nedovoli a že to bylo pěkný číslo za mlada :grinning:

Dobrou
11. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ani, mě ty botky sejří :unamused: pže, kdyby byly větší, tak bych si je hned vzala. Chjo.
11. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jo, a jinak bosu super :slight_smile: je to jako step aerobic, akorát teda o dost náročnější, pže udržet na tom půlkulatém nesmyslu rovnováhu mi dalo dost zabrat :sweat_smile: ale i tak jsem byla nadšená :slight_smile: začíná mě bolet celé tělo.
11. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdu zabalit tašky a pak taky hurá do postýlky.

Kdybych už zítra nestíhala kouknout, tak se tu mějte hezky a snad vyjde chvilka ve Zlíně a budu moct mrknout :wink:

Pa pa a dobrou všem :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Miso, jsem rikala, ze to je stahovani na vickrat a ze se to musi rozbalit s heslem. :sweat_smile: ...az pak by se to dalo vypalit. :wink: ...v poho, radkovi reknu at prepali co mame my a poslem. ...tohle nebudete prece kupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...muzete doufam prehravat divxy?? :confused: ...aneb na jednom dvdku mame vsech 6 hodinovejch dilu. :sunglasses:

jinak co se tyce koukani, tak je jasny, ze hned prvne co mu to pustis, ze by u toho hned hodinu sedel. ..to ne-eee ..je to jako reklama. ...kdyz prvne slysi nejakou, tak taky odvrati zrak, ale jak to slysi uz po nekolikaty, tak se podiva ....takze staci kdyz mu to 2x za den na ctvrt-pul hodky pustis ...on to nejdriv nebude vnimat, ale pak se do toho zamiluje jako do reklam. :wink: :grinning: ...davam tyden a sedi u toho jak pribitej. :grinning:
jinak nas uz taky spis zacinaj zajimat detsky vsuvky. ...vzdycky jak se s nima spojujou, tak zacina vehementne mavat. :grinning: :grinning: :dizzy_face: :grinning:

jinak dobrou. :pensive:
11. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ajo, ...uzij si vylet. ...jsem tady nezvladla tu tvoji samomluvu. :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
Ajo-a tak nechces jeposlat a zkusi.Treba ji pujdou?Ja jsem strevo a treba jsem merila blbe.To postovny me nezrujnuje :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miso-Milanek nosi 74vel. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 06:20  • Odpověz
bre ranko..u nas noc jaky vzdy :angry: :angry: :angry: na......
miso..pekne veciciky..ja uz taky skoro vse prodala..ted mame vel.98 neco aj 104 dle vyrobce
12. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
miso tak ja jsem namerila cca 13 az 13,5cm
12. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
zdravím prosinec :grinning:

tak u nás noc tak nějak zase klasika psycho....ještě nebyla ani půlnoc a už byl u nás v posteli :confounded: takže jsem zase rozlámaná jako párátko :unamused:
Zachvilku zase do práce,ale dnes se mi tam docela chce protože dneska je co?No řece berou se!!!! :grinning: Sice půjdou penízky na poplatky ale to nevadí aspon se zase něco zaplatí a bude za chvíli klid :wink:
12. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
aji..dneska me dosel balicek dekuji :grinning: a jak se teda vyrovname??
12. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma z kontroly z ORL.Ma to pry krasne zahojeny.U nasi dr. serimentace vic nez dobra ale na poslech nic moc.Dostal nejaKE spesl leky na posileni imunity-zaciname v pondeli.Tak snad uz konecne bude lepe.Odpoledne jdeme jeste na \URL.Zitra se Stepou,ja platim jenom doktory nic jinyho fakt :confounded: :angry: :angry: :angry:
12. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.