• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak a ja jdu vyndat ryzi a mame uvarino :grinning:
Ale Peta to vubec nejlepsi a je bez prace :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
tak jsem si dala kachnu s knedlíkem a se zelím a malej šel s babičkou pod peřiny.Děsně nevlej dneska tak at se prospí. :angry: :wink: No a já půjdu asi upíct nějakou placku a pak hodit kopýtka nahoru. :wink:
1. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
tady zase dneska mrtvo, Janina ted usla, jdu si uvařit kafčo, je mi zima, tak se zahřeju :wink:
1. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem super vyplesovaná :slight_smile: byl to hasičský ples, takže podle toho to taky vypadalo :wink: začínal v osm a někteří jedinci už v deset byli jak zákon káže :grinning: a nějaká hopsající slepice mi dupla podpatkem na nohu, takže mám krvavý šrám na nártu a modřinu :rolling_eyes: ale jinak bylo super. Domů jsme dojeli ve tři :sweat_smile: a chrápali do dvanácti :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Pak proběhla klasika....úklid :rolling_eyes: a jeli jsme si k našim pro malou. No a dneska pohoda. Dopo jsem vařila a teď se válíme a čekáme, až mládě vstane.
1. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jani, těch 5tt vypadá úžasně :dizzy_face: už se na to taky těším :dizzy_face: hned bych s tebou měnila :wink: :grinning:
1. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak jsem neupekla nic :unamused: páč mi chyběj suroviny a děda tu nenechal klíče ani papíry od auta :angry: takže nic.Malej spal s babičkou po obědě a já se natáhla taky ale nemohla jsem zabrat takže jsem se jen převalovala :confounded:
1. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
Aji vypadají, ale ještě nevím jestli vydrží.... ted je mi nějak divně :unamused: snad mrcha nedojde
1. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
niic jdu oblíct Janinu a vyrážím do supráče koupit boby, když napadl ještě sníh, taťka se zachmlal do peřin...je mu moc blbě, to neva, že mě je taky blbě, že musím zítra do práce a že tady už v kuse týden hlídám dítě a ještě jsem si nesedla, on jde ted dělat hají :angry: :angry: :angry: mophl ho dělat celý 2H co J spala, ale to on neeee.... :grinning: :grinning: :grinning: prvít bude koupat
1. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
a jejej u janičky je veselo.Njn to jsou ti tatínkové.Jak jim je zle tak jsou na umření
:grinning:
1. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky
Jani, že by na tebe taky něco lezlo :frowning2: tak zase lepší, než kdyby to byla MS za rohem!!!!!!!!!!!!!!!!!No jo chlapi a marodění, to je něco, náš taťka naštětstí za těch 5 let, co jsme spolu marodil jen jednou a to měl fakt vysoký horečky, takže byl mimo a dělala jsem mu i zábaly :grinning: jak s dítětem, ale ona mu vůbec po paralenu tepl neklesla, pomohl až acylpirin

No u nás je mrzuto a moc nepapáme a dudáme a dudáme, takže zuban :cry: ráno měl teda fest nateklou dáseň v místě stoličky, tak jsem zvědavá, zda vyleze
1. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Miško no tak u nás je taky mrzuto ale ráno mě pusinkoval a hladil a tulil se ale dopoledne děs a ted taky běs.No ale zuby to asi nebudou. :unamused: My měli stoličky taky nateklý ale splaskloto a nic z toho :confounded: takže si ještě užijem.Stále nám chybí ještě 14zubů takže to bude ještě nevyspalejch nocí až hrůza :angry:
1. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Jani, uvidíš, že vydrží :wink: a to že ti je divně, už může být lehká těhu nevolnost :wink:

Jo, a udělal manža ty státnice ??
1. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
A já upekla bábovku :slight_smile: piškotovou :slight_smile: mňaaaaaaaaaaaaaam
1. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
Aji tak pošli kousek i sem dala bych si bábovku :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
Peti, tak to jste na tom o 2 zuby líp :grinning: :grinning: jj ještě si se zubama užijeme, ještě, že u těch druhých je to už v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:

aji, tak jsem četla že ples se vydařil, to je dobře :slight_smile: jé, piškotová, jak se dělá?????To je fakt z piškotů :confused: ?
1. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Miško no nějak se u nás těm zubákům nechce. :angry: Nateklý ale nikdy nic. :angry: Jen samej řev a řev. :wink:
1. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
tak ja jsem vyzehlilas hromadu pradla ale uz za asistence Ondraska.Venku foukal strasnej vitr a chumelilo tak kluci prisli domu :slight_smile:
Ajo-jj to je dobre ze jsi si ples uzila-ja se tesim 21.2.taky na hasicskej a v patek jdu do divadla jupiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
jéé vy se holky máte že si chodíte po plesech a divadlech :unamused: já bych šla taky ale bohužel není kam a s kým a za co. :confounded: A navíc jsem z práce dosti vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
jéé a taky bych potřebovala vyžehlit ale musím dneska zapnout pračku...Martin potřbuje do práce košili a já tam mám nějaký věci k tomu tak to večer zapnu a a zítra pověsím a pak budu žehlit :wink:
1. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne z piskotu ne to se rika testu se snehem-teda alespon u nas se tomu tak rika :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
My mame 10 zubu-4 stolicky,1,2 nahore a 1 dole :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Peti-jo a vsak ja uz jsem to zehleni chystala tyden ze se na to vrhnu a vzdycky mi do toho neco vlezlo.no co asi-MK ze? :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Aničko tak nějak se mi do toho ani nechce.Vždycky jsem ráda žehlila ale od té doby co malej tak řádí a chodí tak mě to přestalo bavit. :unamused:
1. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
AHoj holky, jdeme vás s Maru pozdravit. Já nějak teď nestíhala, vůbec jsem PC nezapínala... A teda měla jsem problém vás najít... změna názvu udělala své :slight_smile:

My pořád obě kašleme a pořád hlavně v noci... už je to fakt na palici. Kdyby se z toho kašlání aspoň hublo a ta pneumatika na břichu mi zmizla, ale ono neeee.... Břicho sice z kašle bolí, ale tak nějak výš, tam kde je bránice.... no, co už, že....

Janičce velká gratulace!!! A teda přiznávám, že závidím! Ve středu jsem byla po roce u pana dr. a ten mi říkal, že by mi doporučil už vysadit injekce, bo se po nich rok nemůže otěhotnět... a že teda jestli chci druhé, tak že je nejvyšší čas, vzhledem k mému věku :frowning2: No, tak jsem mu tak nějak naznačila mou situaci a řekla, že bych chtěla tak za tři, čtyři roky a že teda musím vyhrát k tomu ve sportce, no... Takže vysazení injekci nehrozí..... Jinak všechno v pohodě.
1. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
holky tak ted koukám na občanské judo a jako total nechápu a řvu tady :cry: bože to je hrozný :cry: :cry:
1. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
no teda tak mám total husinu na zádech...hcudák ženská :cry: :frowning2:
1. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Oni davali Obcanske judo?To jsem ani nepostrehla.Udelala jsem bayleis a jdu se vykoupat a pak se asi svalim na gauc a usnu :slight_smile: :confounded: :confounded:
Peti-me zehleni nebavilo teda nikdy moc-Zdenda cte Stepovi pohadku a Ondra uz spinka :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Renco-tak do toho bouchni ted a budes to mit za sebou,materskou dostanes a nejak to zvlasdnes neboj-ja bych asi na dele uz nikdy necekala :frowning2: :confounded: :confounded: I kdyz vim ze to lehke nemas :confounded: :frowning2: :frowning2:
1. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Teď odešla návštěva a půl bábovky sežrané :grinning: stačila jsem si ukořistit půlku na zítřek :grinning:

Přímo z piškotů není, ty se do ní jen přidávají slepované marmeládou. Vypadá to pak jako oči. A je fakt super. A hlavně rychlovka.
1. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
My jdeme ještě 22.2. s Klárkou na maškarní. Tak jsem zvědavá, co na to řekne :slight_smile:
1. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Ajo no tak to vidis to neznam tak hod recept do placu :slight_smile: :wink:
My jdeme na maskarni 21.3. odpol.s klukama a vecer sami se sebou :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.