• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Hani, teda babu já už nekomentuju, to je prostě něco :angry: :angry: a nemůžeš to nějak probralt s tchýní??aby tchána zpracovala??!!!Tohle fakt nejde, aby byla zase zabarikádovaná v bytě a ty ses tam nemohla dostat :cry: :angry: :angry:
A bábovku nechápu, co se stalo, dalas tam kypřící prášek???????Jinak fakt nevím, zvlášť, když to všem šlo??!! :confused: :confused:

Ani, Ty jsi toho zase navařila :grinning: my byli dopo nakoupit a jen jsem rychle umotala holanďáky a ještě jsme ani nejedli, petr je po moční, tak snídal v 10, tak dnes budem jíst ve 3 :grinning: až se Dan vzbudí

Jani, no ty máš taky fakt štěstí posl.dobou, tak snad už dají zuby pokoj!!!!!Do toho všeho ještě zuby, chjo :cry: :cry:

Večer jsem už ani nenakoukla, Daník se pořád budil a tak jsem vypla PC a šla k němu a o noci teda dnes raději pomlčím, hrůůza :unamused:
13. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak jsem Ani namrskala to album 74 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=396610 kdyby se něco líbilo a zdálo se jí to drahé, ať nabídne cenu sama, jsem přístupná všemu!!!
13. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Miso-jj ja ji to ukazu a dam vedet :wink:
13. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem teprve teď udolala ty moje dvě duracelky, tolik energie bych chtěla mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý dopoledne prý byly v kočárku vzhůru, po obědě jsem se je snažila marně uspat a odpadly až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem si všechno povyřizovala a hlídání prý v pohodě, tak super :slight_smile:

Ewi, já kupuju punčocháčky tak náhodně, když vidím nějaký levný, a asi to nebude žádná značka, termo jsem koupila na vánočních trzích a obyč. v Globusu nebo v Bille :wink: pračka u nás taky funguje místo TV, akorát holky za chodu přepínají programy, naštěstí máme inteligentní pračku, takže si zase přeskočí zpátky na původní program :grinning:

Jani starosti se zoubkem nezávidím, mně trhali všechny čtyři 8 a teda byla to síla :confounded: to ani nemůžeš brát nic proti bolesti, co?Tak ať tě to brzo přestane bolet :wink:
13. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma a tady se snad certi zeni :angry:
prsi a blika me elektrika..snad me to nevyhodi pc a pracku

jani..no snad te to brzo prejde..ikdyz ja to mela 5 mesicu desne a pak uz jen tak 2x denne coz se dalo
13. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
U nas je taky hnusne.Ja jsem tak strasne unAvena a vubec nic me nebavi.Jsem porad nasr...... uz nevim fakt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
ani..ja jsem taky porad unavena..u nas se prodavaji obedy tak jsem rekla ze si je budu bravat..vari se to do skol a skolek a prej jsou dobre..kaslu na to abych kazdy den vecer uklizela a varila..pac s petanem se to pres den neda a ja pak jdu spat kolem 10 az 11 a jsem k.o.....tak si pekne posnidame a dopoledne pri prochazce vyzvednu obidek a seru na vse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak petan uz lezi v postylce a posloucha pohadku a ja si dam babovku a kafco :grinning:
13. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
To je dobry-u nas to taky funguje ty obedy a vyplati se to brat si je.Ale my mame svoje maso atd.a to by bylo kecu :confused:
13. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
Adel, no jasný, hele kdyby to šlo tady, taky je beru a seru na každodenní vaření a mých nervů a dělání oběda na 3x :angry: to je fajn, že Ti vaření odpadne, hned to bude veselejší :wink: :wink:
13. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky zlatíčka.Tak dnešek byl docela rozlítanej.Ráno odvýst Martina do práce,pak s Nerinkou na stříhání,mezi tím oblítat poštu,banku nákup,pak na dvě hodky do práce,pak zase pro Nerinku-odvést ji domů a zase do práce až do večera.No ted jsem uspala prcka a jsem taky nějaká K.O.Dala bych si pivko ale tak nějak doma nic nemám a někam chodit nevím no,asi to nedopadne. :unamused:
Jinak autíčko je stále nepojizdé-scháníme motor. :confounded: Taky mi není zrovna nejlíp.Nějak mě pobolívá břicho a žaludek.Asi zase nějaká chřipka či co. :unamused:

No doufám že jste na tom všichni líp.nějak se mi ted nechce dočítat :sweat_smile: tak zatím pa kočky já jdu čekat na Martina :wink:
13. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
mě teda zase ve zprávách nadzvedl Kocáb s tím, že bude trapně pokračovat za Džamilu a že se nesměj děti tělesně trestat, to je fakt vymaštěnec, i sám psycholog tam říkal, že na děti spíš zapůsobí plácnutí, než sáhodlouhý vysvětlování, tady je to jak u debilů fakt že jo :angry: no a nemluvím o tom, jak se pustil do té starostky Řápkové, jak vzala dlužníkům soc.dávky, to je taky na pěst a náhodou tý Řápkový fandím!!!!!

No a děvuchy auto je doufám ťuk, ťuk spravené :wink: a sám Petr, to je co??V servisu mu řeknou, že nevědí a laik si to opraví, furt nad tím bádal, furt jsme řešili, co to může být, vyměnil ještě palivovej filtr, to nepomohlo a pak ho napadly jakési kabely co jdou ke svíčkám, hned to u prodejny vyměnil a dobrýýýýýý, tak snad to bylo ono a teď bude bádat nad svým, včera opět nedojel do práce a během jízdy to chcíplo :grinning:
13. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ani..tak me bude stacit jeden..je toho dost a pro nas dva to staci..
miso..no petan papa vse a tak je budu brat kdyz je to aj do skolek tak to bude dobra a budu mit aspon vecer klid..jen si koupim ty kastrolky :grinning: :grinning:

beny..teda ty jsi toho stihla :confused:
tak ja jdu zehlit at mam nachystane veci k mamce..jedem tam sice az v nedeli pac od pondelka delam ten kurz ale zitra me dojde kadernice tak uz se tesim ze budu jak clovek :grinning:
13. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Adel taky je to znát že toho bylo hodně páč jsem nějaká přejetá :confounded: snad bude malej spát aspon půl noci páč já ráno o půl šesté zase vyrážím do práce na celý dopoledne :unamused: ale snad mi to rychle uteče. :wink:

taky bych někam jela a vyrazila ale není čím a za co :unamused: no dneska už vyrazím jen a jen do postele a doufám že aspon páč hodin naspím.zítra odpo asi celé prospím uvidím jak mě malej nechá :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do postele pa a dobrou :pensive: :pensive:
13. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak zkousim znova z mobilu. Radek mi stahnul nejakej vetnamskej program. :grinning:
Jinak dekuju za podporu, jsem se potrebovala vypsat.
Miso, tak to je P. sikovnej, ze ti opravil auto. :wink: ..jinak s tou babovkou ..no commend ..jinak jsem to delala podle receptu ..i s prdopem :-P ..asi chce ta nase babovkova forma zustat u vajecnaku :grinning:
Ani, copak kluci? Uz je jim lip? Jsem vas docitala pres den, ale uz si vse nepamatuju :->
taaak a ted to zkousim odeslat. ..jestli to pujde, tak huraaa a ja i kdyz budu u nasich, tak s vama budu moct kecat :wink:
13. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
bre ranko..tak noc celkem dobra cca 4x hore

haniku..vidis jak jsi sikovna :grinning:
14. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas strasna.Presne v 0,02 se vzbudil a usnul ve 2,39 hod.NO to jsem hotova teda :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Hani-ale jo uz je to lepsi.Dokonce na chvilku muzou na vzduch-ale byt v klidu.Ondra teda v kocarku a Stepa nelitat-to nevim jak dokaze :confused: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
ahoj holky!!! Jdeme s Májou vás všechny aspoň krátce pozdravit. Nějak nestíháme a hlavně já nemám nervy na ten můj strašnej a pomalej počítač.

No stejně začínám být venku už jarně, takže budeme doma míň a míň. Už se těším, jak budeme celé dny lítat venku :slight_smile:

Jinak novinky od nás: MLuvíme čím dál tím víc, na nočníku vydží sedět asi 5 sekund, ale i to je velkej pokrok, bo předtím brečela, jen ho viděla.... Ale samozřejmě nic na něm neudělá, že :slight_smile: Zub pořád žádnej. Tančíme, zpíváme, tleskáme, napodobujeme zvířátka :slight_smile: Jí vše zásadně sama, krmit se nenechá. Takže praní prádla je u nás teď hodně časté :slight_smile:
14. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
No a to je v rychlosti asi vše.... musíme jít obědvat a spinkat, ať brzy vstaneme a můžeme procházkovat, venku je náááádherně!!!!

Mějte se všechny i s prďolkama kráááásně a já se zas objevím :slight_smile:

Papapapa!!!!!
14. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj Renco :wink:
Tak ja uz mam poklizeno,peru a vesim pradlo.Pecu kur.zavitky a stihla jsem vytrit.Onrulka spinka tak jsem se do toho oprela :grinning: Jsem zpocena jak chro,chro :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Jeste jsem stihla povleknout postele a peru povleceni-jsem se dnska do toho nejak oprela,koupelna je taky hotova-sakra-KDYZ SE KOUKNU NA SEBE,MUSIM JA SE POCHVALIT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
anicko..teda ty jses sikula..

ja jsem tady mela kadernici tak jsem neudelala skoro nic jen kuchyn..chtela jsem koupelku ale neni cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja teprve budu varit a dneska je tam za oknem krasne dokonce mam na slunku 15st.ale ve stinu je koésa a jeste aj fouka a moc se me tam nechce..ja zase nemam rada kocarkovani pac tady neni kam jit..v lese bahno a zadna cesta..a pisek mam objety za 30min..
14. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
se me to odeslalo nechta..a jeste se u nas dela opet cesta az do zari tak je to stejne rozkopane :angry: :angry:
14. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky

tak dnes je venku opravdu jaro :dizzy_face: krása, hned je nálada lepší!!!!

Aničko, u nás byla noc taky krušná, už 3.den se vzbudí ve 22 a pak čučí do půlnoci, ale pak teda zase spí, ale se mnou v posteli :pensive: ale pořád nic v puse nového nevidím :unamused: a srajda už 4.týden...
Jinak jsi toho dnes teda stihla!!!!Já mám taky ze sebe vždy dobrý pocit, když se do toho pustím a je uklizeno, ale když za týden ten úklid znovu, ach jo, kdyby to vydrželo alespoň měsíc :grinning: :grinning:

Adel, a co Ti dělala kadeřnice, stříhala nebo i barvu???

renči, ahoj, to je teda Mája šikulka, že mluví :dizzy_face: my se teda taky zlepšujeme, ale na mluvu to teda zatím zdaleka nevypadá :grinning: a na nočníku sedí taky 5sec a hned kouká, co udělala, ale dnes teda vyčůral sakra hodně, ale asi na 5x :grinning: vždy cvnkne a koukne a zase sedá a tak dokola :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Miso-jj a ted jdu ?Maxikovi na oslavu upect tu tvoji babovku :slight_smile:
14. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak ať Ti nesplasken jako Hance :confounded: :fearful:
Jinak jsem ještě chtěla dodat, že Himaláje byly teda mnohem lepší 2.den, až se to proleželo a pořádně ztuhlo :wink:
14. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
čauky kočky, dnes jsem trochu pouklízela, převlíkla a vysála, prokládala jsem to ležením a ted budu už jen odpočívat, Janina chudina má po očkování z minulýho týdne ted reakce, do toho jí lezou všechny 4 špičáky a je pěkně nachlazená, pže babička ve čtvrtek došla s ATB, takže od ní JAnina chytla pěknej kašel... večer mívá 39 a tak noci taky nejsou nic moc...

je vy zase pečete dobrutky, taky bych si něco dala, jen kdyby to bylo bez práce :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky maminy a těhulkomaminko.No tak dopoledne mi docela uteklo a ted je tu tak krásně.Udělala jsem prádlo a chtěla jsem píct ale nehcám to až na zítra.Udělám zítra k O halušky a pak zkusím tu bábovku ale doufám že se mi povede páč mi je líto surovin jinak :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Jani-ale ta babovka pudinkova je skoro uplne bez prace :wink: :wink:
Uz se mi pece-je to fakt fofr :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Miso-jj je zo dobrota.Ja jsem vcera delala tu buchtu bez testa a tntokrat jsem tam dala i rum i pudink a je to moc dobry taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Miso-ja jsem posledne tu troubu otevrela driv a taky mi nespadla :wink: Asi ta Hancina je nejaka fajnovejsi a chce fakt jen tu vajecnou babovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.