• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ale prd jseš!!!!Jseš moc pěkná ženská!Máš moc hezký obličej a fakt bych ti víc jak 75kg neřekla.Ale víš jak já měla taky jednou za život váhu i 93kg což už je skoro 100 :sweat_smile: jsem zvědavá jestli pak z dalším těhotenstvím zase tolik naberu :grinning:
14. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
hele víš jak ..miluje tě ten tvůj chlap takovou jaká jsi ?Miluje!Tak je jedno jestli máš x a nebo y váhu :wink: :wink:
14. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
beny..ja chci zhubnout pac uz se na sebe nemuzu podivat..neco ti poslu pockej :grinning:
14. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Janička už jsem asi dnes nenakukne ,bych ji ted potřebovala ach jo.No tak at odpočívá :wink:
14. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Adel-tak urcite jestli se necitis dobre tak do toho jdi :wink: :slight_smile: Ale me se teda taky libis vic buclata-ale pro tvuj dobry pocit urcite jdi.A cena je fakt super-hned bych sla taky-drzim palecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Adel jak to říká Anička prostě pokud to tak cítíš tak běž a třeba bude stačit pár kilo a budeš se cítit líp,ale srovnání těch fotek tak to ti teda upřimně řeknu že jsi daleko hezčí ted něž jako vychrtlina,fakt!!!!! :wink:
14. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Nejsi vubec hnuska,jsi jina,maminka a kus zensky-a me se libis vic jak ta hubena :wink: :wink: :wink:
14. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky hodím do alba fotku z doby kdy mi bylo 19 a pak ji smažu tak se držte at nespadnete ze židle :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
je tam tak mrkejte za chvilku vymazávám
14. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
jsem se kukala ted v tom kratkem vypadas lip :grinning:
no ale ja jsem se jako hubena citila strasne dobre a lehce :grinning:
14. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
jako za prvé ty vlasy a ty kila mám těd o 25kg mín jenže mám taky dosti pocuchaný nervy,je mi věčně zima a problém s jídlem.Takže je opravdu někdy lepší bejt trochu oplácána a v pohodě než bejt kostitřas a nemocnej :wink:
14. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
ja jsem myslela ty vlasky ne postavu
14. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
no postava to byl děs.Slonice z hrošocí dohromady.Prsa jak pro kojeňák a zbytek ani nemluvím :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Peti-kde je fotecka?
14. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
no nic kočky já se pro dnešek loučím a jdu do pelechu.Malej stále spí a snad nadále bude :wink: Tak se mějte hezky a já jdu hajat.Pa pa a ne že su zase bude beze mě mrtě drbat :angry: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Aničko tak pro velký uspěch ji tám ještě tak na dvě minuty dám ale rychle koukej pak to vymažu a mizím
14. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
doufám že jsi to okukla a já to jdu vymazat
14. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
beny..dobrou a ja taky uz pujdu..paaaaaa :pensive: :pensive: :pensive:
14. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Peti to se neda nic delat-hlavne ze jsme zdravi.
Jdu taky juknout na telku a natahnout se na gauc-dobrou noc :pensive: :pensive:
14. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak petan uz se po 3 probudil s hroznym revem..nevim co je..to bude noc zase :confounded:
14. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas opet hruza.Ale dneska jedou kluci ke tchanovcum a budou tam asi spat,tak si oddachnu.A my jdeme v 16hod na promitani nasich akci do hospody-uz se tesiiiiiiiiim :wink: :wink: Jestli teda babicka nebude mit neco v planu-jinak jsou kluci doma :unamused: :confounded: :confounded:
15. bře 2009 v 06:34  • Odpověz
čau čau no tak jsem jak mumie a to jsem opravdu šla ve 21h spát a myslelal jsem si jak se prospím.A ono houby.Malej co chvíli řval a pak ve 4h takovej strašnej řev no nešlo ho utišit.Ted jedu pro M do práce a už se asi nedostanu do postele.Leda až večer.Ach jo.No tak já mažu at tam nepřijedu pozdě :wink:
15. bře 2009 v 06:42  • Odpověz
bre ranko..tak u nas taky desne desne do 23h byl 4x hore a pak ve 3 a v 6 budik..jsem jak pytlem prastena..je hnusny,protivny v noci zachvaty revu..no des
15. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
No tak u nas taky rev-pak dostal trosku napit a docela to slo.Ale naucil se utikat z postele a cestuje po byte-teda spis jde za nami do loznice.A jak vyelzu z postele tak pelasi do svoji jak o zivot-jr to docela sranda jen kdyby to nebylo v noci :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hlavne nekolikrat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Aničko prosímtě jak jsi dělala tu bábovku?To jsi uvařila ten pudink a pak vše do něj dala nebo jak? :confused:
15. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky u nás docela pohodová noc, taťka šel na pifko, JAnina usla asi v 19,30 a já po 20h, takže jsem se fakt pěkně vyhajaly.

tak já jsem nakonec udělala k večeři lidtový těsto na slano a byla to mňamka, dnes bych chtěla jít s Janinou do města uvidíme co na to Janina, je docela unavená, zítra pujdou k dr, pže máme pěknej kašel a teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
tak problém vyřešen!Ještě že jsem si schovala od porodu tel.čísla :grinning:
15. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
čau Peťo jsi tu????jse ted chvilku online
15. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.