• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Peti-mas to na ICQ postup a pudink se nevari dava se sypky :slight_smile:
:slight_smile:
15. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
kurna petan zase tak zlobi uz je to k nevydrzeni :angry: hodila jsem ho do postylky a snad bude klid a ja jdu dobalit veci k mamce :grinning:
teda u nas zase od rana chcije a chcije
15. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
tak bábovka upečená akorát se mi trochu sesunula k jedný straně,ale snad to k jídlu bude :wink: uvidíme.No na první pokus to není špatný :wink:
ted ještě doděláme halušky a jdeme obědvat.Malýho jsem uspala bez dudáku tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží spát :wink:

Jani ne ne jen jsem občas nakouknu ale potřebovala bych s tebou něco probrat.Třeba se někde sejdem. :wink:
15. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
je halusky ty ja miluju..ja mam dneska kuratko u mamky :slight_smile:
15. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Peti-a ze je to rychlovka a jednoduche vid? :wink: :wink: :wink:
Ja se jdu na chvilku natahnout dokud jsem doma sama :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky

Peti, nemohla jsme odepsat hned, jsem byla korát v autě :wink: ale hlavně, že se povedlo

Já dnes koupila pudinky do zásob a zkusím udělat i z čokoládovýho, 2/3 udělám z vanilkovýho a 1/3 čoko a ještě přidám lžičku kakaa, aby to proteklo, stejně, jak se dělá mramorová bábovka, udělám to v týdnu, tak pak povím :wink:

Adel, to je super, že budeš hubnout :dizzy_face: jak píšeš, jde hlavně o to, že si člověk připadá s víc kily jak vorvaň, je ze všeho udýchaný...jo taky bych dolu něco ptřebovala, abych se cítila fit a svěží :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes dělala čínu, tu jsme neměli pěkně dlouho, páč s malým stát dlouho u sporáku nejde a dnes je tu mamka, tak jsem na to měla klid, bylo to pro taťku, dnes máme 5.leté výročí chození :grinning: :grinning: :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jo a noc popisujete, jako byste měly Dádu :frowning2: co to je teda, když je to i u vás???Já mu dala na noc Nurofen a stejnak se budil, zaspal to teda, to jiný dny začal řvát, ale stejnak se budil, já myslela, že zuby, u vás je to taky zubama?????
15. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Miso-ja nevim jestli zubama ale je to des,bes.Na tu mramorku jsem taky myslela-tak pisni a dej vedet :wink: :wink:
15. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
no tak jsme se napapali až jsme skoro praskli a já si ěla dáchnout a nějak jsem usnula :grinning: no a bábovka je načatá ale jaksi M ofrnoval nosánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak ji dám dolů k našim a ti si určitě s chutí a rádi dají :wink: jinak jsem do ní zkusila dát i ovoce :wink:
15. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
tak já měla dnes záchvat vaření, udělala jsem dnes vepřové na leču a bramboráčky (pro MIchala ) pro sebe nudle,aby mi nebylo zle, JAnině jsem udělala dušenou mrkev s hráškem, dále pak zeleinovou polívku s houbama..mnam mnam a na zítra jsem jim udělala vepřové výpečky se zelím (janina bude mít ještě tu mrkev), ještě chci udělat puding..... ale mám toho plný kecky....

bobišek ted usnul, dnes už podruhé, as jí není fakt dobře...asi skáknu sama do města.... musím do lékošky pro hedelix na kašel a chtěla jsem JAnině nový botky.... venku je mi docela dobře, aspoň se projdu....
15. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
tak jsme venku byli skoro do 17h pak se naložili do vany a už spí :wink: byl protivnej tak byl jasnej do postele :grinning: no a já ted večeřím.Vyčenžovala jsem s mamkou řízky za halušky :grinning: :grinning: tak si dávám řízeček.Martin bohužel ted musel jet pomoc strejcovi někde prej zůstal viset tak to ani nedojedl.Mu to budu muset pak ohřát znova :wink:
15. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem u mamky a pomalu pujdu na kute pac rano se chystam na kurz..dneska jsem byla jeste na dvou besedach a tak nebyl cas pisnout..doufam ze se trosku vyspim :pensive: :pensive:

miso..no zuby jsem hledala a nic toz nevim..a do hubnuti a cviceni se moc tesim a snad vydrzim pac se jednou tydne jezdi do zlina kde cvicime a budou nas premerovat a vazit :confused: :confused:

tak pa pa zitra pisnu dobrou :pensive: :pensive:
15. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem na vas ani nemela cas :frowning2: ..a dnes jsem si zapomnela mobil doma, takze jsem na vas nemohla ani juknout. :pensive: :rolling_eyes:
...v sobotu odpol jsem byla v praci ..bylo tam toho na 5 hodinek prace. ..ale zase je na chvili snad vystarano a kdyz tam pujdu pristi tyden, tak to bude jen na otocku zkouknout a zase jit. :sunglasses:
...kdyz jsme se dnes vratili od nasich, tak risa dostal prvne ryzovou kasi, ...a docela mu jela, to jsem byla prekvapena. :wink:
tedka jsem tak nejak pozabalila veci a zitra huraaaa k nasim....na neurcito. :dizzy_face: :sunglasses: ..no snad jim budou jezdit vytahy. :confused: :sweat_smile: ...protoze obcas blbnou ..a to maj dva :rolling_eyes: ...uz jsem to tam jednou sla pesky a to nasi bydlej v devatym patre. ....to by to se mnou asi seklo. :zipper_mouth: :pensive:

Miso, jojo. ..v tuhle dobu byl risa taky silenej. :confounded: ...furt se budil a plakal. ...ale ted zase musim zatukat a spinka tak 14 dni celou noc. ...maximalne s jednim ...dvouma zajecenima. ..ktery teda ja neregistruju, jak od nej lezim dal. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze urcite to prejde. :wink: ...i kdyz ted u nasich v byte 1+nic(teda 1+1 ale je to mistnost 2 metry na 2, takze fakt nic) ...tak budu u risi spat ja, protoze oba bychom se k nemu do pokoje ala nic nevesli a radek bude rano vstavat do prace, tak bude spat ve velkym pokoji na gauci. :wink:

jdu hodit sprchu a uvidim, jestli je jeste treba neco nutnyho na zitra pripravit. ...a pak teda spat. ...dobrou vsem. :wink: :pensive:
16. bře 2009 v 00:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano.Jsem pako,tak misto abych spala kdyz nemam kluky doma tak uz strasim.Musela jsem si umyt hlavu pac uz me svedela jako kdyz jsem zavsivena. :slight_smile: :wink: Ale tak pocitam ze jeste ze zalehnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 05:55  • Odpověz
autor
Adel-koukni zabrana na postel-tak koukej prihazovat :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2886331
16. bře 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlasim od nasich. :wink:

Ani, cos tu strasila tak brzo. :grinning: ..ty se muzes vyspat a jsi takovy ranni ptace.

Jinak neco malo jsem uz odvezla ja a jeste to ceka radka. Tak jsem zvedava jak se tu risovi bude spat. Kazdopadne ja jsem stastna jako blecha X-)
16. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky

Hani, to jsem ráda, žes taky vypadla od babky!!!A Ríša je taky nadšenej, že všude může co :dizzy_face: :dizzy_face:
No s tím spaním, už to tu taky bylo, že pár dní to bylo hrozný a pak zase pohoda, dnes při krmení, mám dojem, že jsem zahlédla dolní dvojku a taky na dnešek spal už mnohem líp!!!A kadění bylo už celkem husté, takže to byl určo zub :angry: mě to tak štve, proč nemůžou vylézt nějak rychleji, vždyť to je fakt ještě na rok ty jeho zuby!!!!ještě 13 :angry: :angry: :angry:

Ani, Ty jsi fat pako, jsi sama, můžeš chnět do 8 a víc a Ty vstaneš, jako by byl Ondrula doma :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, užívej si u mamky!!!! :wink:
16. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Miso, tak tys mela s Danou to stesti, ze se mu ty predni zuby vyrojily najednou. :wink: tak to u nas se slinta zase jako o zivot a prijde mi, ze se mu nerasej jen stolicky, ale i trojky, ..ale kupodivu v noci ted spi? :-O
jinak vybeh tu moc velkej taky neni, ale muze vsude a to je super. Nasi uz odjeli a risa akorat spi a ja jdu zalehnout taky, nevim, co nas bude cekat vecer?

Jinak sory za nektery smajliky, pisu je rucne a ne vse se pretvori do obrazku :-]
16. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma z kurzu..je to narocnejsi nez jsem si myslela ale dobre..tento tyden delam jedny testy a dalsi tyden jeste jedny..snad za 9000 nepropadnu :grinning:

docitat cas nebudu neni casek
16. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
ahojky tak já jsem dnes jak když mě přeje parní válec.Jsem ospalá utahaná a bez nálady.nějaká přepadlá :unamused:

Adel a co to máš za kurz? :confused:

no tak malej opět protest proti spaní tak ho nechám ještě lítat a uvidíme co bude :wink:
16. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Hani jj, jemu vždy rostly dva najednou :wink: tebtokrát vidím jen tu jednu dvojku...no byt je sice malý, ale pořád asi větší než výběh u vás, nee :wink:

Peti, Adel má kurz snad na nehty tuším :wink:

Hele to je nějaký divný, že tu nebyla celý den Aňa :confused: :confused: :confused: snad se nic nestalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Uz jsem tady Miso-mela jsem litacku.A byla jsem pro kluky u babicky a ted se jdu rychle vysprsit a pak koukat na vodaky :slight_smile: :wink:
16. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
No proto :slight_smile: :grinning: tak hezký večer, hlavně, že je vše OK :wink: Já jdu taky do spršky
16. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
beny..jj miska ma pravdu na nehty..casem chci pedikuru a mozna kosmetiku dle penez :grinning:
tak petan zlobi a jeste nespinka :angry:
16. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím, dneska jsem měla hodně akční den :wink: dopoledne jsme byly s holkama poprvé na cvičení batolátek, moc jsme si to užily a holky byly nadšený, takže budem chodit každý pondělí :dizzy_face: pak u nás byla na oběd kámoška s holčičkou, co s náma chodí cvičit, a odpoledne se ještě stavila šéfová z práce, takže už se cítím trošku vyšťavěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, koukám, že se pustila do hubnutí, moc ti fandím, ať se to povede a jsi sama se sebou spokojená! :wink:

Míšo, to je trápení se zoubkama, co? U nás to samý, lezou všechny 4 stoličky naráz a dnešní noc jsme konečně spali asi po dvou měsících celou, tak snad už to bude zas chvilku dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, to je fajn, že jste vypadli od bábiny, tak si to u vašich užijte!! :wink:
16. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jani, kukla jsem na mimíska - kráááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: hlavně aby už ti bylo líp, ať si to těhulkování můžeš začít pořádně užívat! :wink:
16. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Holky-tak Vodaci skoncili a ja valim do postele.Zitra se tu stavi rodice asi na navstevu tak neco upecu a uvarim.Tak ahoj a dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
16. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak ja taky valim do postele paaaaaaaaaaa :pensive: :pensive:
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krane rano preju-noc dost dobra.Tak snad bude fajn :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 06:04  • Odpověz
Krásné ráno všem :wink: u nás začalo sněžit, a to už včera vypadalo na jaro, bylo krásně a dneska zas zima :angry: dneska jsme samy bez taťky, vrátí se až zítra večer :cry: :grinning:
17. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.