• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky!!!

Tady se všude peče a vaří, až se sliny sbíhají, když to člověk čte :slight_smile:

Holky, jestli máte doma takové ty obyč. pěnové puzle s vytahovacími středy, tak jdou krásně přilepit na vanu a kachlíky. Přišla jsem na to včera úplně náhodou. Máme puzle, na kterých středy tvoří zvířátka, a já ty vodní vytáhla, že je dám Maru na hraní do vany, ať má změnu. No a při koupání jsme zjistily, že to krásně na vanu a kachlíky přilne a světe div se, drží to tam pořád!!!!!!! Už jsem předtím uvažovala, že koupím takové ty nalepovací zvířátka do vany no a sláva, ušetřím, když mám puzlíky :slight_smile: Tak jsem dnes hned zapla PC, abych vám to napsala, ať můžete taky vyzkoušet :slight_smile:

Jinak u nás teda taky sněží. Je to naprd, bo já se těšila, že už bude hezky. Asi si na jaro ještě budeme muset chvíli počkat.

Adélko, držím pěstičky, ať se Ti daří jak v kurzu, tak v hubnutí!!!!

Jani, to je teda paráda, takhle koukat na fotečku nového života :slight_smile: Ještě jednou moc gratuluji!!!!
17. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo a jinak jsem teda teď díky kámošce zjistila, že nelze si dát 2x po sobě rodičovskou na dva roky, ani na tři, pokud mezi tím člověk nepracuje alespoň 180 dní. Dávají automaticky na 4 roky. Což já teda netušila. Ta kámoška byla v šoku, bo měla mateřskou na dva roky a po dvou letech se jí narodila další dcerka a chtěla mateřskou na další dva roky a má smůlu, dostala ji na čtyři. Finančně bude teď teda totálně v tahu. Holky, vy jste o tom věděly?
17. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Jani, ale Tebe se to myslím nedotkne, když na rodičovské byl taťka :slight_smile: protože tak se krásně vystřídáte :slight_smile: Ale jinak jsem teda překvapená, jak je finančně nevýhodné mít hned dvě děti po sobě :frowning2:
17. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,jen vás jdu pozdravit,než vyrazíme k mudr :pensive:
Malá má od včera teplotu,kašel a rýmečku :frowning2: V noci kašlala a kašlala :cry:
Ted už zase spinká,chuďátko moje malý :pensive:
Asi nějaká viroza a do toho samo zuby,jak jinak,leze asi 4.stolička,ta 3.už je prořízlá.
No uvidíme,jak dopadnem,když ona ty doktory tak blbě snáší,je to podruhé,co marodí :confounded:
17. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Marti-chuderka Adelka,tak at jste brzy zdravi :slight_smile: :wink:
Renco-jj my mame taky malicky puzzle na dlazdickach a vcera jsem v prodejne KIK koupila takovej ten pytel s prisavkama tak mame i uklizene hracky-sice je maej ale na ty Ondrovi poklady staci :slight_smile: :wink:
Ja jsem ted dovarila veprove v kapuste +brambory a upekla Himalaje.|Maji prijed rodice tak at neco mame :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky

Renčo, díky za objev :dizzy_face: :grinning:

Marti, jé to je chudinka :frowning2: ať je brzo po všem!!!!

Holky tak u nás nesněží, ale je cítit mrazivo ve vzduchu :unamused: taky bych už tak těch 15 nad nulou brala!!!!!Ale snad max.14 dnů a bude to už dobrý, teď už bude líp a líp!!!!!!! :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky díky.Už jsme zpět.Poslech dobrý,uši taky .CRP 12,což ukazuje zřejmě na virozu,takže máme Mucosolvan a snad to brzy přejde.
U nás je dnes naprostý hnus to počasí,mrholí,chvilku prší...prostě to na náladě moc nepřidá :confounded:
17. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky holky

tak jsem vcera vytukala sahodlouhy roman a ono se to neodeslalo. Tak uz jsem nemela tu silu to psat znova. A taky me bolel palec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

noc u nas proknucena ..asi tak 6-7x za noc a pak budicek v 6:40. A to ted u risi lezim ja, takze po dlouhy dobe zmena, ze fakt vnimam kazdej knik.

Miso, taky nam jedna dvojka lezla solo, ta dole, jinak to slo vetsinou v paru +/- den. :wink:

adel, tak to jsem zvedava, jak se ti ten neht.kurz bude libit? Kdyz budes mit nejakej vytvor, tak to musis blejsknout a dat do alba. :wink:

kristi, jee, tak to je hezky, ze chodis s holkama na cviceni. A zvladas cviceni s obema sama a nebo chodis s honzou?

Renco, jojo ..to same mi rekla svagrovka, jen ja uz mela koupeny zviratka. :-/ ..ale nakonec je to lepsi, protoze puzzle mame pismenkovy, tak to mu dame az se bude ucit cist :grinning:

Ani, super ze te kluci nechali vyspat, kdyz si vcera vstavala jako bys je mela doma. :wink:
17. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
hANI-NO MY JSEM TAKY VSTAVALI HODNE BRZY ALE V NOCI BYL VZHURU JENOM 2X TAK to je dobry :wink:
17. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
Ani, tak tos mela hezky :wink: ..tak takovejch noci at mas vic.:slight_smile:

tak ja jsem dnes stihla takovejch veci a i jsem si nasla par minutek na to si sednout. ..to je paraaada.
17. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky :wink: tak jsme dorazily z venku a je tam fakt hnusně, ale musely jsme nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renčo, díky za tip s puzzlema, máme krtky, tak vyzkouším :wink: jinak s tou mateřskou to je teda na houby, protože my možná navážem další mateřskou po 3 letech a chtěla jsem ji taky na 3 :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mikul, přeju Adélce brzké uzdravení :wink:

Míšo, no prý má ještě dokonce mrznout, letos si to jaro dává jaksi načas :angry:

Hani, Honza s náma nechodí, ale Anička se hned skamarádila s tetou cvičitelkou, takže cvičila s ní a já s Liduškou:grinning: občas jsem civičila i s oběma naráz :wink: ale není to klasický cvičení, spíš všechno takovou hravou formou, se zapojením maňásků, hodně písniček, tanečků a tak, bylo to fakt zajínavý a holky vydržely celou hodinu, což jsem se divila :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
Renčo, Kristi...........to je pitomost!!!!!!!

Na Renči kámoška je zřejmě případ, který nemá u 2. těhotenství nárok na PPM.
Potom ano, pak PPM nedostane a dnem narození dítěte bude dostávat nový rodičák, a to skutečně ve 4 leté variantě (konkr. do věku 21 měs dítěte 7600 ,-- a pak do 48měs věku 3800,--)

Ale pokud máte nárok na PPM, normálně přejdete z rodičáku na druhou mateřskou a pak si volíte další rodičák etc. etc.

Takže neplašit!
17. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
Ewi, dík za uklidnění, stejně je zatím další mimís ve hvězdách, ale snad to bude tak, jak píšeš, jinak bysme s tou almužnou asi těžko vyšli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Tak jsem holky uložila a mám večer sama pro sebe :dizzy_face: není to špatný jednou za čas :slight_smile:
17. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
Tal ještě jednou dnes zdravím :slight_smile: Byly jsme venku od 15 do 18 hodin a paráda. Super procházka i když chvilkama mrholilo. Hlavně, že nefoukalo a nebyla velká kosa.

Marti, ať je Adélka brzy zdravá, posílíme vitaminkové pusinky :slight_smile:

Ewi, no já tomu fakt nerozumím. Proč by neměla nárok na PPM? To snad má každá matka, ne? Jsem z toho jelen.

Kristi, to musí být fajn cvičeníčko :slight_smile:
17. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
No tak jsem tu fakt byla jen na skok, jdeme na kašičku, koupání a spinkání....prostě klasika, Pc nestíhám... tak papapa
17. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Nenene, aby dostala mateřskou, musí splňovat řadu podmínek, hlavně být účastna nemocenského pojištění v posl. 2 letech, být zaměstnaná, podmínka 270 dní, atd. ... je toho více, v diskusích pod "Paragrafy" se lze hodně dozvědět. :wink:
17. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
ahojky milackove
co noveho??
ja jsem dojela v 5h.a zitra uz budu delat nechtiky..prej jsem sikovna..jine az v patek
jeste jsem si s holkama skakla na pizzu a nabarvit oboci a natocit rasy..uz jsem nikde nebyla cca 2 roky
17. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj kočky.Tak jak to tady žije? :slight_smile: Já jsem snad ted uspala toho našeho raracha a tak nějak přemýšlím jestli mám koukat na ordinaci a nebo jít spát.Jsem dosti utahaná a ospalá.Nějak mě to tento týden zmáhá :frowning2:
17. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Renčo, jj, je to fajn, škoda, že nebydlíte blíž, mohly jste chodit s Maru s náma, určitě by se jí to taky líbilo :wink:

Adel, tak to je rychlost, že už budeš dělat nehtíky :wink: fajn, že sis s kámoškama vyrazila a odpočla si :wink:

Čau Peti, utahaná z práce, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na ordinačku kouknu, ale budu u toho uklízet šuplíky v obýváku :wink:
17. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Kris tebe jsem neviděla snad 100let :grinning: jak se s holkama máte?No utahaná z práce jj,nějak mi to poslední dobou dává zabrat,ted jedu v kuse asi měsíc jen odpolední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jo nějak se tu míjíme, co? :wink: no máme se fajn, holky jsou zlatíčka a konečně jsou zase zdravý, takže pohoda :slight_smile: uf ty si teda dáváš do těla, stála výplata aspoň za to? A co Patriček, jak snáší hlídání? :wink:
17. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
malej s hlídáním to má v kapse.S babičkou jsou jeden tým :grinning: no výplata stojí za to jenže z ní více méně nevidím nic páč poplácím všechno co je nutný aby se rychle splatilo :confounded: je fajn že jsou holky zdravý.Nás trápěj zuby :angry:
17. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak to je super, že s babičkou tak zvládají, aspoň na tobě nebude Patriček závisláček :wink: tak snad budete mít brzo splaceno, aby sis mohla taky koupit něco pro radost :wink: zoubky nás taky trápí, lezou stoličky, ale už je to trošku lepší, i když ještě nejsou úplně prořezaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co Marťa, seká dobrotu?
17. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Míšo, copak to máš za novou fotečku? :confused:
17. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
jj Kristy je to ted v pohodě a řeknu i krásný.Snaží se a zajímá se ted i o mě.Akorát má v práci trochu mazec takže je někdy napruzelej z toho ale to asi každej kdo chodí do práce.Jo snad budeme mít rychle splaceno abych si aspon ěnco koupila :grinning:
17. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jé Peti, tak to ti moc přeju, tak ať vám ta pohodička vydrží hoooodně dlouho :slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
jj snad nám to vydrží už na furt.Nějak se mi nechce řešit zas takový trápení :frowning2: njn akorát ty stresy z práce to je peklo.A zvlášt když má pořád jen noční a 24cítky.Já jelikož jsem tam jen max 6h denně tak zas takovej stres nemám a vyhovuje mi to :wink:
17. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
jaktože má takový blbý služby? To se nedivím, že z toho má stresy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu vyvenčit Berta a pak ještě nakouknu :wink:
17. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
no protože mu je ten jejich slvanej šéf tak naplánuje.Prosímtě to je blb na entou :angry: nevím kdy to bylo ale myslím v lednu měl samou noční a 24 a ted mu mezi to aspon foukne denní 12ctku ale stejně takový magorový služby se pak nedivím že ty kluci jsou z toho všichni na prášky :angry:
17. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak to mají fakt šéfa debila teda, má za to Marťa aspoň příplatky? To se přece nedá vydržet dlouho, nejsou ty 24 protizákonný? Já myslela, že nejvíc se může pracovat 12 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už mizím :wink:
17. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.