• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ne příplatky za noční a přesčasy nemají.To jim přece stát nedá.A ještě musejí mít 150h zadarmo no nášup holka.Myslela jsem si že policajti jsou cenněný líp.Njn jsou to jen lidi a každej je může odrbat a ještě na ně házet držky :angry: je to na bednu.Ale ještě to musíme 12let vydržet a pak půjde do důchodu :grinning: :grinning:

nic Kris já mizím do postele jsem zničená jak Sarajevo,tak papa,pusu holkám a pohlazení Bertovi a já jdu chrnět.

jo a viděla jsi fotečky stěnátek co jsme měli?
17. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak ja se loucim a valim spat..
haniku..jj pak hodim do alba muj zitrejsi drapek..
tak paaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Peti tak to je teda mazec, to jsem netušila, že je tak odírají :angry: :angry: no aspoň že můžou dřív do důchodu, ale jinak teda žádný terno, se nedivím, že musí dělat kampaně, aby k nim někdo šel :stuck_out_tongue_closed_eyes: štěňátka jsem viděla, nádherní chlupáčci :dizzy_face: nechali jste si nějaký?

Papa, hezky se vyspi Peti :wink:

Dobrou, Adel :wink:

Tak já valím do sprchy, pak musím vyfoukat vlasy a zalezu do pelíšku něco přečíst, ale možná ještě nakouknu, jestli tu nebude nějaká noční sova :wink: :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Ahoj holy-hezke rano :slight_smile: Noc u nas docela dobra.Vcera jsme zacali odnaucovat od dudlika-a.........dost v pohode a zvladl o noc.Tak supeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 06:21  • Odpověz
bre ranko..tak noc celkem sla a budik v pul seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petan je bez dudlika cca 3 mesice..vubec ho nechtel..pres den neva ale v noci jak rval tak nesel uklidnit :confounded:
18. bře 2009 v 06:36  • Odpověz
autor
No ja sjem to zkusila ted-a byla jsem taky pripravena ze to bude drutus a pohoda.Tak doufam ze vydrzi :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc super, budily se akorát než jsem šla spat a pak až ráno v 6:30 :dizzy_face: už jsme stihly umýt okno v pokojíčku a teď jdem vařit :wink: s vycházkou to dneska moc nevidím, sice svítí sluníčko, ale hrozně fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás se spí pořád s dudlem a zatím jsem neměla odvahu ho holkám sebrat :sweat_smile:
18. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
tak my jsme po obídku a holky pořád čilý, takže zatím je nebudu dávat spinkat. Před chvilkou mně pošťák přivezl nový kolo, co Honza vydražil na aukru, tak už se těším, až ho večer omrknu, zatím je v krabici ve sklepě :dizzy_face: teď už jen koupíme holkám croozera a můžem vyrazit, už se hrozně těšíííím :dizzy_face: jen aby už bylo teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
U nas taky fici ale zase mi krasne schne pradlo :wink:
Ja jsem taky drazila ma MMB-mam spanelskou deku-tu jeste uzijeme a celni teplomer,tak mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:Jinak ja uz se taky strasne tesim az vyrazime na kolo jsem docela zavislak :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jj Ani, taky suším na balkóně a schne to hezky :wink: čelním teploměrem měřili holkám teplotu na jipce, ten je super, ale asi dost drahej, že? Za kolik jsi ho vydražila? :wink: já jsem na kole nikdy moc nejezdila, teda s Honzou hodně, ale měli jsme dvojkolo, tak nevím, jak mně to půjde samotné a kolik toho ujedu :sweat_smile: no když Honza potáhne holky, tak to mu možná budu stačit :grinning:
18. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
18. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
aha, tak to je jinej, tam měli čelovej bezkontaktní, myslím na bázi laseru, jen přiložili k čelu a odečetl teplotu. Ale tenhle může být super právě když nechceš dítko budit, já měřím teplotu v zadečku a v noci je to fakt na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jdu píct makovec, až se Honza vrátí ze služebky, tak ať ho přivítá jeho oblíbená pochoutka :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky

U nás je teda taky luxusně, až na ten vítr teda a prádlo mám taky venku :wink:

Já mám dotykový teploměr, ten drahý a řeknu vám, že ho nepoužívám :confounded: měří pěkně nepřesně!!!Jednou 37,8 po druhý 38,5, dává se i do ucha a stačí, když na tom uchu Dáda leží a hned má třeba 38 a přitom teplotu nemá, takže já nedám dopustit na obyč digitál do zadku :wink:

Jinak dudel fakt neřeším!!!!Přes den ho má minimálně, když ho bolí zuby nebo je unavený, tak si ho bere, jinak ho sám dává na stůl, na ven ho nemáme vůbec a samozřejmě na noc jo, ale stejnak mu hned vypadne.

A musím toho kluka mýho pochválit, dělá mi samou radost...včera, když dojedl banán, sám mi z ruky vzal slupku a šel jí hodit do koše, dnes ráno jsem myla nádobí a na stolku u telky byl talířek a on mi ho sám od sebe přinesl :fearful: a když jsem dnes věšla prádlo, tak mi bz říkání podával kolíčky :fearful: mám nějaké vnímavé dítko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: konečně jsem se dorvala k netu :wink:

Ve Zlíně bylo super, jen to počasí teda mohlo být lepší. To bylo horší než v dubnu :confounded:
18. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Dudlíka zatím taky neřeším. Máme to jako Daník, když jí bolí zuby a je z toho večer nebo před dopo spaním protivka, tak si ho vezme a podudá a tím se zklidní. Pak si ho bere ne spinkání, podudá a vyplivne. Přes den ho má málokdy.
18. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Odpo nás Peťa veze zpátky domů. Chjo, zase budeme samy samotinké :cry:
18. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Byli jsme na Líbáš jako bůh a super. Doporučuji. Holubová je úžasná :wink:
18. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kris, co sobota ? Platí ? U nás zatím ano :wink: i když teda málem jsme jeli až v neděli, pže mamka zapomněla, že hlídá a domluvila si výlet do Prahy na nějakou výstavu. Nakonec to teda zrušila, i když jsem ji přesvědčovala, že můžeme jet i v neděli, že nám to neva. Ale nechtěla. Takže vše podle předchozích domluv :wink:
18. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Miso-no tak to je Danik sikulka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky-no prave ale ze Ondra byl zavislak na dudanu.Musel ho mit pres den,jak ho nekde videl ,nasel,zahlidl tak zachvat.Klidne vystridal behem par minut i tri :confused: :frowning2: :frowning2: Takhle si ani nvzpomene-zatim :wink: Jenom v kocarku teda rve jak tur :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Aji-ahooooooj
18. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Na dotykový teploměr už jsem taky koukala, pže Klárka se vždycky strašně vrtí a blbě se mi měří. Víděla jsem u sousedky a pak na netu taky čelový a vypadal super. Jen o přiložila malému na čelo, chvilku pojezdila a bylo to :wink: ale byl cenově dražší. Myslím, že kolem tisícovky :unamused:
18. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj Ani :wink: takže Ondrulka byl dudánkový ? Ale tak ještě je relativně malý, tak by to zase tak nevadilo. Horší ty tříleté děti, které furt chodí s dudánkem :confounded: tak snad to bez dudánku zvládne dobře a brzy na něj zapomene úplně.
18. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Dneska byla Klárka poprvé u holiče :slight_smile: bobeček z toho měla mále infarkt. Jsem ji držela já na klíně, mamka jí zabavovala a holička se snažila mezi krokodýlími slzami, řevem a mohutným cukáním, stříhat :confused: nakonec jsme to zvládly :slight_smile: a jsme zase pěkná holčička :grinning: už jí to totiž zase hrozně lezlo do očí a kolem uší odstávalo a culíčky si vždycky sundá a sponky vydrží taky chvilku :confounded: teď má konečně nějakou fazónku :grinning:
18. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ajo-no ja doufam ze to bude OK-sice je mi ho lito jak v tom hocare rve ale zase treba v noci spal hezky :slight_smile: :wink: A i dobre usnul.
Tak ten teplomer zaase neni nejak drahej-teda ten co jsem vydrazila tak me to pak nebude asi tolik bolet kdyby neco.\my mame dig.dva.Ale nejlepsi je rychlobezka :wink: :wink:
Bymi jsme na kontrole na ORL-a Stepa uple dobry,prosvitila mu dutiny a cisty pruchodny :wink: Ondraskovi mam jeste alespon 2X denne odsavat ale taky dobry i do usi mu koukala :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
ajo-tak ji vyfot manekynu :wink: :wink: :wink:
Ja uz jsem Ondrovi taky smikla ofinku :wink:
Miso-a co Ty uz jsi taky ofikala Danicka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Taky nám lezou snad 3 stoličky a špičák :rolling_eyes: špičák už je prořízlý a u stoliček jdou cítit zatím jen ty špičky. To bude ještě tak na měsíc než se proříznou celé :confounded: chudák je z toho celá hotová, ukňouraná a uslintaná :frowning2:
18. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jo jo, Ani, vyfotím a pak hodím do alba :wink: jsme ji musely hned po příchodu domů celou okoupat, pže vlasy měla až v plínce :grinning:

Tak to je fajn, že jsou kluci už ok. Tak snad to nějakou dobu vydrží a dají jim ty bacily pokoj. Hlavně Ondrulkovi. Ten už se natrápil dost.
18. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
No dr.nam dala i nejake pytliky do caje na posileni imunity :slight_smile: :wink: Tak by jim to mohlo pomoct-ch joooooo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ondra taky porad srajdi ale dvojky dole porad nic-stolicky uz ma vsechny 4 :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Klárka taky furt teď z těch zubů srajdí. Už aby byly venku a zase byl chvilku klid.
18. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Míšo, teda Daník je fakt šikulka, že ti tak pomáhá, holky taky hodně pomáhají, ale musím jim říct, samy od sebe ještě ne. Třeba se mnou věší prádlo - vezmou z koše, natřepou a podají, nebo spolu skládáme ponožky, když jednu oblíkám, tak druhá mně to oblečení podává a nejradši hledají jedna druhé papučky, když si je někde zašantročí :grinning:

Ajo to víš že platí, už se na vás těšíme a na veletrh taky! Škoda, že mamka ten zájezd zrušila, klidně bysme mohli i v neděli :unamused: :wink: jinak honem vyfoť Klárku, jsem zvědavá na ten sestřih :wink: my jsme zatím šmikli jen ofinku, Lidušce se to líbilo a Anička se nechtěla moc nechat :wink:

Ani, super, že jsou kluci zdraví, tak hlavně aby vás už nic dalšího nepotkalo :wink:
18. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Kristi-tak musime doufat :slight_smile: :wink:
Byla jse v krame ale tam je teda kosa :confused:
18. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.