• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky..tak ja jsem pred chvilkou dojela..vecer pisnu ted neni casek jen jsem hodila foto
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2532647&vReferer=
18. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem napsala zase sahodlouhy textik a on se neodeslal. :frowning2:
no na mobilu fakt nemam silu to psat znova. :-/
18. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
Ve zkratce:

Ani, gratuluju k uzdravenejm klukum a ondraskovi k odnauceni od dudliku:wink:

Miso, Danik je sikulka. To u nas jen vi, co je kos na odpadky, ale nadobi by radsi rozflakal, nez by ho chtel nechat umyt a kolicky okusuje. :-P

ajo, krasny, ze klarka zvladla strihani, tesim se na foto.

No napsala jsem toho predtim vic, ale nemam silu to tukat cely znova, tak omluva za heslovitost, ale jestli se to znovu neodesle, tak se jdu obesit.
18. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
Adel, jeee, to je hezkyyy. Ses sikulka. :wink:
18. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
Holky, to je strasny, ja jsem byla zvykla se rozepisovat a ted spis premyslim jak napsat co nejvic v nejmensim poctu slov. Hruuuza :confounded:
18. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Adeeeeeel-krasny :slight_smile: :wink: :wink:
Hani-jj mobil je na pytel.Vsak si pamatujete jak jsem valcila ja v nemocnici :confounded: A rodice nemaji PC-ale tak Vy mate notas ne?To ho nemas sebou?????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
18. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
ahojky..dekuji z pochvalu..celkem se me povedly..
ted jsem konecne uspala petosa a valim na tv
18. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Bafík
Holky tak bábovka z pudinku ještě s čokoládovým ,výborná :dizzy_face: Je to tak lehce mramorované a hlavně chutná líp, jak je tam čokoládový, tak zkuste

Adel, no paráda :dizzy_face: nehtíky vypadají super!!Jsi šikula, tohle bych vážně nezvládla :pensive:

Hani, to je hrůza z toho tel.že se Ti to neuodesílá, vím, jak mě to občas sejří tady, když se to neodešle, natož z mobilu :angry:
18. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tady byl zase někdo ftipnej :grinning: :grinning: :grinning: že Aninko :grinning: :grinning: Daníkovi nemám co stříhat, jsem ráda, že se mu jakštakš začínají tvořit vlasy nad čelíčkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak děkijeme za pochvalu, Daník je šikula, on je takový zásadový, když např.dostane něco k papů a má v puse dudu, tak ne, že by ho vyplyvnul a hrnul se po jídle, ale není líný jít ke stolu, tak dudu položit a když náhodou spadne na zem, znova se ohne a zase dává na stůl :grinning: to samé s pitím, jak už nechce pít, hned to dává na stůl :grinning: no je to s nima sranda :wink:
18. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ani, pamatuju. To te taky musel pekne bolet palec, co?:frowning2:
jinak pristup je tu diky programku jako na pc, to je dobry, jen je prave blby, ze to nejde pred odeslanim ulozit jako na pc. :-\
notaska tu mame ale net mame doma pres upc, takze pres pul phy jsme kabely uz nezvladli pretahnout. :grinning:

Miso, ja to na pc prave ukladam pres ctrl+c, protoze v tomhle mam s konem spatny zkusenosti.
Nebudes se doufam zlobit kdyz tu babovku s cokopudinkem nevyzkousim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ja akorat pecu buchty. :wink:
18. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Miso, jojo Ajina poznamka o vlaskach me taky dostala. :grinning: :grinning: :grinning: ..my ti kdyztak pujcime strojek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..my jsme uz strihali 2x :wink:
18. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Co já :slight_smile: to Anička byla tak vtipná :grinning: ale určo i Děda Vševěda pečoval o své tři vlásky, tak proč ne Daník, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdu na ty fotky :wink:
18. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hotovo :slight_smile: fotky už jsou v albu :wink:

Kris, tak to je fajn, že vše platí. Já mamce taky říkala, že můžeme jet v neděli, pže i tak se můžeme sejít. Ale ona prostě nechtěla...že nám to slíbila na sobotu, tak to tak prostě mám nechat :confounded:
Taky už se na vás i na veletrh těšíme :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Adel, nehtíky moooc pěkné. Povedly se ti. Takže, až budu zase ve Zlíně a bude chvilka, tak se musíme domluvit a nechala bych si od tebe taky tak pěkné nehtíky udělat :wink:

Zrovna na Velikonoce budeme kousek od vás :wink: jedeme do Rohatce. Už jsem myslela i na to, že kdyby to šlo, mohli bysme dorazit na kafčo. Ale to ještě nevím.
18. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas skoro na jare normalne nachumelilo :frowning2: :confused: :confused:
19. bře 2009 v 06:43  • Odpověz
ahojky..dobre ranko noc dobra jen 3x hore a budik v pul seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aji..klidne se stavte..dej vedet :grinning:
tak ja se jdu chystat za chviku vyrazim a dam vecir nove foto paa :grinning:
pekny den :wink:
19. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Adel-tak hodne stesti :wink: A kam davas Petulu? :slight_smile: :unamused:
19. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
ani..stridave hlida mamka s tetou..ona je teta na pracaku tak ma ted cas ..proto si to delam uz ted kdyz je hlidani..
19. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Tak alespom ze to jde vid? Teta s mamkou jsou hodny-drzim palecky :slight_smile: :wink:
19. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
kuk
teda dnešní sníh jsme už neměla sílu komentovat :frowning2: ale taje, taje :grinning: :grinning:
my jedeme odpo na oční, já na KO po operaci a Daník taky, jednu dobu mu ujíždělo fest oko, tak ho taky skouknou :wink:

Adel, to je fajn, že i teta pohlídá, je to hned veselejší viď :wink:
19. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Miso-tak ted se mi ozvala pani a boticky jsou prodany :wink: Sice jsem trosku slevila ale jdou do sveta tak jsem rada :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma..jj teta s mamkou jsou hodne :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2537136&vReferer=
nejde to moc pekne videt pac se to leskne olejikem
19. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,mám minutku,tak nahlížím.
U nás situace nic moc,malé se včera spustila brutální rýma,hned jsem koupila odsávačku na vysavač.No je komplet zahleněná,kašel má hrozný,i v noci,navíc se furt budí kvůli ucpanému nosu a kašlem :frowning2: :unamused: No fakt děs,aspon,že už teplotu nemá.Ach jo,doufám,že bude brzy líp.

Adel,nehty jsou krásné,já taky chodila na umělé,měla jsem je 4 roky.

tak se mějte....
19. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
Adel a kde vlastně ten kurz děláš?
19. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Marti-chudera Adelka-tak uz je jenom lepe :frowning2: :wink:
Me dneska teda kluci sekrek od rana-Ondras se naucil kousat a grifnul Stepu do bricha.Ten rval jak prorvanej samozrejme.Tak jsem ho kousla taky pac uz jsem mu to rikala tolikrat a nepomohlo to :confounded: :confounded: :confounded: Tak teda natahoval ale dobry.
JInak Stepanodmlouva od rana a Ondra je protivnej a urvanej :frowning2: :frowning2:
19. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
tak petan ted usnul a ja mam pohov
mikul v uherskem hradisti delam kurz
19. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
AHojky všichni.Tak dnešek byl zase docela takovej jako nudnej záhul v práci.Ale přežila jsem a zítra už tam musím být o něco dřív.Njn je pátek tak tam bude trohcu šrumec.Jinak malej dneska asi dost protivnej páč prej vůbec nespal,takže večer docela odpadl tak snad mu to dlouho vydrží. :grinning:
19. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas dobra da se rict ze spal celou noc :wink: :wink: Teda Ondra samo u Stepanka uz to je nor,alni.Spis je vyjimka kdyz ne :wink: :wink: :wink:
Dneska mam strasne litani tak vubec nevim jak se tu ukazu-zatim ahoj :wink: :wink: :slight_smile:
20. bře 2009 v 06:31  • Odpověz
ahojky tak u nas noc celkem dobra jen 3x hore ale i tak jsem nevyspana a unavena uz rano a je me jeste zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak paaaaaa ja letim mam to na 9h.
20. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.