• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

u nás naštěstí medvědí spánek do 8h :wink:
Dnes jedeme k mamce, tak taky nebudeme..
oči dopadly dobřeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
tAK JSEM DOMA-ALE JESTE ME TOHO HODNE CEKA-ACH JOOOO :frowning2: :confounded:
Ale vecer jdeme s holkama na veceri,tak se docela tesim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nás stále trápí zubinky. Dolní stolička už je vidět skoro celá, špičák taky a u dalších dvou stoliček jdou cítit hroty. Moc si do pusinky šáhnout nenechá. Je boj ji jen natřít gelem.

Odpo vezeme malou k našim, pže ráno brzy vyrážíme do toho Brna. Už se těšííííííííííííííííííííííííím :slight_smile: hlavně na holky dvojčecí :dizzy_face:

A večer jdeme ještě na pifko, takže super víkend před námi :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ani, užij si večer večeře :wink: taky se k pifku asi něčím nacpu :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Přemýšlím teď, jestli Klárka zvládne být o víkendu s Peťou :confused: v květnu je totiž naplánován bosu víkend, tak zvažuju, jestli bych s kámoškou taky jela. Vypadá to hodně lákavě. Je to v hotelu pod Pradědem s polopenzí, bazém, posilovna, 4hoďky bosu, výšlap na Praděd a sobotní překvápko :slight_smile: tak nevím, no :unamused:
20. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma dneska jsem delala 2
valim za petanem..
aji..to zvladne..ja mam naplanovany vik v srpnu a bude to muset zvladnout..
miso..tak to je dobre ze to je vse o.k.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2540995&vReferer=
20. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Adel, opět pěkný výtvor :wink: už se těším, až ti předám i svoje nehtíky :dizzy_face:

Když já mám furt nějak pocit krkavčí matky :confused: :rolling_eyes: tak furt váhám. Ale moc bych chtěla jet.

A kam se chystáš na srpnový víkend ?
20. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Malá dochrapává své brzké ráno. Spí a spí a spí...už dvě a půl hoďky. Aspoň jsem stihla poklidit, uvařit jí jídlo na víkend, ať se nemusí zdržovat mamka a taky posurfovat na MMB. Hledám nějaké riflíky a kalhoty na jaro. Jedny už mám doma, ale ty bude nosit ještě i příští jaro, jak jsou jí velké. Holt je budeme zahrnovat :slight_smile: A to jsem objednávala 80. Tak nevím :rolling_eyes: asi musím propátrat i 74.
20. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Adel-hezky nehty :slight_smile: :wink:
Ajo-jj jen si to pekne uzij.Boticky uz jsou prodany-tak jsem rada :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, vrátily jsme se z vycházky celý zmrzlý, už chci to jaróóó :frowning2: :rolling_eyes:

Adel, nehtíky nádherný, jsi šikulka! :wink:

Ajo taky se na vás těšíme! :wink: s tím víkendem, proč ne, když se Peťa na péči o malou cítí, tak bych jela, Klárka je přeci zvyklá u vašich, tak s tatínkem to taky zvládnou, ne? :slight_smile:

Míšo, supr, že ti dopadly dobře kukadla, Daníkovi asi taky, že? My jdem s Aničkou příští týden, musí jí zkontrolovat tu cystičku v očku, ale zdá, se že neroste, tak snad to bude v poho :wink:

Ani užij si dámskou jízdu :wink:
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
Jee, Ani, tak to je fajn, že se je povedlo prodat. Byly opravdu pěkné.
20. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
Kris, však Peťa hned prohlásil, ať jedu a že on se přesune buď k jedné nebo ke druhé babičce :slight_smile: anebo zavolá bráchovi, ať přijede a že to zvládnou spolu :slight_smile: akorát, že zrovna dneska malá předvedla hysterickou scénu, že prostě k Peťovi nepůjde ani za nic. Dokonce se od něj nenechala ani přebalit :rolling_eyes: tak nevím, co to zase je.
20. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
Jak budeme zítra na BVV, tak pisnu sms, ju ? Budeme tam určo dříve, tak se nelekej, nespěchejte a doražte, po té druhé, jak jsme se domluvily.
20. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojky kačeny.Tak jsem doma z práce a ted mě čeká volný víkend.Což jsem jedine uvítala.Není mi nejlíp a potřebuju si trochu odpočnout.Ted jsem jela mesíc kuse odpolední :sweat_smile: No takže ted půjdu okoupat nakrmit a uspat a pak snad obstarám sebe a trochu si na gauči dáchnu :wink: jinak tak nějak nic moc novýho není.
Zítra budu péct zase nějakou spešl bábovku (asi) a chtěla bych udělat kuřecí prsa se sýrem na smětaně tak jsem zvědavá jak se mi to povede. :grinning:
20. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
no a jak to tak dočítám tak tady dnes asi nikdo nebude že?No klasika.Můžu tu být a pokecat a tady nikdo. :angry: njn
20. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojky..tak petan konecne usnul a ja si pujdu taky jsem za ten tyden unavena..
dekuji za pochvalu ono je to peknejsi normalne nez na pc

aji..neboj udelam ti drapky :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
no tak malej mi usnul tak snad mu to vydrží.Já si dám něco na papu hamu mrknu na tv a půjdu pod deku.Stejně je tu mrtvo :confounded:
20. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
ja taky pujdu asi spat jsem k.o. a nikdo tady neni :pensive:
20. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak risa spi od pul devate a ja delam veprove na cibulce na zitrejsi obed. Zitra totiz jedem na celej den k radkovy segre, tak at nemusi stat u plotny a uzije si risana. A radek nas opusti a pojede se podivat do nemocnice za svym tatou, nakoupit a jeste neco pobalit domu, co jsme nevzali.

Miso, tak to je dobre, ze mas oci ok. :wink: a doufam, ze se to tykalo i Dani? :sunglasses: ..a jak zvladl tu prohlidku?

Kristi & Ajo, uzijte si nedelni srazek. :wink:

Adel, teeeda tak ty nehtiky jsou fakt bomba. Se tim muzes z fleku zivit. :wink:

Ani, doufam, ze si dnesni vecer hezky uzivas. :wink:

Peti, tak to je dobre, ze mas vikend volnej, aspon si odpocines a budes si moct uzivat Patika :slight_smile: tim ze chodis do prace, tak asi jsi klidnejsi, kdyz zlobi, kdyz s nim ted nejsi cely den...ne?
20. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj Hani já se chystám dělat zítra k obědu kuřecí prsa se sýrem na smětaně tak jsem zvědavá jak to dopadne. :grinning: Pozvala jsem naši na oběd,za to že hlídají malýho.
No tím že chodím do práce aspon poplatím to nejnutnější co je potřeba,dostanu se mezi lidi a taky nejsem tak ve stresu.Je fakt že jsem klidnější.Ano vzteknu se taky a zařvu i na zadek mu někdy dám,ale jinak jsem ted nějaká i v něčem flegmatická. :sweat_smile: Nevím jak to popsat.Ale snažím se nenervovat a nedělat si zbytečný stresy. :wink:
A co má Radek s tatínkem?Já jsem teda nedočítala tak nic nevím. :confused: Tak hlavně at je všechno brzy v pořádku a vy se mějte moc krásně.Už se těším až se tu ukážete :wink:

Tak pa pa kočky já mizím...postel na mě volá "pojď spát" :grinning:
20. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
zdar babky...
byli jsme u našich, takže se ani nepokouším o dočítání....něco novýho?
hani, v kolika Ríša chodil? myslím, že ho Márinka překoná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
Peti, tak to budete mit mnamku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
radkuv tatik ma zeleny zakal a musej mu na nej zjistit davkovani leku a to trva nekolik dni, tak proto musel do nemocnice.

Marusko, tak to je super, gratulujuuu. Tak risa zacal v roce a ctvrt. :wink:

ja mam dovareno, dokoukam sex ve meste a pujdu do hajan, dobrou.
20. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
Marusko, tak jsem jukla do zapisnicku a presne to je v 1roce 3mesich a 4dni. :wink: to sam od sebe se zved a nekam par kroku dosel, predtim uz par kroku sam udelal, kdyz jsme ho treba mezi nami nechali chodit, ale sam od sebe zacal az takhle.
Tak a ja mizim, serial skoncil.
20. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
Hani, to nebude nedělní sraz, ale sobotní :slight_smile:

Pifko s kámoškou už skončilo a jsem zpět doma. Škoda, bylo fajn, ale ráno musíme brzy vstávat. Takže delší akce až zase příště.
20. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz
Jdu taky chrnět. Ráno bysme měli nejlépe v sedm vyjet, a to si ještě musím umýt hlavu, pže teď už se mi faaaaakt nechce :rolling_eyes:

Dobrou všem :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas vyborna a vecere taky-jeste ted jsem nacpana :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dneska je u nas ten maskarni-docela se tesim :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 05:55  • Odpověz
ahojky..
byyz ja myslim ze nas peran prekona vsechny pac on nechce ani stoupnout..on lozi v choditku chodi jezdi aj na motorce ale jak je na zemi tak on si ani nestoupne..jine decka aspon chodi kolem nabytku a petan nic..vidim to na 2roky to nse chozeni :confounded:
21. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nas noc dobra, jen jednou vzhuru, ale ja mela spani jak na vode. :frowning2:

ajo, ja myslela ze v ne, tak dnes si to uzijte. :wink:

ani, tak to je super, ze sis to uzila a jeste te kluci nechali vyspat. :sunglasses:

jinak my uz jsme u svagrovky a za chvili budem papat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky

Hani, jj týkalo se to I dády, zvládal to perfektně, na Dr se žulil a pořád mu koukal do očí a ne na předměty, na který měl koukat :grinning: byl zlatej!!!

Taky jsem nevěděla, že má tchán zákal :pensive: ten se dá operovat, že???
Radkovi vše nej k svátku!!!!

Adel, nehty opět krásný, jsi fakt talent!!!!!!! :sunglasses:

Jé Ani, no jo mimino se dnes vyřádí, co :grinning: :grinning:

Já budu večer sama, petr jde na sraz se základkou, tak nakounu večer
21. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky tak dnešek docela ok.Noc jakžtakž to šlo. :unamused: No ráno jsem ho frkla k mamce a pak jsem si tu trochu poklidila a udělala pro všechny oběd a taky jsem upekla bábovku.No a do ted jsme byli kočárkovat s Patričkem.Je tady nádherně ale už se trochu ochlazuje tak jsme doma.Martin dělá s kamarádem nějakou opravu auto či co tak jsme tam na něj občas mrkli a zase jeli dál :grinning: pak jsem si dala u babičky čajíček a zase jsme jeli.No a ted jsme doma a za hodinu mi dávají hříšnej tanec tak snad mě mamka dole nechá koukat.
Ted čerství vzduch a sluníčko mi docela pomáhá.Jsem se nadýhala toho svěžího jarního vzdoušku a hned je mi jak na těle tak na duši líp :slight_smile:
Tak moc se už těším na další víkend...pojedeme se na dva dny podívat za babi a dědou na moravu tak se na ně docela těším.Hlavně teda na tchýni,mám ji moc ráda. :wink: :slight_smile: a Patrička si užijou dlouho ho neviděli :wink:
Snad mi ten týden rychle uteče a bude zase víkend :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.