• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
miso..dekuji..o ja jsem to vzdycky chtela delat tak jsem rada ze me to jde :grinning:
petan je venku tam konecne klid..dneska je hrozny :angry: :angry:
21. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Holky-tak detsky maskarni je za nama a chystam nas pomalu na nase :slight_smile: :wink:
Jen cekam az Zdenda dorazi-jel odvezt kluky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
anicko..teda vy jste akcni..me to samou nebavi..v pisku nemam nikoho :frowning2:
tak petulin je okoupany a uz spinka :pensive: :pensive: a ja mam klid huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
21. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Uz jhsme skoro hotovy-pak hodim fotecky pac to stoji za to :wink: Hlavne Zdenda teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Ja se loucim a zitra ahoj :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak mimino Anina je už v plný parádě :grinning: Jsem moc zvědavá na fotos :sunglasses:

Tady stejnak ani noha, trochu jsem poklidila, vyžehlila...a jdu popřemýšlet nad dlažbou, jak jí uděláme..

tak všem dobrou :pensive: krásné sny :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
ani joooooooo fotky :slight_smile:
hani nemáš k čemu gratulovat, Márinka ho překonala v délce nechození :grinning:
21. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
bre ranko..noc se dala jen 3x hore
taky jsem zvedava na foto..
nas petan bude teda posledni v chozeni :frowning2:
22. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky tak jsem tu a hned nahazim fotecky :wink: :wink: :wink:
22. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak tam fotky jsou-ale neni to nic moc pac nas fotil bracha pri odchodu venku na chodbe a byla kosa.Az mi nekdo posle fotky z plesu tak je sem nahazim pac to stalo za to :wink:
Tolik masek ale jakych to je proste neuveritelny co Ty lidi vymyslej :grinning: :grinning: :grinning: Dobrej byl i Ozak,cvicenci z komunismu-no proste super.|Zdenda byl krasna Miss-kazdej ji sahal na prsa a vlasy mel rozpusteny.Uplny trandak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
ani..pekne uzsem kukla..u nas nic takoveho neni :frowning2: :frowning2:
22. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Adel-takhle to fakt nevypada-pockej az bude vic fotk-to je proste neuveritelny co Ty lidi ze sebe dokazou udelat :wink:
22. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ale tvoje miss byla kocka :wink:
22. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj

Anííííí, vy jste dvojka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super!!!!!!!!!!A Zdenda byl kočka :sunglasses: :grinning:
22. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky po delší době zdravím :slight_smile: jen na skok, janina bude za chvíli vstávat....

ani nemám nějak čas vás dočíst, ale večer to snad napravím, celý týden je v jednom letu, takže nestíhám chodit na konika a večer upadám do postele a už se ani nehnu

jinak novinky zatím žádné, stále mi není dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už si skoro myslím, že je v břichu chlap, protože jediný chvíle ,kdy mi je fajn je když sním něco smaženýho... mám chuť na pivo a ze zdravý stravy je mi blbě, tak to musí být chlap. :grinning:, příští pátek jdeme na NT screening a 7.4. jdu na kontrolu, tak snad je vše ok

Janina je sluníčko i když ten bordel za ní... co vám budu povídat.... máte všichni doma to samé určo
, pak hodím nějaké foto

Dnes jsme byli s Michalem zaměřit starej dome, ted nás čekají uřady a jdeme bourat no aspoň se to hnulo, zítra jedeme do Olmiku ohledně novomonaželské pujčky a pak se otočíme u babičky a dědy v zábřehu, takže bude zase nabitý den.....

Jája je vzhuru tak jdu mějte se papa
22. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky-prosim Vas mam prisbu.Nemamte nektera doma a nebo nevite nektera o nekom kdo ma na prodej,Ruskou digi hru Nu pagodi,-proste vlk chyta vajicka?Chtela bych ji koupit Zdendovi k narozkam.Sice ma jeste cas ale i tak.Na aukru ji maji ale ja jeste nemam pristup. :confused: :confused: :confused:
22. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
ani..no tak to nemam :frowning2:
22. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jj,docela by me zajimalo kde to ty lidi schani-to neni mozny :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, foto super. :grinning::grinning: ..to ste si museli paradne uzit. Jak na detskym tak na dospelackym. :wink::grinning:

tak ja dnes mam infarktovy zazitek, byla sem v praci, a kdyz jsem jela traji dom, tak tam zacala jecet nejaka pani, tak jsem se otocila, co se deje. Byl tam chlap, bledej jak prkno, natazenej v kreci a pena od pusy. Jsem byla uplne v soku, ale zavolala sem zachranku a ostatnim (no teda jen ridici traje a ty druhy pani, co si vsimla pana ..ostatni jen pozorovali) zprostredkovavala, co se ma delat nez prijede zachranka. Jednu chvili jsem myslela, ze je po nem, ale nastesti se pak vzpamatoval a prijela zachranka. Husty ale bylo, ze driv nez zachranka prijely nehody MHD :astonished: Jinak ja pak byla v soku a srdce mi bilo jako zvon jeste hodinu potom.
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky drahoušci.Tak dnes bylo uspávání po zlém :angry: ale snad usnul.A doufám že nebude kručet. :angry:
No taťka nám zase odešel na noční tak jsme tu samy.Já mám ranní takže budu zase ráno brzoučko vstávat.Což asi nerozdejchám po tom měsíci kdy jsem měla odpolední. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a běží mi tu manželky a jako teda už ted se mi otvírá kudla v kapse když jsem viděla ukázky na toho jednoho manžela....tipickej sobeckej chlap :angry:
22. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Hani-jj tak to ja bych byla asi taky na prasky :frowning2:
Ale reagovala jsi pohotove a to je hlavni :wink: :slight_smile:
Jinak jsme si to uzili-bylo to fakt supeeeeeeeeeeer :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A ja se loucim a jdu spat-dobrou noc preju :pensive: :pensive: :pensive:
22. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ty jo Hani tak to jsi kádr já bych asi zdřevěněla,ikdyž je fakt že člověk neví jak se v takových situacích opravdu zachová :sweat_smile: :confused:
22. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ani, no uz se tesim na dalsi fotecky. :wink: ..i kdyz ja jsem na tohle hroznej suchar :unamused:, takze obdivuju, ze se dokazete tak bezvadne odvazat. :sunglasses: :wink: :grinning:
dobrou :pensive:

peti, tak snad te pata necha vyspat, kdyz mas rano budicek do prace. To me pred chvili prisla smska, ze se nam uvolnilo misto na plavco, tak jdem po 3. Nedelich (mel atb) plavat, snad to risa nezapomnel. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ja jsem normalne taky jen prihlizejici, ale to kdyz vidim, ze kolem je uz dost lidi, co neco delaj, tak mi prijde ze bych se tam jen motala. Jinak nejaka pani mi pak podekovala, ze jsem jen nestala, ale ja si vlastne ani pochvalu nezaslouzim, to ten ridic s pani, ktery to tzv.oddreli. Jinak kdyz reknu pravdu tak jsem se fakt modlila aby dychal, protoze kdyz jsem videla tu penu u pusy a to mu pak tekla i krev (pry se nejspis v kreci kousnul) tak jsem si rikala, kdo by delal um.dychani?? To jsem si rikala, ze bych tak odvazna nebyla. :frowning2:
22. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hani no uvidíme jak mě nechá vyspat.Ale budu končit zítra v 11 tak snad to zvládnu a rychle mi to uteče a doma si pák dám třeba po obědě šlofíka se synkem :grinning:

fak nevím jak bych se zachovala,ale máš muj obdiv :wink:
koukáš na manželky?Hrůza děs,některý chlapy by fakt měli vykastrovat a někam zavřít aby se do společnosti a hlavně k ženským nedostali :angry: :angry: :angry: :angry: je to ychtyl,pán tvorsta...blbec :angry: :angry:
22. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Videla jsem ted konec a jestli dodrzi, co slibil, tak dobry. Horsi mi prisel ten minulej "pan reditel" to bych si bez nej nemohla otrit ani prd**. Tomuhle aspon doslo, ze dela neco spatne a ted zalezi jak se s tim popere, tamtomu nedoslo bohuzel nic.

Jojo, odpol sloficka mam taky rada, ale risa mi nejspis usne v aute z plavani, tak budu mit zitra smulu.:frowning2:
22. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Hani no já bych taky usla už v autě ale řídím takže to nejde :grinning: :grinning: taky bych si šla zaplavat ale není ani čas ani peníze.Ale tak co mi si to s PAtričkem vynahradíme ve vaně :sweat_smile:

pana ředitele jsem neviděla ale četla jsem pak druhej den noviny a jak se tam pěkně obhajoval :grinning:
22. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jé ted jsem dočetla co psala Janička a jako teda Jani je fakt že když jsem čekala Patrička tak jsem měla pořád chut na smaženýho sejra a maso a omáčky a sladký jsem nemohla ani vidět.Jako nějaká čokoška to nehrozilo :grinning: tak snad to bude ten chlap :wink: neděláš si tabulku tipů :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
No prave, ja taky budu ridit, takze mam smulu. Ja chci spaaat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :frowning2:

Tak to si prisla o hodne. Protoze bez pana sveta by se asi netocila zemekole, tak nejak se choval a ani v zaverecny reci mu neprislo, ze je jeho chovani zcestny ..fakt chudak dite i manzelka. :frowning2:
22. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jinak ja poklidim a pujdu spat. Dobrou :pensive:
22. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hani abych pravdu řekla tak já na to nekoukám ale dnes jsem tu sama tak jsem si nechtěla pouštět dvd tak jsem to zapla a nechala běžet a sem tam zaslechla jeho výroky a jako viděla jak se choval no takže vím že už nikdy koukat nebudu páč mě to pak ubíjí a myslím na to jaká je ta ženská a chdák a děti taktéž :frowning2:

taky bych spala a tak nejlíp půl roku v kuse :grinning:
22. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.