• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jj pa pa a dobrou :slight_smile: já půjdu taky :wink:
22. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak ja jsem dodivala vymenu a valim do postele
jeste musim ale dodelat obj.avonu
zitra odpolko pa
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

jo haniku..ja bych nevedela co delat
22. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
ty jo Hani seš fakt dobrá!!! já bych vůbec nevěděla, co mám dělat :confused:
Jani kluk to bejt nemusí, taky jsem nemohla v těhu ani cejtit zeleninu a musela jsem furt jíst buřty :grinning: (teď nevím, jestli jsem tě potěšila nebo ne :slight_smile: )
a už zas nevím, co jsem chtěla.....tak asi půjdu spát
22. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky-urasne rano preju.U nas je hnusne a prsi :frowning2: :frowning2:
23. bře 2009 v 07:12  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc katastrofa..petan od dvou do tri snad 7x hore a za celou noc tak 10x jsem myslela ze ho zabiju a budik v pul seste
23. bře 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahojky

Hani, Ty máš teda story, ale to se může stát každýmu a kdekoliv, mě se to už taky stalo, akorát teda jak píšeš, hned tam byli lidi a tak jsem se tam necpala.Já teda mám zdravotnickej kurz, ale taky si nedokážu představit, jak dávám umělé dýchání, bylo mi eklovně i když jsme dýchali do panáka, natož do nějakého člověka a ještě když je tam krev :confounded:
Mě se stalo story se psem naší sousedky, asi když mi bylo 15..baba začala ječet a pes se kroutil v křečích na zemi, měla epil.záchvat, tak jsem tam běžela, klekla ke psovi a přišlo mi dle toho záchvatu, že má zapadlý jazyk(epil.záchvaty jsem znala od našeho psa)tak jsem asi stoletýmu psovi, ve schnilý tlamičce :sweat_smile: s hnědýma zubama :sweat_smile: lovila jazyk, no vylovila a fena pak žila asi dalších sto let :grinning: :grinning: a bylo to teda taky nepříjemný, natož u člověka....

Ten chlap včera v manželkách byl fakt hovado zhovadilý, ale jestli se fakt změnil, tak bude fajn!!!Ale že ze sebe některý chlapi dělaj něco, co nejsou, to nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se líbila ta druhá dvojka, ten kluk v Řecku mi strašně připomínal mého Petra, taky takový pako jak srandista, tak pohodář :slight_smile: a ta mladá holčina byla taky suprová!!!!
23. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo a včera jsem dělala cmundu po Kaplicku, kdo nezná - bramborák, zelí, uzený a bylo to teda vynikající, v Babicových dobrotách to paní dělala a do zelí, když bylo uvařené, přidala najemno nastrouhaný brambor a tak jsem to zkusila a to zelí bylo fakt mňamky, vůbec se nemuselo zahušťovat, to udělala ta brambora a fakt výborný, tak až budete dělat zelíčko, tak to zkuste :wink: :sunglasses:
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Koukam tady to je sama zachranarka :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Ja jsem byla na koznim,udelal se mi nejaky kikir na obliceji.Mam ho uz dele a mela jsem na to ty ATB a nezabralo to.No a tec mam jinou mast jeste a rady-pastu bez fuloru,nemyt se v horke vode pac para mi skodi,nepit ledove napoje atd.a je to dlouhodoba lecba.Nevi proc se to dela.Pry mladym zenam jo no-alespon ze mi to rekla takhle hezky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jo Miso-ja taky zelicko zahustuju bramborou je to rychle a dietnejsi nez moukou :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mladým ženám :grinning: O kůži mi nemluv :confounded: já mám na rukách takový jakoby exém, od léta se to stěhuje a teď to mám na ukazováčku nad nehtem a totál rozpraskaný a loupe se to, mamka když to viděla, tak říkala, že je to plíseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: tak to 2.den mažu lamisilem a zdá se, že se to lepší, nevím, kde jsem k tomu přišla :confused:

Tak to je fajn, že brambor znáš!!!!!Je to opravdu lepší, než to do toho cpát jížku!!!
23. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Výlet do Brna se vydařil. Setkání s Kris a holkama dvojčecími vyšel :slight_smile: holky jsou takové krásné koťátka :dizzy_face: a takové drobounké proti té naší malé opici :slight_smile: veletrh byl taky super. Bylo tam toho tolik, že jsme nevěděli, kam dříve skočit.
23. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Včerejšek jsme využili k úklidu, když byla ještě Klárka u našich. Takže už mám i umyté okna na Velikonoce :slight_smile: jsem se letos nějak překonala :confused:
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
No, a teď už jsme s Klárkou zase samy samičky :confounded: dopo jsme byly nakoupit a vyvětrat se. Počasí bylo kupodivu celkem ok. Teď už se tam opět zatáhlo, takže odpo asi prd. Ale to neva, pže by měla dorazit kámoška s malou, tak aspoň zdrbneme a holky si pohrajou.
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Na Výměnu jsem taky včera koukala. A je fakt, že ten chlap byl na ránu, ale na konci mě dostal tím, jak se chce změnit a že si uvědomil, co dělá špatně. To bylo fakt hezké. Oproti panu řediteli, ktermu nedošlo ani ťuk. A ti mladí z Řecka byli super. Hned bych se tam taky odstěhovala...akorát teda nevím, jestli bych zvládla ten karavan :confounded:
23. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ajo-tak super ze jste si s Bzundickama uzily :slight_smile: :wink: :wink:
Miso-tak to staci treba v bazenu,tak jsi s \Danijem byla ne?Je to neprojemny a taky na dlouho :wink:
23. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
23. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
23. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja taky pujdu brzo jsem k.o.
23. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
tak tady nikdo tak brou brou :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holky,

Miso, teeeda, tak to ses dobra. A to ses nebala, ze by te ten pes mohl rafnout? :astonished:
tak ja bych byla za kurz rada, protoze kdybych dala mobil na reprak, tak sem tam ani nemusela bejt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak uz mam vypaleny teleblbieky, tak se jen musim dostat nekdy na postu (nevim ale kdy, tenhle tyden mam plnej ..az patek je snad volnejsi?) ..pripadne, jestli budem pristi tyden zdravi, tak bychom mohli dovest osobne..? :wink: :sunglasses:

adel, to si pak doma otevres nehtovy studio, ne..? :wink:

ajo, super, ze jste si uzily srazek. :wink:
23. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo jo, holky, bylo fajn. Takže bych určo uvítala nějaký hromadný srázek :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jinak u nas se spinka, usnul az po devate, odpol dal totiz 2 hodky. :wink:
zitra nas ceka kontrola u rehab.dr. Tak jsem zvedava, co rekne na risovo chozeni? Jestli nas neposle na cvico? Prijde mi, ze jednou nohou smajda na vnitrni stranu chodidla ..kdyz chodi na boso?

Radek mi jde zkusit nainstalovat ceskou verzi netovyho programku na mobil, tak jsem zvedava? Ja uz skoro zacala rozumet vietnamsky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Miso a R. dekuje za prani :wink:

a ja jdu predat svuj mobil. Dobrou jestli uz se tu dnes neukazu. :pensive:
23. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Kláru teď plyšoví vypelichanci omrzely a dává přednost Elmovi nebo své oblíbené pohádce Taneček přes dvě pekla. Na tu je schopná koukat furt :confused: čučí na ty čerty a čertice a dělá bl bl bl bl bl bl bl :grinning:
23. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Miso a R. dekuje za prani. :wink:

a ja jdu predat mobil a kdybych se tu uz neobjevila, tak preju vsem dobrou a klidnou :pensive:
23. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kuk

Hani, díky za vypelichance, poštou to neposílej!!!!Dáme sraza!!!!A nespěchá to!!!!
No hele na to, že by mě mohla rafnout jsem ani nepomyslela a kdyžtak jsem měla tetanovku :grinning:

Ani, to mě ani nenapadlo, že to může být z bazenu!!!!!To je fakt!!!

Aji, vždyť jsem vás tu před dobrýma 2 měsícema bombardovala, ať něco domluvíme na léto, ale sešlo z toho, až se rozhoupem, nic nenajdem, bude plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :wink:
Miso-jakto ze se nic nedomluvilo.Preci u Adel to prase,nebo se pletu?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas noc dobra,Ondrasek hajal skoro celou noc a vnovem pokojicku.Opet jsme stehovali-uz jsme jak cvoci :confused: :confused: :confused:
24. bře 2009 v 06:16  • Odpověz
Ahojky holky,
noc u nas dobra, teda az na jednu prihodu, kdy se risa rozbrecel a ja byla jeste v polospanku a vybehla jsem vedle do pokoje a lezla do mrazaku. :grinning: :grinning: Radek na me s vytrestenym okem hledel, co delam a rychle bezel uklidnit risu. Ja sla hledat spenat. :grinning: :grinning: asi bych se potrebovala vyspat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Miso, super. Pristi tyden mame zatim volno, tak dej vedet jak se vam to bude hodit a my se pridame. :wink:

Ani, tak treba se to ondrulkovi predtim nelibilo, a ted jo tak spi jak spalek. :wink::grinning:
a spinka teda furt uz dole na palande? A prestal ti slejzat?

Ajo, tak ja to risovi ted moc nepoustim, jen kdyz me nenecha uvarit, takze jeste kouka. Ty certiky neznam? To mate odkad??
24. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
Jinak ja jsem se ptala kamaradky co dela tady v cechach v cest.ruchu jestli o necem nevi a ze jak delaj pro cizince tak evidujou jen drahy hotely :frowning2:
ze si taky na dovcu hledaj na netu.
24. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Hani- ale slejza porad.Jenom ja ho uz slysim a odchytim ho driv nez sleze. :wink: :slight_smile: Ale on uz spinkal hezky i v tamtom pokoji-asi ho nic netrapi a je mu dobre :wink: :wink: Jinak spi porad na palande :wink: :slight_smile:
Ty jsi taky dobry pako-pro spenat do lednicky-se Ti neco zdalo ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A Tanecek pres dve pekla byl kednou na DVD jak prodavaji trafiky.My ho mame taky-ale jeste jsem ho klukum nepoustela. :wink: :wink: :wink:
24. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.