• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jo a piškotová se jmenuje proto, že ji mám z knížečky receptů z Opavia piškotů a tam ve všech receptech používají piškoty.
1. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky judo nestíhám tak nevím

máme boby z Hervisu...ty frčí ...hurá hurá, jsem ji táhla ted u nás po cestě z města a nechtěla z nich vylézt.....ted je má u telky a sedí v nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aji manža bohužel neudělal.... tak snad v červnu, jinak mě klepne,

jsem se prošla a je mi líp
1. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Bábovka "Piškotka"

1 balíček piškotů
4 vejce
160g tuku
160g cukru
250g hladké mouky
1 prášek do pečiva
1/8 l mléka
marmeláda
čoko poleva
rozinky, mandle

Vejce, cukr a tuk utřeme do pěny. Přidáme mouku s práškem do pečiva a mléko. Nakonec hrozinky (já teda nedávám, pže je nemám ráda) a nasekané mandle (ty taky nedávám, pže na ně pro změnu zapomenu). Bábovkovou formu vymažeme tukem a vysypeme kokosem. Rozetřeme třetinu těsta a na to naskládáme slepované piškoty. Piškoty překryjeme druhou třetinou těsta, položíme další vrstvu piškotů a zbytek těsta. Já teda dávám jen jednu vrstvu piškotů a bohatě to stačí. Upečeme. Po vychladnutí možno natřít čoko polevou a posypat mandlemi.
1. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak to mě, Jani, mrzí :frowning2: tak budem držet palce v červnu.
1. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
No a jak jsem dneska byla zdechlá, tak jsem vynechala ty piškoty a byla to mega rychlovka :sweat_smile: a teda je to dobré i tak. Akorát že s piškoty a polevou je to luxus :wink:
1. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Vypada to dobre Ajo-a tuk jako Stelu jo?
1. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Jani-tak to me taky mrzi teda-ale do cervna daleko tak se Misa pripravi a i nervy obali a zvladne to :wink: :wink: :wink:
1. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
NO tak to bud Ani ráda že jsi to neviděla jako tohle a ještě to co se tady včera stalo a fakt mám zase deprese.Včera se tu oběsil 19letý kluk...kamarád.A dnes v televizi o té bouračce,no děs a hrůza co se to ted děje v tomhle světě :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
hm tak jak tak koukám tak zase jsem tu sama :unamused:
1. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jo jo, Ani, přesně tak. Já měla doma ještě dvě Hery, tak jsem tam jednu prdla.
1. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Peto to je fakt je to strasny no :frowning2: :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
A co tam, Peti, bylo v tom Občanském Judu ?
1. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Aničko hrozný si to ani nedokážu představit.Od té doby co máme Patrička mám horznej strach aby nás nepotkalo nějaký neštěstí takovýhleho způsobu :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudák jeho maminka když ona ho včera našla :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
S tím kamarádem je to děs :frowning2: a proč to udělal ? Já stejně nechápu, jak si někdo dokáže sám šáhnout na život :rolling_eyes: já bych to nedokázala.
1. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
V obč.Judu bylo jak měla ta maminka s tím Dominičkem v roce 2002tu bouračku na tom přechodu.Srazil je policajt (nebyl zrovna ve službě)a jel 100km rychlostí.Samo kluk to nepřežil,ona ještě k tomu v jiným stavu,ale museli jí to vzít páč musela postoupit strašně moc operací a radiologii....celou ji dávali znova dohromady.No a tak se o ní manžel staral a ona pak znova otěhotněla a narodila se jim holčička a rok na to se jim anarodila druhá holčička,ale manžel si našel jinou ženu a jinou rodinu ale nakonec otěhotněla ještě jednou a zase holka.Takže vlastně zůstala sama s 3holkama,nevyrovnaná ještě se smrtí syna a rozvedená.No prostě hrůza :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Aji IP :wink:
1. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Aji víš já vím jaký to je.Já jsem si v 17 taky šáhla na život :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
a doufám že už to v životě neudělám :confounded:
1. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ty jo, Peťo, jak jsi to dokázala ? :cry:
1. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hm, to je drsný příběh Peti :frowning2: tak mladej kluk :frowning2: celý život před sebou. A on to M vyšetřuje ?
1. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
u nás asi bude zle... nebo mě už jde rozum kolem...nesnášela jsem když mi moje matka furt vyčítala, že nepřemejšlím u toho co dělá a já se zapřísáhla, že to nikdy nepoužiju, ale budu muset...tak já dolítnu z města, panáček se vyhajal...ještě se jdu s Janinou vykoupat a říkám, musím si umejt hlavu, tak si pro ni přijd a oblíkneš jí do pyžama... tak si jí vezme a oblíkne jí do bodýčka, který si odpolko polila mým studeným kafem a dupačky v kterejch spí už asi dny, přitom ví, že jí po koupání dávám čistý... mě asi už tento tejden z toho mýho chlapa mrskne.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Holky tak ale honem jiny tema-tohle uz neeeeeeeeeeeeee :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: Mame preci deti a nemuzeme myslet takhle pesimisticky a hrozne,proste ne-ee :frowning2: :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
jo jo, Jani, to znám :confounded: taky mám někdy dojem, že Peťa přemýšlí čímkoliv, jen ne hlavou :confounded: každopádně se nerozčiluj, pže to nemá smysl. Hoď nohy na stůl a dej si něco dobrého :wink:
1. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
mno, Ani, můžeme se taky bavit třeba o ..... sexu :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky tak koukám že ti chlapi zlobí všude :grinning:

Aji dokázala tenkrát jo ale nepovedlo se to. :wink: Díky bohu :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
o sexu :grinning: ....hm tak to se asi moc nepřidám :unamused:
1. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Jani-to jsou joudove-Zdenda taky kolikrat neco udela ze cumim ale je to malokdy.Ja si fakt nemuzu stezovat-ale taky mu nekdy vynadam uz jenom z principu.A jsem taky pekne nervni MS nedorazila a ja si proste musim chte nechte zitra na tu gyndu zavolat :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
1. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jeee, a bude Kačenka .-)
1. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
No, Peti, tak ještě že tak. Byla by tě škoda.
1. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jééé že by další těhulka :grinning: se to tu začíná nějak šířit (jako nákaza) :grinning: :grinning:

Aji jo ještě že tak.Nevím jestli by mě byla škoda ale ted mám Patrička a on a moje rodina je celý můj svět :wink:

A ted taky beru prášky na nervy takže jsem víc v pohodě :grinning:
1. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.