• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak my jsme zpet od dr. Jak jsem si spravne vsimla, tak chodi na vnitrni stranu prave nohy a i ji vytaci, mame doma chodit na boso a venku to moc neprehanet a chodit ven s kocarkem urcite do dvou let. A na zimu, kdyz se to nezlepsi, dostane do boty vlozku.
Jinak brisko ma krasne pevny, zada a panev symetricky, tak jsem rada.

Ani, ja nevim, co se mi zdalo ale kdyz jsem hodne unavena a neco me probere, tak se obcas chovam jak namesicna, mozek spi a telo chodi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale ted prvne se mi stalo, ze jsem se vzpamatovala ve stoje, jinak to vetsinou zaspim a o nicem nevim, co jsem delala. :grinning:

tak to je Ondrulka sikovnej, ze tam zvlada spat a ze tebe vzbudi, kdyz slejza. To kdyz me neprobudi krik vedle hlavy tak slejzani uz vubec ne. :-]
24. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky

Hani, to je fajn, že máte vše srovnané a ta nožka se snad upraví taky a na vložku nedojde!!!!!Jinak běh do mrazáku mě moc pobavil :grinning: :grinning:

Holky, jse se asi už ptala, ale dáváte ještě ten Vigantol????Já jo, někdo mi říkal, že v zimě ještě jo, když nesvítí slunko...
24. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jo jo, Taneček přes dvě pekla máme z trafiky :wink: nikdy by mě nenapadlo to Klárce pustit, pže je to hraná pohádka. Ale jsou tam krásné písničky a měli jsme je na cd, podle kterého strašně ráda tančila. Tak jsem si pak sehnala to dvd, že jí to zkusím pustit i s obrazem a úplně to žere.

Většinou se dívá na něco dopo, kdy dělám snídani, dávám se dokupy, uklízím nebo vařím. Odpo máme spíše hrací, to už nedělám nic. Až pak večer jak usne.
24. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Míšo, to je fakt, že jsme se o srazu bavily a pak to šlo nějak do ztracena. To bude asi tím, že nikdo neměl chvilku na hledání nějakého místa :confused: zkusím na něco mrknout třeba o víkendu pokud vyjde čas. Nebo kdyby někdo věděl, tak dejte tipa :wink:
24. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
No nic, jdu se chystat na cvíčo. Za chvilku dorazí mamka a já valím. Objevím se večer, až malá usne.

Zatím pa pa
24. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ajik, tady jde hlavně o místo, aby jsme to měly +- všechny stejně daleko, v tom je asi největší problémos :confused:
24. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Miso-prosim Te posli sem odkaz na Tve stanky na MMB-chtela bych se na neco podivat.Dekuji
24. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Dobry uz jsem si to nasla :slight_smile: :wink:
24. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma..dneska se me to fakt povedlo ale neni foto pac jsem nemelam fotak

haniku..jj otevru si doma studio na to jsem chtela ten kurz ktery je akred.min.skolstvi :grinning:

aji..dik za DVD..petan to videl jednou a pak uz hoto nebavilo..ale prvne jecel a hucel byla to sranda :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
U nas je tda hnus fialovej-kluci sli pred chvilkou ven a ja se jdu asi natahnout na chvilku :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
No ta Vysočina, co jsme byly minule, mi připadala pro skoro všechny stejně. Nebo ne ? Tak třeba někde tam. Ale to je nakonec to nejjednodušší...napsat všechna města holek, co by jela a najít nějaký střed. Horší pak propátrat to ubytování v dané lokalitě.
24. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Cvičení o ničem. Byl příšerná cvičitelka, takže jsem myslela, že v půlce odejdu :rolling_eyes: doufám, že ve čt už bude zase ta, co má správně být.
24. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
Teda holky, kam jste všechny utekly ? :confused: že by Ordinace versus VKV ?? :grinning:
24. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Těším se nazítřek...dopo jdeme s kámoškou a její malou do nové herničky a odpo jdu na kafčo s kámošem z práce, kterého už jsem dloooooouho neviděla, pže odešel v době, kdy jsem byla těhu :slight_smile: byl strašně fajn, byli jsme si pro sebe takové dvě vrby :grinning: tak se těším, až podrbeme, co nového a tak dále :grinning:
24. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
teda tady je pusto..
ja jsem si dala kaficko a pujdu asi spinkat.
24. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tož jdu taky chrnět. Jsem nějak ko.

Dobrou všem :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
zdar babky, tak jsme zas doma....byli jsme přes noc v nemocnici na měření tlaku (vzhůru se u toho pere a tlak lítá kdovíkam), vstávala jsem včera v 5 ráno, takže jsem dneska spala už od sedmi a teď tady úplně vyspaná straším :grinning:
ani dík za tu deku....ale tyhle berušky se mi moc nelíběj :grinning: (sem děsně náročná :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
míšo vigantol už nedávám....říkala na roční kontrole doktorka, že jestli zbyl, tak ho můžem dobrat a malá už má fontanelu zarostlou, zuby skoro všechny, tak myslím, že je to v pohodě
a musím se pochlubit - doktorka v nemocnici malou před medikama chválila, že má zralou motoriku a ať si všimnou, jak je pevná v nožičkách i když je v punčoškách na dlažbě :dizzy_face: nechození nikoho nezajímalo
25. bře 2009 ve 04:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preju-my mame budicek od pul seste :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Maru-Ty jsi strasak teda :grinning: :grinning: A nebyla to deka ale osuska Ty pani narocna-uz Ti nic neukazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-jj ja zapomela reagovat.My uz taky Vigantol nedavame od roka pry uz taky nemusime :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 06:00  • Odpověz
ahojky tak u nas se noc dala

ani..ja taky mam denne budik v pul seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja davam vigantol pac jsem mela dalsi sklenicku a jelikoz nemame jeste fontanelu o.k. tak ho mam davat,ale az doberu tak uz ne...
25. bře 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky

Maru a ostatní díky za Vigantol, zbývá nám troška v lahvičce, tak dokapu a konec..

Maru, tak to potěší, když Dr.chválila, co :dizzy_face: :dizzy_face: a malá má problémy se srdíčkem??? :confused:
25. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky holky.Tak jak se daří?Nějak nedočítám nemám na to moc času. :sweat_smile: Tak jsem dnes byla na kožní a vypalovali mi výrustek na prstě a jako teda radši ještě jednou rodit že zas tohle podstupovat.Au au au :cry: :cry:
ale snad to aspon pomůže :unamused:
25. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dopo jsme byly v herničce a bylo fajn. Holky si zase pohrály a my podrbaly :slight_smile: akorát teda Kláru sundat z klouzačky, to je děs. Ostatní hračky jí vůbec nezajímaly...ještě si pohrála celkem s kuchyňkou, ale favorit číslo jedna je klouzačka :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
O půl jedné vytuhla a ještě furt chrní :confused: to bude asi tou klouzačkou....to bylo furt nehoru, dolů, nahoru, dolů, nahoru, dolů.... :grinning: to abych ji koupila i domů :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
Teď čekám, až dorazí Peťa a jdu v pět na kafčo :dizzy_face:
25. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj Aji.No koukám jak je Klárka hravá.U nás by musel být velký bazén a v něm samý ovladače a telefony a spreje a pc atd. a pak bych měla klid.Dneska je teda malej na roztrhání!!!!!!! :angry:
25. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
bych taky vytuhla.Prst mě bolí,dítě šíleně zlobí,je tu bordel a navíc mi není dobře :confounded: ach jo
25. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky tak js jsem doma..dneska jsem delala troje nehty
dneska je kraaaaaaaaaaaaaaaasne
jdu pojest malej je pryc :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
25. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
dám nějaký foto do alba :wink:
25. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Jo jo, Klárka si celkem pohraje...ale teda klouzačka je kdekoliv favoritem...to je její :grinning: tam by vydržela xhodin. Taky protestovala, když jsem jí táhla domů :slight_smile: nechala se ukecat jen pro to, že jsem jí slíbila, že v pátek půjdeme zase :wink: to tam bude i maňáskové divadlo pro děti, tak chci vyzkoušet, jestli jí to bude zajímat. Ale obávám se, že klouzačka, bazén a kuličky zvítězí :grinning:
25. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.