• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak slečna se probírá :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
u nás se spalo prej dopoledne! :unamused: no a ted teda perlí.Ten penzion vypadá dobře :wink:
25. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
tady se neco planuje???
25. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
to já nevím jen jsme kukla na ten odkaz a líbí se mi :wink:
25. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Adel, tož mělo by se zase něco naplánovat. Tak ve volných chvilkách na něco koukám. A tenhle se mi dost líbil, pže je tam toho hodně. A je volný před a po letních prázdninách.
25. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
Pěkné nehtíky :wink:
25. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Ajo-jj je to pekny ale jestli jsem to dobre pochopila tak mi to prijde jako pekna palka. :confused: :confused: :confused: Jestli to ctu teda dobre. :confounded: :confounded:
25. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Peti-Pata je fesak :wink:
Adel-hezky nehty :wink:
25. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
tak petan uz spinka :pensive: :pensive:
a ja mam po nalade pac pert zitra sklada v italii a dom to na vik nestihne :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
U nas uz Ondrasek taky hodku haja,tak je klidek.Je posledni dobou strasne vzteklej-jak mu neco nepovolim tak hned rve a vzteka se hajzlik jeden :frowning2: :angry: :angry:
Adel-tak to je naprd teda,to Te lituju.To zase bude vikend vid?Pojedes k mamce alespon?
25. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
ani..ja jsem u mamky celou dobu co delam kurz at nemusim maleho porad prevazet..tak tady asi budu celkem 3 tydny :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tak mamce tam neprekazite tak to je v pohode ne?Ale doma je doma no-to chapu samo :unamused: :confounded:
25. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky

Penzion je moc pěkný, i na to, že je to od nás 180km :grinning: :grinning: ale taky se mi zdál drahý :confused: no říkám, že to asi nebude jednoduché něco najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Ani, no tak pevné nervy, já to mám už asi od 10-11.měsíce, takže už mám v celku zocelené nervy :grinning: i když někdy si přijdu jak hysterka, páč mě vytočí a já se neudržím... :sweat_smile: :sweat_smile: a nechci teda plácat, abych nebyla za tyrana a tak si trošku pořvávám :sweat_smile: :pensive: ale celkem funguje, když řeknu, že jdu pro vařečku, párkrát jsem ho lehce plácla a pořád mu jí ukazuju, mám jí permanentně vyndanou na kuch.lince :grinning: a jak to řeknu, tak koukne do kuchyně a je klid :zipper_mouth:

Adel, to je na pytel s tím petrem!!!Alespoň, že jsi u té mamky!!!!!A nehty opět teda nádherný!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Miso-tyran,netyran proste kdyz to jinak nejde tak na prdel dostane a hotovo.Spesl u Ondry zadna domluva neplati :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: Varecka me teda jeste nenapadla ale staci placnout pres rucicku a nebo plinu a nas cita to stejne nese tezce :confounded: :confounded:
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Peti, Patriček je kouzelnej, zrovna jsem si včera při cestě autem(mám zpětný zrcátka namířený na Dádu dozadu)říkala, že má už ten xichtík takový rozumný, dospělý..a Patrik je taky takový, už to prostě není výraz malého miminka :wink:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Zajimavy je ze treba Jolanu poslechne na slovo a ze me si dela srandu :confused: U nich si v klidu hraje krasne i sam a jak je doma tak ho mam porad u sebe a musim porad neco vymyslet.I u vareni mi roztahne nohy a podlejza me,pripadne mi mezi ne cpe lzici pod dort nebo varecku :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
to je možné, Ani, ceny jsem až tak neshlížela. Myslím, že to bylo nějak přes pět set za noc s polopenzí. Ani nevím na kolik vycházel ten pobyt minule. Ale určo méně, pže tam toho moc nebylo.
25. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ani, to víš, že mu taky jednu plácnu, protože někdy se to fakt nedá a je to neúnosný, no tak u nás se ale skoro vůbec nebrečí za plácnutí, tak buď je mu to jedno nebo plácnu tak málo, že to necítí nebo nevím čím to je...
25. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Chtělo by to najít něco mezi tím. Ať si můžou i prckové pohrát, pže předtím to bylo jednodušší...stačila jim jen podlaha a hračky :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
a hlavne jak vstane tak nezavre papulu,porad mele a mele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz toho docela dost rekne-co to je,ahoj-ajoj,pa,pa,prsi-pti,ham,tata,mama,haf,cici,ne,ne,na kdyz neco podava,neni,e,e,e-na plinu a kdyz se pokaka,bleeeee kdyz ho prebaluju.......
25. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Jo a hlavne a to je dulezite-AUTO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vsechno je auto-traktor no proste vsechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Ajo-jak pise Misa,nebude to sranda :confounded: :confounded: :confounded:
25. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Holky ja se loucim a jdu spat jsem K.O. uz se tesim do perin.Dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
No u nás se taky přidávají další a další slova..auto už taky říká :dizzy_face: a dnes konečně jasně a zřetelně řekl máma, jinak mi říal baba, bába...Petr mi říkal, ať se nedivím a jdu se podívat do zrcadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, určitě to chce něco i pro mrňata, nějaký koutek..ale spíš jde o to místo!!!Pojďme si teda napsat, kde kdo bydlí!!!
Míša, Hanka, Maruška - Praha
Anik- Ml.Boleslav
Aja - Ostrava
Adel - přímo Hodonín????
Kristi - Olmík
Janina - Brno
Petra - přímo Semily??
Martina - Zlín

ještě někoho jsem nenapsala???

Jinak Aji, jsem koukala min.čt na to Ano šéfe a mě je ten chlap táák nesympatickej :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale dokoukala jsem to :wink:
25. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ani dobrou, taky jsem byla ko, ale už jsem se nějak rozkoukala a tak je to každý den a spát jdu ve 23 :confused: kde jsou časy, že jsem chodila v půl 10!!!
25. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Míšo, ten chlapík je takový nesympatický...to je fakt...ale ten pořad je super. Minule jim tam dal celkem co proto :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Adel je myslím Moravský Písek.
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
miso..ja jsem moravsky pisek od hodonina 25km.
tak ja valim do vany a jeste juknu na krasobrusleni :grinning: :grinning: :grinning:

ani..no nastesti neprekazim :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
a ještě třebas Renča...ta je Přerov
25. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.